Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2010., 23:07   #91
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
na demou mi kod highlights-a i prikaza izmjene igraca dolazi do pada fps-a. dal je to do igre ili je samo meni tak? igram na 1680x1050.
Kod mene također no samo na highlights-u, nisam primjetio igdje drugdje no moguće je. Nije tako veliki taj pad fps-a no ipak se primjeti.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 23:08   #92
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,400
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
Nemas sta cekat, jer je izasla... jos par min pa idem probat to djecje govance
hehe skonto sam,upravo je u procesu nabavke

Citiraj:
Autor Johnny1177 Pregled postova
Pes ili Fifa, uvijek će biti pobornika jedne ili druge, ali moram priznati da je pes po meni puno bolja igra u smislu da definitivno je bliža simulaciji i igrivosti za razliku od fife, ovo je subjektivno s moje strane, uvijek će bit zajedljivca, koji glupan njemu je pes bolji od fife. U konačnici o ukusima se ne raspravlja. Ja mislim kome je dosadno nek igra fifu i ne zamara se gameplayom a tko želi igrat nogomet neka igra pes!

lega pes je daleko od realnog nogometa,naravno da ni fifa nije realna,ali ova fifa je realnija od pesa sigurno....od kretnji,šuteva i svega ostalog.
uglavnom veliki napredak za fifu,dok je pes unazad 4 godine ostao isti
i ja nisam nikad volio fifu i uvijek sam s ekipom pržio PES ali sad se mora priznati da je fifa napokon napravljena kako je red,ima još tu sitnih stvarčica koje bi se dale popravit ali ja i više nego zadovljan novom fifom
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 03:17   #93
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
dok je pes unazad 4 godine ostao isti
sve do ove nove verzije... Rekao bi da je cak i predrukciji.... Probao sam i jednu i drugu.... fifa mi izgleda ko djecja igracka naspram pes-a, ne vidim previse mogucnosti za kombinatoriku (predvidljiva i jednostavna dodavanja), atraktivnosti, vise mi je ko kakva arkadica.... sto nemora bit nuzno loše, pokreti igraca bi rekao da jesu realniji.... i ono izvodjenje finta sa desnom gljivom je super rjesenje, samo ne funkcionira ako se igra na d-padu, pa meni neupotrebljivo... kad bi se te dve igre spojile u jednu mozda bi se i dobila skoro pa savršena igra, a ovako, jako teško
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 13:16   #94
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor Johnny1177 Pregled postova
Pes ili Fifa, uvijek će biti pobornika jedne ili druge, ali moram priznati da je pes po meni puno bolja igra u smislu da definitivno je bliža simulaciji i igrivosti za razliku od fife, ovo je subjektivno s moje strane, uvijek će bit zajedljivca, koji glupan njemu je pes bolji od fife. U konačnici o ukusima se ne raspravlja. Ja mislim kome je dosadno nek igra fifu i ne zamara se gameplayom a tko želi igrat nogomet neka igra pes!


Zajedljivost na stranu ali budi realan pes nikako ne može bit simulacija, pes je više šablona, a uz to je i prelagan, barem meni, komp je predvidiv lako je pretrčat obranu, postoji shema za dat gol i to je to (utrčiš u šesnaesterac dođeš na nekih 7 metara vratiš na 11-12 pucaš i uvijek je gol) ove godine će bit drugačije ja se nadam, jer je demo dosta impresivan, a i još ono mapiranje finti to su se pametno sjetili ali mogu se mapirat samo 4 što je usporedbi sa fifom gdje ima preko 100 njih minus, jest da ove u fifi moraš znat napamet, ali ne možeš bit dobar igrač ako komp misli umijesto tebe

Ja sam prije uvijek prezira fifu, zato jer je stvarno bila loša u odnosu na pes, i što se toga tiče pes mi je uvijek bio favorit ali ove godine stvarno fifa zaslužuje pohvale... ako ove godine na pes-u ne isprave ono vođenje lopte samo jačom nogom ne moraju ga ni izdavat
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 13:53   #95
lagrange
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Kaštela
Postovi: 44
Citiraj:
Autor trancer Pregled postova
Igram s Logitech Chillstream-om (kopija X360 gamepada) i mogu preko tipke LT i desne gljive izvoditi maltene milion finti. Inače što se tiče driblinga tu je FIFA ove godine Bog i batina.
aha.. znači treba mi pad sa pečurkom. dobro sad znam na što iduće bacam pare


dojmovi...
meni stvarno nije cilj se prepucavat oko toga koja je bolja. inače sam svih ovih godina igro pes i od one famozne 6-ice mi ništa nije bilo dobro do 2010. ovaj demo pes mi se čini bolji od 2010.

fifu nisam igro od valjda wc 1998 jer je sve to bilo preveliko sranje i šabloniranje. ali ova nova fifa mi je stvarno preedobra i mislim da je AI puno bolji nego na pesu. npr. ovde mi se baš ne događa da popizdim jer mi igrač nije tamo di ja mislim da bi trebo bit, pogotovo šta se obrane tiče. a isto tako i oni protivnički su uvik nekako na pravom mistu da se ne mogu prošetat obranom. isto tako mi se čini da kad npr. messi ima 3 metra prednosti da ga obrambeni ne može stić u pol metra ko na pesu. al isto tako ni taj messi nije toliko prisran da možeš prošetat kroz obranu s njime. dakle sve realno. doduše nisam još igro protiv nekog frenda a to je tek ono pravo na čemu se mogu donit neki pametniji zaključci.
lagrange je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 21:13   #96
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
ja danas prvi put ozbiljno zaigro nakon sto godina pesa i brijem da je bolja...

jedino kaj nemrem nač je da napravim svoju ekipu,
igrače mogu radit al ih ne želim ubacivat u več postojeće klubove
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 21:46   #97
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Jedno brzinsko pitanje: jel se može zamijeniti igrač (Kaka) u Areni?
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 21:48   #98
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor ivand123 Pregled postova
Jedno brzinsko pitanje: jel se može zamijeniti igrač (Kaka) u Areni?
My FIFA 11 > EDIT > EDIT ARENA = mijenjaš igrače i stadione!
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:37   #99
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Kolko sam shvatio nemožete igrati sa gamepadom bez gljivica. Ja sam si sve naštelao i jednostavno mi ne rade kontrole gore-dole, lijevo-desno. Al u meniju rade LOL
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:40   #100
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova
Kolko sam shvatio nemožete igrati sa gamepadom bez gljivica. Ja sam si sve naštelao i jednostavno mi ne rade kontrole gore-dole, lijevo-desno. Al u meniju rade LOL
Može se...meni radi sve normalno sa logitech precision gamepadom.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:41   #101
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Jesti kod porihtavanja gumbova za gljivice ostavio prazno ili??
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote