Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.08.2020., 18:29   #2131
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
rade što god žele....
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2020., 19:00   #2132
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Root, Magisk, Xposed... valjda će se naći rješenje
Ma znam, al neda mi se jebavat s time. Ovako je bilo plug n play.
Cuky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.08.2020., 20:59   #2133
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Jedno n00b pitanje.... Da li bez obzira dal postoji signal il ne bi trebao imat ponudjen 5g na mobu (oneplus nord)? Sad imam samo 4g....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2020., 23:05   #2134
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
5g mora biti komercijalno pusten od strane operatera i tvoja tarifa mora imati omogucen 5g. Tako je barem bilo s dolaskom 4g mreze. Lokacija gdje postoji 5g se podrazumijeva, jasno
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2020., 00:07   #2135
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
5g mora biti komercijalno pusten od strane operatera i tvoja tarifa mora imati omogucen 5g. Tako je barem bilo s dolaskom 4g mreze. Lokacija gdje postoji 5g se podrazumijeva, jasno
I vjerojatno nova SIM kartica, barem je meni tako bilo s prelaskom na 4G.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2020., 12:25   #2136
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Čemu novi SIM?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2020., 13:49   #2137
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Kolko sam čitao ne bi trebala ići zamjena. Samo mi je bilo nekak logično da možeš izabrati, a onda ako nema signala, mreža se spusti na 4g. Što onda trenutno ni na jednom mobu nema se ni vidljivo 5g u postavkama?
denied je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2020., 15:01   #2138
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
4g je bio vidljiv u postavkama, a ako ga nisi imao u tarifi nisi imao ni signala. Ne znam kako sad taj 5g izgleda kroz postavke, ali isto bi ocekivao dostupnu opciju na odabir.

Si probao kroz neki secret menu tipa *#*#4636#*#*, mislim da bi pod phone sekciji trebalo biti moguce odabrati izmedju GSM, UMTS, WCDMA i ostalih dostupnih mreznih modova.

Ili *#2263# ako ti radi (snapdragon kod, ali kod mene je samsung pa...).
https://i.imgur.com/xudEIf9.jpg
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2020., 18:50   #2139
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Da, tako nekako je bilo, 4G je bio u postavkama, ali se mobitel nije spajao. Dodatno, HT je imao dva različita APN-a, jedan za stare 3G mobitele (web.htgprs) i drugi za nove 4G (internet.ht.hr). VIP je u uputama navodio da se za 4G mrežu makne njihov proxy 212.91.99.91.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Čemu novi SIM?
Napisao sam, nisam imao 4G dok nisam zamijenio SIM, imao sam škarama odrezane full size Simpa i staru HTcronet.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2020., 14:05   #2140
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
ljudi, na zaslonu imam excel file koji je povezan na drive i kojeg svakodnevno update-am podacima... kliknem, otvori mi file i umjesto 'rujna', otvori mi prvi sheet u dokumentu, a to je 'siječanj'... postoji li opcija da nekako sklempam da mi otvori točno onaj sheet kojeg sam zadnje uređivao, nekakva shortcut naredba? nije preveliki problem, ali barem ne moram listati sheetove i tražiti tekući mjesec svaki put
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.09.2020., 14:08   #2141
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Na isti nacin koristim google sheet, on pamti gdje sam bio kad otvorim fajl. Eventualni hack bi mozda bio da tabove sortiras unazad pa ti prvi tab bude rujan.

Sad sam probao random .xslx sa gdrivea izvuci na homescreen, otvorim, pozicioniram se na random sheet i kada ponovno udjem pamti mi di sam bio
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2020., 14:33   #2142
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Na isti nacin koristim google sheet, on pamti gdje sam bio kad otvorim fajl. Eventualni hack bi mozda bio da tabove sortiras unazad pa ti prvi tab bude rujan.

Sad sam probao random .xslx sa gdrivea izvuci na homescreen, otvorim, pozicioniram se na random sheet i kada ponovno udjem pamti mi di sam bio
hvala ti na hacku tako sam i napravio pomaknuo sheet skroz ulijevo da je prvi, iza njega ide siječanj, veljača itd.
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 00:17   #2143
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Stoji mi mobitel na FASTBOOTU, radi se o xiaomiu mi 9 lite. Skinuo sam se potrebno i bacio se na servis.
Prvo mi je javljao gresku lock.bat error pa onda Missmatching image and device”.

Skinuo neki ROM originalni na xiaomifirmwareupdater.com.

Molim pomoc i svaki savjet je dobro dosao. Hvala

Zadnje izmijenjeno od: TomG. 13.10.2020. u 00:31.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:39   #2144
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Ljudovi, kak je kod vas, vi koji imate android 10, dal imate pod opcijama wifi/preferences, keep wifi on during sleep?

Zato kaj tu opciju neam na Xperiji 5 II, pa mi je wifi stalno upaljen.. Jel su tu opciju maknuli iz android 10 ili ?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 15:13   #2145
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Ja imam samo upravljanje spremljenim mrežama i instaliranje certifikata u naprednim postavkama.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 17:28   #2146
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Mislim da je to maknuto još u 9-ki zajedno s opcijom za isključivanje mobilnih podataka u sleepu. Ne znam kako je kod tebe, na Huaweiju na 10-ki imam opciju za isključiti vezu u sleepu, ali mislim da to obuhvaća i mobile data i WiFi.

Ako hoćeš, možeš se probati poigrati ADB-om, prvo komandom "adb shell settings list global" vidiš trenutno stanje, a onda komandom "adb shell settings put global wifi_sleep_policy 1" mijenjaš da WiFi radi samo na punjaču. Ovo su moguće opcije:

Keep WiFi on during sleep: Always = 2
Keep WiFi on during sleep: Only When Plugged In = 1
Keep WiFi on during sleep: Never = 0
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 22:59   #2147
Night bird
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 136
Pozdrav,
Danas sam prvi put dobio ovu obavijest. Probao sam googlat ali bezuspješno. Pošto dijelim wifi s nepoznatim ljudima zanima me o čemu se radi.
https://m.imgur.com/a/tjr2sxf
Night bird je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2020., 23:32   #2148
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Netko shera video na chromecast/tv na istoj mrezi na kojoj si i ti. To je samo info poruka i korisna je ako se to dogadja u tvom kucanstvu - mozes pauzirati reprodukciju na tvu da obavis npr tel.poziv.

Ako te se ta poruka ne tice i smeta ti, mozes je ugasiti u postavkama (rasiri notifikaciju prema dolje da otkrijes postavke).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 07:01   #2149
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor TomG Pregled postova
Stoji mi mobitel na FASTBOOTU, radi se o xiaomiu mi 9 lite. Skinuo sam se potrebno i bacio se na servis.
Prvo mi je javljao gresku lock.bat error pa onda Missmatching image and device”.

Skinuo neki ROM originalni na xiaomifirmwareupdater.com.

Molim pomoc i svaki savjet je dobro dosao. Hvala
To možeš probat riješiti sa MIUI rom flashing tool-om.
Tute ti je guide:
https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?guide=2
Odavde si skini fastboot rom, pripazi samo koju točno verziju imaš, eea ili global, ne vjerujem da imaš ruski mob:
https://c.mi.com//miuidownload/detail?device=1900374
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2020., 20:33   #2150
Night bird
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 136
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Netko shera video na chromecast/tv na istoj mrezi na kojoj si i ti. To je samo info poruka i korisna je ako se to dogadja u tvom kucanstvu - mozes pauzirati reprodukciju na tvu da obavis npr tel.poziv.

Ako te se ta poruka ne tice i smeta ti, mozes je ugasiti u postavkama (rasiri notifikaciju prema dolje da otkrijes postavke).
Hvala
Night bird je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 19:38   #2151
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 458
Krepao mi ekran, nema slike, touch ne radi... Jel postoji šansa napravit backup na PC, jer prilikom povezivanja sa USB bi na mobitelu trebalo dati dopuštenje za spajanje na PC, a ja to ne mogu. Samsung A40 je u pitanju.
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 21:27   #2152
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Citiraj:
Autor dzajko Pregled postova
Krepao mi ekran, nema slike, touch ne radi... Jel postoji šansa napravit backup na PC, jer prilikom povezivanja sa USB bi na mobitelu trebalo dati dopuštenje za spajanje na PC, a ja to ne mogu. Samsung A40 je u pitanju.
Probaj ovo pogledati, lik je to dosta detaljno pokrio.
https://www.youtube.com/watch?v=94H229U1wu8


BTW ovo me podsjetilo da odradim jedan backup
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 22:32   #2153
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 458
Hvala na info, ali vec sam vidio ovo, preko samsunga mi ne radi jer mi je "isključeno daljinsko otključavanje", a ove switcheve usb_c-usb neman... Backup mi je stariji od 3 miseca, ljenost....
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 03:36   #2154
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Zato je dobra SD kartica, mobitel rikne, izvadis, stavis u drugi ili citac i imas sve. Ako si snimao na karticu i ako nije crkla Imam tako vec godinama i nijedna nije crkla, samo sam kupovao vecu. Neke stvari vucem jos od HTC Desire. Samo sto je sve teze naci mobitel koji podrzava sd card, mamu im
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 22.11.2020. u 18:29.
LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2020., 10:16   #2155
highdook
Registered User
 
highdook's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Offshore
Postovi: 31
Tapatalk i emoticoni
Da li postoji način da se svi emotikoni prikazuju preko Tapatalk aplikacije na Androidu? Meni se vide samo osnovni smajlići tipa dvotočka zagrada, dvotočka D, dok oni dvotočka 503, 504 dvotočka se vide kao alfanumerički znakovi, a na laptopu su animirani emotikoni.
highdook je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 23:38   #2156
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,888
Možda nije pravo mjesto za ovo pitanje a možda i je.

Dakle, želim malo počistiti mob od raznih sranja i tom pogledu mi najveći problem rade neke glupe navike. Za probu koristim stariji Leco Le Pro 3 mob na kojega sam montirao Lineage OS + microG.

Sve radi OK, osim što, kako se kasnije pokazalo, microG ne podržava play services, kojeg igra koju želim prebaciti (Township) koristi za prenošenje gamer IDa. Identificirao sam nešto što liči na savegame (root/data/data/com.playrix.township/saves) i prebacio ručno s telefona na kojem samo momentalno logiran ali to ne radi. Igra skuži da se nešto događa ali izbaci grešku kako "nema memorije."

Veliko je pitanje kakve on to fajlove očekuje te što je u istima uopće sadržano. Ekstenzija je xml, ali fajlovi su izgleda binarni.

Ima li netko vezanog iskustva sa sličnom problematikom?
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2021., 15:29   #2157
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Ima li netko preporuku za dobar stabilan degooglan rom za LG G6, nas*kSao me strašno,
em problemi sa bugovitim twrp-om em onda posljednično lineage os 17.1 a ni hawoc nisu radili.
U jednom trenutku sam opasno zbrickao fon ali sam uspio vratit na stock sa LG Bridge-om nekako...
Dan prije flasnuo lineage os na g5 i radi bez greške i poteškoća kod flashanja, pa tražim nešto slično za g6
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 16:20   #2158
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Jedno pitanjce, kako napraviti backup google authenticatora? Pokusavam export, ali mi daje QR kod, a ne dozvoljava uzimanje screenshota... ideja je spremiti tu sliku na USB stik čisto da stoji u ladici zlu ne trebalo ako se izgubi mob ili krepa ili sl.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 16:49   #2159
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,145
Prvi rezultat sa tražilice: https://www.protectimus.com/blog/goo...icator-backup/

Trebao bi moći generirati backup kodove koje isprintaš/prepišeš negdje i spremiš u ladicu. Svaki kod se može samo jednom iskoristiti.
__________________
PSN Steam
d0X je online   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 16:51   #2160
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Si razmisljao o alternativi koja ima opciju backupa i win aplikacije? Iz istog razloga sam presao na Authy.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na