Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.07.2015., 15:38   #241
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Što zna biti rijeđe u tom kraju
Brko je offline  
Staro 13.07.2015., 15:48   #242
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Mmmmm, ovo zvuči sjajno

Nije ni čudo da si tako cool opušten pri trgovanju
Naravno,kad lavanda tako fino opušta
tigo95 je offline  
Staro 13.07.2015., 15:59   #243
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Donje Dubrave? Ja sam iz Karlovca, ali u taj wolffucking territory ja bez M60 i pancirke nejdem...
Potvrdjujem, kada god sam u tom kraju osjecam se kao da sam u filmu Deliverance
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 13.07.2015., 17:51   #244
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Imao sam more trgovina, kako ovdje, tako i na njuškalu, forum.hr, glazbeni oglasnik i od tog sam se dvaput opekao.

Prvi put je bilo sa poznatim gosn. Tubićem, kolega ovdje na forumu i ja smo se zajedno opekli za Hd 4870X2 ali smo nekako uspjeli izvući pare od njega, naravno uz prijetnje i natezanja, mislim da nam je na kraju njegov nećak, bratić ili što li već uplatio pare nazad pošto se uplaćivalo na njegov račun.

Drugi put je bilo prošle godine, tražio hitno mob i našao u Osijeku Htc One X, buraz mi stanuje ko student u Osijeku i zamolio njega da se nađe s likom i pokupi mob. Lik donio brat mob u stan, on nabrzaka pogledao mob i poigrao se s njim i kao sve ok. Donese ga meni i ja se igram s njim i kontam kao nešto zapinje pri scrolanju, instaliram touchscreen test kad ono malo iznad sredine ekrana oko 1cm debljine po cijeloj širini ekrana touch ne radi. Nazvao lika, reko šta je ovo, on mrtav ladan, jel brat probao, je, sve je kao radilo, šta ja znam da tebi nije ispao ili nešt. Rekoh nemoj mi te fore prodavat nemam 15, ugl natezao se s njim nek mi plati bar koju stoticu, međutim ništa od toga, prestao se javljat.... s jedne strane jest brat kriv jer nije dobro pogledao, s druge strane lik je išao svjesno uvalit takav smrdan mob...
blackened je offline  
Staro 14.07.2015., 03:01   #245
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Imao sam more trgovina, kako ovdje, tako i na njuškalu, forum.hr, glazbeni oglasnik i od tog sam se dvaput opekao.

Prvi put je bilo sa poznatim gosn. Tubićem, kolega ovdje na forumu i ja smo se zajedno opekli za Hd 4870X2 ali smo nekako uspjeli izvući pare od njega, naravno uz prijetnje i natezanja, mislim da nam je na kraju njegov nećak, bratić ili što li već uplatio pare nazad pošto se uplaćivalo na njegov račun.

Drugi put je bilo prošle godine, tražio hitno mob i našao u Osijeku Htc One X, buraz mi stanuje ko student u Osijeku i zamolio njega da se nađe s likom i pokupi mob. Lik donio brat mob u stan, on nabrzaka pogledao mob i poigrao se s njim i kao sve ok. Donese ga meni i ja se igram s njim i kontam kao nešto zapinje pri scrolanju, instaliram touchscreen test kad ono malo iznad sredine ekrana oko 1cm debljine po cijeloj širini ekrana touch ne radi. Nazvao lika, reko šta je ovo, on mrtav ladan, jel brat probao, je, sve je kao radilo, šta ja znam da tebi nije ispao ili nešt. Rekoh nemoj mi te fore prodavat nemam 15, ugl natezao se s njim nek mi plati bar koju stoticu, međutim ništa od toga, prestao se javljat.... s jedne strane jest brat kriv jer nije dobro pogledao, s druge strane lik je išao svjesno uvalit takav smrdan mob...

Drame po HTC-u.
Isti problem sa Sensationom. Taj mobitel mi je popio živce.

Na kraju je dobio novi digitizer i display preko garancije, te otišao članu foruma za debelo ispod onog što sam inicijalno dao za njega.

Upozorio sam čovjek na greške koje su sada otklonjene, te da nisam siguran hoće li se vratiti jer sam vidio dosta pritužbi na sensation na netu, ali je rekao sve okej i kupio mob.

S moje strane što pamtim imam jednu grešku kad sam članu Burko loše upakirao paket pa je pošta odlučila igrati graničara s paketom - na čemu se još jednom ispričavam.

Nedavno su mi i blok mašine uspili strgat.


Na PCE članove nemam pritužbi nikakvih, i koliko god da sam neaktivan jedan od dražih mi je foruma.

Na njuški sam opet samo prodavao, uz isključivo pozitivna iskustva.
Jednom mi je čovjek odmah uplatio za štender za motor na povjerenje, što me iskreno ugodno iznenadilo, jer je lijepo vidjeti da ima još ljudi koji vjeruju da su drugi ljudi okej.
Nadam se samo da ne plati on sam zbog toga.

Mislim iskreno da iskreno nisam ništa kupovao s njuške.

Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Momci, jel zivi tko blizu Generalskog stola, tocnije Donje Dubrave (Karlovacka zupanija)?

Voljan sam platiti nekome tko dole blizu zivi ili mu je usput da ode pogledat ovaj bicikl sa njuskala (evo i link na google cache, da se ne izgubi u medjuvremenu) i da provjeri serijski broj.

Naime, ukraden mi je takav bike, a prodavac mi ne zeli reci serijski te kaze da nema racun. Uglavnom, sumnjivo mi je sve to pa eto, ako je netko voljan ucinit mi uslugu dogovorit cemo se oko naknade

Nadam se da nađeš svoj bicikl, ali za budućekupovine bih te samo htio savjetovati da ne kupuješ nove, i pogotovo ne X-Fact bicikle.

Tržište polovnih bicikala je takvo da se jako male novce nađe jako pristojan bicikl.
Angelus je offline  
Staro 14.07.2015., 05:40   #246
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
Ima i svjetlih primjera kako se mulci rješavaju. Prije par godina lik blizu mog mjesta je počeo bunarit po njuškalu, prodavao je stvari koje nije imao a cijene su se kretale malo preko 1000 kn. Bilo je tu svega, djelova za aute, šasije motora, svašta nešta... Da bude stvar još bolja, ljudima se preko telefona predstavljao punim imenom i prezimenom. I ljudi su mu uredno uplaćivali novce na tekući račun a stvari nisu nikada dobili jer ih nije ni imao. I skupilo se tu par desetaka kaznenih prijava za prevaru, stvaran broj prevarenih ljudi će vjerovatno ostati tajna zauvijek. Na kraju je državno odvjetništvo sve te njegove radnje prihvatilo kao produljeno kazneno djelo jer je to konstantno radio više od godinu dana. Dobio je (nemojte me držati za riječ, nisam siguran) jedno 5 godina zatvora, ili tu negdje. I dan danas ga stižu te prevare u vidu boravka u zatvoru po 3-4-5-6 mjeseci. Dolazili mu ljudi doma, bilo tu cirkusa svakakvih...
Ico2005 je offline  
Staro 14.07.2015., 07:20   #247
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Potvrdjujem, kada god sam u tom kraju osjecam se kao da sam u filmu Deliverance
Hahahaha, e baš to "squeel like a piggy" ... "NJIIIIIIIIIIIIII"
Brko je offline  
Staro 14.07.2015., 07:45   #248
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
Na kraju je državno odvjetništvo sve te njegove radnje prihvatilo kao produljeno kazneno djelo jer je to konstantno radio više od godinu dana. Dobio je (nemojte me držati za riječ, nisam siguran) jedno 5 godina zatvora, ili tu negdje. I dan danas ga stižu te prevare u vidu boravka u zatvoru po 3-4-5-6 mjeseci. Dolazili mu ljudi doma, bilo tu cirkusa svakakvih...
U ovo mi je jako tesko povjerovat, dok god ekipa pijana prolazi na crveno i ubija ljude i za do dobije 2 godine. Ali zivimo u RH, sve je moguće
__________________

srale7 je offline  
Staro 14.07.2015., 08:12   #249
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 449
Bogami, dobio je. Za nepovjerovat ali je.
Ico2005 je offline  
Staro 15.07.2015., 01:50   #250
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
U ovo mi je jako tesko povjerovat, dok god ekipa pijana prolazi na crveno i ubija ljude i za do dobije 2 godine. Ali zivimo u RH, sve je moguće
Iako ne vjerujem u karmu, duboko se nadam da će Mačešiću jednog dana doći sve na naplatu.
Angelus je offline