Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.04.2011., 23:28   #1
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
E Cigarete

Pošto se o ovim stvarčicama ništa ne priča otvaram temu. Uglavnom nabavio sam e cigaretu, mod koji je napravio jedan čovijek iz hrvatske. Uglavnom prvi dan bez pušenja nakon 10 godina deranja 1-2 kutije dnevno.
Uglavnom riječ je o stvarčici koja tekućinu s nikotinom pretvara u paru i koja izgleda kao dim cigarete, a nema toliko štetnih spojeva kao cigareta.
Ako ste zainteresirani pogledajte si malo ovaj forum. Uglavnom možda je rano reći kako ću završiti, ali 90% sam siguran da je za mene s cigaretama završeno.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 10:07   #2
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
ja sam na tome cca 1 mj. i fakat sam zadovoljan osim što ima puno reklamacija jer se dosta kvare(barem meni i mojima doma) 3 puta u prvih 15 dana... ali sve u svemu nebi se vratio na staro odnosno šteku tjedno...za sve pušače moja topla preporuka
krzljavi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2011., 10:25   #3
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Meni bi trebala ovih dana stići poštom. Probao od prijatelja i jako mi se svidilo, bye bye cigarete.

Koje tekućine preporučate?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 10:33   #4
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Vidio sam to. Frend mi se durio s tim neko vrijeme. Najprije sam mislio da je to neka igračka. Jer kad je uvlačio "dim" u sebe, na vrhu je počela svijetlit LED-ica.
On je imao nešto slično ovome.
Pošto nisam pušač, ne znam razliku u "okusu". Jedino sam primjetio razliku u mirisu one "maglice" što ispuhne van. Podsjeća me na onaj fejkani dim iz diskača.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je online   Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 10:43   #5
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Negdje sam pročitao da nije to baš bezazleno kako pišu u reklamama i da nema bezrezervnu podršku stručnjaka. Neki su čak tvrdili da su jednake/gore za zdravlje od klasičnih cigareta.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 10:49   #6
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
To tvrdi duhanska industrija

Šalim se ali ne može biti nezdravije od obične cigarete nikako
murina je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 12:41   #7
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Koristio od 1.11.2010 Pušio kutiju i pol u prosjeku dnevno crvenog marlbora. Čopio neki kvazi lucky strike od kojeg mi je bočica trebala trajati mjesec i pol u prosjeku. Ja ju imam i dan danas.
Jednostavno sam smanjio kompletno, a električnu sam koristio onda samo kada bi cugao alkohol i/ili na kavi! Prije dva tjedna sam skroz uspio prestat. Furao sam uvijek dvije sa sobom jer sam izabrao neki titan model kaj troši puno baterije, ali daje najviše pare. Sve skupa sam možda popušio 2 kutije maksimalno običnih cigareta (i to striktno u kombinaciji tuluma koji bi trajali od negdje 18:00-20:00 pa do ranih jutarnjih 05:00, 06:00, 07:00 sati.

Kaj se iskustva tiče. Bilo je par čudnih pogleda u bircevima/klubovima gdje je zabranjeno pušenje, ali sve se rasčistilo u 10 sekundi objašnjavanja.

Najviše mi išlo na kurac objašnjavanje kako to čudo radi drugima. 100 ljudi, 100 čudi, 100 istih pitanja. Naravno, najpametniji su bili nepušaći. Pušaći će ti pružit podršku, a ovi nepušaći jednostavno nikak da izvade štap iz guzice nego se moraju praviti pametni!

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Negdje sam pročitao da nije to baš bezazleno kako pišu u reklamama i da nema bezrezervnu podršku stručnjaka. Neki su čak tvrdili da su jednake/gore za zdravlje od klasičnih cigareta.
Nema bezrezevnu podršku zato što nema bezrezervnu podršku američkoga FDA. Big deal.

Kaj se samog uređaja tiče. On je bezazlen. Ono što se gledalo je sadržaj tekućina. Naime, svima njima najviše smeta kaj dotične dolaze iz Kine! Tu više/manje počinje i završava razlog zašto im se to ne sviđa. Jer je iz Kine, a ne iz njihovih zemalja.

Kaj se tiče neke kvazi kancerogenosti. Prvo, tko god kaže da su isto štetne ili više od običnih je budala. Kako su tekućine iz Kine ne piše kaj sadrže u sebi iako se znaju osnovni sastojci svake otprilike. Odnosno oni se ne mijenjaju i ima par osnovnih "modela".
Ono kaj su našli u par tih tekućina (i/ili serija unutar određenih tekućina) jest par kancerogenih spojeva. Da, može se potrefiti. Problem je kaj je to nešto kaj ekipa uzme apsolutno kako im se servira bez konkretnih brojaka. Svojevremeno sam se potrudio saznati u čemu je kvaka (jer uvijek je ima) i ispalo je da su našli eventualno par kancerogenih spojeva, ali samo trace amounts koji su bili i do 1.000 puta manji nego kod obične cigarete. I to samo par, a ne kao kod cigarete hrpendara njih.

Sad finalno. Kaj je sa nikotinom? Ipak njega u većini ima te imate obično na izbor (no, low, mid, high) doze. Nikotin solo kod zdrave osobe ne bi trebao predstavljati problem iako bi moj osobni savjet bio da vam e-cigareta služi kao put prema tome da se kompletno okanite dotičnog i dotične!

Ja sam između ostalog i prestao piti kavu (kofein), jer iako je kofein kaj se tiče štetnosti manje štetan od nikotina nije baš "voda".
  Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 16:10   #8
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Meni bi trebala ovih dana stići poštom. Probao od prijatelja i jako mi se svidilo, bye bye cigarete.

Koje tekućine preporučate?
ja sam naručivao tekućine od neke firme iz Slavonije npr. Vanilija Bourbon(s nikotinom) i okus je genijalan, žena dimi orijentalni tabacco itd. ima veliki izbor kad nađem doma ime ili link pa budem stavio
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 22:22   #9
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
@Mad_Duke

Koji model koristiš, gdje ima za kupit ? Cijene tih tekućina itd ?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2011., 22:40   #10
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
eto i mene zanima gdje se može kupiti kakav "početnički" set. (ajme odvratne riječi )

već godinu dana pokušavam ,al jedino što sam uspio jest ,dnevno sa kutije smanjiti na 10komada ,i to ako nema kakve žurke ili roštilja vikendom ,onda nadoknadim za cijeli tjedan...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2011., 22:52   #11
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
"Početni" set ti dođe 350kn, znam jer sam ja jučer naručio. Već se neko vrijeme mislim da isprobam ovo i nakon dosta pozitivnih iskustava raznih ljudi, odlučih se.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 02:05   #12
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Oj!

Ja sam prek neta naručio svojevremeno. Cifra je bila dvjestotinjak, tristotinjak. Fakat ne znam više. Taj kraj 10. mjeseca je bio... poseban ajmo ga tak nazvat!

Kaj se tiče tekućina. Ja sam svoju ovdje
http://www.e-cigarete.net/
Jednu od 30ml.
--

Najbolja mi je ekipa koja se žali da im je preskupo! Ne znam za njih, ali ako sam ja pušio kutiju i pol crvenog po danu u prosjeku, onda sam znači trošio mjesečno 990 kuna. Znači za samo pol mjeseca sam isplatio svoje 2 cigarete sa opremom i 30ml tekućine.

--

Evo vam jedan savjet. Kada kupujete neka vam bude misao vodilja lakoća punjenja. Do sad sam vidio tri modela (odnosno imao u rukama).

1. Uložak koji ima odmah vidljivu spužvicu/vaticu za tekućinu koja pokriva cijeli radijus uloška.
- Taj sam ja uzeo. Velika prednost je u to kaj bi samo iščupao van uložak iz atomizera, izvadio tekućinu. Ubacio kojih 4-8 kapi (ovisno koliko je suh bio), pričekao 10 sekundi i vratio ga unutra. Voila. Radi! Na taj način vam jedan uložak može izdržati i do 3 mjeseca. Odnosno ako ga redovitije punite i držite vlažnim to će dulje ostat jer se neće on sam "skurit".

2. Uložak koji kada izvaditi vidite samo neku barijeru, a dublje unutra (do kuda nemrete vidjeti, odnosno doći) je spužvica.
Veliki nedostatak. Da bi napunili dotičnu, trebate imati recimo nekakvu injekciju (ili dodat vrh iste na kutijicu za punjenje). Ne moram pričati kakav bi bio feeling furati špricu nekakvu van, te ju vaditi da napuniš cigaretu. Ili da ti stara nađe istu doma. Mene ovako za tekućinu pitala jedno nedjeljno poslijepodne "Jel ti šmrčeš lijepilo?" hehe
Ali, ako već zaglavite sa ovakvim tipom. Kad već kupujete šprice u ljekarni, a ne želite da vam bude bed. Uzmite uz šprice fiziološku pa vas neće čudno gledati! :P

3. tip. Sve je isto kao u prvom, ali je ta spužvica zalijepljena (ne može se izvaditi), te ne zauzima cijeli radiju unutra. Znači da ima sa svih prostora slobodnog zraka. To izbjegavajte jer se nemre napuniti. Ako nakapate kad potegnete jer nema spužvice tekućina će vam otići direkt u usta. Možda bi sa šrpicom išlo lagano punjenje, ali i sa tim bilo kakav višak tekućine bi imao nesmetan prolaz do vaših usta. Ovaj tip mi se čini idealan dizajn za pušenje jer para ima neometan prolaz direkt do vaših usta, ali u praksi uz punjenje je najgori dizajn.

-----

Zašto je ovo sve važno? Zato jer ako bi kupovali te uloške došlo bi vas sve skupa skoro pa isto kao da pušite cigarete. Tako da, nemojte ni pomišljati o kupovini stalno novih, nego gledajte da možete puniti!
  Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 02:14   #13
Seba78
Premium
 
Seba78's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 155
Moja preporuka je da prije kupovine prijavite se na ovaj forum http://www.e-cigarete.info/ procitate, pitate itd, prije nego potrosite tih 300 ili vise kuna jer za te pare sto cete potrositi na koje kakve start kitove mozete dobiti malo bolju i pouzdaniju stvar, zvanu mod.
Pa kad ste vec na forumu da izbjegnete gnjavazu sa refilima upoznat cete se i sa stvarcicama zvanim clearomizer, cartomizer...
Pa da izbjegnete gorak okus i losu paru sa kojekakvim tekucinama upoznat cete se sa FA bazama i aromama itd itd...
Uglavnom dudlam bateriju vec godinu i pol, pa eto govorim iz iskustva.
Seba78 je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 03:10   #14
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ja sam naručio E-joy evolution, jel to ok ili ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 03:30   #15
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja sam naručio E-joy evolution, jel to ok ili ?
Uff, skupoooo!!! Ja sam dvije titanice za te pare prek neta dobio! Dvije bi mi držale izlazak od recimo 20:00 do 04:00. Jedna bi već oko 00:00 bila pa pa!

Po meni bi optimalna kombinacija bila 2 Titanice sa duljom baterijom.

- -

"Na žalost" ključni dio tehnologije je poprilično jednostavan. Koliko struje toliko muzike. Modeli (osim načina punjenja etc.) se praktički ne razlikuju po ničem osim po osnovnim konceptima. Manje struje, manje grijanje atomizera, manje pare, duže trajanje baterije. Odnosno, više struje, veće grijanje atomizera, više pare, kraće trajanje baterije.

Iz svog nekog iskustva (probao 4 različite) je da se ne isplati ići na ove štedljivije modele jer eto.. Premalo kicka u grlu. A taj mi je kinestetički osjećaj baš trebao!
  Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 10:02   #16
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Ja sam uzeo one kaj izgledaju ko kubanke (mislim MAXI da je naziv modela) 2 komada za 750 kuna.
Prije toga sam imao Titan i odustao sam je baterija traje cca 1.5 h korištenja i puno se kvare...
Na ovim kubankama baterija mi traje nekoliko dana !!!!!!!!
http://www.e-cigarete.net/elektronsk...-cigareta.html
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 10:15   #17
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
To ima 6 ili 4? cell bateriju?

Anyway. Preporuke nevezano. Naručite iz vana. Prošli bute i dvaput jeftinije!
  Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 12:47   #18
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
To ima 6 ili 4? cell bateriju?

Anyway. Preporuke nevezano. Naručite iz vana. Prošli bute i dvaput jeftinije!
slažem se što se tiče cijene... a što kada crkne (nisam čuo da nekome ništa nikad nije crklo) kome onda reklamirati ??
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2011., 15:10   #19
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor krzljavi Pregled postova
slažem se što se tiče cijene... a što kada crkne (nisam čuo da nekome ništa nikad nije crklo) kome onda reklamirati ??
Kaj ima uopće garancija na atomizere (kad smo kod dijela koji će kad tad crknut). Jer ako netko stvarno nudi godinu gare na to. Onda da, dupla cijena nije previše!

Za ostale stvari (pada mi baterija na pamet sa svojom elektronikom) nemaš problema pošto šansa da ti 3 od 4 kompletne pljuge crknu naspram 1 od 2 ako kupiš kod nas je nikakva!
  Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 12:31   #20
Seba78
Premium
 
Seba78's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja sam naručio E-joy evolution, jel to ok ili ?
Nije ok...
Za te pare si mogao imat sva "moderna cuda" u el. cigareta...
Ovako imas nasljednika modela jedne od losijih cigareta.
Seba78 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 12:49   #21
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
kako misliš? sta sam mogao imati?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 15:19   #22
krzljavi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Križ
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kaj ima uopće garancija na atomizere (kad smo kod dijela koji će kad tad crknut). Jer ako netko stvarno nudi godinu gare na to. Onda da, dupla cijena nije previše!

Za ostale stvari (pada mi baterija na pamet sa svojom elektronikom) nemaš problema pošto šansa da ti 3 od 4 kompletne pljuge crknu naspram 1 od 2 ako kupiš kod nas je nikakva!
garancija na atomizere je 3 mjeseca (ja mijenjao već 2 puta)
krzljavi je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 15:33   #23
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor krzljavi Pregled postova
garancija na atomizere je 3 mjeseca (ja mijenjao već 2 puta)
2 puta u tri mjeseca. To je puno!

Meni moja dva držala 5 mjeseci. (isto sam ih koristio).

Ali, u tvom slučaju opet je cijena kupovine više njih, naspram jednog sa garancijom tu negdje. Što znači da možeš samo profitirati ako ti se ne kvare tako često kao meni! Anyway. Na svakom je izbor, ali sa ovim cijenama u HR je meni izbor bio očit (kupi prek neta).

--

Ali meni je tu neš čudno! Kao i kod ovog da ti je ta Titani pljuga trajala samo 1.5 sat!
  Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 18:21   #24
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Čekajte malo, vi okorjeli pušači, ako vas ima, dakle pušači sa stažom većim od 10 godina, ste uspjeli zamjeniti normalne cigarete tim elektronskim bez po muke? Sad ste i mene zainteresirali. Ja sam aktivni pušač već gotovo 20 godina i tražim nekakav način da prestanem pušit, ali samo ovako od sebe nemogu, očito nemam dovoljnu snagu volje reći tom zlu jednom i zauvijek zbogom. Prelaskom na tu elektroniku jel bilo kakvih problema, ono, da vam je zafalila ikada obična cigareta i te šeme?
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 19:17   #25
Crazy Shale
Premium
Moj komp
 
Crazy Shale's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Nakon što sam ovdje vidio temu prije par dana o tim E-cigaretama te nakon proučavanjana po forumima o E-cigaretama odlučio se i ja na taj potez. Naručio sam probnu cigaretu za 180kn .
Dakle dobije se model Evolution , 6 refilla, kutija koja je ujedno i punjac za bateriju , mali platneni etui za cigaretu , 10ml Tobbaco arome , uputstva .
Prvih par udisaja bilo mi je cudno , nekako slabo kao da pusim superlight . Sto se tice okusa on je nekako slatkast (to je do te tobacco arome pretpostavljam) , cudan za prvi put ali nakon 7 sati naviknuo sam se na okus , velicinu , tezinu e-cigarete . Inace pušim kutiju , kutiju i pol dnevno plavog waltera 10 tak godina , danas sam zapalio samo jednu pravu cigaretu iz razloga sto mi se baterija puni ^^. I mogu vam rec iskreno da kad sam zapalio pravu nakon ove da me glava lagano zaboljela te mi nikako nije sjela , stovise lagano mi se i gadila . Sto se daljnjih planova tice vidjet cu kako ce bit nakon sto se ova potrosi , ali mislim da cu totalno prec na njih .
__________________
Prodajem BEŽIČNI KABEL na metre!!!

Zadnje izmijenjeno od: Crazy Shale. 20.04.2011. u 19:29.
Crazy Shale je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 20:40   #26
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Čekajte malo, vi okorjeli pušači, ako vas ima, dakle pušači sa stažom većim od 10 godina, ste uspjeli zamjeniti normalne cigarete tim elektronskim bez po muke? Sad ste i mene zainteresirali. Ja sam aktivni pušač već gotovo 20 godina i tražim nekakav način da prestanem pušit, ali samo ovako od sebe nemogu, očito nemam dovoljnu snagu volje reći tom zlu jednom i zauvijek zbogom. Prelaskom na tu elektroniku jel bilo kakvih problema, ono, da vam je zafalila ikada obična cigareta i te šeme?
Nije 10 godina. Ja od 2003. pušio! Rekao već. Kutija i pol crvenog Marlbora dnevno u prosjeku. I eto.
  Reply With Quote
Staro 20.04.2011., 22:46   #27
Seba78
Premium
 
Seba78's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
kako misliš? sta sam mogao imati?
Mogao si imati fini mod... dakle kuciste u koje ide li-ion baterija od nekih cca 2000 mAh ili baterija koja ce ti trajati recimo dva dana.
Na to pricarafis nesto ala clearomizer ili cartomizer kojeg napunis FA tekucinom.
I to ti je to.
Skokni na forum o kojem sam pricao i vidi sam.
Seba78 je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2011., 11:00   #28
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Meni jutros stiglo ovo http://www.e-cigarette-mart.com/the-...ers-p-169.html

Jedna se kuri, druga se puni

edit: FAIL, trebaju se obe prvo puniti 8 sati jer slabo radi (ali radi )

Zadnje izmijenjeno od: murina. 22.04.2011. u 11:06.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2011., 21:29   #29
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
O sunce vam vapersko pa počeli ste pisati
Evo meni je prošao prvi tjedan parenja i ne mogu vam dovoljno nahvaliti ovo. Bez problema se navikneš na okus i jednostavno počinješ uživati u njemu. Nikotina i udarca u grlu ima taman odlična količina pogotovo na ovoj bočici RY4 24mg koji sad parim. Komocija parenja na Black Pearl modu koji imam je zakon evo već 2 dana sam na istoj bateriji i ona ne pokazuje znakove slabosti. Jedino moram kupiti neki veći tank jer relativno često kapam tekućinu. Nema više smrada u mojoj sobi, ne smrdim ja ni moja roba. Nemam više pun stol i auto pepela.
Frend mi danas čopio mod i pari on malo za probu i veli mi ti si cigaretu zapali, zapalim ja i nisam mogao vjerovati koliko mi je odvratan bio okus, ljudi moji strašno nešto. Odma smo se zamijenili i ja ne znam što bi me više natjeralo da ja cigaretu zapalim.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2011., 09:11   #30
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Jao tome sam se nasmijao neki dan kad mi je komsija dosao s tim u ustima Reko kakvu si to bateriju strpao u usta + jos sto se dimi I tako on meni kaze kupio mu netko bla bla, sipa neke tekucineu to i navodno prestaje pusiti. Nosao on tako to par dana i pojeo vuk magare... zeli prestat al nemoze rascistiti sam sa sobom.

Ja sam prije dva mjeseca lezao zbog gripe bojao sam se zakasljat koje sam bolove imao. Nikakvo prestajanje mi nije padalo na pamet al sam jedno 4 dana bio bez cigare. Ma reko idem probat prestat kad nisam 4 dana pusio (a moze se kad te tako nesta strefi) sad cu ju baciti.

I evo prodje 2 mj bez cigare, super se osjecam ponekad me povuce zelja ali nedam se. Najgore mi je bilo prvi mjesec, mjesec i pol sad je super. Pusio sam 15g zadnje 4-5 sam tukao po 2.5 kutije..... pa presao na motanje duhana , pa mi i vrecica od 40grama bude 2 dana ...sve u svemu previse.

Kavu nisam pio unazad 10 dana, sad ju derem kao i kad sam pusio....pivo pijem normalno jedino sto ga popijem kao da ce mi ga netko otet )

Svi koji zele prestat podrzavam vas, a isto tako i one koji nezele )
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na