Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2010., 12:22   #31
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
daj ne baljezgaj
khm je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 13:04   #32
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor mr-titler Pregled postova
kod mene radi, samo treba ponoviti postupak nekoliko puta, i normalno da si siguran da je to IP koji trazis.
Pa vjerojatno radi ako si na istoj lokaciji kao i ISP

Meni baca 100 km dalju lokaciju, a i ne daju se takve informacije na web to smo već elaborirali
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 13:08   #33
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
pa dobro, taj programcic sluzi samo za
Citiraj:
This program performs an IP address lookup and finds the ISP and country of origin
, sto bi i mogao... ali ne upisujes vrijeme, tako da bas i nema neke veze s temom.. eventualno ce pogodit regiju gdje je netko trenutacno s tim IP-em, ako ga ima uopce.. osim toga, to i nije bas neznam kako tesko, jer ip adrese nisu bas potpuno random..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 19:56   #34
dtrixxx
Premium
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: _
Postovi: 193
Time sto nisi ISP nemozes vidjet tko je imo u to vrijeme taj ip jer ga je do danas imalo 100 ljudi.
__________________


dtrixxx je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2010., 23:43   #35
Angellus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Hr
Postovi: 27
Da li je moguće otkriti identitet preko IP

Pozdrav,
pratim jedan mjesni portal na kojem ujedno mogu davati i komentare na određene članke npr.kometiram postojeću temu ali prije neg komentiram moram utipkati nekakav kod i komentar se nađe na stranici ispod članka.Zanima me da li je Admin u stanju nekao prepoznati od koga je komentar,u biti što on vidi Moju IP ili što već? Te ako vidi samo IP da li može znati od koga je ?
Angellus je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2010., 03:04   #36
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
Citiraj:
Autor Angellus Pregled postova
Pozdrav,
pratim jedan mjesni portal na kojem ujedno mogu davati i komentare na određene članke npr.kometiram postojeću temu ali prije neg komentiram moram utipkati nekakav kod i komentar se nađe na stranici ispod članka.Zanima me da li je Admin u stanju nekao prepoznati od koga je komentar,u biti što on vidi Moju IP ili što već? Te ako vidi samo IP da li može znati od koga je ?
Ako ima sudski nalog prema kojem ISP mu mora reci cija je IP adresa bila moze...sigurno postoji neki nacin da se sazna al rijetke osobe to mogu napraviti (o.p. haker/cracker)

I da...procitaj koji put temu prije nego sto ko padobranac napises post..OVAJ post ti odgovara na tvoje pitanje

i jos nes...to sto si unosio kod to ti se zove capatcha i sluzi kao antispam zastita

Zadnje izmijenjeno od: Ecips Dlo. 21.11.2010. u 03:11.
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2010., 19:17   #37
Angellus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Hr
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
Ako ima sudski nalog prema kojem ISP mu mora reci cija je IP adresa bila moze...sigurno postoji neki nacin da se sazna al rijetke osobe to mogu napraviti (o.p. haker/cracker)

I da...procitaj koji put temu prije nego sto ko padobranac napises post..OVAJ post ti odgovara na tvoje pitanje

i jos nes...to sto si unosio kod to ti se zove capatcha i sluzi kao antispam zastita


Teme,naravno, svaki puta pročitam no nije mi svejedno da Admin skuži po IP-u vlasnika računala koji komentira. Zato i pitam da li osim IP-a ima nešto po čemu bi mogao prepoznati komentatora. Znam da može po IP prepoznati providera ali to mi nije bitno.
Inače portal je u susjednoj državi.
Angellus je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2010., 10:55   #38
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Kada mi je hvatalo prijatelja zbog necega sto je poslao u SAD za manje od 3 sata su mu pokucali na vrata...(naravno oni su bili policija, a sa sobom su donijeli pecatirani papir iz FBI odjela za antiterorizam) Uglavnom ne moras se muciti da "hakiras" neciji IP, trebaju ti supermoci...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Drift_King. 23.01.2011. u 01:27.
Drift_King je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na