Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2009., 01:52   #1
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
Headset ili slusalice + mikrofon ?

Evo upravo su dusu ispustile (nazalost mojom krivicom) CL Fatal1ty sluske
Pukla mi je zica znaci imam dva dijela onaj sa sluskama + mic i onaj sa utorom za slusalice i mic. Neznam dal da pokusavam nesto "iskopat" od njihovog supporta, ako su dobrocudni ko logitech-ov

Ove su mi bile predobre i bio sam full zadovoljan i sad malo mi je glupo kupit iste kad vjerojatno vec ima i nekih novih, boljih modela. Puno i najvise od svega za sta koristim slusalice je "gaming" znaci CoD i zajebancija na ventrilu / teamspeaku znate vec kako to ide pa mi je potreban i mic, a i udobnost . I sad sam u dilemi dal uzet neki Headset ili pak neke kvalitetnije slusalice i mikrofon.
Dosta sam cito o Sennheiser HD202 http://www.protis.hr/artiklprozor.aspx?ID=10099 , ali neznam kakav bi jos mikrofon mogo uzet uz to
na par vide-a sa lanova vidio sam i da nekoliko igraca imaju ovakve stolne mikrofone http://www.protis.hr/artiklprozor.aspx?ID=11374 ali neznam koliko je to prakticno za pricanje tokom warova ili slicno

Ako neko ima nekih iskustva ili prjedloga neka slobodno kaze jer bi trebo donest nekakvu odluku i otic to kupit do kraja tjedna

pozdrav i uzivajte

EDIT: nakon svega vidim da me i skype poceo prcat

NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 03:21   #2
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
a jes ti čuo za lemilicu?
Vrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2009., 07:53   #3
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
a jesi ti probao sa lemilicom o kojoj si cuo lemiti takvu zicu?
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 12:58   #4
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
ma jesam samo ak bi ja to iso lemit napravio bi vece sranje nego sta je

budem starog pito da mi on to proba sredit

aj ako lemilica ne pomogne preporucite nesto
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 13:11   #5
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Ja sam koristio speedlink medusa 5.1 PG, i mogu ti reci da se ne isplati davati skoro 500 kn za njih. One su mi otisle (pitaj samo Boga kako) i onda sam uzeo speedlink medusa stereo slusalice za nekih 140 kn, i stvarno su odlicne! I mikrofon ima na njima, stvarno sve pohvale! Bez ikakvih problema sve radi, super!
A daj mi reci to za logitechov support, imam jedne sluske koje su otisle, ali mi se neda do Zagreba da ih nosim na popravak, a negdje sam cuo da to mogu nesto na netu rijesiti. Znas ti mozda nesto vise o tome?
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 16:06   #6
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
A daj mi reci to za logitechov support, imam jedne sluske koje su otisle, ali mi se neda do Zagreba da ih nosim na popravak, a negdje sam cuo da to mogu nesto na netu rijesiti. Znas ti mozda nesto vise o tome?
imas tu negdje na forumu temu o tome, a evo i video jednog kupca koji je moro unistit svoje zvucnike http://www.youtube.com/watch?v=9wJingltlWc

On topic: Slusalice rade ko i prvi dan stari mi je to zalemio i sredio izgledaju bolje nego ikad

fala tata a i vama na prijedlozima
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2009., 16:31   #7
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
Citiraj:
Autor NIGHT RID3R Pregled postova
imas tu negdje na forumu temu o tome, a evo i video jednog kupca koji je moro unistit svoje zvucnike http://www.youtube.com/watch?v=9wJingltlWc

On topic: Slusalice rade ko i prvi dan stari mi je to zalemio i sredio izgledaju bolje nego ikad

fala tata a i vama na prijedlozima
Bravo


hebeš bacanje para sam tak zbog gluposti tipa "prekinul sam si žicu na sluškama". to je falabudibogznama bar jedna od stvari koje bez ikakvih problema možeš popraviti sam.
Vrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na