Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2019., 16:00   #181
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Ma, pusti ga nek čeka do Božića, samo je pitanje kojeg
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 21:07   #182
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
kod njih se reklamacije uvijek protezu do maksimalnog broja dana, i ak ne pitas, vjerojatno bi cekal i duze od 45 dana, blize 60. a razlog zasto tak dugo traju reklamacije je taj kaj oni od dijelova nemaju ama bas nista na lageru, i tek dok ti njima das mobitel na servis, oni potvrde kaj je greska, onda tek idu narucivati dijelove, onda jedno 30 dana cekaju dijelove i onda tek idu mijenjati to. uglavnom servis katastrofa.

u vise navrata mi bio mob kod njih u servisu, prvi put dok je na maminom mobitelu iz cista mira krepala kamera, isto prvo cekali da naruce dijelove, pa dosli dijelovi, pa ne mogu popraviti, pa povrat novca.

drugi put su mi sjebali mi accounte, jer su na starom uredjaju trazili logout, a na novom je vec bio mob ulogiran s drugim accountom na istom telefonskom broju. i dok smo na starom napravili logout, na novom je mob ostao negdje "izmedju" niti ulogiran niti ga mozes odlogirat... i onda dok smo odnijeli mob na garanciju, isto stajao tamo jedno 2 tjedna da bi mi rekli da oni to ne mogu slozit, nek se javim na xiaomi forum i da tamo probam naci rjesenje.

treci put sam pitao kolko naplacuju zamjenu ekrana na redmi 3s, dok sam cuo cifru i vrijeme popravka, samo pitao dal oni mene jebu.

uglavnom losa usluga po pitanju servisa, po pitanju zamjene uredjaja ili povrata novca u poslovnici nikad nije bilo problema.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2020., 10:04   #183
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Ja sam slao mob u garanciji. Nije punio tj. sjebo se konektor. Cura nije koristila mob i ne sjeca se pina a u mobu 20 posto baterije i moze se upaliti. Salju mail da dam pin a ja ga neznam niti zelim da resetiraju mob jer su njene stvari unutra. Reko sam im da im ne treba pin za zamjenu konektora ali ako inzistiraju nek ga vrate i kad ga otkljucam otiskom curinog prsta da cu ga vratiti i rekose ok. Poslali su ga kao nepopravljenog a u kutiji sam nasao stari konektor a na mobu novi i radi sve. Trajalo je ali pozitivno iskustvo.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na