Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.03.2021., 16:54   #2131
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Spominjali su neki u ovoj temi da parkside ima ovlašteni servis i da dijelovi nisu skupi, mislim da je to ovo:
https://www.kompernass.com/hr/parkside/?p=1

Imaš tu i glave i razne sitnice za njihove alate, ali sigurno imaju još mnogo toga što ovdje nije navedeno, treba im poslati mejl.
Kako ide s dostavom ne znam ali vjerovatno je netko uzimao pa će reći.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 18:04   #2132
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Spominjali su neki u ovoj temi da parkside ima ovlašteni servis i da dijelovi nisu skupi, mislim da je to ovo:
https://www.kompernass.com/hr/parkside/?p=1

Imaš tu i glave i razne sitnice za njihove alate, ali sigurno imaju još mnogo toga što ovdje nije navedeno, treba im poslati mejl.
Kako ide s dostavom ne znam ali vjerovatno je netko uzimao pa će reći.
5 eura mi je bila poštarina, možda je za veće stvari skuplja,nemam pojma. Treba pogledati točno na stranici.
UPS je bio dostavljač ,ali netko drugi je partner tu kod nas, ne sjećam se više da li HP, možda DPD,overseas, davno bilo lol
the_bulk je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 18:06   #2133
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
trebam misljenje oko brusilice za lanac.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20210310_1759167.jpg‎
Views:	270
Size:	1.06 MB
ID:	23558  
domina je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 18:10   #2134
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Znaš da ti je to sad puno nepraktičnije i da si uništio svu zabavu akku bušilice?
Bitno da radi.

EDIT: Hvala dečki za ovaj Parkside servis.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 18:17   #2135
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Imate u Zagrebu Parkside ovlašteni servis... Microtec Sistemi...
Kompernass nije servis već proizvođač dijela Parkside asortimana,pa se mogu nabaviti dijelovi kod njih.

Ali imate servis kao što rekoh u HR,mogu se nabaviti dijelovi i baterije kod njih,kao i obaviti popravci.
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 18:53   #2136
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Ima li ovdje maslinara ili vocara? Koristite li neke od elektricnih skara za rezidbu? Zanimaju me dugorocna iskustva, neke mane generalno i na sto obratiti pozornost kod kupovine i odabira modela pa ako moze koji komentar.

Znaci ovako nesto, cisto elektricne, nista pneumatika:
https://www.messis.hr/baterijski-i-p...v45-baterijske

Iako imam snage, nakon 200tinjak maslina se svaki put pokrene ista tema - ajmo vise kupit jebene skare!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 19:11   #2137
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,929
Auuu, pa za te pare možeš kupiti gajbi pive i mesa ispeći da ne moraš niti prstom mrdnut i sve masline će biti dolje za tren
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 20:13   #2138
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Neke se stvari ne mogu kupiti novcem
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 20:48   #2139
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
trebam misljenje oko brusilice za lanac.
Imam takvu iz Lidla i ok je ajmo reći iako ima mušica.
Nije čudo neko sad , zna zaplesati kod previše otpora ,ali ajde to se da riješiti. I treba namještati svaki put drugu stranu posebno jer inače bi se moglo dogoditi da ti uzme previše na jednoj strani pa ti ne budu ravnomjerni zubi. Fali joj ono podešavanje kuta gore dolje, ne znam kako bi objasnio da možeš recimo brusiti "dublje" ,ali da ne ideš dublje, ali ni jedna u tom cjenovnom rangu to tako i tako nema. Da ne bi ispalo da kudim samo, jedanput kad nabrusiš i kad se naučiš lanac je stvarno kao nov nakon.
Dosta ti skida to inače, pa po meni je najbolje to uz kombinaciju s običnom ručnom turpijom. Kad ga baš gadno uništiš da popraviš s njim ako naletiš na neki pijesak, zemlju, kamen ,što već.

Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Auuu, pa za te pare možeš kupiti gajbi pive i mesa ispeći da ne moraš niti prstom mrdnut i sve masline će biti dolje za tren
Kako ove na videu režu grane nakon par gajbi bi lako i prst mogao dolje za tren
the_bulk je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 22:12   #2140
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ima li ovdje maslinara ili vocara? Koristite li neke od elektricnih skara za rezidbu? Zanimaju me dugorocna iskustva, neke mane generalno i na sto obratiti pozornost kod kupovine i odabira modela pa ako moze koji komentar.

Znaci ovako nesto, cisto elektricne, nista pneumatika:
https://www.messis.hr/baterijski-i-p...v45-baterijske

Iako imam snage, nakon 200tinjak maslina se svaki put pokrene ista tema - ajmo vise kupit jebene skare!
Ćaća mi ima Infaco, ne znam koji točno model (ako treba provjeriti ću) ali ta firma je broj jedan u tom segmentu. Cijena je bila oko 10k kn. Imamo 5-6k vinove loze, pola on sa njima, pola ja ručno. Baterija je strava, čitavu rezidbu odradi sa jednim punjenjem, kroz 5-6 radnih dana. Ima ih već 3 ili 4 sezone.
goran1985 je online   Reply With Quote
Staro 10.03.2021., 22:14   #2141
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
trebam misljenje oko brusilice za lanac.
Imam takvu Parkside, pobrusio sam nekoliko puta lance i super je stvarčica. Čak sam je i koristio za homemade brušenje noža od trimera, možeš i sjekiru

Stvar je što trebaš tek minimalno taknuti zube od pile, nikako da se brusna ploča nasloni na lanac nego ga samo očeše u putu prema dolje. To ti je dovoljno, jer inače ćeš previše skinuti mesa s lanca. Kad uhvatiš ruku, naoštriš lanac za par minuta.

Inače, kao i kod svega bolje spriječiti nego liječiti - kad pilaš pilom uvijek pazi da ne hvataš blizu zemlje, imaš dovoljno ulja i ako je neko raspadnuto/srušeno stablo nije loše prvo na mjestu gdje pilaš malo otući sjekirom da skineš koru jer se tu nakupi pijeska i zemlje koja onda tupi lanac.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 14:44   #2142
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Hvala, na komentarima, uredaj je kupljen, pa dok zapnem u zemlju cu ga koristit .
domina je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 14:57   #2143
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Imam takvu Parkside, pobrusio sam nekoliko puta lance i super je stvarčica. Čak sam je i koristio za homemade brušenje noža od trimera, možeš i sjekiru

Stvar je što trebaš tek minimalno taknuti zube od pile, nikako da se brusna ploča nasloni na lanac nego ga samo očeše u putu prema dolje. To ti je dovoljno, jer inače ćeš previše skinuti mesa s lanca. Kad uhvatiš ruku, naoštriš lanac za par minuta.

Inače, kao i kod svega bolje spriječiti nego liječiti - kad pilaš pilom uvijek pazi da ne hvataš blizu zemlje, imaš dovoljno ulja i ako je neko raspadnuto/srušeno stablo nije loše prvo na mjestu gdje pilaš malo otući sjekirom da skineš koru jer se tu nakupi pijeska i zemlje koja onda tupi lanac.
Ovo je zapravo najbitniji savjet Ali to nije problem kada se prvi put naoštri lanac na stroj. Onda se poravnaju svi zubi i to je to. Dalje skidaš samo minimalno. Podesiš si stroj i deri miško, nema više gledanja i provjeravanja i otprilike.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 18:35   #2144
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,929
Citiraj:
Autor the_bulk Pregled postova
Kako ove na videu režu grane nakon par gajbi bi lako i prst mogao dolje za tren
A, ne ne stari moj, to je ili škare ili pijana nažderana bagra koja radi reda u masliniku. Takvima škare ne trebaju, oni to sve zubima.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2021., 19:28   #2145
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
@Mar
slažem se, tako se to radi.

Još će ispred kuće svanut tabla 'Brušenje lanca 20kn' kad se ufuram .
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2021., 23:24   #2146
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ima li možda tko Parkside PAH 1700 C3, Einhell DH 43 ili slični udarni čekić za rušenje?
Imam renovirati stan ispod garaže ubrzo pa bi dosta radova napravio sam.

Treba odštemati cca 50-60m2 pločica, skinuti tri pregradna zida, manji dio nosivog zida, od prozora napraviti vrata, odštemati kanale za cijevi jer selim wc na drugu lokaciju, u stropu napraviti utore za ugradbenu panel rasvjetu (jer je strop nizak pa ne bi stavljao plafonjere) i najveća stvar od svega - pošto je stan u stijeni, u dijelu stana je bila stijena pa je pod u sobi naliven glupo tako da ima ima stepenica kad se ulazi u sobu i cijeli pod sobe je cca 20-25cm izdignut te bi to sve trebao skinuti na razinu s ostatkom stana (cca 10m2). Vremena i volje imam

Mislim da će mi ovo uzeti dosta vremena pa ne bi htio unajmljivati, a ovi polu-profesionalni modeli se nađu za oko 1000kn i djeluju dovoljno moćno po ovome što nalazim na netu.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 08:44   #2147
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Za ovo sta si opisao, tebi treba profesionalni alat. poluprofesionalni ce ti produžiti vrijeme x2 ili x3 s tim da mozda nece ni prezivjeti.
Plocice ako su dobro ljepljenje ce ti kicmu uzeti, a ako su radjene ofrlje kao sto kod nas bude 50% vremena onda ces moci i sa polupro alatom. ostalo ce ti izbiti vremena, a i malo zdravlja

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 09:02   #2148
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
...

Zadnje izmijenjeno od: WraGG. 18.03.2021. u 19:54.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 00:44   #2149
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Na kraju sam uzeo Einhell TE-DH 1027 sad na akciji u Pevexa pa javim dojmove kad stigne možda stavim koji video kako radovi budu napredovali

Ne čini se loše i ipak je moderniji i lakši za rukovanje od onih koji koriste hidraulično ulje tipa TC-DH 43.

https://www.youtube.com/watch?v=WbOlWbQgJF0
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 15:07   #2150
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Imate li preporuku stolne kružne pile?

Ovako za po kući hobby, ništa profi.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je online   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 18:28   #2151
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Imate li preporuku stolne kružne pile?

Ovako za po kući hobby, ništa profi.
Mogu samo savjetovat da nista od toga nekupujes, posto firung/vodilica koja sluzi da bude ravan rez kod svih tih skalamerija ti je poluproizvod i to najcesce bude od tankog lima. Nebrojeno puta sam vidio di ljudima izlijecu daske zato sto pila ustipi i nema di istjerat i samo ispuca materijal van "kickback".
https://www.youtube.com/watch?v=u5F9TiHF2tc

Bavim se stolarijom i sebi sam ovo slozio, ja sam to radio za duge staze (to je moj stol na linku - https://www.instructables.com/Table-...-Less-Than-55/) ti nemoras busiti rupe za grede ali mozes staviti kutnike i s druge strane probusiti rupu i naudarat tipl.

Prednost ispred svih tih malih pila je stabilnost. U svakom selu/gradu ima starih stolara koji bi ti pohoblali/poravnali malo greda za dvije tri pive i gablec. Tebi ovdje netreba vise od 300-400kn za konstrukciju + Ploca od MDF gore cca 150kn, netreba to nista kantirati, dva uzduzna kanala za vodilicu koja ti kasnije sluzi za poprecni rez.

Firung/Vodilicu si mozes napraviti od iverala recimo 8x8cm i da bude cetvrtasta kocka (pola tih amerikanaca ima neki oblik plastike s strane gdje gura drvo da bolje klizi a taj efekt mozes dobiti s tvrdim drvetom ili u ovom slucaju jeftinjim materijalom ivericom). Ja svoju dan danas stezem stegom, nemam te fensi stezace, radi se o hrastovoj dasci koja od naprijed ima kao "T" oblik koji stezem uz stol, ukoliko nisi dobro ubusio taj dio koji se naslanja na stol stavis novi komadic i problem rijesen. Obisao sam do sada sigurno 50 strojeva koje sam mislio kupiti i opet se rade vratim na ovo svoje, za ono sto vrijedi love fali prostora .

Ja sam se vodio logikom da bolje kupim kvalitetniju el. rucnu pilu i kvalitetan ostar list pile (CMT/ Leitz...) nego da zbubam lovu u te mekane limove. Uvijek mozes cirkular skinuti s donje strane ploce odradit po kuci sta ti pase i kasnije vratis 4 sarafa u isto mjesto i vjerujem da ce rezultat biti kao i prije.

Suma sumarum
Jos uvijek ista makita gore, list pile vadim samo kad ide na ostrenje, nagib pod 45 isto sljaka odlicno. Kasnije sam dodao klizni stol od aluminija ali sam ga maknio, koristim samo gornje kanale za prekratiti dasku ili na geru. Ovo je bilo slozeno iskljucivo za brzo krajcenje dasaka ali se na kraju ispostavilo da radi savrseno . Usisavac i jedna kanta odraduju svoje vec 4 god bez ikakvih problema.
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 09.04.2021. u 18:37.
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 21:49   #2152
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,929
Super instructable, svaka čast. Dođe mi da napravim taj stol, jedino ne znam šta da radim sa njim
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 22:28   #2153
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Super instructable, svaka čast. Dođe mi da napravim taj stol, jedino ne znam šta da radim sa njim
Dok napraviš stol past će ti sto stvari na pamet...
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 22:42   #2154
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
ja imam od einhella onaj tc 2025, svako malo je u pevecu na akciji za 900kn i mogu reci da me dobro sluzi za hobisticke projekte.

razmisljao sam i ja da sam napravim postolje i namontiram rucni cirkular naopacke, pogledao hrpu videa i na kraju odustao. ak bi to radio, napravio bih malo vecu pilu, a za to jednostavno nemam mjesta.

s ovim einhellom sam zadovoljan, neke mane se jednostavno kompenziraju diy rjesenjima ak se trazi veca preciznost, ne siluje se pri radu i za "po doma" mi je sasvim ok.

s njim sam napravio ovj plocu za stol od hrastovine
https://ibb.co/k1fGbrb
okarm je online   Reply With Quote
Staro 15.04.2021., 20:06   #2155
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Sinoć i danas popodne sam uređivao kupatilo.

Einhell Herocco se iskazao bome, oštemao sam zidne pločice kao maslac kao i kadu (zid od cigle i betonski blokovi.

Začudilo me koliko dobro radi iako je tehnika bitnija od snage. Nakon toga sam sa Axxio kutnom brusilicom ispilao gizanu kadu popola te još skinuo skoro pola pločica s poda skupa s cca 3-4cm betona jer nisu lijepljene lijepilom nego cementom pa je muka.

Ovo je ipak išlo nešto sporije i definitivno trebam upogoniti onaj čekić za rušenje uskoro.

Sve u svemu jedno popodne vremena za skoro cijelu kupaonu demolirati i nije loše.

Slike
https://photos.app.goo.gl/rT2EU1BCQVCPnC6h9
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2021., 20:54   #2156
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,929
E stari, pokazao si mu tko je gazda
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2021., 21:06   #2157
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
ja imam od einhella onaj tc 2025, svako malo je u pevecu na akciji za 900kn i mogu reci da me dobro sluzi za hobisticke projekte.

razmisljao sam i ja da sam napravim postolje i namontiram rucni cirkular naopacke, pogledao hrpu videa i na kraju odustao. ak bi to radio, napravio bih malo vecu pilu, a za to jednostavno nemam mjesta.

s ovim einhellom sam zadovoljan, neke mane se jednostavno kompenziraju diy rjesenjima ak se trazi veca preciznost, ne siluje se pri radu i za "po doma" mi je sasvim ok.

s njim sam napravio ovj plocu za stol od hrastovine
https://ibb.co/k1fGbrb

je taj ok za amatera kojem je cilj srezat par ploča i letava pa kak bude...kupio sam u Lidlu njihov...vratio ga treći dan jer nisam htio provest još 3 mjeseca za DIY kvalitetne vodilice i graničnike.

bez traya sa vodilicama u kombinaciji sa kugličnim ležajevima nema kvalitetnog i preciznog reza (to je ono kad imaš ploču/tray koja klizi a na njemu je mdf/iveral kojeg režeš a ne da taj MDF/iveral guraš po statičnoj površini gdje trebaš upret da svladaš trenje).
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 08:37   #2158
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Sinoć i danas popodne sam uređivao kupatilo.

Einhell Herocco se iskazao bome, oštemao sam zidne pločice kao maslac kao i kadu (zid od cigle i betonski blokovi.

Začudilo me koliko dobro radi iako je tehnika bitnija od snage. Nakon toga sam sa Axxio kutnom brusilicom ispilao gizanu kadu popola te još skinuo skoro pola pločica s poda skupa s cca 3-4cm betona jer nisu lijepljene lijepilom nego cementom pa je muka.

Ovo je ipak išlo nešto sporije i definitivno trebam upogoniti onaj čekić za rušenje uskoro.

Sve u svemu jedno popodne vremena za skoro cijelu kupaonu demolirati i nije loše.

Slike
https://photos.app.goo.gl/rT2EU1BCQVCPnC6h9

Imao sam slicnu situaciju di je ljepljeno cementom, kupio sam bio za 90kn u pevexu udarno dlijeto od 50mm sirine i naostrijo ga fleksom, to mi je pomoglo da idem bar duplo brze.
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 11:29   #2159
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Pitanje - gdje kupiti grijač za veš mašinu Bosch?
Potrošio cijeli dan i nigdje naći...
00649798 je kataloški broj.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 11:53   #2160
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Pitanje - gdje kupiti grijač za veš mašinu Bosch?
Potrošio cijeli dan i nigdje naći...
00649798 je kataloški broj.
Probaj Batis u Zagorskoj

Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
9800pro je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na