Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2024., 12:40   #4621
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
haha...bilo bi tu još svega ali izgleda da mi prvo treba veći stan
kad bi krenuo sa svim hobijima ne bi mi kuća dosta bila, nemam di sve autiće izložit a kamoli što drugo

Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
točno sam i ja to pomislio kad sam ugledao, zadnji put sam je imo prije 20 godina u sobi ko djete.

bas sam je isao tražit i naručio maloprije ovdje za dječju sobu
Ovo je top info

Nekako se sjećam da su imali neke detalje fosforescentne pa su svijetlili u mraku, ili je to bilo na nečem drugom?
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2024., 13:11   #4622
blackshtef
Premium
Moj komp
 
blackshtef's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor tun3 Pregled postova
Nekako se sjećam da su imali neke detalje fosforescentne pa su svijetlili u mraku, ili je to bilo na nečem drugom?
Na tim kartama je to bilo, da, i mene su ove karte baš bacile 20ak godina unazad

Bile su naljepnice koje si naljepio oko tih planeta ili detalja nekih na karti svijeta, pa je to svijetlilo.
blackshtef je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2024., 13:40   #4623
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Ove karte sam imao u osnovnoj skoli i ful su bile dobre. Dolazili bi nam u razred trgovacki putnici i prodavali te karte, super ravnala, periodne sustave i te pizdarije. Pa zicas mater da ti kupi, pa se upises na listu i cekas covjeka da opet dodje u razred. I kad je dobijes, cijeli dan je drzis u kutu razreda da je neki bully ne pokida ah
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2024., 13:51   #4624
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Pitanjce, koja je ona stolica i koliko ti je ugodna?
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2024., 14:18   #4625
tun3
Premium
Moj komp
 
tun3's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Matulji
Postovi: 343
Citiraj:
Autor blackshtef Pregled postova
Na tim kartama je to bilo, da, i mene su ove karte baš bacile 20ak godina unazad

Bile su naljepnice koje si naljepio oko tih planeta ili detalja nekih na karti svijeta, pa je to svijetlilo.
Pa to me zanima ako ove nove imaju isto, nick pliz javi kad dođe ima ili nema
tun3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2024., 15:36   #4626
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Pitanjce, koja je ona stolica i koliko ti je ugodna?

to sam dobio na poklon al neka kineska i začudo udobna je..

bitno mi je da nema sastrane zadebljanja jer kad sjedim volim se raširit na sve strane...imao sam prije te brendirane pa prodao jer sve imaju "mesa" sastrane i forsira me da sjedim sa skupljenim nogama
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 06:03   #4627
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Vidim čitaš.

Ali zašto držiš te knjige tako na stolu?

I preporučam ti neki Kindle ili koji god već želiš e-reader, ja, a i žena smo se preporodili.

Inače sam i stripaš, i tu sam mišljenja da je papir naj (a i neki su veliki i po 34 cm), ali za knjige su e-čitači jednostavno bolji po svim pitanjima.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 07:46   #4628
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Vidim čitaš.

Ali zašto držiš te knjige tako na stolu?

I preporučam ti neki Kindle ili koji god već želiš e-reader, ja, a i žena smo se preporodili.

Inače sam i stripaš, i tu sam mišljenja da je papir naj (a i neki su veliki i po 34 cm), ali za knjige su e-čitači jednostavno bolji po svim pitanjima.
Off-topic malo, ali nakon 5 godina Kindle-a sam se vratio pravim knjigama i tek sada vidim da sam se preporodio.

Kindle je super, ali knjiga je knjiga.

Kindle je super, ali ne daje mi takvu volju čitati kao pravi papir i miris knjige.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 26.01.2024. u 07:54.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 08:01   #4629
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Ma meni je top, imam ovaj paperwhite 11, dva komada. Ne umara oči, ima svijetlo sa regulacijom topline i može ići od bijele do narančaste(ovo ej super navečer, jer ne gnjaviš onog drugog ako hoće spavat ). Baterija traje nenormalno dugo, mj dana baš sa puno čitanja ili čak i duže. Lagan je u ruci i lak za držanje jer je malen, a opet možeš regulirat font i čitati kao čovjek sa 1 rukom. Ne moraš se kao sa knjigom borit da se ne zatvaraju stranice i slično. Ugl, ja sam baš osjetno povećao čitanje otkad smo ih uzeli i oduševljen sam, otkrio sam toplu vodu.

Što se težine tiče, knjige su tu još i super, stripovi su npr A4 i ima 300-500 strana, debeli mat papir, tvrde korice...cca 2,5-3,5kg. Ostanu mi urezane crte na prsima jer čitam ležećki.
Ali tu mi nema zamijene za papir, ipak je tu crtež u pitanju. A miris koji spominješ je kod stripova baš onako fino toksičan, tako da ti ja u svojim policama imam ubačene mirisne svijeće da mi bacaju na vaniliju i slično (nije bolest sve što boli )

Nećem više OT.

A što se tiče mog radnog mjesta, nedam slije, ali kada sam od doma, onda je to cijeli stan jer ionako koristim bilo što na čemu radi RDP...a radi na svemu. :P
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 26.01.2024. u 08:11.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 11:55   #4630
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Vidim čitaš. Ali zašto držiš te knjige tako na stolu? I preporučam ti neki Kindle ili koji god već želiš e-reader, ja, a i žena smo se preporodili.
Inače sam i stripaš, i tu sam mišljenja da je papir naj (a i neki su veliki i po 34 cm), ali za knjige su e-čitači jednostavno bolji po svim pitanjima.
Knjige su s godinama postale dio inventara, a ostatak je raspoređen diljem stana po policama, ali ove na stolu su se već toliko udomaćile da uopće više ne razmišljam da ih maknem. Nedugo nakon kaj sam okinul onu prijašnju sliku krenul sam u potragu za novim stolom, radi novog monitora i kak god sam kombiniral, pazil sam da dimenzije stola (160x80cm u odnosu na prijašnjih 140x70cm) budu dovoljne za sve knjige i ostatak skalamerije. Ne znam, nisam baš normalan po tom pitanju, ali nekak mi je ljepše imati knjige na stolu, nego recimo kućište, a obzirom da su oba moja ionak skroz crna bez ikakvih RGB čuda tehnike i kaljenog stakla, IMHO bolje da su na podu. Kaj se stripova tiče, imam ih isključivo u digitalnom obliku, dok su mi sve knjige u fizičkim/papirnatim izdanjima, tak da bi za stripove mogel razmisliti o nekom e-reader modelu.

__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 12:19   #4631
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Sad tek snimo, jel ti to imaš i GN-ovu podlogu?

Inače i ja, ne da nisam ljubitelj prozora i RGB-a, nego to baš mrzim i zakonom bih zabranio.
Čujem i da to kaljeno staklo oće puknut samo od sebe, a masu novih kućišta više uopće ne možeš kupit bez toga.
Kod trenutnog me zeza max veličina grafe koja ne smije biti veća od 30cm.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 12:32   #4632
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
Da, ova GN podloga i bome da bi reč rekel, po pitanju kvalitete, a dostava od nekih sedam do deset dana je IMHO bila relativno brza, jer mislil sam da bude putovalo mjesec-dva.

Kaj se kućišta tiče, RGB, kaljeno staklo i sve kaj ide u kompletu, meni super izgleda u dućanu ili općenito izloženo u bilo kojem obliku, ali bojim se da to nije za mene i za po doma.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 12:39   #4633
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
IMG-2274 IMG-2278 IMG-2286 IMG-2316

nemojte gledajt kablove, to ću riješit

općenito je malo sterilno trenutno, tek složio sobu pa pomalo

i ne, neću dva monitora, nevolim to, probo sam
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2024., 13:14   #4634
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Ćeš mijenjat i stolicu?
I ja imam tako neku koja nikako ne paše...
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote