Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.01.2008., 09:16   #121
Nijoe
Premium
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 257
Evo tek sad sam se uspio zakačiti na S.T.A.L.K.E.R.
Igra ima neku radnju koja me uspijela zadržati. Plus kaj je pucački dio najrealističniji od svih igara koje sam imao prilike vidjeti.
Nijoe je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2008., 16:46   #122
zaebani
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb-Tresnjevka
Postovi: 288
recimo da bas nemam gejmerskog staza kao neki ovdje ali...u zadnje vrijeme nema igre koja bi zadrzala mene pred kompom...sjetimo se nekih starih naslova...
hooligans:storm over europe-steta sto nikada nije izasao nastavak...
football manager serijal-pomalo su postajali sve nerealniji nakon stopiranja CH managera...tako da 2008 nisam ni zaigrao jer mi je 2007 daleko bolji...
ne sjecam se u zadnje 2g neke dobre simulacije voznje...
sjetimo se starog freelancera koji me zaljepio 5dana i 5 noci bespomocnog za komp...ove futuristicke i SF igre me uopce ne odusevljavaju posto sam klasicni tip gejmera...najdarze teme WW,realne strategije u sadasnjem/proslom vremenu itd....
C&C je isto dobar serijal ali Tiberium Wars mi se ne svida ni malo
zaebani je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2008., 14:01   #123
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Sada su online i inace MMO igre postale mnogo popularnije od singleplayera, bar po meni.
Isto tako ima i jako zanimljivih web igara kao npr. www.aatraders.com (bilo bi fino da vas se sto vise rega u igru , i naravno ova igra je daleko od debilnog ogame-a i slicnih brainless igara) koja je toliko zarazna i detaljna da te ponekad zaboli glava od razmisljanja sta, kako i koliko....
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2008., 12:26   #124
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Ajde, ajde...

Kad smo već kod starih naslova, sjeća li se netko igara kao što su bili Jazz Jackrabbit, Descent, GTA 1, Warcraft 2...? Ili još starijih - Prahistorik, Scorched Earth, Dr. Riptide, itd itd.

To su bili zlatni dani.

A ne ova današnja debilana gdje za svaku igru moraš kupovati novo računalo, i na kraju se gadno zayebeš jer te igre osim grafike nemaju nikakvog drugog sadržaja. Lijepe izvana, trule iznutra... A niti superkompjuter od NASA-e vam neće ništa garantirati jer uvijek ima kojekakvih bugova i nedostataka. Ne radi ovo, ne radi ono, pa skidaj patch od 1 GB... Najobičnije izdrkavanje love, vremena i živaca...

Za druge ne znam, ali ja sam čvrsto odlučio okrenuti leđa PC igrama jer su postale teško smeće. U međuvremenu ću se povremeno zabavljati sa starijim naslovima koje imam, a kad mi to dopizdi onda nabavljam konzolu. Igranje na računalu je mučenje. Amen.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2008., 21:26   #125
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ma kakvi MGSovi i ostali izrodi.

Fallout, Monkey Island i ostale avanture tog vremena. Ali Fallout 1 i 2, ufff, eto price.
  Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 01:12   #126
Avior
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Velik Gorica
Postovi: 30
HOMM 3, AoE 2, SimCity 3000, UT, CS, NFS4 i Europa Universalis 2

Vjerojatno najzabavnije igre ikad napravljene i držale su me prikovane za stolcem izmđeu 13. i 18. godine života
__________________
Stari komp

Athlon XP2500+
Abit A7N
768MB DDR 400 Kingmax
300GB Maxtor, ATA133, 16MB Cache
Saphire R9600Pro
Win XP SP2
Avior je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 03:03   #127
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Ako već ideš na igre koje su me dugo zaokupirale onda je to definitivno Super Mario @ Nitendo. Inače volim dosta različite vrste igara, ali u zadnje vrijeme osim COD4 nisam ništa konkretno igrao. Sve neke redizajnirane verzije prijašnjih igara očajno. Jedino me veseli Mafia 2 i FC2 ali samo da oni ne bi podbacili kao ostala ekipa ovih dana. Imam kod sebe Bioshock i bojim ga se instalirat da ne bi mora razbit DVD-e. Ono stvarno izlaze novi naslovi ali sami shit, jedino što me drži je nada u bolje i stari naslovi (Mafiu sam opet prešao jer jednostavno nemam šta drugo) isto sada molim za prijedlog dobre igre da malo ubijem tugu. Samo nemojte tipa star wars, stark (d)(t)rek i sl.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 13:56   #128
zaebani
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb-Tresnjevka
Postovi: 288
baja 001@
trenutno sam se bacio na Stronghold 2 s patchom 1.4 i bas sam se iznenadi...igra je mrak...probaj ako nisi
zaebani je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 15:01   #129
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor zaebani Pregled postova
baja 001@
trenutno sam se bacio na Stronghold 2 s patchom 1.4 i bas sam se iznenadi...igra je mrak...probaj ako nisi
Imho, Stronghold 2 je za 10 klasa lošji od Strongholda 1. Jednostavno to nije više to.
Al dobro, 100 ljudi 100 čudi. Ovo je prvenstveno moje mišljenje
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2008., 18:16   #130
zaebani
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb-Tresnjevka
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Imho, Stronghold 2 je za 10 klasa lošji od Strongholda 1. Jednostavno to nije više to.
Al dobro, 100 ljudi 100 čudi. Ovo je prvenstveno moje mišljenje
a sad...ma onak meni je bas igriva nekak...al ajd da ne zachatamo temu...
zaebani je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.01.2008., 00:12   #131
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ako već ideš na igre koje su me dugo zaokupirale onda je to definitivno Super Mario @ Nitendo. Inače volim dosta različite vrste igara, ali u zadnje vrijeme osim COD4 nisam ništa konkretno igrao. Sve neke redizajnirane verzije prijašnjih igara očajno. Jedino me veseli Mafia 2 i FC2 ali samo da oni ne bi podbacili kao ostala ekipa ovih dana. Imam kod sebe Bioshock i bojim ga se instalirat da ne bi mora razbit DVD-e. Ono stvarno izlaze novi naslovi ali sami shit, jedino što me drži je nada u bolje i stari naslovi (Mafiu sam opet prešao jer jednostavno nemam šta drugo) isto sada molim za prijedlog dobre igre da malo ubijem tugu. Samo nemojte tipa star wars, stark (d)(t)rek i sl.
Pošto sam vidio da ne voliš igre kao što su Warcraft, Diablo, TES,... jesi li igrao Princ of Persia (bilo koji od djelova)?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2008., 13:10   #132
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 544
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ako već ideš na igre koje su me dugo zaokupirale onda je to definitivno Super Mario @ Nitendo. Inače volim dosta različite vrste igara, ali u zadnje vrijeme osim COD4 nisam ništa konkretno igrao. Sve neke redizajnirane verzije prijašnjih igara očajno. Jedino me veseli Mafia 2 i FC2 ali samo da oni ne bi podbacili kao ostala ekipa ovih dana. Imam kod sebe Bioshock i bojim ga se instalirat da ne bi mora razbit DVD-e. Ono stvarno izlaze novi naslovi ali sami shit, jedino što me drži je nada u bolje i stari naslovi (Mafiu sam opet prešao jer jednostavno nemam šta drugo) isto sada molim za prijedlog dobre igre da malo ubijem tugu. Samo nemojte tipa star wars, stark (d)(t)rek i sl.
Evo ti neki moj popis nekih od najboljih igara ikad, pa ako nesto nisi igrao probaj

Starcraft (mp)
Quake 3 (mp)
UT (mp)
Counter 1.6 (mp)
Morrowind (sp)
Grim Fandango (sp)
KotOR (sp) - iako nevolis SW ovo bi trebao odigrati
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2008., 15:24   #133
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Dule Pregled postova
Evo ti neki moj popis nekih od najboljih igara ikad, pa ako nesto nisi igrao probaj

Starcraft (mp)
Quake 3 (mp)
UT (mp)
Counter 1.6 (mp)
Morrowind (sp)
Grim Fandango (sp)
KotOR (sp) - iako nevolis SW ovo bi trebao odigrati


Mislim da ovo baja gleda kao pod***avanje. NHF

LINK
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2008., 20:53   #134
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 544
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova


Mislim da ovo baja gleda kao pod***avanje. NHF

LINK
a dobro sad

a mislim... ako ove nevaljaju onda nemam rijeci Oo
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2008., 20:59   #135
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Dule Pregled postova
a dobro sad

a mislim... ako ove nevaljaju onda nemam rijeci Oo
I ja sam to rekao, ali on traži realne igre.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 02:41   #136
Opaki
Banned
Moj komp
 
Opaki's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 206
Ja čekam starcraft 2 i onda kupujem komp. Znam da neće bit dobar ko original, ali će bit the next best thing. Nadam se tome i FC2 i eventualno falloutu 3 , ovo ostalo ili nema sadržaja nikakvog ili samo redizajn starijih igara, a to smo već sve vidli.
Opaki je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2008., 05:06   #137
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Citiraj:
Autor Nijoe Pregled postova
Evo tek sad sam se uspio zakačiti na S.T.A.L.K.E.R.
Igra ima neku radnju koja me uspijela zadržati. Plus kaj je pucački dio najrealističniji od svih igara koje sam imao prilike vidjeti.
Radnja i grafika u stalkeru je super, ali je igra tako bolno jadna kada uzmes u obzir osvjetljenje, noć, područja su odvojena loadingom i moguce je ici samo određenim putem, cak bi rekao da je igra jaaako linearna, no to je moje misljenje, btw pucački dio kako kazes mi je isto uzasan jer nevolim bas potrosit 2 sarzera da ubijem covjeka, ah skoro sam zaboravio na one anomalije glupe koje su mogli napraviti malo normalnije a ne tako alien-like, horde pasa zombija koji trče onuda i ima jos toga al mi se neda pisat, tko zna mozda clear sky bude bolji ...

Danas ljudi vise nemogu/ne zele napraviti dobru igru, kupim novi komp i sve sta sam odigrao je CoD4, Crysis, NFS Pro street (i to citavih 10 minuta dok je nisam izbrisao ) UT3 je razocaranje, grafika je mrak ali gdje su sve one opcije koje smo imali u UT2004 doh! Oblivion ima super grafiku i okej radnju ali su fulali detalje u igri totalno, hrpa modova to rjesava, ali i performanse mog racunala...
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 10:05   #138
zoro006
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 25
Od mnogo igara koje sam igrao bilo je onih koje treba pamtiti ali i onih koje je bolje što brže zaboravit. Kao prvo Farenhait ima jednu od najboljih priča i znam da sam bio zaljepljen za ekran dok je nisam prešo, zatim tu je cjeli serijal comand & conquer koji je bio vrijedan igranja (prva igra mi je bila red alert 2 i znam da sam mnoge dane proveo igrajući tu strategiju), nakon toga slijedi Mafia, igra koja nas vraća u zaboravljene dane starih automobila te ima odličnu igrivost. Jedva čekam da izađe dvojka. nakon toga to su svi serijali Call of Duty-a koji na najrealističniji način prikazuje 2 svjetski rat. Tu mi još dobar Prince of Persia (sva tri nastavka), pa Splinter cell (također svi nastavci), tu je još i Broken sword za kojeg znam da sam razbijao glavu da skužim kako preć jer stvarno ima mnogih stvari koje ti se trebaju posrećit da ju uopće prođeš, ali igre poput najnovijeg NFS-a (Prostreet), cossakss (moraš igrat 2 dana da pobijediš komp na easy, a da ne spominjem da ti treba vojske koja zauzima pola karte), Civilization-a kojeg sam igro jedno pol sata nakon kojeg je uslijedio što brži i bolji uninstall jer igranje na poteze mi je stvarno debilno, Far cry je dobra igra (i još je) sa odličnom grafikom i zanimljivom pričom ali također kao crysis nije bila optimizirana i tada sam je jedva igrao na najnižim detaljima, tu je još i SOF koji mi je zakon samo zato što ga rastrgaš kad ga pogodiš sačmaricom, pa dosadne igre u kojima se igraš tycoona i provedeš dosta sati da nešto izgradiš i kad to napraviš izgubiš volju i u tome ne vidim poante, pa tu je i stvarno loš Driver.

Današnje igre imaju vrhunsku grafiku koju ako želiš imati stalno moraš kupovat novije komponenete te se sve svodi na biznis, gdje više se tolko ne obraća pažnja na samu priču već samo na grafiku, grafiku i samo grafiku. Od toga ne profitiraju gameri već samo bogati ljudi koji se samo još više bogate.

Zadnje izmijenjeno od: zoro006. 19.01.2008. u 10:33.
zoro006 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 12:31   #139
ZCracker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 81
@zoro006

Nažalost neslažem se s tobom Civilizacija je svaki put kad je izašla dobila nagadu Game of the year i sama ta činjenica bi trebala znači da igra nekaj vrijedi, ja osobno igram 3 i 4 otkada su izašle i nemogu se zasititi i mislim da je to jedna od najboljih igara svih vremena. Tycoon igre su zakon jer lako je u njima nekaj izgradit problem je održat to na nogama. za NFS se slažemo da je preloš, i da cossakss je realna strategija i jednom kad naučiš sve čari postaje zakooon.

Nemoj ovo shvatit ko neki napad al jednostavno CIV je zakooon
__________________
BY ZC
ZCracker je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 15:00   #140
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Dule Pregled postova
Evo ti neki moj popis nekih od najboljih igara ikad, pa ako nesto nisi igrao probaj

Starcraft (mp)
Quake 3 (mp)
UT (mp)
Counter 1.6 (mp)
Morrowind (sp)
Grim Fandango (sp)
KotOR (sp) - iako nevolis SW ovo bi trebao odigrati
Jesi me, NHF ali te su igre (for me) shit. Inache sada se opustam uz COD4 MP a trayim neku dobru igru. Mislim da che Assasin Creed upast soon!
BTW jako me je razochara Rockstar sto neche izdat Manhunt 2 for PC (bar zasada)
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 15:28   #141
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Da se nadovezem na nostalgicarske postove malo iznad.Zaboravljate diabla 2,po meni najbolja igra svih vremena.Za nju sam se zarucio kad sam ju poceo igrat,bila mi je ljubavnica,cura i prihebnica,a ako izade diablo 3 za nju se zenim,ako je makar pola dobra ko dvojka.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 18:09   #142
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Jesi me, NHF ali te su igre (for me) shit. Inache sada se opustam uz COD4 MP a trayim neku dobru igru. Mislim da che Assasin Creed upast soon!
BTW jako me je razochara Rockstar sto neche izdat Manhunt 2 for PC (bar zasada)
Vidi se da nemaš pojma, UT je najbolji FPS ikad
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 21:33   #143
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Vidi se da nemaš pojma, UT je najbolji FPS ikad
Isto tako ja mogu rec da si ti glup/neznalica... sto koristis AMD ali se necu spustat na tvoj nivo! Ako sam trazio preporuku, onda je daj a nemoj spamat glupostima. Mozda se tebi ne svidja TDU ja ti necu nista rec
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2008., 23:11   #144
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Isto tako ja mogu rec da si ti glup/neznalica... sto koristis AMD ali se necu spustat na tvoj nivo! Ako sam trazio preporuku, onda je daj a nemoj spamat glupostima. Mozda se tebi ne svidja TDU ja ti necu nista rec
Nisi ti tražio preporuku nego si rekao da su igre koje se nama sviđaju SRANJE...tako da sam se ja spustio na tvoj nivo
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 03:07   #145
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
mogu li ja dobit preporuku ? ja ne volim rpg i strategij. jednostavno nemam vremena i zivaca. volim dobar fps (zaboli me koji je komercijalni a koji nije,bitno da se puca ) i obozavam PRINCE OF PERSIA. Ta igra jednostavno ne zamara mozak koji je ionako izgoren. Zanima me koje igre su jos u tom stilu da zaigram jer sam lud i ne znam vise sta da igram. Zavrsio sam cod4,crysis,fable,PORTAL (mrak igra),pop 1,2,3 i zavrsavam hl2 epizode 2(davno odigrao hl2 i episode 1). Ocu POP i takve igre ima ko nesto za ponudit?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2008., 11:34   #146
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Sto se tice POP-a uzmi si tomb ridera, ako ti je do penjanja i skakanja naokolo
a što se pucljki tiče ako nis igro..preporučam Quake4, Doom3 i Prey
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 13:51   #147
Goldy
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Europe
Postovi: 22
interesantno da je i sam ovaj thread pokazao koliko je dobra igra relativan i jaako jaaako subjektivan pojam
Goldy je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 14:37   #148
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
..postoji i pametna strana?
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 15:58   #149
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Ne,postoji samo "dark side"
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 10:36   #150
Nehaj007
gamer/hardveraš/mrežaš
Moj komp
 
Nehaj007's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
ah drvlje i kamenje, mene više boli to što igram sad s guštom mahom igre iz 2005, zašto? pa sad tek imam hardver da ne šteka, drugo tek sad su ispravili većinu bugova, igre kad su izašle popljuvane da se ruše samo tako, i tek sad se može donjeti slika jel igra dobra ili nije što od nje očekivati, igram trenutno hellgate na netu samo jer mi je ko diablo2 što dugo nisam osjetio, x3, audiosurf, fear perseus mandate, po meni mnoge nove igre su ili loše ili bugovite ili kopija starih s boljom grafikom, ali onda opet da od 500 igara ne možete na 5 koje su vam dobre to ne pušim
__________________
Choose LIFe, Choose a career, ChoOse a fucking big TeleVision, chose a computer that will keep u happy for a year unless u upgrade constantly, FuCk that wherE is da doPe?

Zadnje izmijenjeno od: Nehaj007. 11.04.2008. u 11:34.
Nehaj007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na