Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.04.2009., 18:04   #1
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Ziiky`s HTPC (some kind of it)

Evo ... uspio sam posložiti sve kako mi paše !!!
PC koji mi se inace nalazio u dnevnoj sobi strpao sam u HTPC kuciste i postavio u policu ispod LCD-a.
Znaci ovdje ipak nije rijec o klasicnom HTPC-u kojemu je multimedia jedina namjena nego o PC-u sa komponentama iz siga.



Posto mi je komp prije stajao iza LCD-a (vidljivo gore), a to me užasno živciralo odlucio sam se na HTPC kuciste koje sam u konacnici strpao u policu ispod LCD-a.
Odluka je pala na Antec case:

Antec Fusion Remote Max ... review


Narucio sam ga jedno poslijepodne u Diskont24 posto je tamo bilo najjeftinije, a stiglo je, na moje veliko iznenađenje, izjutra iduci dan.
Jos mi tip u telefonskom razgovoru rece da sve izlozeno imaju na lageru te da sutra stize na adresu. Reko: "Koga ti valjas al ajde
Kada sam kutiju uzeo u ruke srce mi je odma zatitralo. A sam pogled na njega potencira onaj wooooooouuuuu !!! Prehebeno je.


Odlično zapakirano i zaštićeno, cijeli bundle na broju, svi papiri (racun, garancija u kutiji)


Vidljivi filteri za prašinu, vade se na klik pritiskom, Sistem kemijske olovke. Vratašca imaju onaj "soft slide down" kao recimo, peperalje u nekim autima,
a magnetima se drže u gornjem položaju kad su zatvorena. Na prednjem panelu su jos 2 x USB-a, eSATA, IEEE, PHONE, MIC i veliki volumen JOG dail.
Straga je vidljiv 12cm fan, desni bočni 12cm ispuh za PSU, te lijevi bočni 14 cm fan.
Na 4. slici je vidljiv sitni switch za 2 ventilatora sa low/mid/hi položajima. Ventovi su prakticki necujni u mid/low položaju.


Pogled iznutra, bundle i osnovne komponente. HD 4850 sa Accelerom i 2x12 cm AC fanovima jos ima i viska mjesta

Na LCD-u se nalazi IR prijemnik za iMON daljinac, a na maticnu se spaja putem usb-a. Kuciste posjeduje standardne konektore za restart i power buton,
s time da je potrebmo odabrati izmedju 2 power konektora. Jedan je za Power button na kucistu, a drugi PowerOn preko iMON daljinca.
Sve pospajao, prepravio komodu, kresnuo ga i valaaaaaa, sve proradilo iz prve.

Nakon instalacije iMON drivera, proradio i LCD i daljinac. LCD moze prikazivati stvarno sve i svasta. Od datuma i sata, otvorenih aplikacija, equalizere, stisnute tipke na iMON-u, RSS do news-a, eMail-a i sistemskih informacija.
Daljinac je solidan, driveri močni i konfigurabilni. Analogni JOG dail je gumen i fino lezi na palcu. Po defaultu, kada aplikacija nije upaljena, pomice kursor. Malim pomakom kursor ide sporo, a povlacenjem do kraja kursor ubrzava.
Kada je aplikacija lansirana JOG dail se prebacuje na toogle mod, tj. na klikove, prebacivanje po rubrikama. Kasnije mi se pokazalo odlicnom funkcijom u MediaCentar software-u. Naravno sve to se moze iskljuciti i promjeniti u letu.

Dalje su usljedile muke u pronalasku Media Centar software-a.
Nema sta nisam probao, iMedian kojeg sam dobio uz kuciste. Katastrofa, netreba ga niti spominjati. Pa sam probao sa Meedio i tutorialom od Crnog kojeg sam nakon 2 sata zajebancije obrisao sa guštom. Pokušao sam i Media Portal, ali nije mi se svidio. Svi su mi bili nekako spori i dugo su se dizali prilikom startanja aplikacije.

Na kraju me dopao XBMC sa skinom Aeon Stark koji mi je odmah legao. Preljepo sučelje koje se veoma brzo diže, cca 2-3 sekunde. Program je nevjerovatno fluidan i tečan. Jedina zamjerka je da nepodržava rad sa dual monitorima i extended nacinom prikaza.
To sam rijesio sa odlicnim Ultramonom, kojeg i inace koristim tako da mi je pomocu njega XBMC zabetoniran na LCD-u

Potom su opet usljedile komplikacije jer nisam mogao upogoniti XBMC librarys, tj nisam mogao podesiti da mi DL-a covere, plotove i fanarts sa IMBD-a od filmova i glazbe. Skoro sam i njega deinstalirao. Međutim, stvar je bila toliko jednostavna da se nakraju sve iskomplicira. Doslovno trebaju 2 klika da librarys i searchanje prorade. Trebalo je jednostavno dodjeliti odabranom folderu tip medija koji se nalazi unutra i sve samo od sebe proradi
ShoutCast internet radio je po defaultu omogucen, a inicira ga se doslovno jednim klikom i par tisuca radio stanica poredanih po zanrovima dobivate na izbor. Podrzani su i backdrops-i (costum pozadine), a na isboru su fixne i promjenjive.
Program mi je fenomenalan i svakome bi ga preporucio, a evo i par SS-ova.

Aeon MediaStream Horizonz

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

UPDATE: 24.03.2010.

Evo ga ... Heco je stigao pocetkom mjeseca, a danas sam napravio stalke i namontirao cijeli sistem.

Stalci by Ziiky
Prednji mali (30cm) :

Zadnji veliki (70cm)
Na velikim stalcima se vidi nacin izrade. Troškovi s materijalom za sva cetiri salka su oko 200kn s time da dosta toga imam u radionici.
Moze biti i znatno jeftinije, ako koristite recimo alkatenske cijevi, a ne ove pocincane.

Namontiran sistem:
U konačnici kad je sjelo sve na svoje mjesto, to izgleda nekako ovako.


Denonac i HTPC. Malo su prasnjavi, ipak je bilo dosta busenja

Nije idealka, subwoofer je tamo di je, uz trosjed. Imam malu stetocinu u kuci
Po svim testovima sto sam napravio, poslije frontalnog postavljanja sw-a, ova pozicija mi se pokazala kao dosta dobra.

LP Ziiky
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 24.03.2010. u 11:12.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 18:24   #2
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
nije fun nego fan (hrv. ventilator).
mymoon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.04.2009., 18:29   #3
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Vrlo lijepo izgleda

Dobro napisano
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 20:26   #4
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Prelijepo kuciste i super napisano, lijep dnevni
Gile je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 12:07   #5
krbo
Premium
Moj komp
 
krbo's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 97
može li konačno XBMC potjerati h.264 s DXVA ?
krbo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 18:30   #6
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Lijepo si to dokumentirao, svaka čast!
Kakve su temperature u kućištu s obzirom da nema baš puno lufta oko njega?
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 18:51   #7
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
ovo je prejebeno. doslo mi da selim svoj kejs
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 19:10   #8
kis
Premium
 
kis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 156
Planirao sam nešto slično i za sebe, pa me zanima kako si riješio prikaz slike, budući da ti je to radni PC, a ne samo multimedijski centar zabave.
Da li ti je comp. stalno u clone modu ili uključuješ dual mode za TV kada želiš nešto gledati na LCD-u?
kis je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 20:34   #9
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Ziiky skidam kapu, stvarno imas ukusa
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 21:26   #10
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor krbo Pregled postova
može li konačno XBMC potjerati h.264 s DXVA ?
Neznam kako bi to kvalitetnije provjerio ... ako postoji bolji nacin reci
Ovo je SS sa KMplayerom preko internal codeca. Zauzece GPU je bilo 3-13%, a CPU 20-30. Mozda bi jos bilo dobro pogledati KM preko external Haali-ja



A ovdje je preko XBMC-a. Zauzece GPU je bilo 24% konstantno, a CPU18-24. Sad vidim da je i slika puno ljepsa preko XBMC-a



U oba slucaja slika je fluidna bez jitter-a i sl. kerefeka.

Citiraj:
Autor Matebaron Pregled postova
Lijepo si to dokumentirao, svaka čast!
Kakve su temperature u kućištu s obzirom da nema baš puno lufta oko njega?
Da temperatura
Sad kako je komp u polici temp je porasla oko 5 stupnjeva i to samo na atici. U idlu je prije uvijek bila oko 38-42c a sada ventovi drze na 49-50c. Dok u full loadu ventovi drze 62-64c na 800rpm. 2D clock je 250/1000mhz, a 3D 670/2270, a cpu clock 3,8ghz

Citiraj:
Autor kis Pregled postova
Planirao sam nešto slično i za sebe, pa me zanima kako si riješio prikaz slike, budući da ti je to radni PC, a ne samo multimedijski centar zabave.
Da li ti je comp. stalno u clone modu ili uključuješ dual mode za TV kada želiš nešto gledati na LCD-u?
Nekoristim clone mod vec iskljucivo extended. Mislim da je kod nVidie to dual view. Zena gleda svoje serije, ja surfam i sl.
Extended mod je uvijek ukljucen, a LCD je sekundarni monitor.
Ako ce ti pomoci kod slaganja postavki, i ako zelis imati neki automatizam da nemoras svako malo klikati i prevlacit programe koristi UltraMon.
Znaci zelis imati 5-6 programa da ih koritis iz naslonjaca fotelje. Slozis svakom od njih shortcut-e negdje. Najbolje odmah u instalacijskom folderu (koje ces kasnije zaboraviti kad sve slozis) Posto instaliras UltraMon, dobiti ces 2 dodatna taba na svim shortcut-ima pod "properties". Ultramon window i ultramon display. Sad u tabu "Ultramon window" odaberes custom settings i force on monitor 2. Zatim te shortcute (koje si modao preko Ultramon taba) dodjelis na tipke daljinskog ili bezicnog misa i to je to.
Kada program startas preko tih shortuta tj. preko daljinca ili misa, inicira se na sekundarnom display-u. A dok koristis regularne shortcute tih istih programa, isti ce se dici na primarnom monitoru. Uz to sa Ultramonom mozes postaviti 2 razlicita wallpapera, sa razlicitim rezama.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2009., 01:29   #11
krbo
Premium
Moj komp
 
krbo's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
A ovdje je preko XBMC-a. Zauzece GPU je bilo 24% konstantno, a CPU18-24. Sad vidim da je i slika puno ljepsa preko XBMC-a
a, znači još ništa od DXVA no ako XBMC može koristiti KMPlayer kao eksterni za mkv onda može i MPC HC pa bi time i DXVA trebao raditi.

morat ću zaviriti u to čudo.

Meedio sigurno može no kako kažeš nakon 2h daveža ode u smeće...
krbo je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 08:39   #12
kis
Premium
 
kis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 156
Hvala Ziiky to me zanimalo, znači stalno je extended mode, te na TV-u samo mijenjaš izvor slike koji želiš, TV, dvd, HTPC i sl.
I ovo s UltraMonom je korisno.
kis je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 10:48   #13
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor krbo Pregled postova
a, znači još ništa od DXVA no ako XBMC može koristiti KMPlayer kao eksterni za mkv onda može i MPC HC pa bi time i DXVA trebao raditi.

morat ću zaviriti u to čudo.

Meedio sigurno može no kako kažeš nakon 2h daveža ode u smeće...
Da ... međutim, ovisno koja verzija XBMC-a se skine/koristi (u opticaju su 3-4), neke imaju, a neke nemaju implementiranu podrsku za externi player.
Ako se zadesi da verz. nema postoji patch koji to omoguci ... http://xbmc.org/forum/showthread.php?t=40136

Probati cu jos posloziti DxVA preko pacheva direktno iz XBMC-a da ne koristim externe playere.

Citiraj:
Autor kis Pregled postova
znači stalno je extended mode, te na TV-u samo mijenjaš izvor slike koji želiš, TV, dvd, HTPC i sl.
Upravo tako...
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 23.04.2009. u 12:04.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 09:23   #14
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Mraq skroz! Dođe mi da zamjenim svoj Silverstone..

Nego, definitivno bi ti preporučio Vista Media Center kao MC aplikaciju ako si nekako možeš nabaviti Ultimate ili Home Premium licencu. Između ostalog bi ti i iMON prikazivao na ekranu malo više informacija ali ponajviše jer imaš dosta jaku mašinu i možeš od nje napraviti plejstejšn (odnostno xbox ). Nabaviš si preko ebaya (drugačije ne možeš) Microsoft Wireless Xbox Controller i njegov receiver. Ja konkretno imam dva takva gamepada koji se spajaju na isti receiver. Sve bolje igre koje su izašle u zadnjih par godina imaju Games for Windows certifikat što za tebe znaći dvije stvar:
  1. U startu moraju podržavati taj gamepad bez ikakve konfiguracije
  2. Prilikom instalacije igre, automatski se upiše u Media Center kao shortcut

Da vidiš koji je to fun kada imaš neki party sa raznolikim društvom...

Imaš tu negdje na forumu syss htpc topic pa pogledaj kako to izgleda. Samo što on ima šit od kompjutera pa ne može igrat igre ali nema veze
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 09:49   #15
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Dobar review, još bolje kućište. Nisam ni znao da je izašao taj antec. Volio bih ga vidjet kod svog teveja. Hm, idem ženi objasnit da je recesija prošla...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 15:48   #16
krbo
Premium
Moj komp
 
krbo's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Da ... međutim, ovisno koja verzija XBMC-a se skine/koristi (u opticaju su 3-4), neke imaju, a neke nemaju implementiranu podrsku za externi player.
Ako se zadesi da verz. nema postoji patch koji to omoguci ... http://xbmc.org/forum/showthread.php?t=40136

Probati cu jos posloziti DxVA preko pacheva direktno iz XBMC-a da ne koristim externe playere.
aha, hvala. Ja sam XBMC otpisao prije nekog vremena jer mi je baš netko spominjao da nema DXVA ,a ni eksterne playere.

Sad je nešto lakše potjerati DXVA sa NVIDIA CUDA grafama zbog CoreAVC no ako ti je ATI (kao kod mene) onda moraš nekako natjerati interni player da za h.264 koristi MPC HC standalone filter ili Cyberlink.

Ako što uspiješ, napiši jer stalno lagano tragam za jednostavnim sučeljem kojim bi i neuki lako puštali mkv,dvd,radio,tv.... daljincem.
Ponekad bi i meni bilo lakše uzeti daljinac nego tipkalicu.
krbo je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 20:01   #17
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 893
XBMC je odlicno sucelje, ali jos uvijek u fazi razvoja...svakim danom se poboljsava i po meni jedno od jednostavnijih za rukovanje....
sve radi odlicno osim 1080i/p...
imon se vrlo lako programira i radi savrseno..
bas se razvija jedan novi skin u suradnji sa covjekom iz Chikaga, tak da uz testiranja, radimo poboljsanja u svrhu sto boljeg pregleda u xbmc....
vjerume da ce se u skoro vrijeme rijesiti i DXVA....
vec je rijesen updater za xbmc, ima dosta pluginova kao i skripti...
treba jos ubaciti live tv i doraditi external player ...
robee je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 21:40   #18
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
@doublev
Ja sam veliki pobornik W,A,S,D-a i miša

@robee
Da, iMON se stvarno veoma jednostavno konfigurira za XBMC. Skines s iMON korisnicke podrske predefinirane opcije za XBMC i to je to eheh??
Koliko sam shvatio, ti osobno radis na razvoju i testiranju ??? Kako da ga nisi dosada predstavljao na forumu, review ili nesto slicno ? Jer program je prilicno slabo zastupljen ovdje. IMHO ... veoma slabo naspram potencijala koji ima.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2009., 15:15   #19
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
@doublev
Ja sam veliki pobornik W,A,S,D-a i miša

@robee
Da, iMON se stvarno veoma jednostavno konfigurira za XBMC. Skines s iMON korisnicke podrske predefinirane opcije za XBMC i to je to eheh??
Koliko sam shvatio, ti osobno radis na razvoju i testiranju ??? Kako da ga nisi dosada predstavljao na forumu, review ili nesto slicno ? Jer program je prilicno slabo zastupljen ovdje. IMHO ... veoma slabo naspram potencijala koji ima.
Ne bas osobno, posto nisam lud za programiranjem
ali znam sto krajnji korisnici zele i trebaju, tak da se cujem sa ekipom koja radi na programiranju skin-a, a povremeno i samog programa...
nisam nista stavljao na ovaj forum, posto XBMC ima vlastiti i tamo je sve dobro i opsirno objasnjeno.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2009., 00:43   #20
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Ziiky, pravo lijepo si uredio kutak, svaka cast.
Imao bi samo jednu molbu, da uplodujes ili das link od tog wallpapera sa TV-a - THX unaprijed!
__________________
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2009., 08:17   #21
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Ziiky, pravo lijepo si uredio kutak, svaka cast.
Imao bi samo jednu molbu, da uplodujes ili das link od tog wallpapera sa TV-a - THX unaprijed!
Evo ga ...

__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2009., 13:42   #22
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
To bro THX
__________________
Nani je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na