Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.04.2012., 11:23   #301
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Meni radi sve ok,jedino sam primjetio na ICS da se zna ali vrlo rijetko wireless samo iskljuciti,pa ga je potrebno iskljuciti i ponovno ukljuciti.
To se nije dogadjalo na prijasnjoj verziji androida,tako da mi se cini da je to bug u ICS verziji.
Sto se tice resetiranja s tim nisam imao problema,dosad mi se nikada nije resetirao sam od sebe ,bez obzira na verziju androida i bez obzira da li je na punjacu ili nije
Baterija se i meni dosta dugo puni,ali i traje te nisam imao problema sa indikatorom baterije.

Probaj vratiti staru verziju pa vidi kako se ponasa,ako su i dalje isti simptomi salji ga na servis.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 11:40   #302
MyJoy
Premium
Moj komp
 
MyJoy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
Citiraj:
Autor flash6 Pregled postova
pozdrav svima,

- nakon update-a na ICS, naravno, imam problem sa indikatorom baterije. nakon restarta, indikacija stanja radi normalno

- par dana nakon update, tablet je poceo restartati sam od sebe kad je spojen na punjac. ima li netko slicnih problema, da li je to stvar ICS-a ili je hardverski problem? da li je to zrelo za servis?
Ja imam isti problem s indikatorom baterije, naveo sam već u jednom ranijem postu, tek nakon restarta pokazuje pravo stanje napunjenosti. Što se restartanja tiče, da li ga priključuješ na punjač kada je batt skroz prazna i tablet se ugasi? U tom slučaju, upalit će se sam od sebe kada ga priljučiš na punjač. Na Gingeru se to izbjegavalo držanjem tipke minus (-) na volume controlu, a na ICS-u ga treba ugasiti na tipku za paljenje/gašenje ako ga želiš puniti ugašenog.
Jedna stvar me doduše buni, lampica indikatora punjenja batt svijetli crvneo kada se puni, a kada je napunjen, meni svijetli narandžasto. Ne bi li trebala biti zelena?
MyJoy je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 11:43   #303
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Meni takoder kada se napuni svijetli narandzasto.
BlackDwarf je online   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 11:51   #304
flash6
Registered User
 
flash6's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
pogledaj u postavkama sustava što i koliko koristi bateriju. da li si instalirao nešto što se vrti u pozadini i "cucla"? kakav program za mail, fejs, tviter...?

što se punjenja tiče, pokušaj izbrisati podatke o punjenju baterije, pa ju reformatirati. potraži na netu, imaš upute kako se to radi.

pusti ga preko noći na punjaču, isključenog. pa vidi da li će se stanje popraviti.
resetiranje statistika nece popraviti bateriju, koliko ja poznajem princip funkcioniranja stvari. jedinu stvar sto to radi je rekalibracija softvera stanja baterije, drugim rijecima, moja baterija nece biti nista bolja i "jaca" vec ce samo softver tocnije pokazivati njeno stanje. da cu ja dobiti duzi rad na bateriju, necu...

sto se tice programa u pozadini, naravno, imam chekiranje maila i tvitera u redovnim razdobljima svakih 15 minuta. da li to toliko tosi na androidu? ja sam naviknut na iOS, gdje to bas i ne radi neku preveliku razliku...

Citiraj:
Autor MyJoy Pregled postova
Ja imam isti problem s indikatorom baterije, naveo sam već u jednom ranijem postu, tek nakon restarta pokazuje pravo stanje napunjenosti. Što se restartanja tiče, da li ga priključuješ na punjač kada je batt skroz prazna i tablet se ugasi? U tom slučaju, upalit će se sam od sebe kada ga priljučiš na punjač. Na Gingeru se to izbjegavalo držanjem tipke minus (-) na volume controlu, a na ICS-u ga treba ugasiti na tipku za paljenje/gašenje ako ga želiš puniti ugašenog.
Jedna stvar me doduše buni, lampica indikatora punjenja batt svijetli crvneo kada se puni, a kada je napunjen, meni svijetli narandžasto. Ne bi li trebala biti zelena?
tokom punjenja, kad je tablet ukljucen, primjetim da se jedno 5-6 puta resetirao. to sam primjetio tek kad sam ga izvadio iz futrole nakon par dana, jer sam shvatio da se uredjaj na punjenju lijepo grije, pa reko, da ga ne maltretiram, jer i temperatura ubija bateriju. tada sam vidio da svako toliko izbaci pocetni prestigio ekran...
indikator punjenja takodjer svijetli crveno/narancasto i kod mene.

sto se tice wirelessa, gasio se i na staroj i na ICS verziji androida, tako da to definitivno nije do OS-a, no probati cu jos vratiti na staro, iako mi se cini da se puno bolje (brze) tablet ponasa na ICS (osim u temi vec spomenutih i navedenih mana...)

nego, koliko vam stvarno traje i drzi baterija na njemu? naravno, uz opis na koji ga nacin koristite... hvala

Zadnje izmijenjeno od: nino. 18.04.2012. u 21:12.
flash6 je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 12:11   #305
MyJoy
Premium
Moj komp
 
MyJoy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
Citiraj:
Autor flash6 Pregled postova
sto se tice wirelessa, gasio se i na staroj i na ICS verziji androida, tako da to definitivno nije do OS-a, no probati cu jos vratiti na staro, iako mi se cini da se puno bolje (brze) tablet ponasa na ICS (osim u temi vec spomenutih i navedenih mana...)
Ovo s wirelessom, mislim da se kod mene jednom desilo, nisam obraćao pažnju previše...
Jedino da se strpiš još par dana jer su iz Prestigia najavili novi update s ispravcima bugova za kraj ovog ili početak idućeg tjedna, pa da nakon tog updatea vidiš hoćeš li i dalje imati iste probleme.
MyJoy je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 13:02   #306
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
Problemi sa wirelessom su se pojavili sa .21 updejtom, prije je radio ok. Moje rijesenje je da sam iskljucio gasenje wifija, malo vise trosi bateriju ali zato mailove dobijem cim ga posalju.
Trajanje baterije ovisi, nekad zna cijeli dan izdrzati, nekad mi do podne rikne, ovisno o uporabi...
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 18:04   #307
flash6
Registered User
 
flash6's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor ogy_dogy Pregled postova
Problemi sa wirelessom su se pojavili sa .21 updejtom, prije je radio ok. Moje rijesenje je da sam iskljucio gasenje wifija, malo vise trosi bateriju ali zato mailove dobijem cim ga posalju.
Trajanje baterije ovisi, nekad zna cijeli dan izdrzati, nekad mi do podne rikne, ovisno o uporabi...
OK, to me je zanimalo, znaci normalno je da popije bateriju i da ne izdrzi niti jedan dan. da, ovaj me podatak razocarao, tim vise sto vecina recenzija hvali bateriju...
flash6 je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 20:50   #308
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor flash6 Pregled postova
resetiranje statistika nece popraviti bateriju, koliko ja poznajem princip funkcioniranja stvari. jedinu stvar sto to radi je rekalibracija softvera stanja baterije, drugim rijecima, moja baterija nece biti nista bolja i "jaca" vec ce samo softver tocnije pokazivati njeno stanje. da cu ja dobiti duzi rad na bateriju, necu...

sto se tice programa u pozadini, naravno, imam chekiranje maila i tvitera u redovnim razdobljima svakih 15 minuta. da li to toliko tosi na androidu? ja sam naviknut na iOS, gdje to bas i ne radi neku preveliku razliku...
što se re-kalibracije baterije tiče, dobiti ćeš toliko da će ti točnije prikazati stanje baterije i samim time se neće ugasiti ili početi prijavljivati "low-battery". jačina baterije, naravno, ostaje ista, no, prikaz je točniji, a ne da ju gasi na 1/3 stanja.

što se cuclanja baterije tiče, da, svaki taj proces troši. još u takvim relativno čestim razmacima. probaj staviti ili na pola sata ili na ručno osvježenje. a opet imaš programe koji se sami podignu u toku boota, pa sve dok ne instaliraš nekakav tool/manager ni sam ne znaš što se sve vrti u pozadini. ako nisi, ugasi automatsko syncanje sa googlom u postavkama za sinkronizaciju.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 21:45   #309
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
Xteam ekipa je izdala 2.0 verziju svog ics-a, skidam pa ću probati, čist iz dosade
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 16:12   #310
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Na Facebooku stoji da je izasao novi update,pise da je objavljeno danas prije cca pol sata oko 15:30.
Na stranici zasad jos nema nista.
Vjerovatno se radi o onom updateu sto je trebao izaci oko 23.04
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2012., 20:06   #311
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
Ajde ako bude šta javite, ja sam prešao na xteam 2.0 ics i moram priznati da je odličan, samo 2 zamjerke imam: ne radi skype (ništa novo ) i ne radi app2sd (ali ima 900mb slobodno za appove) ostalo sve radi, znači i browser radi perfektno, nema rušenja ni bijelih screenova, google chrome beta je kompatibilan kao i sve druge aplikacije, rade scrolabel widgeti, puno fluidniji, oko 130mb rama imam slobodno što je ok, ma sve radi, a uz to još ima i root i podržava bluetooth dongle... eto ako neko hoće, neka proba.
http://x--t-e-a-m.blogspot.com/
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 08:36   #312
MyJoy
Premium
Moj komp
 
MyJoy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
Citiraj:
Autor acer Pregled postova
Na Facebooku stoji da je izasao novi update,pise da je objavljeno danas prije cca pol sata oko 15:30.
Na stranici zasad jos nema nista.
Vjerovatno se radi o onom updateu sto je trebao izaci oko 23.04
Nije izašao nikakav update a na njihovom facebooku nema nikakve objave, mora da si nešto krivo vidio.
MyJoy je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 09:13   #313
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Pisalo je PMP 5080, new update available.
Jedino ako se ne nije odnosilo na ICS pa su samo ponovno postali.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 09:16   #314
MyJoy
Premium
Moj komp
 
MyJoy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
Citiraj:
Autor acer Pregled postova
Pisalo je PMP 5080, new update available.
Jedino ako se ne nije odnosilo na ICS pa su samo ponovno postali.
Samo su stavili na timeline istu sliku koju imaju već neko vrijeme na svojoj web stranici, reklama da su izdali ICS za 5080. Nevermind, brzo će update, ako ne danas, onda idući tjedan
MyJoy je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2012., 15:34   #315
useless2
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: ysafs<df
Postovi: 22
Namjeravam kupit ovaj uredjaj za starce pa me zanima jel radi taj update za skype za kameru? Jel ko provjerio radi li skype sa videom nakon toga?
useless2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2012., 15:40   #316
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
Skype ti radi samo s jednom verzijom firmwarea, znači 1.0.25, to ti je Gingerbread, na svim ostalim 0 bodova, radi glasovni poziv, ali video ne...
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 13:33   #317
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Pozdrav svima.

Imam tablet već par dana i sasvim je ok, jedino sam prinuđen da kod Skype video poziva stavljam slušalice.
Ponuđen mi je 1.0.21 update i updejtovao sam ga, ali mi ne nudi 1.0.25, da li neko zna zašto i da li se uopšte preporučuje 1.0.25 update?
Najbitnije mi je da Skype dobro radi.

Hvala u napred.
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 13:54   #318
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
PMP5080B V1.0.25 & PMP5080BRU V1.1.25
1. 330 MB of RAM for the OS
2. Added the ability to connect WiFi with WPS
3. Corrected the problem with "white textures" for EA games,
4. If you upgrade from using OTA service data and user settings, installed programs and data in internal storage are not deleted (PMP5080B only)
5. Integrated Skype
6. New eReader Prestgio application
7. New wizard that allows startup to select a language system, keyboard layout, change the date and time settings and install third party applications if they are located in the internal storage in the folder System/APK.
8. Fixed some bug in Prestigio launcher and RSS reader.
9. Other minor bugs fixed

Ovo su ti ispravke u verziji 1.0.25 u odnosu nan 1.0.21 pa ti vidi ako ti je bitno nesto od onoga sto je ispravljeno
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 14:11   #319
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
mene zanima ova stavka 330mb ram, znaci li to da uredjaj ima 330 mb sve ukupno ili ima 512 kako pise ali je ostatak zauzet necim drugim? Moja logika kaze ako pise 512 na kutiji da treba biti 512 avaliable, sve se bojim da je neka patka posrijedi :-\
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 14:59   #320
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Citiraj:
Autor acer Pregled postova
PMP5080B V1.0.25 & PMP5080BRU V1.1.25
1. 330 MB of RAM for the OS
2. Added the ability to connect WiFi with WPS
3. Corrected the problem with "white textures" for EA games,
4. If you upgrade from using OTA service data and user settings, installed programs and data in internal storage are not deleted (PMP5080B only)
5. Integrated Skype
6. New eReader Prestgio application
7. New wizard that allows startup to select a language system, keyboard layout, change the date and time settings and install third party applications if they are located in the internal storage in the folder System/APK.
8. Fixed some bug in Prestigio launcher and RSS reader.
9. Other minor bugs fixed

Ovo su ti ispravke u verziji 1.0.25 u odnosu nan 1.0.21 pa ti vidi ako ti je bitno nesto od onoga sto je ispravljeno
Hvala na odgovoru, znam koje su ispravke ali me interesuje kako u praksi radi 1.0.25 u odnosu na 1.0.21., odnosno da li preporučujete update i ako neko zna, zašto ne dobijam OTE ponudu za 1.0.25 update na svom tabletu?

Hvala
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 15:11   #321
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Ne znam zasto ti ne ponudi update preko OTA. Meni je sa tim updateom radilo sve ok.
Skini update sa njihove stranice pa napravi update.
Ukoliko ti ne pase mozes uvijek vratit na staru verziju,skines pa vratis na staru.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 20:26   #322
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor ogy_dogy Pregled postova
mene zanima ova stavka 330mb ram, znaci li to da uredjaj ima 330 mb sve ukupno ili ima 512 kako pise ali je ostatak zauzet necim drugim? Moja logika kaze ako pise 512 na kutiji da treba biti 512 avaliable, sve se bojim da je neka patka posrijedi :-\
kako piše, ispada da je 330mb od sveukupnog rama rezervirano za os. 512 je sveukupno. no, ne piše decidirano koliko će koristiti os, a koliko ostaje korisniku. nije to jedini tablet, svugdje ti tako piše. čak ni nekakav disclaimer napisan najsitnijim mogućim fontom ne razjašnjava taj podatak.
čisti marketing, što možeš... :-(
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2012., 21:05   #323
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Citiraj:
Autor acer Pregled postova
Ne znam zasto ti ne ponudi update preko OTA. Meni je sa tim updateom radilo sve ok.
Skini update sa njihove stranice pa napravi update.
Ukoliko ti ne pase mozes uvijek vratit na staru verziju,skines pa vratis na staru.
Što se tiče update-a sa Prestigio sajta, da li moram da radim po njihovom uputstvu instalacije ili ima neki jednostavniji način instaliranja?
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 09:16   #324
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Imas na pocetku ove teme upute za flashanje,ali manje vise je isto kao sto pise na starnici od prestigia,ali nije nista komplicirano.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 10:12   #325
vetar
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 11
Meni deluje komplikovano, mada tako je obično samo dok ne počnem da radim , nego sam negde pročitao da radi update i kada se samo prebaci sa kompa otpakovani update img. file na tablet i preimenuje se u update.img, ako može i na taj način, onda je to prilično jednostavnije!?
vetar je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 16:06   #326
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
@vetar, da, može se i tako ali to uspije samo ako updateaš sa slabijeg na jači službeni ROM, neće upaliti ako ideš sa službenog na neslužbeni ili kontra, a ne znam hoce li upaliti ako ideš sa ics-a na gb....
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2012., 21:07   #327
neznamto
Registered User
 
neznamto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Kod kuće
Postovi: 50
Meni je tablet sam ponudio nadogradnju bez PC-a i nakon nje sve odlično radi.
Prije sam sam pokušavao i s update.img (to je bolji način) i na drugi način prema uputama proizvođača (lošiji), ali najbolje je kad tablet sam ponudi nadogradnju.
neznamto je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:05   #328
flash6
Registered User
 
flash6's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor ogy_dogy Pregled postova
@vetar, da, može se i tako ali to uspije samo ako updateaš sa slabijeg na jači službeni ROM, neće upaliti ako ideš sa službenog na neslužbeni ili kontra, a ne znam hoce li upaliti ako ideš sa ics-a na gb....
btw, ja sam se vratio sa ICS na GB i vecina mojih problema je nestala. cak ni wireless ne gubi tako cesto, samo jednom do sam.
sto se tice procesa povratka, bez ikakvih problema. doduse smrznuo se nakon flashanja i restarta, ali onda uz reset sve ko curica...
flash6 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 00:21   #329
ogy_dogy
Registered User
 
ogy_dogy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Viškovo
Postovi: 260
Good for you, ja sam na xteam ics 2.0 i bezprijekoran je, piše da čak podržava usb hubove
btw iskrena preporuka svima, rom je praktički savršen i 100 puta bolji od službenog, nikakva smrzavanja, gubljenje wifija ili slično. osobno nikad nisam koristio ovako kvalitetan neslužbeni rom, niti na 1 uređaju...
__________________
Nokia Lumia 710 & Prestigio PMP 5080b
ogy_dogy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 08:49   #330
MyJoy
Premium
Moj komp
 
MyJoy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 62
Citiraj:
Autor ogy_dogy Pregled postova
Good for you, ja sam na xteam ics 2.0 i bezprijekoran je, piše da čak podržava usb hubove
btw iskrena preporuka svima, rom je praktički savršen i 100 puta bolji od službenog, nikakva smrzavanja, gubljenje wifija ili slično. osobno nikad nisam koristio ovako kvalitetan neslužbeni rom, niti na 1 uređaju...
Ogy, kakva je situacija kod ovog roma s appovima koji ne rade na službenom (facebook, twitter, instagram...)? Mislim da ću pričekat ovaj tjedan update službenog pa ako sfušaju opet nešto, mogao bi probati ovaj koji ti preporučujueš ili ovaj: http://www.androidiani.com/forum/mod...oid-3-0-a.html čini mi se gotovo ista stvar.
MyJoy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na