Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2010., 11:34   #1
lnsomnia
flatbed printer
Moj komp
 
lnsomnia's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 58
zamjena monitora na prijenosniku

Bok, zanima me da li je moguce zamijeniti lcd jednake velicine dakle npr 15,4" zaslon iz hp laptopa u acer laptop ili toshiba. Unaprijed hvala LP
lnsomnia je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2010., 22:19   #2
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Imam slično pitanje vezano uz zamjenu LCD-a. Treba mi za jedan Acerov prijenosnik LCD panel - LG Phillips LP154W01 (TL) (A2). Ja sam našao u oglasnicima isti model samo sa drugačijom oznakom u zagradama. Pa molim nekoga tko je upućeniji da kaže koliko je to kompatabilno?

Taj LCD ima oznake (TL) (D1).
tutix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2010., 00:14   #3
almir_51
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: banja luka
Postovi: 57
ja mislim da jeste moguce, konektori flet kabla vjerovatno na strani koja se spaja na maticnu plocu nece odgovarati ali mozes uzeti svoj flet ako je dobar naraavno uz predpostavku da je konektor na lcd-u isti.. kod mene je bio kod della, lcd-ovi su bili iz razliciti serija cak i razliciti proizvidjaca iz VISIOA sam prebacio LCD u LATITUDE...
sad ne znam kod tih morate racunati na to da ih morate i zavrnuti za kuciste lcd-a znaci vijci moraju biti 100% isti odnosno rupice se moraju poklopiti,,, a i konektor za inverter da ne zaboravimo..
almir_51 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2010., 00:18   #4
almir_51
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: banja luka
Postovi: 57
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Imam slično pitanje vezano uz zamjenu LCD-a. Treba mi za jedan Acerov prijenosnik LCD panel - LG Phillips LP154W01 (TL) (A2). Ja sam našao u oglasnicima isti model samo sa drugačijom oznakom u zagradama. Pa molim nekoga tko je upućeniji da kaže koliko je to kompatabilno?

Taj LCD ima oznake (TL) (D1).
JA MISLIM DA JE KOMPAKTIBILAN, moje iskustvo je barema tako.. kao sto rekoh u postu iznad, laptopi su oba DELLova bila VISIO i LATITUDE (velicine LCD-a iste) i bez problema sam ja to prebacio..a lcd-ovi od razliciti proizvodjaca
almir_51 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2010., 13:39   #5
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 912
sve je kompatibilno ako je 15.4 i 30 pina. Na toshibi ( ponekoj) se mora samo zamijenjiti konektor od invertera jer je širi. Oznake uglavnom zanemarite, to su samo revizije i rezolucije, hp uredno "guta" 1680*1050 dok toshiba i ne.
MMI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na