Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2016., 20:24   #31
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
nemreš ništa tu.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2016., 20:36   #32
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Hvala na odgovoru. Nadao sam se, možda ipak...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.02.2017., 23:06   #33
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Nakon dugogodišnjih prijetnji sam sve bliže da stvarno i posjedujem subwoofer pa sam opet u šemi proučavanja.
SVS PB2000 mi je dugo vremena bio favorit po review-ovima, a naknadno mi je u opciju uletio i ARENDAL SOUND 1723 SUBWOOFER 1... Jedino što dotični koštaju oko 6000-7000kn.

Znam da se ne može od subwoofera očekivati da izgleda ne znam sad kako lijepo (ako ne govorimo o nekim ekstra ciframa) ali SVS mi je iskreno stvarno nelijep (da se politički izrazim ), a ARENDAL mi je već ok.

E sad, nakon što sam to pojasnio ide novi problem.
Imam ponudu da kupim Yamahu NS-SW700 za 2500kn, novu s garancijom.
Znam da je sigurno lošiji subwoofer od dotičnog SVS-a i ARENDALE-a, ali me svejedno kopka zbog cijene, čini me se stvarno dobra prilika.
A i iskreno mi je najljepši od dotična 3...

Da li je netko imao prilike čuti dotičnu Yamahu? Na netu sam našao samo par škrtih review-ova i tema na forumima, gdje ispada da je dobar subwoofer ali ništa od toga nije detaljno napisano ili provjereno.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 23:11   #34
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
veliki ti to raspon imas.. 2,5 - 7k kn..
neš ti nikaj kupit
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 23:14   #35
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
veliki ti to raspon imas.. 2,5 - 7k kn..
neš ti nikaj kupit


Veliki je raspon zato što ni sam očito nisam odlučio koliko sam spreman dati za dotičnog. Iskreno mogu okinuti do 2k eura za njega ali mislim da mi to stvarno ne treba i da bi bacio pare, samo pokušavam biti racionalan (ako se potrošiti 1k eura na 1 zvučnik uopće može smatrati normalnim, jebeni hi-fi i HT ).
A i kao što sam rekao, dizajn mi je isto bitan jer će biti usred dnevnog boravka u kojem mi familija provodi većinu dana.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 23:27   #36
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Kod mene je zokijev svs pb-2000. Ne znam koliko lijep treba biti sub, njegovo je da soba/kuća podrhtava kad radi, a ovaj to radi ODLIČNO!
Ne mora uopće biti pojačan da bi ga se osjetilo. Ne traži dalje. Ozbiljno.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 23:29   #37
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Kod mene je zokijev svs pb-2000. Ne znam koliko lijep treba biti sub, njegovo je da soba/kuća podrhtava kad radi, a ovaj to radi ODLIČNO!
Ne mora uopće biti pojačan da bi ga se osjetilo. Ne traži dalje. Ozbiljno.
Ma svjestan sam toga za vizualni dio, i iskreno važniji mi je zvuk, ali volio bih dobiti i malo bolji dizajn.
A što se tiče zvuka, vjerujem da je fantastičan, cijeli internet bruji već valjda 2 godine o njemu, i sve su sami hvalospjevi.

Ono što bih ja volio je čuti u živo i svs i arendale i ovu yamahu u mom prostoru, i vidjeti da li ova 2 opravdavaju cijenu u odnosu na yamahu.
I čisto da se ponovim, da me se ne izvlači iz konteksta, znam da yamaha lošija, samo me zanima koliko, i da li to meni nešto znači u mom prostoru
Ali to mi na žalost nije moguće... tj. mogao bih ali bih se naplaćao poštarine bezveze.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 23:37   #38
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ono što bih ja volio je čuti u živo i svs i arendale i ovu yamahu u mom prostoru, i vidjeti da li ova 2 opravdavaju cijenu u odnosu na yamahu.
I čisto da se ponovim, da me se ne izvlači iz konteksta, znam da yamaha lošija, samo me zanima koliko, i da li to meni nešto znači u mom prostoru
Ali to mi na žalost nije moguće... tj. mogao bih ali bih se naplaćao poštarine bezveze.
To je onaj dio koji je gotovo ne moguće izvesti. Dugo sam razmišljao o pb2000, čak sam htio pb-1000 kupiti, ali je taman prodan zadnji u lsoundu (ako se dobro sjećam) na akciji.
Imao sam nekoliko subova na probi, jedan prekrasan DIY sa 2 x 10" i b&w asw 600. Slušao sam i slušao i lijepo je to, u pola novaca od pb2000.
Kad sam upalio pb-a, stvarno su me trnci prošli. Doslovno sam osjetio nove stvari u filmovima. Ok, netko to pročita kad vidi spl-ove i slične brojke, ja nisam tehnički potkovan kao neke kolege.
E sad, što se tiče glazbe, možda je onaj DIY malo precizniji ili mi se samo čini, nemam pojma. Iako sve manje glazbu slušam otkako sam pb-a kupio.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 23:45   #39
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
To je onaj dio koji je gotovo ne moguće izvesti. Dugo sam razmišljao o pb2000, čak sam htio pb-1000 kupiti, ali je taman prodan zadnji u lsoundu (ako se dobro sjećam) na akciji.
Imao sam nekoliko subova na probi, jedan prekrasan DIY sa 2 x 10" i b&w asw 600. Slušao sam i slušao i lijepo je to, u pola novaca od pb2000.
Kad sam upalio pb-a, stvarno su me trnci prošli. Doslovno sam osjetio nove stvari u filmovima. Ok, netko to pročita kad vidi spl-ove i slične brojke, ja nisam tehnički potkovan kao neke kolege.
E sad, što se tiče glazbe, možda je onaj DIY malo precizniji ili mi se samo čini, nemam pojma. Iako sve manje glazbu slušam otkako sam pb-a kupio.
Ajd baš mi drago da uživaš u njemu
A što se tiče glazbe, to mi je stvaro sekundarno jer si slažem stereo sustav u radnoj sobi/knjižnici gdje ću slušati glazbu kad mi se bude slušala, tako da - neka samo drma kako spada u filmovima
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2017., 16:25   #40
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Da se nadovezem na temu, imam Jamo Sub 250 (250w , 30-150Hz na Yamahi RX-V596) cili sistem mi je star 10 godina. Prominia bi sub jer nisam bas zadovoljan s njim, a tek sad imam mogucnost za to. Mozda i receiver, ova Yamaha nije baš nešto kad slušam stereo, za kucno kino je OK.

Citajuci temu, kupio bi pb2000 ali di ih ima za kupit HR? Trenutnih 250w mi je sasvim OK jer mi je sub pojačan na nekih 60%, ne gledam preglasno filmove tako da ne znam jel mi ovih 500w overkill. Volia bi da ima dobar zvuk i da ima dobar frekv. raspon. Velicina sobe je 20kv (4x5).

Zadnje izmijenjeno od: Firecracker. 11.02.2017. u 16:57.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.02.2017., 17:34   #41
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Ja ga nisam nigdje u hr uspio naći :/
Što ne znači da ih nema ali ipak nekako sumnjam. Kad god sam pročitao da ga je netko kupio, 90% vremena je bilo riječ o lsound-u a 10% o amazonu

Ako si zadovoljan sa tim jamo sub-om od 250w po pitanju snage, možda bi ti pb2000 bio bacanje para?
Možda jednostavno uzeti neki provjereno dobar 250-300W sub.

Meni je problem što uopće nemam sliku o tome kako bi mi npr. neki dobar subwoofer od 250-300W popunio prostoriju, a kako neki od 500+W.
HT prostorija mi nije nešto puno veća od tvoje, ali je problem što je otvorenog tipa, odmah se cijelom širinom dalje spaja na kuhinju, koja se spaja na blagovaonu...

Razmišljam i o kombinaciji u kojoj bi uzeo nešto kao onu navedenu yamahu, pa ako ispadne nedovoljna, kupiti još jednu pa imati 2 komada. Financijski bi me izašlo slično kao i kupnja jednog arendalea ili svs-a, ali opet... ne znam kako bi bili odnosi između jačine i kvalitete zvuka.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2017., 17:52   #42
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
E pa to, 500w mi se cini bacanje para, ali ima dobru frekvenciju i kazu ljudi dobru kvalitetu zvuka... Ako mogu nesto tako nac od 250W to mi je skroz OK. Sta je provjereno od 250-300w?
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2017., 18:35   #43
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Eh, tu ti nemrem pomoći
Jedini sub tog ranga (250-300W) za kojeg sam tražio reviewe je dotična yamaha.
Ona se čini čisto solidan izbor ako ju nađeš za dobru cijenu. Koliko vidim, može se nabaviti iz vani za nekih 3500kn. Ova moja ponuda od 2.5k nije službena.

Možda netko od kolega sa iskustvom mogu dati neki bolji primjer.
A do tad - komp u ruke i piči po googleu
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2017., 21:16   #44
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ja ga nisam nigdje u hr uspio naći :/
Što ne znači da ih nema ali ipak nekako sumnjam. Kad god sam pročitao da ga je netko kupio, 90% vremena je bilo riječ o lsound-u a 10% o amazonu
Nema kod nas. Ja ga pratim na amazon.de, ali nista nejde dolje
Čekam još um da odluči, pa onda kartica
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2017., 23:12   #45
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664

Ja nešto sigurno udomljavam u skorije vrijeme, pitanje je samo dana i modela, ali do najdalje 5. mjeseca će biti postavljen u prostoru.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2017., 23:50   #46
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Ima na amazon.de SVS PB2000 za 374 EUR + 13 EUR dostava. Ovo je dobar dil?! Cijena mi je sumnjivo mala, kontaktira sam vec prodavaca pa da vidimo sto kaze.

Zadnje izmijenjeno od: Firecracker. 12.02.2017. u 23:57.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 09:34   #47
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Za te novce nisam vidio ni pb-1000, dobro to provjeri.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 10:18   #48
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Ne nasjedaj na to. Kontaktirao sam amazon kad sam vidio za istu cifru za pb 1000. To je sve scam. Blokiraju ih i evo opet pod novim nickom za 15min...od sad gledam samo amazon.de kao sellera ili njihov warehouse.

Fora je da ekipa cak napravi laznih 4000 reviewa! Trud
Ali mole te prije kupnje da placanje obavis van amazona

Ako je pb1000 600€ onda nece past ispod 550€ samo tako. Sve nize je 100% scam. Eto, moje iskustvo.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 10:23   #49
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Aaaa . Pas mater hehe.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 18:12   #50
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ide se na PB-2000!

Nije jos kupljeno pa tako ni testirano, ali cim bude napisem ovdje dozivljaje. Prostorija za kucno kino mi se jos uvijek radi, prozori mi se postavljaju iduci tjedan pa onda slijedi unutarnje žbukanje, pa onda pod, pa pituranje, i onda napokon elektronika

Jako sam zadovoljan prostorijom i mislim da ce za mene itekako biti prisutan wow efekt. Nisam jos do kraja siguran niti koji projektor kupujem, ali uskoro ce i to biti odluceno (naginjem ka Epson-u EH-TW7200). HDMI i struju sam pripremio na nekih 4.8m sto bi trebalo biti dovoljno za solidnu sliku sa vecinom projektora. Udaljenost gledanja ce biti nesto preko 4m.

Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Nakon dugogodišnjih prijetnji sam sve bliže da stvarno i posjedujem subwoofer pa sam opet u šemi proučavanja.
SVS PB2000 mi je dugo vremena bio favorit po review-ovima, a naknadno mi je u opciju uletio i ARENDAL SOUND 1723 SUBWOOFER 1... Jedino što dotični koštaju oko 6000-7000kn.

Znam da se ne može od subwoofera očekivati da izgleda ne znam sad kako lijepo (ako ne govorimo o nekim ekstra ciframa) ali SVS mi je iskreno stvarno nelijep (da se politički izrazim ), a ARENDAL mi je već ok.

E sad, nakon što sam to pojasnio ide novi problem.
Imam ponudu da kupim Yamahu NS-SW700 za 2500kn, novu s garancijom.
Znam da je sigurno lošiji subwoofer od dotičnog SVS-a i ARENDALE-a, ali me svejedno kopka zbog cijene, čini me se stvarno dobra prilika.
A i iskreno mi je najljepši od dotična 3...

Da li je netko imao prilike čuti dotičnu Yamahu? Na netu sam našao samo par škrtih review-ova i tema na forumima, gdje ispada da je dobar subwoofer ali ništa od toga nije detaljno napisano ili provjereno.
ti si gori nego ja, skoro dvije godine se razbijas oko subwoofera, a barem njih nije tesko uzeti, koliko ti ond atreba da se odlucis za zvucnike i pojacala itd?

Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Kod mene je zokijev svs pb-2000. Ne znam koliko lijep treba biti sub, njegovo je da soba/kuća podrhtava kad radi, a ovaj to radi ODLIČNO!
Ne mora uopće biti pojačan da bi ga se osjetilo. Ne traži dalje. Ozbiljno.
ne znam sto kod SVS-a nije lijepo, uzivo su bas fino napravljeni, zavrsna obrada je vrhunska, a PB2000 jos bas odaje dojam mrcine sa onom metalnom mrezom naprijed.
Ja se sve razmisljam da doplatim na pb2000, iako ni ovaj PB1000 ne propusem nikad, ali kako kazes, jednostavno i pri malim glasnocama on svira, drma jajca a da ga ne cujes

Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ma svjestan sam toga za vizualni dio, i iskreno važniji mi je zvuk, ali volio bih dobiti i malo bolji dizajn.
A što se tiče zvuka, vjerujem da je fantastičan, cijeli internet bruji već valjda 2 godine o njemu, i sve su sami hvalospjevi.

Ono što bih ja volio je čuti u živo i svs i arendale i ovu yamahu u mom prostoru, i vidjeti da li ova 2 opravdavaju cijenu u odnosu na yamahu.
I čisto da se ponovim, da me se ne izvlači iz konteksta, znam da yamaha lošija, samo me zanima koliko, i da li to meni nešto znači u mom prostoru
Ali to mi na žalost nije moguće... tj. mogao bih ali bih se naplaćao poštarine bezveze.
daj neki link za taj Arendale, previse razbijas glavu oko toga, SVS ti je 11-erac bez golmana na golu.

Citiraj:
Kal-EL
Imao sam nekoliko subova na probi, jedan prekrasan DIY sa 2 x 10" i b&w asw 600. Slušao sam i slušao i lijepo je to, u pola novaca od pb2000.
Kad sam upalio pb-a, stvarno su me trnci prošli. Doslovno sam osjetio nove stvari u filmovima. Ok, netko to pročita kad vidi spl-ove i slične brojke, ja nisam tehnički potkovan kao neke kolege.
E sad, što se tiče glazbe, možda je onaj DIY malo precizniji ili mi se samo čini, nemam pojma. Iako sve manje glazbu slušam otkako sam pb-a kupio.
kod subova ti je to jako dobar pokazatelj, barem smjernica.

Znaci, SVS je deklariran, ovaj moj PB-1000, do 19Hz. Pazi, 19Hz. I sto je najbolje, oni ne lazu kod specifikacija. mjereno.
Masa sub-ova se totalno izgubi ispod 30hz. Ne SVS. On tu tek dise kako treba
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 21:52   #51
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ti si gori nego ja, skoro dvije godine se razbijas oko subwoofera, a barem njih nije tesko uzeti, koliko ti ond atreba da se odlucis za zvucnike i pojacala itd?

Ma spojilo se više stvari, ne samo to što sam bio neodlučan. Imao sam drugih velikih financijskih izdvajanja zbog dovršetka kuće pa je ovo palo u drugi plan

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ne znam sto kod SVS-a nije lijepo, uzivo su bas fino napravljeni, zavrsna obrada je vrhunska, a PB2000 jos bas odaje dojam mrcine sa onom metalnom mrezom naprijed.
Ja se sve razmisljam da doplatim na pb2000, iako ni ovaj PB1000 ne propusem nikad, ali kako kazes, jednostavno i pri malim glasnocama on svira, drma jajca a da ga ne cujes
Ma ako ti toliko odgovara PB1000 što ćeš bezveze trošiti pare na nadoplatu.
Uživaj sad brate u njemu

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
daj neki link za taj Arendale, previse razbijas glavu oko toga, SVS ti je 11-erac bez golmana na golu.
Link je doslovno u postu kojeg si quoteao od mene
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 22:16   #52
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
godine, oci me ne sluze vise najbolje :P
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 12:39   #53
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,681
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 13:10   #54
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Hm, čak sam već jednom i naišao na njih... ili ih je netko čak na ovom forumu spominjao (možda čak i ti ).
Dobro da si me sjetio za njih, cijena je stvarno super s obzirom na specifikacije.

Thanks
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:00   #55
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
na papiru zvuce dobro, no koji ne.

ima negdje mjerenja da su radili?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:21   #56
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Kupio PB-2000 sa svsound.it . 960 EUR sa dostavom.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:31   #57
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Kupio PB-2000 sa svsound.it . 960 EUR sa dostavom.
ZAŠTO! u biti pitam, zašto ne PB-1000? Imam sobu 4x4m2. Nekako mislim da ako sada philips soundbar sub sa 100W ispunjava, da će ovo također
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:37   #58
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Trenutno mi je soba od 84m3, za godinu danas ću selit nadam se u veći stan gdje će soba bit još veća pa bolje da ima viška nego manjka. Ovo nije nešto šta ću sigurno mijenjat u sljedećih 5 a možda i 10 godina pa mi je bolje uzet sad kako spada nego da za recimo godinu dana vidim da mi je PB-1000 preslab. A i reviewovi su imali tu prste, a i forumi . Nije da je PB-1000 loš, ali svi kazu osjeti se razlika prema PB-2000.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:39   #59
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Trenutno mi je soba od 84m3, za godinu danas ću selit nadam se u veći stan gdje će soba bit još veća
Tenks! Ja mislio ono, sad ćeš reć soba od 20m2 pa moram imat taj
Ok, ja odo na 1000, nemaju na .it, amazon.de it is
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2017., 01:28   #60
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Trenutno mi je soba od 84m3, za godinu danas ću selit nadam se u veći stan gdje će soba bit još veća pa bolje da ima viška nego manjka. Ovo nije nešto šta ću sigurno mijenjat u sljedećih 5 a možda i 10 godina pa mi je bolje uzet sad kako spada nego da za recimo godinu dana vidim da mi je PB-1000 preslab. A i reviewovi su imali tu prste, a i forumi . Nije da je PB-1000 loš, ali svi kazu osjeti se razlika prema PB-2000.
Ček brate malo
84m3 ili 84m2?
U prvom slučaju ako uzmemo da je prostorija visoka bar 2.5m dolazimo do toga da je prostorija 33.6m2, ali ako je 84m2 - bome... stvarno solidno.

U svakom slučaju, teško da si falio sa PB2000
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na