Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2017., 13:56   #1
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
DVB-T2 h.265 reciver , sto kupiti ?

Evo mi nazalost crko dvb-t reciver i sada moja plazma panasonic TH-42pv80p ne sluzi nicemu. Ne zelim mjenjati tv sve dok ne predjemo na novi sistem pa moram uzeti novi reciver. Molim Vas za savjet koji uzeti?
Treba mi h.265 reciver tako da sada na drugom tv koji imam je dvb-t2 ali h.264 i na njega ce onda ici ovaj reciver a plazma se mjenja za neku novu pilu.

Znaci molim Vas za preporuku h265 recivera koji ce posluziti i podrzati sve formate potrebne za normalno gledanje televizije.
Evo recimo da ne bih uzimao reciver Vivax DVB-T2 180H jer sam cuo da ne podrzava AAC audio codec i recimo bez njega ne bih mogao gledati BiH kanale. Jedan poznanik bas nedavno ga kupio i ne radi mu audio a slika normalno ide. Nasi kanali i Srbija mu normalno rade i i zvuk i slika.

Hvala i LP !
dxdandy je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2017., 14:12   #2
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Iskreno, kupi ovo, ili nešto slično: http://www.elipso.hr/audio__video/te...G-49VLE6621WP/
Ta plazma je već podosta stara, a ovi receiveri su sve "drek", mislim da ni jedan ne podržava AAC. Ako sam u krivu nek me netko ispravi.
9800pro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2017., 14:41   #3
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Hvala na savijetu ali ne bih kupovao novi tv. Moja stara plazma mi je za sada dobra i kad predjemo na novi sistem onda kupujem nesto za 15000kn do tada gledam ovako ako tv izdrzi. Tako sam si nekako zacrtao. Standard jos nije 100% odredjen pa ne zelim reskirati a sa dvb-t uredjajem i nije neka steta ako opet konji nesto odluce promjeniti.

A sto se tice podrske za AAC format, ima uredjaja koji gapodrzavaju. Evo recimo ovaj Opticum HD Lion ga podrzava...

http://engelaxil.hr/proizvodi/antens...n-opticum-900/
dxdandy je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2017., 16:17   #4
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Pa kupi najobicniji DVB-T reciever.Kosta 150 kuna, za 5 godina kad izadje T2 standard kupi televizor sa DVB T2 265 tunerom.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na