Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2008., 11:07   #1
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Problem ekrana 6735b

Poštovani

imam problem
naime imam HP laptop HP6735b... i imam problem

Naime nakon nekog intervala, ali uvijek različitog samo mu crkne ekran... samo ekran... crna slika... ali u pozadini čujete šta god radili, msn, glazba itd...

i nakon cca 5 min natrag se upali i sve ponovo :-)
recite mi koja je graška?? jer iritantno je to...

Ja sam osobno insalirao windowse i sve potrebne drivere... da probam instalirat drivere za grafičku još jednom ili šta???
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 11:16   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Prethodne verzije (6715) su u nekim slučajevima znali imati takve probleme. Po meni, problem je u flat kabelu koji spaja laptop i njegov ekran. Driveri za tu grafiku ne postoje jer je grafa integrirana i njeni driveri se nalaze zajedno sa čipset driverima.
Znam da u ATI driveri za čipset zahtijevali MS .Net 2.0 ili viši. Jesi li ga stavio?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2008., 11:18   #3
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Prethodne verzije (6715) su u nekim slučajevima znali imati takve probleme. Po meni, problem je u flat kabelu koji spaja laptop i njegov ekran. Driveri za tu grafiku ne postoje jer je grafa integrirana i njeni driveri se nalaze zajedno sa čipset driverima.
Znam da u ATI driveri za čipset zahtijevali MS .Net 2.0 ili viši. Jesi li ga stavio?
jesam
stavio sam
net 2.0 odmah nakon windowsa, tako mi reko jedan prijatelj...
kaj onda idem reklamirat u servis???
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 11:35   #4
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
probaj kad ti se ugasi vidjet dali imas sliku.ako imas sliku bez svjetla,onda ti inverter rikava.on dize napon za malu neonkicu koja osvjetljava ekran.
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 12:01   #5
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor huzo Pregled postova
probaj kad ti se ugasi vidjet dali imas sliku.ako imas sliku bez svjetla,onda ti inverter rikava.on dize napon za malu neonkicu koja osvjetljava ekran.

kak da vidim dal ima sliku ???
pa sve crno, tuto crneto, :-)
misliš da ga spojim na lcd monitor ili kak???
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 12:31   #6
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
ma ne,mora se vidjet slika kad ti se ugasi osvjetljenje,onak jedva ali se vidi.priblizi se i vidi dal ima sliku,probaj razne kuteve...i kad ti se ugasi probaj ga lupit mali,ak proradi onda te hebe hladan spoj negdje.i trebas pogledat taj inverter,ili ga furaj u servis da ti vide to.
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je online   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 12:45   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Ako spojiš vanjski monitor na lap, vidjeti ćeš da li je problem u grafi. Ako ima slike, grafa je ok.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 16:21   #8
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
budem probal;-)
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 23:45   #9
ZgenBo
Registered User
Moj komp
 
ZgenBo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: tu sam blizu
Postovi: 30
Cool

Citiraj:
Autor huzo Pregled postova
ma ne,mora se vidjet slika kad ti se ugasi osvjetljenje,onak jedva ali se vidi.priblizi se i vidi dal ima sliku,probaj razne kuteve...i kad ti se ugasi probaj ga lupit mali,ak proradi onda te hebe hladan spoj negdje.i trebas pogledat taj inverter,ili ga furaj u servis da ti vide to.
Zanimljivo. i men se na hp6715b isto to događa, ali ne često. 1 put na mjesec. ali nema slike nikako. probam, ga otvorit i zatvorit pa se popravi. šta misliš da li velika količina prašine ima utjecaja na tu grešku (vjerovatno da)..... kad izađe bijeli dim o kojemu govoriš onda ga mlatnem čekiČom od 5 kg i nosim na servis
__________________
ZgenBo je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2008., 19:02   #10
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
ma tebi zaglavi micro switch vjerojatno,kod desnog panta od monitora se nalazi na tim hp-ovima.obicni prekidac koji pali ili gasi monitor ili cijeli lap,ovisi kak je namjesteno u power opšnsima

e a ovo sto se prasine tice to ti moze postat veliki problem!frendu je zaglavio ventilator i nije hladio laptop a on depson nije skuzio da mu ne hladi ventilator i veli on meni da mu se gasi lap sam od sebe i da je vruc.jaoo muko moja....a tebi valjda prasina zastop taj switch i onda ti ne radi ekran...znaci sarafciger u ruke i raskopavanje sa ciscenjem!
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2008., 19:24   #11
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Kakvo rastavljanje novog notebooka??? Prašina sigurno nije, taj model je na tržištu tek nešto više od mjesec dana.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 15:46   #12
ZgenBo
Registered User
Moj komp
 
ZgenBo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: tu sam blizu
Postovi: 30
ma nema šanse da ga rastavljam sam. pa to sam od firme dobio na korištenje. ee a stvarno radi u pomalo prašnjavim uvjetima. to za HP dodje kao CRASH TEST kod auta. ma ja sam super zadovoljan sa njim samo što mi smeta je to što on nije baš za igranje, a ovako je odličan. ma ima integriranu ati x1200.jel zna netko kako da ju podesim a da izvućem maksimum iz tog laptopa pa da mogu mazat i po igricama (cod2,co modern warfare). neko mi reče da to mogu podesit u postavkama baterije pa kao friziram procesor ???? iii ovaj, ima taj moj laptop ladicu neku sa lijeve strane , mogu ju kompletno izvadit van. da li tu SLUUUUČAJNO može ić nekakva grafička??
__________________
ZgenBo je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 08:53   #13
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Muljaža sa grafom neće ići jer ona automatski uzima koliko joj treba od rama i ti nemaš šta podešavati ili određivati.A oc-anje proca ti neće nimalo pomoći da imaš bolje rezultate u igrama baš zbog te loše grafe.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 10:27   #14
ZgenBo
Registered User
Moj komp
 
ZgenBo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: tu sam blizu
Postovi: 30
Pa šta mi onda preostaje, kakve su mi opcije ?
__________________
ZgenBo je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 10:38   #15
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Novi lap ili stare igre...
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 11:42   #16
ZgenBo
Registered User
Moj komp
 
ZgenBo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: tu sam blizu
Postovi: 30
vidi PAXTONA iz sibinja. IIIIIIIIInati se Slavonijo. zapad županije. ja sam istok.
dobar ti je savjet. rađe ću igrat čiken invejders nego kupit novi
__________________
ZgenBo je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2008., 21:18   #17
czoran
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: -
Postovi: 12
Hi,

U velikom broju slucajeva to nema veze sa igrom, opcijama, polozajem ekrana, drmanjem, ...
To je greska velikog broja HP Compaq laptopa serije 6 u zadnjih 3-3.5 godine.
Serviseri ce ti ga raskopati i nece napraviti nista. Vratit ce ti ga "popravljenog" i za par dana ces imati isto. Pomiri se s takvim ponasanjem svog stroja. Pazi samo da ga gasis tek kada se disk dobro smiri. Inace prilicno neugodno skljocne, pa mozes imati i 2 problema umjesto jednog!

Istina je da nekima crkne inverter pa ne vide nista, ali onda im je ekran u stalnom mraku. Ili radi treperavo, ili se stroj i upali u mraku.
Kod tebe se ekran nakon paljenja uvijek upali i imas sliku. Je li tako?

HP nije nikada priznao propust. Vjerojatno je problem u previse razlicitih verzija ekrana i pripadne elektronike. I lose testiranje! Primjetan je opceniti pad kvalitete izrade kod HP-a u zadnje vrijeme.

Pozdrav.
czoran je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2008., 11:04   #18
igor106
čuđenje je početak znanja
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: on-line
Postovi: 52
Citiraj:
Autor ZgenBo Pregled postova
ma nema šanse da ga rastavljam sam. pa to sam od firme dobio na korištenje. ee a stvarno radi u pomalo prašnjavim uvjetima. to za HP dodje kao CRASH TEST kod auta. ma ja sam super zadovoljan sa njim samo što mi smeta je to što on nije baš za igranje, a ovako je odličan. ma ima integriranu ati x1200.jel zna netko kako da ju podesim a da izvućem maksimum iz tog laptopa pa da mogu mazat i po igricama (cod2,co modern warfare). neko mi reče da to mogu podesit u postavkama baterije pa kao friziram procesor ???? iii ovaj, ima taj moj laptop ladicu neku sa lijeve strane , mogu ju kompletno izvadit van. da li tu SLUUUUČAJNO može ić nekakva grafička??
a zašto se ubacivaš čovjeku u post i gnjaviš sa svojim problemima? To što bi ti igrao igrice na firmin laptop nema veze s time što autoru ovog threada ne radi laptop kak spada. Ako želiš riješenje na svojim problemima, pokreni novi thread a ne ovako ubacivat se na tuđim threadovima.
igor106 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 17:21   #19
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
E ljudi a jel može to bit u windowsima koja greška????

il da ga furam u Ve-mil jer je pod garanciom
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 17:23   #20
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor czoran Pregled postova
Hi,

U velikom broju slucajeva to nema veze sa igrom, opcijama, polozajem ekrana, drmanjem, ...
To je greska velikog broja HP Compaq laptopa serije 6 u zadnjih 3-3.5 godine.
Serviseri ce ti ga raskopati i nece napraviti nista. Vratit ce ti ga "popravljenog" i za par dana ces imati isto. Pomiri se s takvim ponasanjem svog stroja. Pazi samo da ga gasis tek kada se disk dobro smiri. Inace prilicno neugodno skljocne, pa mozes imati i 2 problema umjesto jednog!

Istina je da nekima crkne inverter pa ne vide nista, ali onda im je ekran u stalnom mraku. Ili radi treperavo, ili se stroj i upali u mraku.
Kod tebe se ekran nakon paljenja uvijek upali i imas sliku. Je li tako?

HP nije nikada priznao propust. Vjerojatno je problem u previse razlicitih verzija ekrana i pripadne elektronike. I lose testiranje! Primjetan je opceniti pad kvalitete izrade kod HP-a u zadnje vrijeme.

Pozdrav.

a jebiga nemože to tako :-( to greška na lapu
i ja želim da se to složil jer nigdje u uputstvima ne piše (laptop se gasi svakih 30 min i opet se pali)
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 17:55   #21
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Nosi ti to na reklamaciju. Poželjno bi bilo da si prije toga spasiš podatke sa harda jer kad majstori to uzmu u svoje ruke.... mogla bi ti se ponoviti Seve i njen filmić
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 20:15   #22
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
ako imaš vistu probaj instalirati zadnje drajvere za ati i isključiti power play opciju u ccc, osobno imam skoro isti model samo je moj s verzija i nemam takvih problema, ali zanimljivo je da sam imao na 6715s instaliranu vistu i isto mi se to dešavalo dok sad na xp_u sve radi super, da ne bi bilo zabune imam i 6735s i 6715s
gil je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 21:55   #23
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
ako imaš vistu probaj instalirati zadnje drajvere za ati i isključiti power play opciju u ccc, osobno imam skoro isti model samo je moj s verzija i nemam takvih problema, ali zanimljivo je da sam imao na 6715s instaliranu vistu i isto mi se to dešavalo dok sad na xp_u sve radi super, da ne bi bilo zabune imam i 6735s i 6715s

xp
nemam vistu

a imaju kakve postavke u xpu da bi to mogle ometat???
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2008., 19:16   #24
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor dj_dannijel Pregled postova
xp
nemam vistu

a imaju kakve postavke u xpu da bi to mogle ometat???

zbilja ne znam, jedino možeš probati razne verzije drivera za integriranu grafičku možda pomogne
gil je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2009., 22:33   #25
Rkomi
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: gračac
Postovi: 1
display problem

evoda se i ja nadovezem,,,

imam isti model vec 6mjeseci,laptop je pila al eto i mene jebe nekoliko stvari,kao prvo kad mi cam radi na msnu cesto nakon sat-dva zastopa cjeli pc i moram ga prisilno gasit( ne na startshut down vec na gumb za gasenje) ili kad mi radi cam ugasim ju lampica svjetli da je i dalje upaljena te moram na restart da bi ponovo mogo upalit cam,mislim da je do drivera...

anyway najveci mi problem se pojavio jucer,a to je svjetlost displaya.
naime svi znamo da kad je laptop na punjacu svjetlina je normalna,kad ga istekam van display potamni jer se prebaci na bateriju pa radi stednje je tamniji,ali meni je stvar da je meni i preko punjaca jako taman display,u postavkama mi je sve podeseno kako treba i sve,registrira mi punjac,baterija normalno radi 2sata i sve...jednostavno neznam sta uradit il da ga okucam od jebeni zid...kupljen u 12mjesecu 2008 godine u vemilu..

nadams e da ce mi neko moc pomoc
Rkomi je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2009., 19:29   #26
Getriba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 228
da nemaš možda uključen ambient light sensor?
Getriba je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2012., 00:39   #27
bizzzo
Premium
Moj komp
 
bizzzo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: somewhere
Postovi: 67
Sličan problem na 6830s

Pozdrav,

Evo da se nadovežem, jer imam drugi laptop ali sličan problem.
Naime, ko što u naslovu piše imam lap HP 6830s (NA 778ES) koji ima ATI Mobility Radeon HD 3430 (256MB), i problem je sljedeći:
Dugo radio bez jedne greške sve do jednog dana(ok to nije problem but bare with me). Nakon što sam ga upalio, radio ko beba jedno sat, sat i neš sitno, kad odjednom se ekran ugasi, muzika/film/što već da radim, šljaka ko da se niš nije desilo ali ekran crn, bez slike.
Spojio sam ga VGA kablom na TV i nema slike.
Otvorio ga, očistio sve tip top iznutra, sad radi do dva sata kad se počne ponovno blesirati.
Kad se to desi, zanimljivo je da kad mu stisnem (kratko) gumb za paljenje bi trebao otići na stand by, ali ništa od toga.
Kad ga ugasim sa dugim držanjem gumba za paljenje/gašenje i odmah probam natrag upaliti, ne želi ni pokazat boot ekran ili bios, ništa!
Međutim, ostavim li ga da se ohladi opet radi ko beba samo nešto kraće i opet krene sa blesiranjem...
Updateo driver od grafe i više mi niš ne pada na pamet...

1. Što je lijek za ovakav problem?
2. Jesam li u pravu kad mislim da je problem u pregrijanoj grafičkoj a ne u inverteru ili ekranu uopće?
3. Koliko je cca kuna popravak (ako pod popravak mislim friška grafička)?
4. Gdje bi bilo zgodno servisirati laptop (preferabilno na potezu Jelačić plac do Sesveta)
5. Za koliko bi bila okvirna cijena za koju bih ga mogao eventualno prodati (slobodna procjena)

Eto biti ću zahvalan na svakom odgovoru, nadam se da ću to nekako moć rješit jer mi nije situacija baš najpogodnija za kupovinu novog kompa...


(P.S. Mod, ako bi ipak trebalo ovo biti u zasebnoj temi, sorry.)

Zadnje izmijenjeno od: bizzzo. 01.05.2012. u 00:52.
bizzzo je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2012., 00:51   #28
LudonjaST
Premium
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Split
Postovi: 173
"Spojio sam ga VGA kablom na TV i nema slike."
Kada si ga spojio? Jesi probao Fn+F4?? Mislim da HP neće sam paliti vanjski ekran.
Prvo probaaj ovo,, onda možemo dalje.
Kao kvar moguće je da inverter ne radi kako treba.
LudonjaST je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2012., 11:27   #29
bizzzo
Premium
Moj komp
 
bizzzo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: somewhere
Postovi: 67
Znam da HP-ovci ne bace sami od sebe sliku na TV. Spojio sam ga dok je radio kak spada i dobio sliku na TV-u i ona je onda nestala (nakon određenog vremena rada), mislio sam da se podrazumijeva da sam napravio sve potrebne radnje da dobijem sliku na Tv-u i nisam pokušao jednom, nego sve više puta - ali krajnji rezulatat je da nema slike na TV, niti na Kompu.
Nego, sad sam ostao bez ideja što bi moglo biti pa zato pitam za pomoć.

Evo novih vijesti:
Kad se tako ugasio, upalio sam Everest (dok je šljakao) i pratio Temp GPU diode i ekran ugasio na 65°C, 55°C, 61°C... e sad, to mi uopće ne izgleda pretjerano toplo jer znao je dogurat i do 82°C dok bih radio cijeli dan u Catia-i...

6. Postoji li mogućnost da definitivno odredim što je u kvaru...grafa ili inverter?
bizzzo je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2012., 12:15   #30
Alvin
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 853
1. Najčešće servis
2. Da, ako nemaš slike ni na vanjskom displaju. Ako si u pravu to će se dešavati sve ćešće
3. Grafička ti je integrirana na ploču, dakle opet servis. Ako se na to odlučiš, inzistiraj na garanciji min 3mj, 6mj poželjno.
4. U servisu
5. 600-800kn ovisno o stanju
6. Ako nema slike na vga izlazu nije do invertera.
Radi temp. od 65 se sigurno nije ugasio, dobro bi bilo pustit da radi u biosu, ili neku live verziju OS-a di neće intalirati grafiku, da eliminiraš eventualni softw. problem.
Alvin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na