Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2014., 11:30   #271
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Ja sam zvao vip u ponedjeljak i teta mi je rekla da su me baš taj dan trebali prekopčati.Moš mislit,baš taj dan! Pita me jesam li dobio opremu.Rekoh da nisam, na što je ona rekla da će im ona poslati pismeni zahtjev za to i da će mi se javiti. Tako ja sad čekam. Sa nestrpljenjem očekujem račun za ovaj mjesec. Baš me zanima koliko će mi naplatiti za nepotpunu uslugu.
tigo95 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:02   #272
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Citiraj:
Autor tigo95 Pregled postova
Ja sam zvao vip u ponedjeljak i teta mi je rekla da su me baš taj dan trebali prekopčati.Moš mislit,baš taj dan! Pita me jesam li dobio opremu.Rekoh da nisam, na što je ona rekla da će im ona poslati pismeni zahtjev za to i da će mi se javiti. Tako ja sad čekam. Sa nestrpljenjem očekujem račun za ovaj mjesec. Baš me zanima koliko će mi naplatiti za nepotpunu uslugu.
Takoder, posto su me prije kojih tjedan prikljucili na vip, a TV OKTV otkazao pocetkom 1. mjeseca racun bi trebao biti oko 130 kn
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 12:57   #273
ludi48
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Croatia
Postovi: 29
Citiraj:
Autor lostboy Pregled postova
Evo dobio i ja konacno svoj prijamnik..
Jedno pitanje za one koji ga vec imaju.. Vidim da ima iza utore za USB.. Mogu li prikopcati USB stick ili externi hard i preko njega gledati divx-e ? Ili je to iskljucivo za snimanje programa na usb?
probao sam ukopcati stick na usb od receivera , koliko sam primjetio, mozes samo snimati na disk/stick (u vipu je to pod nazivom -lokalna snimalica, i ona se naravno placa).
ludi48 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 13:20   #274
lostboy
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 52
Citiraj:
Autor ludi48 Pregled postova
probao sam ukopcati stick na usb od receivera , koliko sam primjetio, mozes samo snimati na disk/stick (u vipu je to pod nazivom -lokalna snimalica, i ona se naravno placa).
Thnx..
ja sam se nadao da cu moci preko njega gledati divxe da mogu maknuti stari prijemnik preko kojeg sam dosad to radio.. Izgleda da ipak ostaje
lostboy je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 13:29   #275
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
prije sam favorizirao vip pred tcomom, ali ovo plus gsm usluga koju takoder koristim mi je totalno srozalo misljenje o njima...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 14:34   #276
lostboy
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 52
Eto, sve je radilo nekih par sati, odjednom sve krepalo, daljinski uopce ne reagira..
Zvao VIP, kazu da vide da je signal dosta los i sutra dolazi serviser da pogleda o cemu se radi.. Nisam to bas ocekivao.. :P
lostboy je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2014., 13:21   #277
lostboy
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 52
Eto rijeseno sve, ipak nije bio problem u VIP-u nego je u razvodnoj kutiji su jos kod postavljanja instalacija u zgradu zamijenili neke dvije zice pa je zato signal bio jako slab..
I eto, zasad sve radi kako treba
lostboy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 13:33   #278
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Evo,napokon,danas bili kod mene i sve spojili. Telefon će sutra prekopčati. Uglavnom,sve dobro radi,slika na tv je odlična.Oko 200 TV i 100 radio programa. Internet isto ok. povećana mi je brzina uploada. Modem je Thomson...

tigo95 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 13:45   #279
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
ja bio za vikend u VIP centru, papire nemaju, ugovor nemaju, niko ne zove nista i dalje samo cekam racun sad za prvi mjesec, prigovor i prijava se vec tipka u wordu...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 13:52   #280
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Mene je ista teta par puta zvala.Zadnji put je rekla da će im uputiti reklamaciju jer je prošlo više od 40 dana od potpisivanja ugovora i da će tražiti nekakvu odštetu u moje ime. Čekam i ja račun za prvi mjesec...
Izgleda da baš nemaš sreće s njima rice. Ostao mi je oktv-ov modem za koji sam plaćao najam. Možda ga se netko sjeti tražiti a možda mi i dalje naplate najam. Jel ovi još imaju ured tu u Zaprešiću?
tigo95 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 15:14   #281
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Sta se tice starog modema, ja to fino upakirao i mislio normalno vratiti ( predati ) ovom liku sta mi je dosao spajati vipovu opremu, on rekao ostavi si to, i da kao definitivno netreba vracati... Zasada mi se svida stabilnost interneta od VIP-a. Uredno 11.50 Mbit download i oko 1.25 Mbit upload.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 15:17   #282
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor tigo95 Pregled postova
Mene je ista teta par puta zvala.Zadnji put je rekla da će im uputiti reklamaciju jer je prošlo više od 40 dana od potpisivanja ugovora i da će tražiti nekakvu odštetu u moje ime. Čekam i ja račun za prvi mjesec...
Izgleda da baš nemaš sreće s njima rice. Ostao mi je oktv-ov modem za koji sam plaćao najam. Možda ga se netko sjeti tražiti a možda mi i dalje naplate najam. Jel ovi još imaju ured tu u Zaprešiću?
ured je kjuzo na tel su rekli da nemaju vise nista, obratitte se vip sluzbi
ja nisam imal njihov modem nego svoj pa nisam placao najam
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 22:43   #283
ludi48
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Croatia
Postovi: 29