Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2024., 10:02   #10351
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,678
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Ne vidim šta fali 12R. 588€ novi, SD 8 Gen2, LTPO ekran, solidne kamere, vrhunska baterija, punjenje, hrpa RAM-a/memorije....

Preporuka u skladu s onim što je traženo.
Točno to
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2024., 12:20   #10352
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,159
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Uostalom što će mu kockasti Šljamsung sa lagavom kamerom i uštekanim animacijama
Stvarno je jedan od najružnijih mobova koje sam vidio, a s druge strane običan S23 jedan od najljepših. Ali jbg, to kao i ajFon, Sansun je Sansun
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2024., 17:44   #10353
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Po apsolutno svemu osim punjenju.
Za SOT mu je to najbitnija stavka.
Citiraj:
Autor fico007 Pregled postova
Bilo je ili polovni s23 ultra ili novi op 12r. Koliko sam ja skužio preporuke su bile novi op 12r. Sad je gotovo. Danas stigao op 12r pa ćemo vidjeti. Jedino još trebam savjet koji punjač kupiti za op ( u hr dućanima)
Mislite li da sam se jako zaj...?
Zašto punjač? Pa dobiš ga u paketu za razliku od samsunga.
Nisi se zajebo prema onome kaj tražiš. Ultra je bolji u kamerama i softwareu općenito te ima dodatnih featurea za koje je upitno da li ti to uopće treba. Ako ti treba čisti performance telefon sa dobrim SOT-om onda je to Oneplus.

I druga stvar, novo je novo.

Zadnje izmijenjeno od: Tualatin. 20.04.2024. u 17:56.
Tualatin je online   Reply With Quote
Staro Jučer, 14:18   #10354
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 252
Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
Za SOT mu je to najbitnija stavka.

Zašto punjač? Pa dobiš ga u paketu za razliku od samsunga.
Nisi se zajebo prema onome kaj tražiš. Ultra je bolji u kamerama i softwareu općenito te ima dodatnih featurea za koje je upitno da li ti to uopće treba. Ako ti treba čisti performance telefon sa dobrim SOT-om onda je to Oneplus.

I druga stvar, novo je novo.
Hvala svima na komentarima!
Ja sam naručio mobitel kod nas u Hrvatskoj na nekom popustu je bio 100 eur jeftiniji nego na službenoj OnePlus stranici za Hrvatsku (10 eur jeftiniji nego na Gomibi, 20 eur skuplji nego na mobileshop.eu). Ali nisam dobio punjač, a mobitel je bio originalno zapakiran sa sigurnosnim naljepnicama na kutiji i kutija je bila ono što kažu "vakuum". Omot u kojemu se nalazio mobitel je također bio netaknut, jer se mobitel iz tog omota nije mogao izvaditi da se taj omot ne potrga barem malo. Vrećica s papirima i kablom je isto bila original zalijepljena.

To sam vidio na više mjesta gdje sam gledao miobitel, npr Gomibo, Mobileshop isto piše da se ne dobije punjač, dok na službenoj OnePlus stranici piše da se dobije mobitel. Očito sve ovisi odakle se naručuje (valjda za koje tržište).

I tip u servisu za mobitele gdje sam tražio zaštitu za staklo i "wallet" ili masku za mobitel je rekao da je mobitel sasvim dobar. Naravo ovo traženo nije imao pa sam naručio s e-bay-a.
Ja sam u ovih par dana koliko imam OP sasvim zadovoljan, a još nisam skužio ni hrpu mogučnosti koje ima, jer nemam vremena se puno baviti njime.
Sin mi ima S23 ultra i on je super zadovoljan njime, ali meni ne trebaju neku UI fore i sl. Ipak sam ja "stariji" čovjek.

Zadnje izmijenjeno od: fico007. Jučer u 14:32.
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 21:01   #10355
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Onda ni OP više ne isporučuje punjač za EU tržište.
Tualatin je online   Reply With Quote
Staro Jučer, 21:50   #10356
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Na službenom OnePlus sajtu je navedeno da model 12R dolazi s punjačem 100W u kutiji, isto tako dolazi i model 12, i model 11 itd...
https://www.oneplus.com/hr/12r/specs

Tako da bi ja poslao upit OnePlus podršci i pitao zašto nema punjača u kutiji, moguće da je to neki testni primjerak koji se šalje recezentima...
Takav jak punjač košta cca 40-50 eura, tako da nije mala stvar ako ga nema u kutiji i osobno ga ne bi ni kupio bez punjača.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 22:30   #10357
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Očito za pojedina tržišta ne dolazi ili ima verzija koja dolazi bez punjača jer mobileshop.eu isto prodaje OP seriju 12 bez punjača.
Tualatin je online   Reply With Quote
Staro Jučer, 22:38   #10358
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Da, kad se promjeni na OP sajtu neka država koja nije u EU, npr. Srbija, onda se vidi da u paketu nema punjača:
https://www.oneplus.com/rs/12r/specs
Mobileshop je Češka firma i na njihovom tržištu se dobije punjač, ali oni očito uvoze s nekih lijevih tržišta pa prodaju bez punjača i na tu foru mogu biti jeftiniji od drugih.
Uglavnom, treba paziti kod kupnje, model namjenjen za prodaju u EU treba imati punjač.

P.S. A nije isključeno ni da su modeli koji su namjenjeni za non-EU zemlje lošije kvalitete, sa lošijim komponentama, kako to već ide...
__________________
...

Zadnje izmijenjeno od: nepalac. Jučer u 22:45.
nepalac je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na