Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 03.02.2010., 23:11   #61
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Da nema piratskih kopija, game review sajtovi bi bili isti kao i većina hardware sajtova. Tko da više para, dobi bolju ocjenu. :P hehe
 
Staro 03.02.2010., 23:30   #62
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Exclamation




Donate Now: 1-877-99-HAITI in US/Canada, or go to www.hopeforhaitinow.org


-->
takoder se moze zakljucit da je vazno postojanje sigurnih platformi za igre(naravno, opet nitko nije sudjelovao u izradi ijedne), dok na ovim prostorima postoji jos nekoliko problema
Citiraj:
iTunes store sastoji se od dvaju dijelova:
1. kupovanje glazbe - nije dostupno u Hrvatskoj zbog autorskih prava
pokazuje koliko smo jadni i po tom pitanju
Citiraj:
Autor Wikipedia
VidZone’s service was extended to the PlayStation 3 video game system in some PAL territories (UK, France, Germany, Italy, Spain, Australia and Ireland) on June 11, 2009, allowing users to watch music videos on their PS3 or streamed to their PSP via Remote Play. The service was expanded by 11 countries: Belgium, The Netherlands, Sweden, Denmark, Finland, Norway, Luxembourg, Austria, Switzerland, Portugal and New Zealand, during November and December of 2009.

Just over 8 weeks after launch the VidZone application reached one million in download figures and 100 million video streams whilst playing host to numerous video exclusives including:
U2 - I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
The Prodigy - Take Me To The Hospital
Placebo - The Never Ending Why, Ashtray Heart
Editors - Papillon
Groove Armada - I Won't Kneel
The Dead Weather - I Cut Like a Buffalo
Citiraj:
Autor Big Guy Pregled postova
slušati radio,
pa i paket satelitskih radio programa treba platit(a tu smo vec dosli i do problema sat TV sto ce se valjda isto rijesit jer se u ovoj temi ipak radi o desetljecu), te je posve drugo radio s reklamama
Citiraj:
ali kad got čujemo U2 pjesmu ugasimo radio
ni ne trebaju im takvi fanovi koji slicno odluce
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Godina antipiratstva (ba ru HR ) bi bila ona kad bi napokon cijene softwera u HR bile NORMALNE a ne prenapuhane ili poduplane.

Zasto Pshop Cs4 u HR kosta 6x00 ili 9000(extended) kn a u USa je 699$, zasto su windowsi u HR skuplji nego u USA, zasto je hrpetina drugog softwera pre skupa u HR (NPR Autocad), Zasto HR glazbenici izdaju CDe sa jedva 10 pjesama i kostaju 1xx KN ....

Nek to prvo rjese i nece biti toliko piratstva.
cijene ne mogu nikako bit normalne kad u tako maloj zemlji postoji toliko raznih kriminalaca
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
pa gotovo da je tako, ali srecom postoji jedan prirucnik
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Bas to. Nikad dosta.
zapravo nikad nije dosta sadrzaja balkancima koji zive iznad svojih mogucnosti(o tome svjedoci i anketa)

Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
pa da ljudi hoce rijesiti taj kriminal i piratstvo vec bi oni to rijesili, pricanje o ovom je apsolutno "RUPA BEZ DNA"
pa slicno kao i s ovom zemljom, mnogima odgovara takvo stanje
Citiraj:
Autor The Satara Pregled postova
mislim da je ključna riječ u članku kontrola, piratstvo je samo jedna u nizu isprika za istu.

zbog piratstva -> kontrola interneta
zbog mafije -> kontrola telekomunikacija (isti izvor: http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-mobitele.html)
zbog terorizma -> kontrola prometa ljudi i robe
zbog kriminalaca i vandala -> kontrola javnih površina video nadzorom... itd.

kontrola i nadzor. ključne riječi vrlog novog svijeta u korporativnoj budućnosti
a kako ne spadam u takve, to mi uopce ne treba ni najmanje smetat
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
I misliš da to tako može izdržat jednom kada se uspostavi, ljudi će se protiviti nedostatku slobode, a i kroz prošlost su se odupirali takvim režimima
nadasve zanimljiv pogled na slobodu
Citiraj:
Teško će to postići.
tako se mislilo i za probleme na stadionima u nekim zemljama, pa su sad poput bebica
Citiraj:
Autor Elpresidente1 Pregled postova
jedino šta baš nisu uvijek a trebalo je iz poštovanja prema autoru navest tko je on.
to ni danas razni balkanci ne rade kad kradu npr. tutoriale s ovog foruma

Citiraj:
Autor dUG1 Pregled postova
pravi se javio, Bono.
domaci su glazbenici svakako daleko bolji






Donate Now: 1-877-99-HAITI in US/Canada, or go to www.hopeforhaitinow.org


thopok je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Staro 03.02.2010., 23:34   #63
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
tako se mislilo i za probleme na stadionima u nekim zemljama, pa su sad poput bebica
Opet izvlačiš i daješ glupe protuprimjere, stadioni su čisti primjer divljaštva i kao takve ih treba sankcionirat te time nije narušena sloboda pojedinca. Isto tako blokiranje torrenta i svega što ne spada u domenu legalnoga je kršenje slobodnog odabira pojedinca.
Baja 001 je offline  
Staro 03.02.2010., 23:39   #64
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
yebote topok što si nam ti bogom dan, to je čudo jedno.
syss je offline  
Staro 04.02.2010., 00:12   #65
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Nijednoj državi se nebi isplatilo to cenzuriranje. Ukidanjem piratstva drastično bi pala prodaja DVD-ova, hardova i općenito računala jer većinom se računala kupuju zbog multimedije i igrica, a malo tko to može platit, a uz to drastično bi pao broj korisnika interneta, a posebno FLAT rate-a. A to sve vodi nazadovanju društva, a i manjim prihodima od poreza...
simba je offline  
Staro 04.02.2010., 00:17   #66
bacyc
mučko đubre
Moj komp
 
bacyc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: B.P.S.
Postovi: 285
@ thopok


šta ti zapravo hoćeš? zaspamo si cijelu temu, a ništa nisi rekao (osim desetak puta da smo svi priglupi balkanci)
__________________



phenom x3 435@phenom II x4 2900mhz big typhoon
asus m4n8 pro
2*2gb gskill
vtx ati radeon hd 5850
wd 640 aaks, blue
LG 42N
SEASONIC 380W
mx-518, Logitech wave
samsung 225bw










bacyc je offline  
Staro 04.02.2010., 00:20   #67
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
zapravo je cudo jedno mentalitet koji vlada na ovim prostorima jer ja vjerojatno u 10 godina ne mogu kupit toliko sadrzaja koliko neki balkanci nabave u mjesec
Citiraj:
šta ti zapravo hoćeš?
a sto Bono hoce?
thopok je offline  
Staro 04.02.2010., 00:27   #68
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
zapravo je cudo jedno mentalitet koji vlada na ovim prostorima jer ja vjerojatno u 10 godina ne mogu kupit toliko sadrzaja koliko neki balkanci nabave u mjesec
Mozda vi iz Trolandije premalo radite, a previse visite po forumima?

Zanimljivo kako svaka zemlja sa iole brzim pristupom internetu ima svoje balkance, cudo jedno

Zadnje izmijenjeno od: morph. 04.02.2010. u 01:09.
morph je offline  
Staro 04.02.2010., 00:36   #69
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa kako to da ti kao tako pametan, naučen, radio na mnogim svjetskim filmovima i igrama ovog podneblja, dakako daleko dogurao od polupismenog balkanca, točno radiš na ovom forumu smrtnika?

glumiš nekog don kihota nametajući mišljenje sa hrt.hr klipovima (wow radikalno čovječe), a konkretan doprinos ovom forumu ti je ravan nuli pošto, jelte, svi znamo guglat.

sa ovim zadnjim postom želiš reći da si 100% legit? aha... jesi.

ipak pošto živiš na planetu zelenih avatara, te shvaćaš utopijski način života, mogu ti sa zadovoljstvom javiti da postoji još dosta ljudi kojima je piratluk jako, jako dobar preview prije kupovine.

no daj ti nama zasoli još jednu, pošto su ti forumske vještine svedene upravo na to.

i da... daj si zvekni jednu
syss je offline  
Staro 04.02.2010., 01:39   #70
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
zapravo je cudo jedno mentalitet koji vlada na ovim prostorima jer ja vjerojatno u 10 godina ne mogu kupit toliko sadrzaja koliko neki balkanci nabave u mjesec
Mentalitet na ovim prostorima
Ajde vidi malo svijeta. Ovakve rasprave kakve ti imaš i priče o nekom balkanstvu obično jedino vode ljudi koji se sa tog istog balkana nisu maknuli. A kamoli upoznali neku drugu zemlju malo više od klasičnog tourist fotkanja.
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2010., 02:29   #71
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
oh goodie..sve sami dr. mr. dipl. ing. svega i svacega.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na