Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2015., 15:56   #331
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Promet se ne dijeli, to je tvoje. Hardware se dijeli. U principu nećeš osjetit to.
Ti nisi zahtjevan korisnik da ti treba nešto specijalno. Uzmi običan shared box koji ti cijenom i prostorom odgovora i miran si. Skidao on tebi torrent na seedbox 10MB/s ili 50MB/s ti je isto u konačnici.
Ima hrpa hostera, možeš na Redditu vidjet iskustva s različitih ili jednostavno upisat naziv hosta + review u google.
A sta ako je spojeno 10 ljudi na box od 2C/2GB/1TB/1GBps? Da li dobijem 1/10 od bandwitha? Da li dobijem 100GB na koristenje?

To me zanima, sad skidam torrente na netbooku, Atom 455, 2GB RAM tako da to nije problem. Jedino me zanima veza i prostor. Jer nema smisla da imam sporu vezu, sad iman 30/2Mbps.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 16:09   #332
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
@silver_tip - osobno nikad nisam imao mrtav webui na shared seedboxu. Čak i kad sam imao kakvih 200 torrenta u njemu.
Može link od tog providera gdje imaš tu ponudu?

@Drift_King - čistih 1Gbps nećeš imat nigdje, uvijek manje računaš da ćeš imat.
Sad imaš 30Mbps i to ti skida koliko, cirka 3MB/s. Da uzmeš i seedbox koji ima 100Mbps download brzinu će ti skinut brže nego što imaš ti sada tak da to "da imaš sporu vezu" ne stoji.
A i bilo ti 100Mbps ili 1Gbps ti je svejedno jer ti taj file tak ionak moraš skinut na svoj komp sa svojom brzinom. Tako da jedina razlika u tih 100Mbps i 1Gbps je koliko brzo će skinut file na seedbox. I sad bilo pet minuta sporije mislim da ne igra toliku ulogu. Tak ionak potrpaš hrpu torrenta gore i ostaviš i skineš sebi kad ti treba.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2015., 16:19   #333
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
@silver_tip - osobno nikad nisam imao mrtav webui na shared seedboxu. Čak i kad sam imao kakvih 200 torrenta u njemu.
Može link od tog providera gdje imaš tu ponudu?

@Drift_King - čistih 1Gbps nećeš imat nigdje, uvijek manje računaš da ćeš imat.
Sad imaš 30Mbps i to ti skida koliko, cirka 3MB/s. Da uzmeš i seedbox koji ima 100Mbps download brzinu će ti skinut brže nego što imaš ti sada tak da to "da imaš sporu vezu" ne stoji.
A i bilo ti 100Mbps ili 1Gbps ti je svejedno jer ti taj file tak ionak moraš skinut na svoj komp sa svojom brzinom. Tako da jedina razlika u tih 100Mbps i 1Gbps je koliko brzo će skinut file na seedbox. I sad bilo pet minuta sporije mislim da ne igra toliku ulogu. Tak ionak potrpaš hrpu torrenta gore i ostaviš i skineš sebi kad ti treba.
Nisi me ugra. 30Mbps je ok, ali ako uziman SB tio bi da ima jeben upload. Znaci download mi nije toliko bitan. Upload hebe mene i ostale u ovoj drzavi

Skinilo se meni to za 30 min, 2 sata ili 5 dana isto mi, samo da se to povrati comunityu za pola ure ili pola godine, to mi je bitno
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 16:26   #334
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
A gle, traži onda host koji ima velki upload. Ja sam neko vrijeme koristio SeedHost.eu i najveći upload koji sam doživio je kakvih 50-80MB/s. U prosjeku je bio 2-3 puta manji
https://www.seedhost.eu/seedboxes.php

Tih boxeva ima hrpa.
Samo, i sam znaš da ako skidaš neke fileove koji su dugo uploadani da ćeš se načekat da ih vratiš 1:1. Buffer digni na novim torrentima.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 16:31   #335
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
Drift.. probaj s FeralHostingom LINK koristim ih već nekoliko mjeseci i vrlo zadovoljan. Paket je Helium za 10 funti mjesečno. Brzine u DL brutalne, kao i u UP-u...
Strong je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 16:42   #336
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Poslije nekih 4-5 resellera, najveće brzine bandwidtha + disk I/O, što peak što prosjek -> https://seedboxes.cc/

Samo računaj da nećeš baš vratiti skinuto preko tih velikih torrenta, većina peerova su tu partial seederi, koji čekaju da skine netko dio koji oni seedaju.

Napiši o kojem trackeru je riječ pa možda da dobiješ malo bolji savjet kako zBufferati.

Ja bi bježao od pulsedmedia, znam da prije koju godinu nisu bili na dobrom glasu, feral je li-la, imali su jedan propust kad su mjenjali providera, ali mislim da nisu loši. Mene je oduševio gore navedeni .cc, ubija na peer listi, hdb.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 17:01   #337
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
@silver_tip - osobno nikad nisam imao mrtav webui na shared seedboxu. Čak i kad sam imao kakvih 200 torrenta u njemu.
Može link od tog providera gdje imaš tu ponudu?
A boze moj... imao sam ja nekad po 800 komada gore i sve ok radi ali poanta je u aktivnim torrentima, neka se 10-15 odjednom skida i neka se seeda isto toliko da vidis veselja sa tim Atom, VIA Nano i slicnim phizdarijama...

Imao sam vise servera sa takvim konfiguracijama, nije da napamet pricam...

Sto se tice linka...

https://panel.op-net.com/buy/server

Medjutim nema vise, prosla baba sa kolacima

Za 20€ sad sve to mozes dobiti ali sa 100Mbps / Unmetered.

Evo sta ima trenutno, ja sam uzeo prije 1g dok nisu spustili brzinu/promjenili paket.



Ovako vam izgleda control panel servera kod providera.



Ovako izgleda "moj" control panel kad se instalira seedbox, iz webmina se moze vise manje sve upravljati sta vec treba, quota itd...



Ovako izgleda sam root pristup serveru, instalacija raznih skripti, reboot seedboxa only ili cjelog servera itd...



Ova konfiguracija moze "trpiti" 5 usera bez hebem ti... cak i da su 2 aktivna uploadera i da svako malo kreiraju torrente, podnosivo je. I oni nekad moraju spavati
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 18:26   #338
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
OK znaci za ono sta ja trazim 1GBps, i da je pristojan disk, ide ~12€ misecno, sad samo odabrati pravog.

Kad uzmen SB, da li ja moran konfigurirati rTorrent ili (koji klijent se koristi) ili sve dolazi predkonfigurirano?
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 18:33   #339
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Najčešće ih imaju za izabrat par komada, rTorrent, Deluge, itd... pa u komandi odabereš koji hoćeš i oni ti srede to na brzinu.
Da ideš na kombinaciju kakvu je silver_tip opisao onda bi sve sam trebao. Makar imaju svi i tada da možeš zatražit pomoć.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2015., 20:27   #340
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Najčešće ih imaju za izabrat par komada, rTorrent, Deluge, itd... pa u komandi odabereš koji hoćeš i oni ti srede to na brzinu.
Da ideš na kombinaciju kakvu je silver_tip opisao onda bi sve sam trebao. Makar imaju svi i tada da možeš zatražit pomoć.
Ma nije mi stran CLI, ali svjedno san tio provjeriti.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2015., 17:23   #341
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ima li netko ovdje online.net server? Trebam provest samo testiranje veze da im dokažem da im je network u k...
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 17:57   #342
bacelj
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 129
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
OK znaci za ono sta ja trazim 1GBps, i da je pristojan disk, ide ~12€ misecno, sad samo odabrati pravog.

Kad uzmen SB, da li ja moran konfigurirati rTorrent ili (koji klijent se koristi) ili sve dolazi predkonfigurirano?

Ja koristim FeralHosting

Paket HELIUM

Super sam zadovoljan. Prije njega sam koristio SeedBoxBay koji je zesce sranje!

rtorrent/deluge/Transmission instaliras u 2-3 klika...
bacelj je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2015., 00:59   #343
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ima li netko ovdje online.net server? Trebam provest samo testiranje veze da im dokažem da im je network u k...

Zar nisu online net i oneprovider pod istom kapom ? Ovih dana ganjao sam 1TB na FL i vidjeh u par navrata 65MB/s u downloadu i oko 55MB/s u uploadu no istina nekih pola sata je upload tako visoko isao i onda pao na 35MB/s.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 16:34   #344
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Zar nisu online net i oneprovider pod istom kapom ? Ovih dana ganjao sam 1TB na FL i vidjeh u par navrata 65MB/s u downloadu i oko 55MB/s u uploadu no istina nekih pola sata je upload tako visoko isao i onda pao na 35MB/s.
Problem je u peeringu prema nama. Nekad mi lupa prema doma 200mbit, nekad 2mbit.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2015., 21:01   #345
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
za online.net i oneprovider vrijedi poslovica kolko para tolko muzike

na ljeto su mi limitirali oneprovider dedi (koji sam koristil preko god dana) na 10mbps jer sam "premasil upload bandwith threshold" koji je nekakvih 500mbita

od onda jbg imam OVH box za 100+€ ... gdje gigabit znaci gigabit
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2016., 22:52   #346
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ako ima netko tko želi podijeliti LeaseWeb server, bilo bi super da se javi.

Klasičan E3-1230, 16GB RAM-a, 100TB bw samo outgoing, diskovlje 8-24TB ovisno o tome koliko ljudi bi bilo gore.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2016., 23:33   #347
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ti si IcyTexx stalno u potrazi za nekim serverima, nikad se smirit

Bas danas evo platih rentu... @pizdun evo za 10-tak dana ce biti 2g ravno kako imam njihov server. Jos ni jedan problem do sada nije bio. Ni jedan pad servera ili da mu pristupiti nisam mogao.

Sad gledam statistiku bas:



Eto, zadnji put sam ga ja restarto jer sam nesto dodavao... od tada je ukupan promet na serveru za tih 263 dana bio:

Upload: 15,7 + 3,9 + 2,1 + 2,1 = 23,8TB
Download: 2,9 + 1 + 1 + 1 = 5,9TB

Ovaj "upload bandwith threshold" mi nije jasan nikako, neke packove sam skidao i po 2 dana ( 2-3 ) doslovce je upload przio oko +60MB/s i neznam tj. ne sjecam se da je ista usporilo a ja za 2g jedno sto sam od njih dobio na mail je racun, i da umrem vjerojatno bi samo poslali racun


silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 00:32   #348
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nikako se smirit.

Najpouzdaniji zasad su mi iz Nizozemske, Leaseweb ili još netko od jačih hostova tamo.

Hetzneru su jako varirale brzine prema nama (auction serveri). Online.net je bio katastrofa, sada izgleda kao da im je bolji peering. Čekam da upgradeaju Teliu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 13:39   #349
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ti si IcyTexx stalno u potrazi za nekim serverima, nikad se smirit

Bas danas evo platih rentu... @pizdun evo za 10-tak dana ce biti 2g ravno kako imam njihov server. Jos ni jedan problem do sada nije bio. Ni jedan pad servera ili da mu pristupiti nisam mogao.

Sad gledam statistiku bas:



Eto, zadnji put sam ga ja restarto jer sam nesto dodavao... od tada je ukupan promet na serveru za tih 263 dana bio:

Upload: 15,7 + 3,9 + 2,1 + 2,1 = 23,8TB
Download: 2,9 + 1 + 1 + 1 = 5,9TB

Ovaj "upload bandwith threshold" mi nije jasan nikako, neke packove sam skidao i po 2 dana ( 2-3 ) doslovce je upload przio oko +60MB/s i neznam tj. ne sjecam se da je ista usporilo a ja za 2g jedno sto sam od njih dobio na mail je racun, i da umrem vjerojatno bi samo poslali racun





http://i.imgur.com/fSJ7KQB.png
http://i.imgur.com/A8VBVub.png
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 21:21   #350
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
A vidim, samo ajd znaj zasto je tako bilo kod tebe. Mozda nam ugovori nisu isti, moj je sa pocetka 2014. Mozda je moj na racku gdje nema toliko aktivnih severa.

Ovo sto vidis kao konfiguraciju mojeg servera ni nema vise za kupiti sa brzinom 1Gbps vec skoro 1 godinu. Promjenili su na 100/100Mbps ali kako ja samo produzujem prvi ugovor nije mi se mjenjalo nista. Kako sam visegodisnji korisnik moguce je da vecina susjeda mi na 100/100 tako da ni nemoze doci do tresholda mreze na tom racku.

Gle, 4 covjeka pegla po njemu 2 godine i nemoguce da nebi bar jedan uzrokovao smanjenje ili smo sva cetvorica ljenguze
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 20:16   #351
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Trebam preporuku nekog najjeftinijeg seedbox providera i paketa do 5-6 $ mjesečno. Dosta mi je 100 GB prostora, ostalo nebitno. Nisam zahtjevan korisnik, jako malo toga skidam i trebam nešto samo da si oslobodim disk na laptopu i smanjim internet promet jer neko vrijeme neću imati fiksni internet. Naletio sam na ove:

seedboxbay.com
evoseedbox.com
seedhost.eu

Što vi predlažete? Postoji li još neka alternativa? Hvala.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2016., 22:20   #352
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Seedhost.eu uzmi.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2016., 13:36   #353
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Seedhost.eu uzmi.
Ajme grozota. Pa prije par godina si za te pare mogo dobit unlimited traffic.
Šta se desilo u međuvremenu?
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2016., 13:52   #354
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Nema, unlimited sad kosta dosta.
Ima par hostova koji nude kao jeftini "unlimited" ali zapravo nije unlimited nego throtaju kad dosegnes neku brojku.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 00:39   #355
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ima li koga da ga zanima podijelit jedan malo jači server? Ja bi sve podesio i uvijek vam bio na raspolaganju.


Online.net ST12 - E5-1410v2, 16GB RAM, 4x3TB SAS HDD, 4 usera, svatko svoj disk.

ili

Leaseweb via Tuvix - ovaj za 76EUR, E3-1230, 16GB RAM, 4x3TB HDD, 4 usera, svatko svoj disk.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2016., 02:08   #356
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
pogledajte još https://www.leechdrive.com/seedbox/
ja ga koristim od 9 mjeseca kao zamjena home
brzina download ide 10MB + upload ne znam jer nisam ga forsirao ali je išlo 7-8 MB koliko sam vidio, nikakvih problema do sada
za nekoga tko vrti samo ono što i gleda tj. skida preporuka
cijene su inače za 12 mjeseci po mjesecu nešto je skuplje ako se uzme samo za mjesec dana
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 14:00   #357
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
kada streamam sa ultraseedboxa u ftp protokolu, sve radi ok. kada promijenim u Kodiju na sftp, isti fajlovi stekaju. ima netko neki trial na par dana za posudit, da ne kupujem sad seedbox neki drugi? ili ako netko zna zasto bi to moglo biti...
  Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 19:03   #358
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
kada streamam sa ultraseedboxa u ftp protokolu, sve radi ok. kada promijenim u Kodiju na sftp, isti fajlovi stekaju.
Code:
https://sd-30276.dedibox.fr/rutorrent/
HTML:
test
HTML:
test
Ako se jos netko prikaci neka stavi torrent u labels pod svoj nick na forumu.

Dakle user @popust_borici treba stajati pod labels torrenta koji je njegov itd...


edit: ovo je zatvoreno do daljnjega jer su mi pokrali sav prostor, i od mene oteli...

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 22.11.2016. u 00:55.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2016., 14:38   #359
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
kada streamam sa ultraseedboxa u ftp protokolu, sve radi ok. kada promijenim u Kodiju na sftp, isti fajlovi stekaju.

Stekaju zbog brzine prijenosa koja ne prelazi 2.1Mbps. Upravo i sam testiram te mi takodjer nije jasno zasto. Ako skidam direktno sa servera putem FileZille ili bilo kojim slicnim klijentom onda problema nema, SFTP radi uredno i vuce koliko mi ide moja internet veza.

U jednom trenutku mi je radilo ok sftp i ftp jednako i promjenim datoteku tj. prebacim se na drugi film i banana, opet brzina prijenosa putem sftp zaglavi na 2.1Mbps.

Dodao sam u Kodi 2 direktorija, jedan sftp a drugi ftp, mislim da je tu problem sa Kodi nesto ali ne mogu 100% tvrditi no opet... ako ide full brzina kroz FileZillu sam sftp protokol nije blokiran od strane providera servera.

Neznam dali je moguce da provider blokira media stream ali onda nebi radio ni ftp ?!

@vorda22

Nije ti sftp radio uopce jer ti nisam dao port za sftp, nije isti kao deafultni za ftp.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2016., 21:00   #360
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
ja se igram s tim i na ultraseedboxu sftp steka. na whatbox.ca na usa serverima steka, a na NL serverima radi bez greske. ni lik iz whatboxa ne kuzi zasto...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na