Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2006., 21:53   #1
ranGO
Premium
Moj komp
 
ranGO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 315
Optima Telekom

Evo optima je objavila cjenik

http://www.optima.hr/optidsl.aspx

Za sada samo dostupno u Varazdinu!?! lol!?!
__________________



AMD II X4 620/AC Freezer 64 pro
AsRock A785GHX
Baracuda 7200.10 250 gb
4GB DDR2 800 Patriot Viper
HD4200
Chieftec Aegis Black / Coolermaster 430W
Logitech tipkovnica/Razer Diamond Black 3G
Samsung 931bw




HP 9470m
ranGO je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2006., 22:10   #2
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
ja zvao maloprije i kaže ženska da je to "samo okvirno" i da će nuditi dsl tek od slijedeće godine? ZBUNJ?: finger : : sniper : : suicide : wtf :
malba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2006., 22:24   #3
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 468
Nema coma do T-coma. Amen.
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2006., 22:48   #4
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Dok to dode do korisnika, vec ce t-scum nesto smislit, najvjerojatnije dumpat cijene preko iskona, a osim cijene prednost ce im i biti jel ce bas svagdje biti dostupni.
Nadam se iskreno da bude nesto od toga, ali sumnjam...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2006., 22:54   #5
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Optima jos nema ni podrsku za adsl, to je tek u planu, sada rjesavaju. Problem je sto ako uskoro neizadu s jakom kampanjom, t-com dovodi IPTV u komercijalnu upotrebu oko 20.09. Time ce vezati korisnike ugovorima od 12 i 24 mj. tako da ce vrlo lako izostati masovan prelazak na optimu, tim vise sto optima niti nema te usluge. Isto tako problem je i u tome sto morate biti i na fiksnoj kod optime tako da vrlo lako neciji starci nece ni pomisljati da se prebacuju na optimu... Ja mozda i bi ali imam ugovora jos nekih 8 mjeseci s t-comom....
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 08:42   #6
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
pih. popišam se ja na takve telekome. ako njima nije u interesu da što prije prikupe što veći broj korisnika, kome je?

a ove fore od h1 i optime tipa dostupno samo u žnjanskim blizancima i pos-ovim stanovima u varaždinu ? tako i ja mogu nuditi dsl.
pređite svi na malba telekom- najjeftiniji dsl-8Mb/4Mb za 1 kunu godišnje. instalaciju i modem vam poklanjamo mi, uz još 500kn za pivu. za sada dostupno samo u mom stanu i garaži od brata babine tetke
malba je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 11:00   #7
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
A ja sam tocno negdje u svom kutku mozga znao da bu to tako ispalo, jer nazalost t-com jos drzi vecinu konaca, a takvih nevjerovatnih dsl cjenika i ponuda sam se vec nagledao i od vodatela,a uvjek je neka varijanta...bas nemogu tebi pruzit uslugu. nakraju ako pogledamo grandiozne najave za kabel od DCM-a pa na sto to isto lici? Mozdaj je t-com-t-scum, ali ipak dobijes tu uslugu i ja barem nisam imao nikakvih problem-a ,a cjene su takve kakve jesu.

btw. Najaca mi je kod optime dsl usluga FlatMini ono 5gb a od 22h-7h flat...valjda su mislili da bu ju ljudi u 22h spavali mislim da bi svi zeli taj paket i da bi svi u 22h isli na net leechat. Tako da bi brzo to postao flat uz adekvatnu promjenu cjene
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:49   #8
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
a pa nije ni T-com kada je krenuo s DSLom bio odmah u cjeloj hrvatskoj dostupan,,,,,,,, krenulo je od ZG pa dalje ista stvar sada sa optimom samo sa krecu iz drugog grada,,,,,,,, u cemu je tu sad toliki bad??

i jos se moraju probijati pored teskog monopolista pa normalno da nece brzo,,,,,,

i ono sto je vodatel "obecavao" bude sve to ali opet nas dragi monopopist ih sve koci,,,,, da nema T-coma svi bi vec postavili svoje mreze i imali bi fino izbora u izobilju a ovako nam preostaje samo cekanje......
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 13:11   #9
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
bad je u tome što je optimin dsl(kao uostalom i h1) po informaciji iz njihove službe za korisnike dostupan u pos-ovim zgradama u varaždinu (h1 dostupan u žnjanskim blizancima u splitu).
dakle usluga je dostupna ne u nekom gradu, nego u pojedinim zgradama (3-4 zgrade). to nije ozbiljno poslovanje. to je jednostavno tragikomično. glavno da svi imaju cjenike. a usluga samo što nije u cijeloj hrvatskoj. moš mislit. to su stvari koje punio govore o (ne)ozbiljnosti firme.
kao što sam rekao, mogu i ja tako nuditi dsl. cjene super- dostupno- nikome.
malba je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 13:16   #10
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
no dobro nisu oni to nista javno razglasili ono ovo pa nema njihovih plakata po ulicama reklama na TV-u nista,,,,,, samo na njihovom siteu gdje idu oni koji koriste optimu ili misle preci na nju,,,,,,,i naravno svi mi koji ocekujemo konkurenciju T-comu,,,,,,, pa sad on neozbiljni??

kao sto sam vec rekao nije se lako probiti pored T-coma, kad budu dostupni u vise gradova (i mislim bas na cjele gradove) u hr onda ce se i na TV-u i svuda okolo to reklamirati,,,,, do tada se nemoramo nadati njihovom DSL-u
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2006., 13:36   #11
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
haha ali dobra mi je ona: Telefonirajte i surfajte najeftinije u Hrvatskoj

Ovo u Hrvatskoj bi trebalo pretvorit u Varaždin
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 15:25   #12
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova
haha ali dobra mi je ona: Telefonirajte i surfajte najeftinije u Hrvatskoj

Ovo u Hrvatskoj bi trebalo pretvorit u Varaždin
Bolje reći Osijek .
http://www.optima.hr/EasyWeb.aspx?pcpid=45
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 15:42   #13
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300