Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.04.2017., 12:12   #301
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ovo je moguće komentirati na samo jedan način:
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 12:35   #302
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975







__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
-->
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ovo je moguće komentirati na samo jedan način:
Ne ne. Zašto bi mi ispaštali?








__________________
Sent from my mobile using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 07.04.2017. u 16:06.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2017., 15:48   #303
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2017., 10:11   #304
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ne znam, meni se cini korektna igra. Zasada proveo 21h u njoj, i ne vidim naznake kraja. Lica jesu malo zglupirana ali se da pretrpit, igra ima jos uvijek prepoznatljiv ME stih.
Kad se zoom u fightu digne se zna jako cesto slika smrznut na desetak sekundi i tak, treba tu jedan dobar patch ali ima potencijala.
Takoder, poklonjenom konju se ne gleda u zube
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2017., 11:13   #305
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nakon ME3 fijaska kad su popljuvali svoje fanove, covjek bi ocekivao da ce se potrudit da se iskupe malo.
Njihovo rijesenje je nastavak, sa losom pricom, neinteresantnim likovima, dialog je jos katastrofa, animacije lica ocaj, bugova tone, trebas patch da budes bjelac i tona smeca.
Kad je igra trebala popravit nedostatke prijasnjih djelova, oni useru jos vise.
Na stranu to sta mi volimo ME universe, al da ovo nema ME u imenu, ljudi nebi dvaput pogledali na igru.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2017., 12:54   #306
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Ne znam, meni se cini korektna igra. Zasada proveo 21h u njoj, i ne vidim naznake kraja. Lica jesu malo zglupirana ali se da pretrpit, igra ima jos uvijek prepoznatljiv ME stih.
Kad se zoom u fightu digne se zna jako cesto slika smrznut na desetak sekundi i tak, treba tu jedan dobar patch ali ima potencijala.
Takoder, poklonjenom konju se ne gleda u zube
+1 totalno

Baš sam htio isto ovo napisati, i razmišljam si da li uopće smijem nešto pozitivno napisat o igri zbog sveg ovog hejta koji dobiva

Apsolutno kužim fanove serijala i smjer u kojem je sve to krenulo, ali meni kao casual gameru i casual ME poznavatelju je ovo skroz zabavno i ok

Likovi jesu malo premonotoni, bez nekih dubljih emocija, o facial animationsima neću ni pisati, ovaj crafting/mining/development sistem im je bedastoća, ali sve o svemu - sasvim OK i zabavno svemirsko napucavanje

Ova interstellar putovanja sa Tempestom, tj. animacije su mi svjetske, kao da sam u svemiru jebate

Btw - primjetio sam i ja neki lag u igri pri Zoom in/out ponekad, ali ne baš lag od 10 sekuni Iruda mu

I baš to - džabe promotivni voćni jogurt, neću se žalit
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2017., 14:31   #307
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Ja bi mora uć malo dalje u igru, ali me iznervira svaki put pa ugasim, a i stisle me obaveze malo pa nemam vremena. Zanemarim ja lako animacije, ali dijaloge i priču jednostavno ne mogu progutat. Zadnji put kad sam je upalija na Eosu prolazim kraj 2 npca koji razgovaraju; pa kaže ženski npc muškome kako će ona i njena cura/žena dobit dijete..., zatim dođem na nexus pa me neki tip traži da pitam onog mehaničara s tempesta jel "slobodan", pa onda onaj trensđendr lik koji ti ispriča kako je utekla iz milky way-a...
dobiješ dojam da su skupili sve ove LGBT osobe i potjerali ih u drugu galaksiju da se množe kako znaju.
Pa stanem i mislim se kako ih sram nije trpat toliko očite sjw propagande i onda još naplatit 60+€. Lako što svi igramo trial verzije ali ja nisam tako daleko u igri i već sam nabasa na toliko toga da bi oni meni tribali plaćat da ovo igram. gameplay je zabavan tho
Summa summarum: nakon ovoga stvarno imam želji skinut prva 3 i odigrat treći ponovo sa svim dlc-ima i odabrat destroy kraj


prije vridi ovaj video 60€ nego 4 andromede
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2017., 14:38   #308
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
jel ima tko problema s lagom u igri?
vecinu vremena imam 60 fps-a ali svakom malo zna past na 30 iz cistog mira
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:31   #309
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Ja sam na nekih 30-ak sati, dakako da ovo nije ni blizu razine kvalitete trilogije, ali zasad se zabavljam, povremeno naletim na nešto što me podsjeti na prijašnje nastavke i to uz kombinaciju sa vrlo dobrom mehanikom borbe drži me uz igru.

Najviše mi nedostaje bolja karakterizacija suboraca (ista stvar kod DA serijala), Cora/Liam/Peebee su dosadni, Vetru ću još procijeniti nakon loyalty misije, s Kroganom ne možeš fulati, a Jaal je zanimljiv pošto je dio sasvim nove rase. Minus je i to što te vrlo rano bombardiraju sa dostupnošću svih tih likova. Fali mi i barem još jedna, a po mogućnosti dvije nove rase, tek koliko da još netko od početka Scourgea ima sukobljene interese s Kettovcima. Čudno je da jedna tako bogata galaksija nema još nekoliko rasa, a ne vjerujem da su ih ovi sve exaltali. Edit: ne smijem zaboraviti spomenuti besmislenost izbora prilikom dijaloga, doista tužno...
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 17:09   #310
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Igra je dobra, ali ima previše problema koji su trebali biti ispolirani za jednu AAA igru. Priča je ok ako se igri da šansa, ima svojih mana ali je zanimljiva. Neću priču ni likove uspoređivati sa originalnom trilogijom jer nema smisla. Igra nije ni približno loša koliko se razvlači po internetu, kada sam prvi puta ulazio u igru očekivao sam No Mans Sky:Andromeda.

Sve u svemu, možda se opamete pa ako budemo dobili nastavak srede sve stvari nakon svih kritika.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 20:32   #311
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor TutBlut Pregled postova
Igra je dobra, ali ima previše problema koji su trebali biti ispolirani za jednu AAA igru. Priča je ok ako se igri da šansa, ima svojih mana ali je zanimljiva. Neću priču ni likove uspoređivati sa originalnom trilogijom jer nema smisla. Igra nije ni približno loša koliko se razvlači po internetu, kada sam prvi puta ulazio u igru očekivao sam No Mans Sky:Andromeda.

Sve u svemu, možda se opamete pa ako budemo dobili nastavak srede sve stvari nakon svih kritika.
Složio bih se s navedenim, ja sam očekivao nešto na razini Alpha Protocola, igra s dobrom idejom i nekoliko odličnih segmenata gameplayja, ali zbog tehničke nedorađenosti ima prosjek ocjena 60-70. Nakon što ispoliraju Andromedu i ovisno kakav utisak na mene ostavi kraj priče, mislim da bih ju ocjenio s nekih 80 i kusur (usporedbe radi, Witcher mi je 95). Negativnost je bila pretjerana u svakom slučaju.

I meni je priča zasad ok, ali dijalozi ju nikako ne prate, uopće nema stvarnog izbora, pa se ne možeš ni uživiti kako spada. Tko je razgovarao s Unseen Elderom u Witcheru i bio primoran loadati save, upoznat je sa značajom izbora.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2017., 22:25   #312
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Iman Voucher Code ako kome treiba na green man gaming
410MAI-UF4RP0-0I5UDR
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2017., 01:49   #313
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975





-->







Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2017., 14:36   #314
realmadrid
Premium
Moj komp
 
realmadrid's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 239
Konačno se odvažio i zaigrao Andromedu i....uopće nije loša. Igram sa default Scott Ryderom i lik mi je solidan. Pribojavao sam se da će mi to što je "klinac" pokvariti iskustvo, no baš naprotiv - uklapa se u cijeli koncept solidno. Cijela ideja migracije u novu galaksiju mi se sviđa i u Andromedi imaš onaj feel da nisi doma, da si stranac što mi je super. Hrpa ljudi se žali na skeniranje svega i svačega, no meni to ne smeta - što bi drugo radio u nekoj totalno nepoznatoj galaksiji nego skenirao svakakve biljke i organizme koje tamo pronađeš. Automatski cover sustav i nije toliko loš - navikneš se i igra se bez problema. Trenutno igram sa old school soldier Ryderom koji možda i nije najzabavniji u combatu (kao primjerice biotic), no tu je jetpack koji razbije ''dosadu'' i digne borbu na drugu razinu. Verzija igre je 1.04 znači prije peča sa "šminkama" tak da animacije lica su ponekad stvarno očajne no ubiti mi to ne umanjuje zabavu i feel dok igram igru. Squadmateovi se naravno ne mogu uspoređivati sa onim iz trilogije no treba im dati šansu jer i oni imaju svojih trenutaka.
realmadrid je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 21:38   #315
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Evo i ja odigrao malo, riješio onaj prvi planet (Eos?). Sve u svemu, kad se zanemare preočajni likovi i još gori dijalozi i animacija za vrijeme dijaloga, sve u svemu nije loše. Taj prvi planet mi je jako dobar, grafika vrhunska, a onaj ogromni podzemni dio mi je jednostavno vrhunski dizajniran i odrađen. U samu priču neću ulazit, tek sam na početku.

Još idu zamjerke na animaciju među planetama, jako lijepo izgleda ali brate trajeeee... Te zoom in te zoom out, te putuj...Jbt pola vremena provedem čekajući i tapkajući po stolu.

Možda najveća zamjerka ide zbog toga šta nema neke seksi zategnute robotske pi**ke ko u ME3 Ali inače, guštam u grafici. E da i unutrašnjost tempesta mi je jebena.
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 22:33   #316
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
Putovanje od planeta do planeta se moze preskočit sa tabom
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 09:52   #317
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
Putovanje od planeta do planeta se moze preskočit sa tabom
Ne, ne, ne, reci da ovo nije istina

Ja sam na početku pokušavao sa space-om, i nekako se i pomirio sa time da se ne može preskočit xD

Zato odmah pored tipkovnice imam tablet na kojem zujim po 9gagu dok putujem svemirom



Sve se u igri preskače sa spaceom, ali ovo svemirsko putovanje sa tabom, because fuck the logic
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 00:35   #318
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
Putovanje od planeta do planeta se moze preskočit sa tabom
Daj ne seri Pa i ja sam bome sve živo po tipkovnici klikao, jel moguće da tab nisam? Probam prvom prilikom, thx
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 08:14   #319
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
To preskajanje animacija je doslo u ovom zadnjem patchu, kad su popravili i oci, tako da ste mozda i probali prije pa se nije nista dogodilo

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 09:11   #320
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Ahaaaa... E onda imam problem jer nemam zadnji patch, jel..khm.

Btw, ne znam da li je netko od vas igrao FireFall, ali čini mi se da su dosta skinuli ovo traženje i skupljanje resursa iz te igre, plus one nakupine materijala na površini, ista stvar.
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2017., 11:21   #321
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Igra li tko na R9 270X,kakav fps i perfomanse mogu ocekivati ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2017., 13:10   #322
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Nisam pratio fps, ali na high/medium postavkama ide glatko sa 270x.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 09:17   #323
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Da mi je samo znati, čija je bila ideja da se makne Quick Save/Load opcija i nemogućnost ručnog snimanja tokom glavne misije.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 09:44   #324
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Da mi je samo znati, čija je bila ideja da se makne Quick Save/Load opcija i nemogućnost ručnog snimanja tokom glavne misije.
E ovo je i mene ispi*dilo prije par dana! Poginuo par puta pred kraj misije i vrati me nazad dobrih 30-40min. Nakon treceg puta sam odustao od te misije jer nije medju glavnim.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 11:39   #325
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Unistavanje kett baze na EOS-u? Ja ispizdio isto, smanjio tezinu jebemu
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 11:47   #326
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Unistavanje kett baze na EOS-u? Ja ispizdio isto, smanjio tezinu jebemu
Haha, bingo!!
Ja odlucio da cu se vratiti kasnije, kad se jos malo nabildam.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 21:50   #327
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Možda ću zvučati kao noob ali ja sve to igram na naj-easy Tko bi još gubio vrijeme na napucavanje? Igra se inače uglavnom svodi na idi na točku A, pa na drugi kraj mape na točku B, pa dovrši quest na C, koji je jako blizu A... Vrijeme ubijam gažanjem kettova đipom, ni ne izlazim van da ih napucam Priča, likovi i dijalozi su jako plitki, tako da me i privlačnost mapa prestaje pomalo držat... Odradiš par misija i skužiš da je sve ostalo u igri na isti kalup.. Blaženi ME3 što se toga tiče
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 22:04   #328
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Ja sam prekinuo sa igranjem nakon 20tak sati i stavio igru u oglase. Jednostavno se ne mogu prisiliti da igram i uzasno mi je zao jer sam veliki fan serijala. Ovo je jednostavno jako lose, prica tanka, likovi i dijalozi ocajni, napucavanje ajde prolazi ali nije to to. Jednostavno neusporedivo sa starim nastavcima :/

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 22:57   #329
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Slažem se u potpunosti. ja nisam kupio, eto. Iako sada želim dovršit ovaj snježni planet da vidim šta će biti iza.

Što se toga tiče, kome se neda igrati jebeni sudoku na tom planetu evo vam gliph kombinacije. Inače, na ovome šte je kao broj 1, izvana na površini su oba glipha za skenirat, na onoj kocki, iza ugla su jedan u odnosu na drugi, ja jednog nisam odmah skužio i onda sam 15 minuta mozgao i tražio zadnji gliph i išao gore dolje dok na kraju nisam skužio.. ;p

http://www.ign.com/wikis/mass-effect...zzle_Solutions
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2017., 23:09   #330
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
I ja sam se baš ohladio... Doslovno je pola igre ot'raj-dot'raj. Probat ću još izganjat priority ops zbog priče ako će mi se dat, i to je to...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na