Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.08.2018., 19:52   #421
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Znam da moram. Fuel nije problem, gume su, moram vidjeti kako ću i kad ću to ponovo riješavati. Faljelo mi je malo, nekih 3 sekunde zaostatka za prvim.

Riješio 100% misije i auto školu, imam 90% kampanje riješeno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2018., 17:02   #422
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
F1 2018 je izašla.

Lani sam kupio preko neta, ove godine mi frend kupio u Austriji pa će mi sutra biti veselo

Kaže on da je malo poboljšano u odnosu na prošlu igru, gume se manje troše, novi bolidi su brži kao i u RL ove sezone. I imamo nove classic bolide, Brawn GP 2009, Williams iz 2003. i Laudin Ferrari iz 70-tih.

Javim sutra dojmove.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2018., 08:22   #423
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam dublje otišao malo u taj Horizon, igra je, blago rečeno, odlična.

Priča, atmosfera, grafika, gameplay, toliko toga za raditi, 35% igre imam, jučer se nisam skidao s PS-a.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 09:18   #424
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam dublje otišao malo u taj Horizon, igra je, blago rečeno, odlična.

Priča, atmosfera, grafika, gameplay, toliko toga za raditi, 35% igre imam, jučer se nisam skidao s PS-a.



Čudo od igre, ja sam ju prešao 100% i sada prelazim ispočetka na Ultra Hard New Game + i ekspanzija da se pokupi platina
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 09:34   #425
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Moram piknuti ekspanziju negdje na akciji.

Pitanje.

Ako imam original igru u fizičkom obliku, ekspanziju mogu kupiti na store-u, ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 09:54   #426
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Mene je taj Horizon malo razočarao. Očekivao sam više s obzirom na hype. Glavna priča je dobra, ali igra pati od klasičnog open world sindroma gdje je mapa prenatrpana ikonicama i dosadnim side questovima. Na kraju mi to onda naruši imerzivnost cijele igre i dojam o njoj.

To nije slučaj samo tu, nego općenito u tim igrama otvorenog svijeta.
Na to vjerojatno podsvjesno utječe i Witcher 3 koji je postavio standard daleko iznad svih ostalih što se tiče igara otvorenog svijeta.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 10:27   #427
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Moram piknuti ekspanziju negdje na akciji.

Pitanje.

Ako imam original igru u fizičkom obliku, ekspanziju mogu kupiti na store-u, ne?



Bila ti je na store-u na akciji za 75 kn, možda je još uvijek. Možeš, tako sam i ja uzeo, main igra na disku, ekspanzija na PS store.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 10:53   #428
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Što se Horizona tiče, glavna priča se otpetljava taaako dobro, i sama priča je super.

@xGame nisam igrao Witcher 3 tako da je moguće da bi i meni bio meh taj open world.
Ali ovako mi je super, svaki side quest je zanimljiv jer je borba vrhunski odrađena.

Jedna stvar koju witcher 3 a nijedan witcher do sada nije imao je ispoliranost.
Zasad sam igrao uncharted 1-3, god of war, for honor i horizon na ps4, svaka od tih igara radi vrhunski.
Znači nema glitcheva, nema rušenja, dialozi su sinkronizirani, izgleda kao završen proizvod.
A witcher i 1 i 2 sam igrao samo enhanced editione i to na PC-u. Obadvije su prepune glitcheva štekanja i gluposti.
Isto vrijedi i za trojku, igra stara 3+ godine na GOTY izdanje na patchu neznam kojem, za ps4 me strah da će poletjet koliko zuji, igra šteka, dialozi nisu sinkronizirani, SRUŠILA SE JEDNOM i to sve u 15-20min gameplaya, ukratko užas.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 11:58   #429
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
xGame je igrao W3 na PC-u kao i ja (ja mislim) gdje je igra savršeno odrađena.


Što se Horizona tiče i "ispoliranosti", nisam baš 100% zadovoljan s tih 30 FPS-a, nakon GT: Sport i The Last of Us, ova mi je igra prvih sat-dva izgledala kao da "šteka", ali sam se navikao očito, više to ni ne vidim.

@shebY
Nisi igrao The Last of Us?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 12:03   #430
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Tako je, sve što mogu igram na PC-u pa tako i Witcher koji je ipak nebo i zemlja po pitanju perfromansi i svega na PC-u. Vidio sam da igra ima problema na pleyci, ali na kompu radi savršeno (osim kad se vjetrovita kosa upali ). No, to na stranu, sama kvaliteta contenta i open worlda mi je daleko ispred Horizona koji ima klasične monotone side questove. Iako da, main storyline je super i da nemam ocd u igrama vjerujem da bi mi igra bila bolja da samo main questove pratim. I velim, nije to samo problem u Horizonu, nego više manje u svim open world igrama, jer se mapa prenatrpa sa ikonicama, tornjevima, monotnonim side questovima, itd. Jednostavno sam se zasitio toga.

A druga stvar, ako već idemo u tehničke naravi, Horizon je igra koja se vrti u 30 FPS-a, tako da u mojoj knjizi to je štekanje


Nego, trenutno je na popustu Overcooked koji preporučam svim ljubiteljima co-op zabave!
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2018., 12:11   #431
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam uvijek govorio da sve ispod 60 stabilnih FPS-a nije igrivo, ali od kada sam se s kompa preselio na PS4 na kauč, naviknuo sam se, recimo.. Ili pak tješim samog sebe.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2018., 12:18   #432