Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2019., 22:49   #871
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Je, izašao je, ali nisam htio updateati dok ga ne napunim. Zasad baš i nisam pretjerano oduševljen notifikacijama, isti vrag kao i na Paceu, samo tekst nije u valovima.



Javim kakva je situacija nakon updatea.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2019., 22:09   #872
shanta
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Split
Postovi: 87
Xiaomi Amazfit Stratos ili Samsung Galaxy Watch 46mm?
Sat bih koristio za fizičke aktivnosti, trčanje/bicikl, poželjno da notifikacije stižu uredno.
Razlika je u par stotina kn, osobno mi je Stratos izgledom lijepši, djeluje "sportskije"ali ako nije funkcionalan, nema smisla.
Hvala.
shanta je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 05:13   #873
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Stratos je nekidan dobio update, najveci changelog so far pa baci pogled. Iako mislim da Samsung ima vise featurea. Fora je sport reminder, jucer me upozorio da hodam i hocu li startati activity.

Amazfit OS update log
Version: 2.3.8.0
Applicable equipment: Amazfit Stratos/Stratos +
- Update GPS firmware for more stable location service
- Update indoor running algorithm (recalibration of mileage)
- Added news notification support for Korean and Thai
- Added "3 data big words" - 3 data fields display mode for sports interface
- Added outdoor swimming automatic segmentation settings
- Added "Sports Reminder" - can be found at:
Settings on the watch > General > Sports Reminder
1. Sports start reminder: automatically recognize the running and walking mode after opening, will remind the corresponding sports mode after 5 minutes of activity, and save the official data before;
2. End of motion reminder: automatically recognizes the end state of running and walking after opening, reminds the end after 10 minutes of the end of the activity and automatically pauses the movement.
- Added music playback control function during sports (the watch will display the control screen on the last screen after the music is played)
- Optimize motion center rate accuracy
- Optimize connection stability for iOS devices
- Optimize emoji expression display (temporarily does not support non-standard emoji expressions, such as partial expressions of WeChat)
- Optimize the mileage display after the end of swimming
- Watch button functionality changes:
1. When using daily functions;
a. Short press on the upper button to return to the dial directly on any interface, press the list of applications on the dial interface;
b. Short middle button functionality unchanged;
c. Lower button press to change to the previous layer interface on any interface. If the current tab is at the widgets layer, return directly to the dial.
2. After unlocking in sports
a. Press upper button to alter motion;
b. Middle button short press is for selection;
c. Short press the button to change the motion control option. The option can be cycled.
- Widget layout adjustments
1. The right side of the dial becomes only up to two widgets, and the rest are placed in the watch application list (need to wait for the latest App push);
2. The “sports record” on the left side of the dial is moved into the watch application list.
- Optimized in motion interface
1. Increase the motion control interface in the interface during the movement, and slide to the right by sliding in the movement;
2. After pausing, support to switch to other motion data interface by sliding.
- Repairing abnormal work problems that may occur with watches in low temperature environments
- Fix the problem of swimming to calculate the number of steps
- Fixed some translation errors in English, French, and Italian
- Bug fixes
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 11:39   #874
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 226
Prijatelj uzeo prije tjedan dana Amazfit Verge,kaže da je zadovoljan.
Notifikacije stižu uredno,baterija držala par dana a nije bila puna,ekran
u zatvorenom izvrstan,na otvorenom lošiji ali vidi se dovoljno dobro.
Čak mu se sviđa plastikaner izgled iako je Stratos bio prva opcija ali
je prevagnula opcija odgovora na poziv. Ja sam sa Alija naručio Honor Watch Magic,valjda bude dobar.
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 12:13   #875
shanta
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Split
Postovi: 87
Hvala obojici na odgovorima. Čitam malo po internetu da su ljudi masovno razočarani novim updateom za Strstos, da su nešto zeznuli kod fizičkih tipki,da su izgubile prvotnu funkciju skrolanja kroz menije!?
Dolaze li uredno notifikacije za poruke, mailove, whatsapp i viber?
shanta je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 15:48   #876
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Meni dolazi sve sto je podeseno da dolazi.
Ak su zeznuli update, popravit ce, to se nemoras brinut. Ja imam Pace pa jos uvijek dobivam nadogradnje.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 21:56   #877
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Koliko vidim, ne moze se vise koristiti Stratos samo sa tipkama. Ja ga nisam tako niti koristio ali je mana u nekim situcijama, kad je hladno, mokro...
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 00:36   #878
shanta
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Split
Postovi: 87
Da, o tome sam govorio. A gdje se Stratos kod nas može najjeftinije nabaviti, a gdje vani? Honorbuy?
shanta je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 10:06   #879
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Da...

Code:
https://www.nabava.net/search.php?q=stratos
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 14:36   #880
kameni_zg
Premium
Moj komp
 
kameni_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: malo tu malo tamo
Postovi: 153
Planiram uzeti pametni sat, najvise me zanima da mogu syncat google calendar sa satom i dobivat notifikacije ovisno kako sam event podesio, tipa reminder 15min prije pocetka eventa etc.

Znaci sat s:
1. Google calendar sync (notifikacije opcenito)
2. Dobra baterija
3. Sleep monitoring

+ dodatno pitanje: dal se sat moze povezati i sa outlook calendarom? Nemam uopce pojma kak to funkcionira pa mi treba neka preporuka.
__________________
Pošten trgovac: 1
kameni_zg je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 18:00   #881
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ako kalendar ima notifikaciju u status baru i ako je aplikacija za sat sposobna preuzeti notifikacije iz kalendara, onda ćeš notifikaciju dobiti i na satu.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 18:18   #882
kameni_zg
Premium
Moj komp
 
kameni_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: malo tu malo tamo
Postovi: 153
Ma totalni sam noob kaj se tice tih satova, al ove kalendar notifikacije bi me spasile na poslu. Doslovno feature za koji sam spreman platiti

E sad, koji narucit? Gledao sam malo i citao unatrag stranice. Cini se dosta ekipe podjeljeno oko tih satova. Svidja mi se ovaj Huawei sat jer dugo traje baterija, ali mi se bas i ne svidja dizajn, a i baterija na nekim samsung satovima citam da traje po 4 dana, sto mi je ok, nebi samo htio da ga moram puniti bas svaku vecer.
__________________
Pošten trgovac: 1
kameni_zg je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 18:48   #883
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Sada imam Samsung Galaxy Watch 46mm...
Pitanje oko trajanja baterije, svi pišu oko 4 dana sa raznim uključenim opcijama. Teoretsko pitanje (a možda si i probao već), koliko bi mogao očekivati trajanje baterije ako koristim "watch only" mod samo sa BT notifikacijama za pozive, bez konstantnog HRM-a, samo fitness tracker (koraci, katovi, štoveć) i AOD uz neki srednji brightness? Ne treba mi mjerenje stresa, sna, dnevnog HRa, samo prikaz koliko je sati, neke osnovne fitness funkcije i da je lijep. A lijep je, za tu cijenu ljepši od Fenixa 5

Koristio bi se i za praćenje aktivnosti, ali to sad nije bitno koliko cucla.

Razmišljam da pređem na FR230 i blažene 20+dnevne baterije na nešto ljepše i ozbiljnije u nadi da bi mogao razvući bateriju na 5-6 dana. Huawei GT mi se nažalost ne sviđa jer bi ga već uzeo u razmatranje.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 21:45   #884
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Dugo već gledam te satove i nikako se odlučiti. Dal bip,pace stratos ,verge, samsung gear,užas jedan. Nekako sam najbliži Stratosu. Di je trenutno najjeftiniji i da dođe za par dana , znači eu sldište. Ako netko zna.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 22:09   #885
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
gearbest ili aliexpress
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 01:42   #886
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Brate mili čitam i nemogu virovat.. Kupujete smartwatch.. I onda gasite sve živo s njega da vam ne cuca bateriju.. Pa kupite lipo gshock i bok! Kakva je razlika puno sat svako 4 dana.. Ili svakih 7,jer i s tim pustim funkcijama ugasenim opet same notifikacije neće dat da izdrži više od 7 dana! 😂 😂

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 11:19   #887
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ja svoj Gear S3 stavim svaku vecer na dock. Ne vidim razliku izmedju toga da ga samo odlozim na nocni ormaric ili stavim na dock koji stoji tu.
Doduse mora i tako svaku vecer na dock jer je baterija pred spavanje na nekih 40%, ali ne gasim nikakve funkcije pa ni AOD.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 11:58   #888
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Imam Suunto 9 kojeg punim možda svakih 5 dana, iskreno nit ne razmišljam o tome jer je rijetko, ali vjerujem da bi držao duže jer ga ipak koristim u prosjeku 4,5 sata tjedno za GPS praćenje trčanja. Uključen mi je daily HR praćenje i ostalo, osim praćenje sna i obavijesti s mobitela sam ugasio jer mi smetaju. Izdržao sam svega jedan dan mi trza za svaki vrag što iskoči na mobitelu, tako da nemogu reći koliko baterija drži s time.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 12:08   #889
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Imao fenix 5, pa to je baterija trajala po 15 dana ako se dobro sjecam, bez gps-a naravno.
Samo notifikacije poziva, mail-a i sms-ova.

A recimo da imam cca 100-tinjak poziva dnevno.

Sad nosim Samsung gear s3 frontier, ne izdrzi drugi dan do kraja.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 13:06   #890
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Imao fenix 5, pa to je baterija trajala po 15 dana ako se dobro sjecam, bez gps-a naravno.
Samo notifikacije poziva, mail-a i sms-ova.

A recimo da imam cca 100-tinjak poziva dnevno.

Sad nosim Samsung gear s3 frontier, ne izdrzi drugi dan do kraja.
Znaci nije do mene?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 15:23   #891
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
Imam Suunto 9 kojeg punim možda svakih 5 dana, iskreno nit ne razmišljam o tome jer je rijetko, ali vjerujem da bi držao duže jer ga ipak koristim u prosjeku 4,5 sata tjedno za GPS praćenje trčanja. Uključen mi je daily HR praćenje i ostalo, osim praćenje sna i obavijesti s mobitela sam ugasio jer mi smetaju. Izdržao sam svega jedan dan mi trza za svaki vrag što iskoči na mobitelu, tako da nemogu reći koliko baterija drži s time.
U mene je suunto 9 Baro.. Ista stvar.. Otprilike odguli tjedan dana s notifikacijama 5 I više sati trcanja s maximalnim 1sec pinganjem pozicije! Bez tog praćenja sna i daily hr... Sat je bomba, ali na kraju krajeva ja ga I nisam kupio radi njegove povezivosti I nekih smartwatch funkcija nego čisto da može izdržat moje trkace ultre od 20i više sati!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2019., 00:20   #892
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Pitanje oko trajanja baterije, svi pišu oko 4 dana sa raznim uključenim opcijama. Teoretsko pitanje (a možda si i probao već), koliko bi mogao očekivati trajanje baterije ako koristim "watch only" mod samo sa BT notifikacijama za pozive, bez konstantnog HRM-a, samo fitness tracker (koraci, katovi, štoveć) i AOD uz neki srednji brightness? Ne treba mi mjerenje stresa, sna, dnevnog HRa, samo prikaz koliko je sati, neke osnovne fitness funkcije i da je lijep. A lijep je, za tu cijenu ljepši od Fenixa 5

Koristio bi se i za praćenje aktivnosti, ali to sad nije bitno koliko cucla.

Razmišljam da pređem na FR230 i blažene 20+dnevne baterije na nešto ljepše i ozbiljnije u nadi da bi mogao razvući bateriju na 5-6 dana. Huawei GT mi se nažalost ne sviđa jer bi ga već uzeo u razmatranje.
Vjerujem da bi nagurao 5 dana, ja ga stavim punit kad dođe od 20% jer ne vidim zašto bi čekao da se full isprazni i mislim da je posljednji put trajao 4 dana, sumnjam da je 5.
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2019., 21:10   #893
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,202
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Je, izašao je, ali nisam htio updateati dok ga ne napunim. Zasad baš i nisam pretjerano oduševljen notifikacijama, isti vrag kao i na Paceu, samo tekst nije u valovima.



Javim kakva je situacija nakon updatea.
Jesi ga updetao? Kakve su notifikacije?

__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2019., 22:13   #894
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
@wragg Ne bih rekao da je do tebe iako sam imao jedan primjerak prije ovoga koji je imao izrazito lošu bateriju.
Taj nije mogao cijeli dan izdržati ni tom kolegi a on nije tako aktivan (pozivi i sms.ovi minimalno jer mu službeni nije linkan, samo privat).
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2019., 22:49   #895
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Gdje ima za kupiti kaljeno staklo ili nesto za sat? Jel ima to po centrima tipa city ili arena ili se samo moze naručiti preko interneta?

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 19:57   #896
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Pozdrav. Pošto sam totalno neusmjeren po pitanju smartwatcheva,
zanima me dali da uzimam S3 Frontier za 1800 kn (novi) ili mi ne treba takav SW?
Koristio bi ga isključivo za obavijesti i glupiranje,da će biti od neke pretjerane koristi i neće al mi je fora.
Ili za te pare ili manje mogu uzet nešto šta će udovoljiti mojim (malim) prohtjevima?

Čisto notificationi i slično. Nikakav sport ni slično.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 20:21   #897
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
U mene je suunto 9 Baro.. Ista stvar.. Otprilike odguli tjedan dana s notifikacijama 5 I više sati trcanja s maximalnim 1sec pinganjem pozicije! Bez tog praćenja sna i daily hr... Sat je bomba, ali na kraju krajeva ja ga I nisam kupio radi njegove povezivosti I nekih smartwatch funkcija nego čisto da može izdržat moje trkace ultre od 20i više sati!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
također, samo zbog sportskih aktivnosti i da ne moram razmišljat na bateriju... aj kad bi se mogle filtrirat obavijesti bih možda, ali veliki možda, uključio samo za pozive
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2019., 20:55   #898
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Nije valjda da se ne moze odredititi koja app ce slati notification na sat a koja ne? Amazfit to ima od prvog dana. Plus ima opciju "Don't push notification when phone's screen is on". Vrlo korisna opcija ako se chat notifications salje na watch.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2019., 16:44   #899
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
Jesi ga updetao? Kakve su notifikacije?

I dalje ima sitnih problema. Kad jedan dan na Viber dobijem poruku od više ljudi, prikaže mi samo od koga sam dobio, a drugi dan mi prikaže i sve poruke, nekad i više puta. Mislim da je to više do Viber aplikacije jer mi se događalo i dok nisam imao uparen sat. Ostale aplikacije mi zasad rade kako treba. Na ekran stane efektivno 20 redova s tim da se ovi na krajevima naravno ne mogu do kraja pročitati zbog zaobljenog ekrana.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2019., 16:49   #900
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,202
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
I dalje ima sitnih problema. Kad jedan dan na Viber dobijem poruku od više ljudi, prikaže mi samo od koga sam dobio, a drugi dan mi prikaže i sve poruke, nekad i više puta. Mislim da je to više do Viber aplikacije jer mi se događalo i dok nisam imao uparen sat. Ostale aplikacije mi zasad rade kako treba. Na ekran stane efektivno 20 redova s tim da se ovi na krajevima naravno ne mogu do kraja pročitati zbog zaobljenog ekrana.
Sad svaka aplikacija ima svoju ikonu za notifikaciju?

Slike iz poruka ne prikazuje u notifikacijama?
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na