Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.11.2011., 11:17   #1
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Logitech K750 review

Prvo, prosle tipkovnice, da bacim background experience


Moja brzina tipkanja: 90+ WPM, 98% accuracy. Nekakav prosjek nakon 3 minute tipkanja. Mjereno na Wave i na K750.


- Logitech Wave, wired - odlicna ergonomska tipkara sa jednom masnom manom - tipke zapinju prilikom tipkanja, posebno nakon nekog vremena (prvih 6 mjeseci super, iducih 6 podnosljivo, nakon toga zivcira i izletila "kroz prozor"). Palm rest je do jaja, odlicno napravljen, nakon 12-14 mjeseci 6-7 satnog koristenja je bio ko nov. Raspored tipaka prilicno dobar, neke stvari bi mogle smetat, ali da se naviknut u kratkom roku.

- Logitech K360, wireless - super feeling kod tipkanja, odlicna cijena, MEGA trajna baterija (100% i nakon 4 tjedna koristenja). Kvaliteta izrade prilicno dobra, raspored tipaka super, OSIM... uzas za programiranje. Mozda nakon nekog duzeg vremena, ali ja se nisam nikako mogao naviknut na home/end/delete tipke koje su manje od ostalih, plus postavljene tako da ni nakon 4 tjedna nisu prestale ic na zivce. Steta, bolji polozaj bi to pretvorio u best buy wireless tipkaru.

- Genius Luxemate i222 , wired - za 89 kuna najbolja tipkovnica koju mozete ubost za te pare, ako ste fan ove nove generacije ultratankih tipkovnica. Nju koristim na poslu, vec 6-7 tjedana i iako se osjeti da je cheapo tipkovnica sto se kvalitete izrade tice, izuzetno je lagana za tipkanje i layout je identican kao i na K750. Vidjet cemo kolko tih 89 kn vrijedi nakon 6 mjeseci jahanja po njoj


LOGITECH K750

Kvaliteta izrade:
Odlicna. Minimalno savitljiva, cvrsta plastika (glossy). Obrada plastike je vrhunska, ne odaje nikakav dojam jeftinosti (sto i nijie ), sve povrsine leze i spojene su savrseno. Response tipki je odlican, ne desava mi se da nisam siguran dal' sam ju pritisnuo ili ne, skroz brzo se vracaju nakon pritiska (nije vazan faktor sporim tipkacima ). Nagib se povecava sa 2 plasticne nozice koje, brat bratu, su sranje. Jedan light-to-medium udarac sakom i pukle bi ko kiosk. Totalno nepotrebno losa izrada, i jedina mana sto se tice kvalitete. Ok, lako se izbjegne tako da nikad ne opalite sakom po tipkovnici, ali ko od nas nije nikad nek prvi digne ruku . Ostrih rubova nema, nijedan dio ne stvara nelagodu kod tipkanja. Za konacnu ocjenu kvalitete ignoriram te plasticne nozice.




Dizajn:
Vrlo dobar. Sa donje strane je bijela skroz, sto mi je bezveze, ljepse bi izgledalo da je cijela crna ili recimo mat crna. Ovako, fingerprint sensitive, je_iga. Vec sam napomenuo da ta bijela boja totalno smrdi, i kad kupujem komp, i zelim da cijeli bude crn, je_iga frende onda koji ce mi k...c tipkovnica koja ima bijelo ispod. Nepotrebno guranje tipkovnice u fancy odjel computer storea. Ili po mome, Appleizacija . Ionako imaju bijelu koja ide Mac userima... Cemu bijela ispod crnog, bla. In other hand, ako ignoriram taj bijeli dio, izgleda odlicno. Tipke su super tanke i prilicno fino izradjene, mrvicu "udubljene" u sredini, a solarni paneli se jedva primjere u mraku i ne smetaju. Za hipije medju vama koji vole bit "Zeleni" - prava ekoloska tipkovnica koja ne guta baterije, to je uvijek + kod dizajna rajt? Ne svijetli nista, ali ionako nisam fan Las Vegas tipkovnica. Tipkam napamet pa mi to nije faktor, a cak i da je, radije cu si napokon slozit one proklete ledice za osvjetljenje zida iza monitora nego imat tipkovnicu koja svijetli.



Tipke & shenanigans oko tipkanja:
Odlican. Trazio sam tipkovnicu koja je udobna za duzi rad, nesto u stilu 4 sata igranja/programiranja u komadu. Kod peglanja Starcrafta2 (jedina igra koju trenutno igram kolko tolko), nemam nikakvih zamjerki. WASD + 1234 rade identicno ko i na K360, kod Wavea je bilo super prvih 6 mjeseci, ali kad su pocele tipke zapinjat - 0 bodova. Kod K750 mi je bilo najvaznije da ne osjetim nikakav lag/delay zbog wireless konekcije i da nemam feeling ko da mi treba mjesec dana za navikavanje. Mission accomplished.
Sto se programiranja tice, raspored tipki near-perfect, del, home, end tipke tocno tamo gdje i trebaju biti i doslovno mi je trebalo 5 linija koda da tipkam ko na najboljoj tipkari svih vremena, IBM Model M.



Uz tjedan dana rada sam se naviknuo i na ultra-thin tipke, imao sam par sitnica koje bi slucajno stiskao kod pisanja smajlija, pa me nerviralo prvih par dana, ali nakon 2+ tjedna je to nestalo potpuno pa mi sad dodje prirodno da nesvjesno "pazim" da ne tipkam ko na fatty tipkarama tipa Model M i Wave. Jos jedan kul feature je sto su sve funkcijske tipke u donjem redu (CTRL, ALT, ALT-GR, WIN, FN i SPACE) - izbocene lagano... Sto je odlicna stvar posto bi mi smetalo da je i ljevo CTRL udubljen ko ostatak tipaka, ovako malo strsi pa ga bez problema stisnem s dijelom dlana ispod malog prsta na ljevoj ruci, sto mi je recimo na Genius Luxemate i222 znalo bit problem jer su sve tipke jednako "debele", pa sam znao stiskat CTRL+SHIFT odjednom.

Softver:
Klasican Logitechov. Nista nisam dirao, nista konfigurirao, radi out of the box kako je dosla. Jedini komad softvera koji sam instalirao, a i nije potreban realno, je ovaj mjerac svjetlosti koji mjeri kolicinu svjetla koje pada na solarne panele na samoj tipkovnici. Nista fancy, mozete ga vidjet na screenshotu. Ukratko, tipkovnica ne ostaje bez baterije. Jednom napunjena do ibera, moze izdrzat tipa 3-4 mjeseca bez rechargea. Nije da nekom treba vise, dovoljno je da ju ostavite bilogdje na svijetlom i puni se. Ako uperim lampu od 10W u nju, pokazuje preko 170 LUXa, a kad otvorim prozore dok je suncan dan, ide na max preko 500+. Nema neke filozofije, nema kabla ni baterija. Solar App se pokrece pritiskom na tipku koja pali crveno svjetlo ako je kolicina svjetla nedostatna za punjenje, zeleno ako se tipkovnica puni. I ne smeta.
Domet je preko cijele dijagonale sobe, cca 6 metara udaljenosti. Za ljubitelje hardcore testiranja, uspio sam i iz kenjare (WC) shutdownat komp kroz 1 vrata zatvorena i debeli zid




+
- kvaliteta izrade
- feeling i lakoca tipkanja
- brzina tipkanja (po meni, subjektivno, tipkam nesto brze nego na Wave)
- dizajn gornjeg dijela
- domet, trajanje baterije
- ultra tanka (vidi slike)


-
- nozice za nagib
- steta sto nema wired verzije
- glossy finish
- bijela ispod (fuj)

Total Zwer Score: 9/10.

Dojam: Da je cijela mat crna, da ima kvalitetnije nozice za nagib, i da nije wireless za 100 kn manje... Najbolja tipkovnica na trzistu.
__________________
sound powered by B&W/Denon

Zadnje izmijenjeno od: zwer. 13.11.2011. u 11:57.
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 11:37   #2
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Što bi trebalo značit 90+ WPM?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.11.2011., 11:42   #3
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Words Per Minute.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 12:44   #4
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Svaka čast, odličan review i dakako vrlo koristan!
Hvala!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 12:51   #5
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ovo sam čekao odavno, jer sam potencijalan kupac, GG
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 13:03   #6
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Words Per Minute.
To sam i pretpostavljao. Samo, brzina tipkanja se ne mjeri riječima, nego brojem otipkanih znakova. Bar se u moje vrijeme tak mjerilo. Imao u srednjoj 330/min i to je spadalo u top rezultate.
Inače, odličan review. Morao bih probat igrat na nečem takvom, pošto imam predrasude prema tim mini tipkama. Navikao na "fatty", ko što ti veliš.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 13:06   #7
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Pa ako uzmes da prosjecna rijec ima ~5 znakova prilikom tipkanja recenica, onda je to oko 70 WPM, sto je i dalje gro brzo.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 13:16   #8
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Al ti veliš da imaš 450 znakova i više, što mi je suludo.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 13:41   #9
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893


E'o prije 5 min testirao opet... Jos je po meni ovaj test sporiji, jer idu random rijeci bez smisla, kad tipkas recenice je dosta lakse jer mozes "mislit unaprijed" i to.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 15:33   #10
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Bome dobar si, kaj radiš negdje ko sekretarica?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2012., 00:09   #11
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Evo da se i ja javim ovdje.
DiNovo edge krepao (tj punjenje mu nikad baš i nije radilo kako spada) tako da sam od HGSpota dobija povrat love i neko vrijeme sam se krpa sa starom Logitech media keyboardom.

Prije nekoliko dana sam naručija K750 (u Superneta poprilično povoljno - 430kn + 30kn poštarine).

Fantastična tipkovnica, naprosto vuče na tipkanje jer je vrlo lagano tipkati i brzo pisati.

Solarno punjenje je super fora, nikad se više ne triba brinit oko punjenja kao što mi se ponekad desi s mišem ili bivšim dinovom.

Sviđaju mi se i FN tipke za kontrolu media playera (ništa novo znam, ali čovjeka veseli) i par drugih shortcuta, te numpad koji je falio na Edgeu.

Unifying receiver je super stvar, iako šteta što MX Revolution ne radi s njim.

Iako sam dosada uvik koristija tipkovnice s nožicama, kod K750, to mi nije potrebno i čak mi je lakše tipkati s položenom tipkovnicom.

Mehanizam tipki je vrlo fin i tipkovnica je najtiša koju sam dosad ima.

Definitivna preporuka, cijena nije skupa. Illuminated je dosta skuplja, a realno nije bolja tipkovnica (isti mehanizam) te joj baterija dosta kraće traje i nema solarno punjenje
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2012., 00:56   #12
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Fantastična tipkovnica, naprosto vuče na tipkanje jer je vrlo lagano tipkati i brzo pisati.
Unifying receiver je super stvar, iako šteta što MX Revolution ne radi s njim.
Iako sam dosada uvik koristija tipkovnice s nožicama, kod K750, to mi nije potrebno i čak mi je lakše tipkati s položenom tipkovnicom.
Ovo isto i kod mene. Prije - sa nagibom obavezno, sad - bez nagiba. I na poslu na luxemate (takodjer skroz low profile tanka tipkara) isto tipkam bez nagiba.

Sa K750 tipkam definitivno brze nego na wave sad kad sam se naviknuo 100%, plici hod tipki je manje zamoran za zglobove/prste, tipkovnica je dovoljno tiha da ne smetam nikome van svoje sobe, a opet dovoljno glasna da sam siguran da sam tipku stisnuo do kraja bez da gledam u ekran.

I ista stvar, prokleti MX Revolution imam - bilo bi super da rade i tipkara i mis preko jednog receivera, ali sta sad... Zivio Dell-ov in-monitor usb hub

Jedina zamjerka je sto je glossy. Ko god je izmislio glossy stvari nek crkne u agoniji. Mat crno majka.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2012., 11:47   #13
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Malo sam se zapalio za ovu tipkalicu pa imam par pitanjaca;
ja se često igram i to igram pretežito FPS, koristim G700 miš i sa njime nemam nikakvog laga u igrama, dali ova tipkovnica pokazuje znakove laga prilikom brzih reakcija?
Drugo pitanjce, vidim da neki nude 24mj. garancije a neki 36mj. garancije, dali je to do toga što neki prodaju US/EN layout a neki HR?

Puno hvala!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 20:38   #14
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Malo sam se zapalio za ovu tipkalicu pa imam par pitanjaca;
ja se često igram i to igram pretežito FPS, koristim G700 miš i sa njime nemam nikakvog laga u igrama, dali ova tipkovnica pokazuje znakove laga prilikom brzih reakcija?
Drugo pitanjce, vidim da neki nude 24mj. garancije a neki 36mj. garancije, dali je to do toga što neki prodaju US/EN layout a neki HR?

Puno hvala!
Nemam tipkovnicu pa da komentiram ovo prvo, ali za ovo drugo, nemoj uopće razmišljat o garanciji, Logitech je i ovako veoma fleksibilan sa garancijama
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2012., 23:11   #15
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
dali ova tipkovnica pokazuje znakove laga prilikom brzih reakcija?
Stavi naocale, skrolaj sa tim svojim G700 i procitaj moj posrani review jos jednom.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:41   #16
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Hehe, daleko je tvoj review od posranog, dapače sasvim suprotno, i vidio sam što si ti napisao, ali eto nekako mislim da se najbolje to osjeti u FPS igrama, jer tamo stvarno i najmanji lag osjetiš!

Al ajde, valjda nebude nikakvog laga ako ga ni ti nisi doživio!
Hvala još jednom!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 16:54   #17
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Malo sam se zapalio za ovu tipkalicu pa imam par pitanjaca;
ja se često igram i to igram pretežito FPS, koristim G700 miš i sa njime nemam nikakvog laga u igrama, dali ova tipkovnica pokazuje znakove laga prilikom brzih reakcija?
Drugo pitanjce, vidim da neki nude 24mj. garancije a neki 36mj. garancije, dali je to do toga što neki prodaju US/EN layout a neki HR?

Puno hvala!
Yo, yo!

Radio sam na njoj i na K360 (koju trenutno koristim zbog prostora). Nema laga fakat! Radi odlično, ali

meni je problem sa signalom! Sada kada mi Dell-ov monitor ima USB huc mi je OK, ali prije baš se nisam razveselio (dok je morao biti spojen na PC-u)
  Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 21:44   #18
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Imo obe isto. I nikakvih problema dok ne odes predaleko... Npr. sad je tipkovnica na 1 metar zracne udaljenosti do receivera, izmedju njih je 2.5 cm debel stol... i ne osjetim nikakav lag, prekide, nista. Sa K360 je bilo isto.

Da ne trazim po reviewu jesam napiso ili ne, sa K750 shutdownam komp i iz WC-a (6 metara + debeli zid). Nisam bas probo igrat, al' Winamp kontrole rade oke
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2012., 22:16   #19
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Jesi jesi, napisao si to je bio taj epic dio review-a
Evo stvarno, hvala još jednom svima na inputu, čim smognem lovu mislim da je ovo tipkalica za mene!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 09:27   #20
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Ovog tjedna na Links Vikend Akciji predstavljamo Vam tipkovnicu LOGITECH K750, bežična, solarna, crna


Cijena: 499 kn
Vikend akcija: 399 kn
Evo i akcije.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 15:56   #21
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
"AKCIJA VRIJEDI ISKLJUČIVO ZA MALOPRODAJNE KUPCE"

Pretpostavljam da ovo znaći da se nemože kupiti preko "firme"
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 22:41   #22
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,705
Pretpostavljam da je autor teme i dalje zadovoljan ovom kupovinom...

Nisam zahtjevan korisnik samo mi je došlo vrijeme za novo tipkalo. U pravilu tipkovnicu mijenjam svakih par godina najčešće jer se razdrndaju tipke i više nisu tako tihe. Zadnjih nekoliko tipkovnica su mi bile s low-profile tipkama, ali većinom jeftinjaci do 150kn. Nisam agresivan prema njima, imam ~40 WPM i pokrivam ih kao zaštitu od prašine kada dugo nisu u potrebi.

Volio bih čuti ako je netko našao kakvu manu ovoj tipkovnici nakon dužeg korištenja (ako zanemarimo kvalitetu nožica i glossy finiš).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 23:21   #23
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Jep, i dalje zadovoljan. Osim te dvije navedene mane nisam nista nasao. Ni ne kuzim da je bezicna, sa baterijom sam se prestao zamarat, nonstop je puna dok god barem jednom u 2-3 tjedna ostavis otvoren prozor kraj kompa

Sad kad je na akciji... ne vidim razloga zasto ne - eventualno ako si ljubitelj mehanickih, al' vidim da nisi

BTW. Ona Luxemate Geniusova i222 (spomenuta u reviewu) koju sad vec ima za kupit od 75 kuna nadalje... i dalje radi savrseno, bez ikakvog nedostatka, a peglam ju 8 sati svaki dan na poslu. Nazvat tu tipkovnicu best buy je understatement i220 sam kupio staroj, i ta nije losa, ali mi je 222 bolja. Stara odusevljena, iako je prije toga tipkala na Model M .
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 23:28   #24
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Vidim po slikama da su tipke dosta slične kao na K360. Jel su ti se slova počela guliti? Ja imam K360 nekih mjeseca dana i ALT je skoro pa izlizan. (CTR i DELETE su čitavi)
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 23:38   #25
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Ne gule se, sve ko prvi dan. Cak i WASD, space, shift i del/end/backspace. Tocno danas je 4ti mjesec od kad je imam.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 00:51   #26
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
kupio k750 danas i stavim unifying receiver i pkrenem sve šta treba i nikako da se osposobi...piše plug in unifying receiver i ja stavim i ne pojavljuje se next nego samo bude sivo ko da nisam ništa ukopčao...imam i G700 i G930 sluške i iskopčao sam da nije zbog toga ali i dalje neće


any ideas? :S
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 09:08   #27
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Hmpf... Vjerojatno si probao vec, ali svejedno ne skodi:
- jesi iscupao onu plastiku koja odvaja kontakte baterije od tipkovnice? (100% sam ju imao na K360, ali se za K750 ne sjecam jel bila 100%?)
- jesi upalio tipkovnicu?

Ak nije nis od ovog, probaj na drugom kompu, ak ne radi, nemas srece i vozi na reklamaciju.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2012., 15:02   #28
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
probao na drugi komp i radi..pa sam svoj morao reinstalirat windowse, očito se nešto klalo :/
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 11:00   #29
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,705
Piknuo i ja danas ovu tipkovnicu u Linksu na vikend akciji (ako je netko zaboravio, par postova iznad). Kažu da je bila zadnja i jedina u Puli pa eto da se ne zaletavate prije telefonske provjere...

Uglavnom, sve je kao što sam očekivao, ugodan osjećaj pod prstima i superjednostavno povezivanje s Unifying recieverom od Performance MX mišonje. Glossy će me tjerati da češće perem ruke što će se danas-sutra odraziti i na moju higijenu i zdravlje To je to, ovu periferiju ne mijenjam dok ne krepa. Malo me smeta što je garancija samo 3 godine... Budem reportao ako naletim na kakvu manu.

Eh da, skoro zaboravih. Prokleto mi je neobično i čudno što nemam nikakvu signalizaciju za num/caps lock SetPoint prikazuje OSD notifikacije koje su vrlo zgodne, ali falit će mi ta lampica na tipkovnici.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2012., 19:02   #30
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
meni je garancija 2 godine :O
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na