Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2008., 16:01   #1
eluminer
Premium
Moj komp
 
eluminer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zlatar, Zagorje
Postovi: 683
Problem s DI-524

Ovako, imam jedan mali problem, ali me muči već dva dana...

Situacija je sljedeća...

Na jednoj strani je ZyXEL koji je u PPPoE spojen na net i kad se laptopom spojim na njega sve radi...

E sad, signal na taj ZyXEL je jako mali od i nije se moguće spajati direktno s laptopom na router.... Iz tog razloga stavio sam D-Link DWL-2100AP u client mod i spojio ga na kantu i usmjerio prema routeru... On se spojio, i internet radi s LAN kablom bez greške (naravno, drugačije niti ne može kada se on u Client modu s wirelessom ne vidi) (signal 50-60%, brzina neta full)... S obzirom da sam pri ruci imao jedan DI-524 pokušao sam na njega dovući net s DWL-2100AP kabelom i DI-524 staviti u AP mod kako bih onda imao wireless.... E sad, tu je problem...

LAN kabelom sam spojio DWL-2100AP i uštekao ga u LAN 1 na DI-524... Kada se laptopom spojim u LAN 2 (kabelom) internet radi, ali kada bežično pristupim D-Linku DI-524 tada ne mogu ni na internet, ali ni pristupiti ovome DWL-2100AP... (dok kada se spojim s LAN-om ide bez problema i jedno i drugo)...

Dakle, pretpostavljam da je problem u postavkama DI-524, s obzirom na to da na njega internet dolazi jer s kabelom je sve uredu, ali bežično kao da nema nikakve veze s mrežom jer niti ima interneta a niti mogu pritupiti bilo kojem uređaju osim naravno njemu samome...

Tim više je ovo zbunjujuće šta ista stvar mi radi na jednoj drugom mreži s Linksys-ima, ali ovdje neće..

Svaka ideja i pomoć je dobrodošla... Puno hvala!!!!!
__________________
Macbook Pro Unibody 15.4", 2.4GHz, 4GB DDR3, 9400M+9600GT, 250GB
iPhone 4 16GB
Logitech Z5500, G-Drive Mobile 500GB, Canon LBP-3010, Logitech HUB Premium, Apple Magic Mouse, Apple Remote, Apple Airport Express, Terratec Cinergy DT USB XS Diversity, Tucano Second Skin

Samsung LE-32 B530 P7
eluminer je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na