Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.03.2005., 11:03   #61
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Originally posted by oyilla
uahah da, taj paske, velik je ,volim ga
Ja samo iznosim činjenićno stanje
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2005., 17:08   #62
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
[QUOTE]Originally posted by pinsla
Citiraj:
Originally posted by Jelc
koju nije ni clocknuo.

pa ko mu je kirv kaj nije clocknuo kak spada i skurio ploču onda bi mu barem bilo lakše
ovak se nema pravo buniti
Da, i to što kažeš...
tor je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.03.2005., 22:28   #63
illusion
Banned
 
illusion's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: HR
Postovi: 562
Post hgšrot

kupovao sam u linksu barem 10ak puta (ostavio sam oko 7k krznenih) kao i u HGspotu (HGšrot)

ali evo prosli tjedan narucim iz hgspota satelitsku antenu a oni mi posalju tanjur bez cijelog nosaca lnba i jos mi onda kad ih nazovem kazu da sam dosadan sto zovem zbog toga, ja zovem da nisu poslali sve i tip mi kaze sta zovem 5 dana zaredom u vezi toga


po mojem je links bolji jer nisam imao problema sa mijenjanjem staro za novo i tako nesto slicno a o hgšrotu necu nist rec (no comment)
illusion je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2005., 00:30   #64
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Upravo zbog takvih i mjenjanja staro za novo je tor i na*ebo. Ne mislim sad na tebe illusion nego govorim općenito.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2005., 15:12   #65
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by vga killer
Upravo zbog takvih i mjenjanja staro za novo je tor i na*ebo. Ne mislim sad na tebe illusion nego govorim općenito.
Ma nije to bitno kaj se tiče Tora-on je što za sebe, što za ono kaj je slagao okolo i za firmu ulupao 150-200 tisuća.
I svakog jebenog frenda kojeg je znao poslao kupovati u Linksu.

Tako da bi on trebao biti g.kupac
Pogotovo zato kaj je od svega kaj je kupio samo tri-četri puta nekaj reklamirao.

To je stvar odnosa prema kupcu, ili ne-odnosa bolje rečeno, ja ću osobno svakog tko toliko kuna ulupa kod mene i ako ga ne trebam vući po sudovima jer nije platio (a on je ) "ljubiti u guzu"

Dobar kupac je dobar kupac.
I još plaća na vrijeme.
Ne vucara svaki dan komponente na reklamaciju koje je zajebao on pri ugradnji ili idiot od korisnika...

To je više naš Rvatcki problem da kad sve delaš "na finjaka" najebeš...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2005., 22:29   #66
Nebelwerfer
Nebelwerfer
Moj komp
 
Nebelwerfer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Re: hgšrot

Citiraj:
Originally posted by illusion
ali evo prosli tjedan narucim iz hgspota satelitsku antenu a oni mi posalju tanjur bez cijelog nosaca lnba i jos mi onda kad ih nazovem kazu da sam dosadan sto zovem zbog toga, ja zovem da nisu poslali sve i tip mi kaze sta zovem 5 dana zaredom u vezi toga


po mojem je links bolji jer nisam imao problema sa mijenjanjem staro za novo i tako nesto slicno a o hgšrotu necu nist rec (no comment)
ovakve stvari se kupuju u dućanima kojima je to struka, primjerice CATV Elektronik ili Kerman.

Bez uvrede, ali ova kupovina tanjura i LNBa u HG spotu mi je isto ko da si ja kupim tanjur i reciever u Metrou, kod prodavača kod kojih, kad bi ih pitao koliko taj LNB satelita može lovit, u najmanju ruku bi me gledali zbunjeno.
Nebelwerfer je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2005., 22:40   #67
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Re: Re: hgšrot

Citiraj:
Originally posted by Animal Mother
ovakve stvari se kupuju u dućanima kojima je to struka, primjerice CATV Elektronik ili Kerman.

Bez uvrede, ali ova kupovina tanjura i LNBa u HG spotu mi je isto ko da si ja kupim tanjur i reciever u Metrou, kod prodavača kod kojih, kad bi ih pitao koliko taj LNB satelita može lovit, u najmanju ruku bi me gledali zbunjeno.

Zajeb se može svuda dogodit npr u Antenama sam uzeo reciver i kako je to bio tko zna koji po redu, ne kontrolirah. Dođem doma petak popodne a u kutiji ni daljinskog. Normalno kiseljenje do ponedjeljka i a onda do njih. Uz blago opravdanje da su mi zabunom isporučili reklamni primjerak.
Radi buduće suradnje nisam prigovarao ali....
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2005., 22:47   #68
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Re: Re: hgšrot

Citiraj:
Originally posted by Animal Mother
ovakve stvari se kupuju u dućanima kojima je to struka, primjerice CATV Elektronik ili Kerman.

Bez uvrede, ali ova kupovina tanjura i LNBa u HG spotu mi je isto ko da si ja kupim tanjur i reciever u Metrou, kod prodavača kod kojih, kad bi ih pitao koliko taj LNB satelita može lovit, u najmanju ruku bi me gledali zbunjeno.
potpisujem. Frend uzeo novi komp u mercatoneu. ja sam se zavalio od smijeha kad sam to čuo, a on jednostavno nije shvaćao zašto.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2005., 23:25   #69
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Re: Re: Re: hgšrot

Citiraj:
Originally posted by Freek
potpisujem. Frend uzeo novi komp u mercatoneu. ja sam se zavalio od smijeha kad sam to čuo, a on jednostavno nije shvaćao zašto.
Ja sam tamo jednom htio kupiti TV-karticu, skoro sam je i platio kad mi je kokoš za pultom rekla da mi je moraju oni gore sa galerije ugraditi u komp, inače nemam garancije...

Za krepat.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2005., 23:29   #70
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Re: Re: Re: Re: hgšrot

Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ja sam tamo jednom htio kupiti TV-karticu, skoro sam je i platio kad mi je kokoš za pultom rekla da mi je moraju oni gore sa galerije ugraditi u komp, inače nemam garancije...

Za krepat.
dobro da ti nisu rekli da moraš čekat one iz prehrambenog dijela. Budu ti još i grincek stavili u pakiranje
Freek je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 28.03.2005., 00:18   #71
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ma nije to bitno kaj se tiče Tora-on je što za sebe, što za ono kaj je slagao okolo i za firmu ulupao 150-200 tisuća.
I svakog jebenog frenda kojeg je znao poslao kupovati u Linksu.

Tako da bi on trebao biti g.kupac
Pogotovo zato kaj je od svega kaj je kupio samo tri-četri puta nekaj reklamirao.

To je stvar odnosa prema kupcu, ili ne-odnosa bolje rečeno, ja ću osobno svakog tko toliko kuna ulupa kod mene i ako ga ne trebam vući po sudovima jer nije platio (a on je ) "ljubiti u guzu"

Dobar kupac je dobar kupac.
I još plaća na vrijeme.
Ne vucara svaki dan komponente na reklamaciju koje je zajebao on pri ugradnji ili idiot od korisnika...

To je više naš Rvatcki problem da kad sve delaš "na finjaka" najebeš...
Sve to stoji, ali smo Sky, Mental i ja razgovarali s Denisom i stvar je u tome kaj sve više ekipe oće nadogradit svoj komp besplatno kurenjem stvari i rekli su da na žalost neće to više ići tako i da će pravi kupac na*ebat zbog takvih.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2005., 17:20   #72
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Pa cekaj malo sta se nevidi ako je komponenta NAMJERNO skurena ili slucajno ?

Sta links nedobiva novu stvar od proizvodjaca ako je stara neispravna ?

Mislim nekuzim jasno pise u garantnom listu ako dodje do ostecenja komponenti usljed nepravilnog rukovanja garancija nevrijedi to je to AMEN. A to ako netko namjerno nes skuri i vrati ako proizvodjac prizna gresku kakav problem oni dobiju novo daju kupcu i gotovo.


Mislim ja uopce nekuzim to poslovanje garancija manje vrijedi ako je isteklo 300 od npr356 dana, sve cemo kupce odjebati jer ima debila koji mjenjaju komponente tak da ih skure itd....

Valjda oni imaju kakvu evidenciju tko je KOLIKO stvari reklamirao ? Necu stajati na niciju stranu ali TAJ STAV sada ce SVI najebati jer ima par debila nestoji pa nisu oni birtija pa ce zaradjivati na "stalnim" musterijama. Ruku na srce links bogme nije najjeftiniji ducan i da nemaju toliko raznolikih stvari DAVNO bi propali a uz ovakav stav im se nepise najbolje....
Zao mi je sto ima DEBILA ali ja to nemogu promjeniti a bogme nece ni oni uz ovakav stav gg no re na ovaj topic vise .
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2005., 19:22   #73
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Codiac-
Pa cekaj malo sta se nevidi ako je komponenta NAMJERNO skurena ili slucajno ?
zavisi
Citiraj:

Sta links nedobiva novu stvar od proizvodjaca ako je stara neispravna ?
pa dobivaju, al dobiju matičnu u vrećici i on to nemože nikom prodat više bez ambalaže.
Citiraj:
Mislim nekuzim jasno pise u garantnom listu ako dodje do ostecenja komponenti usljed nepravilnog rukovanja garancija nevrijedi to je to AMEN. A to ako netko namjerno nes skuri i vrati ako proizvodjac prizna gresku kakav problem oni dobiju novo daju kupcu i gotovo.


Mislim ja uopce nekuzim to poslovanje garancija manje vrijedi ako je isteklo 300 od npr356 dana, sve cemo kupce odjebati jer ima debila koji mjenjaju komponente tak da ih skure itd....

Valjda oni imaju kakvu evidenciju tko je KOLIKO stvari reklamirao ? Necu stajati na niciju stranu ali TAJ STAV sada ce SVI najebati jer ima par debila nestoji pa nisu oni birtija pa ce zaradjivati na "stalnim" musterijama. Ruku na srce links bogme nije najjeftiniji ducan i da nemaju toliko raznolikih stvari DAVNO bi propali a uz ovakav stav im se nepise najbolje....
Zao mi je sto ima DEBILA ali ja to nemogu promjeniti a bogme nece ni oni uz ovakav stav gg no re na ovaj topic vise .
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2005., 10:32   #74
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Freek
zavisi
pa dobivaju, al dobiju matičnu u vrećici i on to nemože nikom prodat više bez ambalaže.
Ako bi mu kupac nadoplatio za jaču ploču on bi opet bio u plusu. Osim toga Second hand se može svašta prodati. Napravit iaukcija itd. gdje ima volje ima i načina.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2005., 14:32   #75
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
u praksi kolko sam cuo proizvođači isto nevole bas mjenjat, saphire recimo nece dat novu graficku ako je recimo neko stavio heatsinkove na ram! iako to nije krivac za kvar...
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2005., 19:18   #76
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Komponente koje su otišle se uvijek donose na reklamaciju u ORIGINALNOM stanju bez obzira da li si ti pobošljao ono kaj je ona nudila ili ne.

Ne toliko zbog dućana već zbog proizvođača.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na