Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2004., 21:33   #61
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Hr_ri

SEF: Ne nemamo vam to ali takav ventilator vam se nalazi u ovom napajanju (pokaze na neko tada 300kn napajanje) pa mozete kupit napajanje i odcvikat cooler.
Ja: Sav probljedio od gluposti i nikad vise usao u tu trgovinu koja ja inace opce poznata po bahatosti i preseravanju
ROFL!!!!: lol2 :
Za nevjerovat koji krten : suicide :
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2004., 11:53   #62
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Sva sreća da nisi tražio veći ventilator. Savjetovao bi ti da kupiš auto, pa skineš s njega.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2004., 18:16   #63
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Rivi
Sva sreća da nisi tražio veći ventilator. Savjetovao bi ti da kupiš auto, pa skineš s njega.
: goood :
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 13.07.2004. u 18:30.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2004., 18:22   #64
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Ne mogu vjerovati kakvih sve budala ima!Ovo je jedna od najglupljih stvari koje sam čuo!
dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2004., 19:47   #65
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Originally posted by oyilla
imao sam i ja nekoliko anegdota sa nasim trgovinama, jos mi je u sijecanju dogadjaj kad sam preko firme jp atelier narucio rinfuzo bakar da sam idem pravit zalmana 7000.
Je si li to narucivao online ili si bas bio tamo?
Pitam zbog lokacije Split.

Uvjek kad vozim tom ulicom (Kaciceva) pitam se gdje je ta firma?

Vrlo ambiciozan im je bio popis na webu i relativno dobre cijene.

Kad god vidim da netko drzi Matroxe na lagere to je znak da ima
barem vrlo dobru kupovnu moc, a oni su drzali i Parhelije kad sam bio kupovao i gledao ponude za istu.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2004., 20:30   #66
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
oni nemaju lager, oni naručuju od drugih, "firma" ti je u stanu od jednog tipa imaš na zvoncu natpis neko prezime i J.P. Atelier.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2004., 20:40   #67
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Citiraj:
Originally posted by Isus
oni nemaju lager, oni naručuju od drugih, "firma" ti je u stanu od jednog tipa imaš na zvoncu natpis neko prezime i J.P. Atelier.
Nemoj zezat!Nisam bio tamo, ali vidio sam te firme u tzv rupetinama i podrumima-kad sam došao tamo, čudno su me gledali pitajući se jesam li policija pa ću im sve zaplijeniti, ili neki kupac...svašta!Svega ti ima ovdje.
dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2004., 21:16   #68
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Originally posted by Isus
oni nemaju lager, oni naručuju od drugih, "firma" ti je u stanu od jednog tipa imaš na zvoncu natpis neko prezime i J.P. Atelier.

A'ti miša, znaci takvu igru igraju !

Pa da, to ima smisla, jer tu ulicu znam ko svoj đep, vozis i jednom i drugom stranom nonstop i znam da nema nigdje nikakve vanjske
info. firme. Da ne spominjem da ju pjeske prohodas u 2 minute.

Frajer je onda se sminkao sa fuckerskim cjenikom koji obiluje svime pa Matroxi dodju kao šećer na kraju. I meni je to bilo malo cudno ali sam ipak mislio ajde bar imaju kapitala

Nije Matrox uzasno skup da ga nebi drzali, nego je profil kupca vrlo mali koji ga odabire (2D,Video...) pa mnogi ne zele drzati i nervirati se kad ce ga prodati a tu i tamo ga neko trazi, a kako drzi
cijenu (sto svi znate) nije bas roba za drzanje po policama.

Mislim da bi jedino Formel (mozda i njima vise ne ide) imao naviku drzati Matroxice na lageru.


__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 13.07.2004. u 21:46.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2004., 21:54   #69
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by dr.fiksi
Nemoj zezat!Nisam bio tamo, ali vidio sam te firme u tzv rupetinama i podrumima-kad sam došao tamo, čudno su me gledali pitajući se jesam li policija pa ću im sve zaplijeniti, ili neki kupac...svašta!Svega ti ima ovdje.
Oni su legalni.

Provala koju sam čuo kad sma kupovao Zalmana o HGšrotu.

Kako su ljudi bili simatični smo razgovarali malo i dotakli se teme HGšrot, čovjek veli kako to izgleda kad on mor aotić kod njih na stsatnak u vezi ugovora.

Kako HGšrot od njih uzima Gericom tak oni i nekja od njih kupuju i veli da se stavr obako odvijala.

HGŠrot: Mi smo od Vas kupili za 3,2Miljuna kn robe, o je jako puno prometa koji smo mi vama napravili. Vi ste od nas uzeli robe u vrijednosti samo 400.000 kn ( Karikiram brojke jer ih se ne sijećam).

Tip: Da znam, ali odeđene proivode mi možemo nabaviti drugdje po manjim cijenama.

HGŠ: To nije korektno, omjer je previše u Vašu korist, mi smo odlučilili da od Vas tražimo da vi onu robu za koju Vi niste uvoznici nabavlajte isključivo kod nas.

T: Molim? Jesam li ja VAs to dobro razumio, Vi želite da mi smao od Vas uzimamo robu?

HGŠ: Da, jer je omjer robe koju mi od Vas kupujemo i koju mi Vama prodajemo nesrazmjeran a Vi ste tako i tako orjentirani više na prijenosnike. tako da nemate puno robe za koju se uvoznici, mi s druge starne smo najveći dućan Informatičke robe u Hrvatskoj. Mi smo o ovome pripremili ugovor te bi ga ste vi trebali potpisati.

T: Jeste li vi poludjeli? Mi cemo kupovati robu na slobonom tržištu tamo gdje je jenapovoljnijia a ne kod Vas, to je cijela bit slobodnog tržišta. Nedolati u obzir nikakv takav ugovor.


Kak je sve to završilo nemam pojma al ideja da se smaokod njih kupuje najbolje ocrtva filozofiju firme.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote