Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2016., 14:14   #6031
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Traži razlog storniranja zahtjeva.
Kako nisu napravili preseljenje priključka u zadanom roku traži raskid ugovora bez naknade pisanim putem i navedi ovo što si sada naveo.
Onda pređi na nekog jeftinijeg (tipa iskon, h1...) i tek si tada pobijedio.
Sada je 1:0 za T-Com jer ti nemaš uslugu
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 14:18   #6032
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Taj zahtjev ti je bio storniran vjerojatno vec nakon par dana od predavanja. Moja firma je predala zahtjev za preseljenje i isto su nam rekli da to traje do 60 dana. Imali smo vezu pa smo svega nakon 3 dana saznali da je zahtjev storniran. Da nismo imali vezu vjerojatno bi nas zavlacili isto tih 60 dana. Zalosno je da su tako neprofesionalni. Ako ne mozes pruziti uslugu na drugoj lokaciji javi pa da trazimo dalje a ne cekati 60 dana. Na kraju nam metronet provlaci optiku a t scum ne moze obican adsl pruziti.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.01.2016., 14:24   #6033
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Traži razlog storniranja zahtjeva.
Kako nisu napravili preseljenje priključka u zadanom roku traži raskid ugovora bez naknade pisanim putem i navedi ovo što si sada naveo.
Onda pređi na nekog jeftinijeg (tipa iskon, h1...) i tek si tada pobijedio.
Sada je 1:0 za T-Com jer ti nemaš uslugu
Upravo poslao mail.
Velim da ja vodim tcom 1:0 jer ono kaj sam pričao o pola godine tužakanja dobio sam ispriku i svi dugovi su 0 kn kao što su i trebali biti.
Drugi razlog zašto sam na konju je to što sam ja ovu situaciju htio

Dakle otišao sam iz podstanarskog stana u drugi di imam net, tako da mi ovaj stari nije trebao, priključak sam preselio na adresu gdje sam prijavljen a igrom slučaja "ne znam" da nema slobodnih parica. Jedino na što su se mogli vadit je bila potvrda policije o prebivalištu a to imam, tako da sam sa svih strana pokriven. Cilj mi je bio raskinuti ugovor bez penala.
1 godina ugovora im ode za đabe

Već vidim kakav ću odgovor dobit na mail, samo jbg, ne znaju sa kim imaju posla

@Sale

Zvao sam ja nekoliko puta SZK i info koji sam dobio je da svi tehnički preduvjeti postoje a ja znam da ne postoje
Al neka, ovak je slađe
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 14:32   #6034
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Sramota...meni niti Iskon/VIP/T-Com nisu mogli dati internet jer "nema" parice..a znam da je ima. Na kraju mi jedan tehničar koji mi je radio za tvrtku nešto došao, našao paricu i spojio me i sada je sve oke..
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 14:35   #6035
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Heh a ti ne znaš s kime imaš posla
Kada oni vide da bi ti raskinuo ugovor, hop stave PCM u ormarić i imaju paricu za tebe

Vidio to dosta puta u RL.
Sretno
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 14:38   #6036
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Najsmjesnije je da smo mi saznali da je zahtjev storniran ali szk je i dalje tvrdio da moramo cekati te da postoje tehnicke mogucnosti Najbitnije da si se osigurao i sada ti ne mogu nista
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 14:43   #6037
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Heh a ti ne znaš s kime imaš posla
Kada oni vide da bi ti raskinuo ugovor, hop stave PCM u ormarić i imaju paricu za tebe

Vidio to dosta puta u RL.
Sretno
Nije problem samo u parici
Problem je da tam imam net i jedan kabel provučen, ako mi žele dat net trebaju provuć još jedan kabel od stupa do mene
U ugovoru imam 10Mb ako bi stavili PCM ne znam dal bila veza bila iznad onog propisanog minimuma pa bi i tu mogla situacija past u vodu


Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Najsmjesnije je da smo mi saznali da je zahtjev storniran ali szk je i dalje tvrdio da moramo cekati te da postoje tehnicke mogucnosti Najbitnije da si se osigurao i sada ti ne mogu nista
Ma debili, jednom su mi govorili da ću privremeno dobit neki homebox dok se ovo sa paricom ne složi, pa sam se nadao da ću doživjet da će tcom dobit odjeb ko kuća al nisam nažalost te sreće

A sad nakon ovih 60 dana ne mogu mi apsolutno ništa, još sam i neke sitnice provjerio sa hakomom tak da si sad idem napravit gem u tu čast

U ponedjeljak im nosim ruter u centar
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 15:13   #6038
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Svakako javi sta kazu
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2016., 15:23   #6039
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Evo da probam pogodit

Prvi odgovor će bit odbijenica i da će u najkraćem roku to sredit i da se ispričavaju, eventualno će reć da ne mogu raskinut bez da platim penale.

Nakon toga ide lijepi mail povjerenstvu gdje će odgovor biti: ok, naša krivnja, ugovor je raskinut na našu štetu
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2016., 23:28   #6040
Lignjun
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rab
Postovi: 7
Da li Pickbox preko t-coma emitira sadržaj u HD-u?
Naravno ako uzmem maxtv hd...
Lignjun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2016., 12:58   #6041
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Zanimaju me ove turbo opcije, šta je to stvarno tako jeftino, samo 10kn povećanje brzine? Kako mogu znati koja maksimalna brzina je dostupna na mojoj lokaciji?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 13:12   #6042
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
da cijena je takva

nazoveš 08009000 zatraži najveći turbo koji želiš, pa ćeš vidit dal die, ak ne onda manji, i tak
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 15:47   #6043
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Ma zvao sam ih i kažu možemo poslat zahtjev pa ako prođe imate a ako ne onda ništa a kod ovoga turbo 10 piše brzina "5-10mbps" i sad npr može 5mbps i oni mi to uvale a sad imam 4mbps.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 18:44   #6044
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Ako imas 5 neće se ni aktivirati, realno sve ispod 9-9,5 sam zahtjev rijetko kada prođe.
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 18:52   #6045
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Stavi parametre parice. Ali ja stvarno nisam vidio paricu koja ne može 10mbps na adsl-u. Stvarno u nekoj zaselini moraš živjeti za to.
Čak mi neki poznanici u Munama imaju 10mbps.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 19:14   #6046
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,063
Slabo onda poznajes svoju zemlju
U okolici Zagreba u tri zaseline koje ja znam (sve tri su na manje od 20km zracne linije od centra Zg-a) a sigurno ih ima jos podosta, nema teorije dobit stabilnih 4mb/s, a kamoli 10. Centrale su udaljene preko 4km od zaselina...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2016., 19:14   #6047
...Tihomir...
Premium
Moj komp
 
...Tihomir...'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 296
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Stavi parametre parice. Ali ja stvarno nisam vidio paricu koja ne može 10mbps na adsl-u. Stvarno u nekoj zaselini moraš živjeti za to.
Čak mi neki poznanici u Munama imaju 10mbps.
Kako nisi vidio? Ako čovjek ima maxtv onda mu za 10 treba 14 a to već nemaju svi
...Tihomir... je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2016., 00:47   #6048
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Stavi parametre parice. Ali ja stvarno nisam vidio paricu koja ne može 10mbps na adsl-u. Stvarno u nekoj zaselini moraš živjeti za to.
Čak mi neki poznanici u Munama imaju 10mbps.
Stavi parametre parice?
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2016., 02:32   #6049
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Dakle prošlo je ravno 60 dana od datuma kad sam tražio preseljenje priključka, isti tcom nije preselio. Sad zovem SZK da pitam di je zapelo i veli tip da je storniran zahtjev
Tehnicki, pravno tj. kako god okrenes ako je zahtjev storniran sa njihove strane zbog nemogucnosti preseljenja sasvim i apsolutno je nebitno jesi ti cekao 20/30/60 ili 120 dana. Posto je zahtjev storniran u samom startu onda ne vaze ni zakonska pravila oko preseljenja.

Da bi vazila neka pravila i procedura taj zahtjev mora biti u istoj medjutim kako je navedeni storniran nema ni procedure.

Pravo preseljenja prikljucka je samo pravo sto ne znaci da se isto mora i pod svaku cijenu i konzumirati, imamo mi svi pravo i na vecu brzinu ili opcenito bilo koju uslugu ako je ista tehnicki dostupna.


Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Taj zahtjev ti je bio storniran vjerojatno vec nakon par dana od predavanja.
Da, vjerojatno su vidjeli da nema mjesta/mogucnosti i stronirali te je cak moguce da na t-com mailu ima o tome i obavijest.

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Evo da probam pogodit

Prvi odgovor će bit odbijenica i da će u najkraćem roku to sredit i da se ispričavaju, eventualno će reć da ne mogu raskinut bez da platim penale.

Nakon toga ide lijepi mail povjerenstvu gdje će odgovor biti: ok, naša krivnja, ugovor je raskinut na našu štetu
Daj boze ali masta radi svasta Ne pricam bez veze, prosao sam i preseljenje i raskid ugovora tako da ne pricam bas bez veze.

Da ti je bio uvazen zahtjev za preseljenje, procedura je sljedeca:

1. Svi "paketi" koje imas se raskidaju u pojedinacne usluge.

Znaci primjerice "max2 s neki" se razdvaja na:

a) Telefon
b) Internet
c) Brzina
d) Osnovni paket prometa

2. Seli se prikljucak na novu adresu i ukljucuje se:

a) Telefon
b) Internet
c) Brzina
d) Osnovni paket prometa

3. U ovisnosti kakva je nova parica dobijes i stari/novi paket.

Znaci Flat moze, telefon moze, brzina moze biti manja !

Iz svega sto si opisao moja predpostavka je da ces dobiti onaj MaxNet mini i placati jos 1g. Apsolutno nemaju nikakve zakonske obaveze raskinuti tebi ugovor jer si ti preselio tamo gdje nema tehnickih mogucnosti za nastaviti koristi uslugu.
Pravno gledajuci ti si njihov korisnik koji je podnio neki zahtjev, oni odbili i mogu napisat radi cega god zele... boli njih kuki jesi ti na skijanju, u Zanizibaru ili negdje drugdje, ti si njihov korisnik
na ugovorenoj obavezi jos 1g. Da je tvoja kuca ili stan, da prodas i odselis na Maldive njih se to ne tice, ugovor je na tvoje ime/OIB i ako nisi prenio na novoga vlasnika racuni na tebe stizu i dalje.

Moze se desiti da dobijes raskid bez penala ali to je iskljucivo njihova dobra volja, zakonski nemaju obaveze. Bilo je slucajeva da dolaskom VDSL-a nekim korisnicima koji su na 3-4km i imali su ADSL do 4Mbps jednostvno iskljucen net jer parice sada to nemogu progurati i dobili ljudi 3G routere i Max Net mini.

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 08.01.2016. u 02:41.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2016., 08:00   #6050
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
silver_tip,

nažalost nikada ne jave da je zahtjev storniran dok ne prođe njihov službeni rok od 60 dana. Dobio sam i odgovor od njih da im to nije poslovna praksa obavještavati korisnike dok ne prođe rok. To je ono što mene ljuti jer ako se ne snađeš nećeš saznati da li je stornirano ili ne. Javi odmah pa da idem dalje tražiti.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2016., 09:07   #6051
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Destrojer

U krivu si.
2 put sam ih kontaktirao i receno je da tehnicki preduvjeti postoje i da me "samo" trebaju ukljucit.
Dakle oni su mogli odbit zahtjev ali nisu, dakle od potpisivanja preseljenja imaju 45 dana, bmk jel mogu il ne mogu, oni imaju 45 dana da mi daju uslugu koju sam imao. To mi je potvrdjeno od pravne sluzbe hakoma
Isto tako ako nemaju tehnicke mogucnosti oni mogu ppnudit onaj home box ali ga ja nemam obavezu prihvatit! U tom slucaju ugovor se raskida odmah!

Gle zajebano je kad ne znas svoja prava pa te mogu jebat, a kad znas proceduru onda im samo citiras stavke zakona i ne mogu ti nis, do hakoma, ako si u pravu, ne zele da dodje, tak da do zadnjeg trzaja ce pokusat sve.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 09:49   #6052
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
A hebemu misa i prezentaciji problema tvog

Pa jesu stornirali ili nisu ? Gore si napisao da je zahtjev storniran a sad nisu odbili ?

Kad bi to tako bilo ona bi svi na ugovoru "selili" bar jednom godisnje jel... Ni jedan ISP nema zakonsko uporiste trazit od plavaca potvrdu o prebivalistu i slicno itd... kako ce oni dokazat da sam "ja preselio" ili nisam ?!

Mutne vode se nadas, igras no mislim da se neces tek tako lako izvuci.

Ako je sluzbeni zahtjev za preseljenjem linije storniran kako si prije rekao, samo dobra volja tamo nekoga te moze spasiti penala od raskida ugovora.

Racuni i dalje stizu jel ? I stizat ce Stizat ce i dok Hakomu pises zalbu i proce ti ugovor dok isti to rijesi....

Da je to tako jednostavno zbrisati od ugovorene obaveze vec bi na 5-toj adresi bio, ne samo ja...
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 10:10   #6053
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Zahtjev je storniran negdje 55 dan od potpisivanja prebacivanja, prije toga su svaki put rekli da prebacivanje zna potrajat. I to je preko onog vremena za prebacivanje kaj im kazu uvjeti koristenja.
Hakom veli da oni mogu trazit dokaz o prebivalistu bas zbog tog da se ne dogodi da netko trazi preseljenje na otok jabuku
15 dana je rok da odg na prigovore, nakon tog 30 dana povjerenstvo i nakon njega ide hakom.
Sa strane hakoma ja sam potpuno cist, i njihova pravna sluzba kaze da imam temelja za raskid.
I racuni mi ne stizu jer nemam uslugu
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 10:40   #6054
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ali onda su usluge na onoj adresi iskljucene ? Ako je tako onda je to sasvim nova situacija koja u globalu moze dobro po tebe zavrsiti.

Ako je tamo iskljuceno zbog preseljenja i prosao rok i ne mogu ukljuciti na novoj adresi jer netko nije tamo svoj posao odradio i provjerio mogucnost na novoj adresi prije iskljucenja stare, onda je iskljucivo njihov problem sadasnja situacija.

Sta krijes ko zmija noge cjelu kronologiju desavanja ? Mora se cupati info

Znaci bilo je: Zahtjev-Iskljucenje-Preseljenje-Zapelo nemoze-Stornirano i sad tak kako je.

Da, ako je tako onda si miran, jedno ako se odluce zicu provuc, onda si nahebo.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 16:38   #6055
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Zvala me danas zenska iz SZK i kaze da ce nam podici brzinu sa 10 na 30, da zadovoljavamo tehnicke uvjete i pitala je koji router imamo.Bez ugovorne obveze, kao i do sada.
Sada samo cekam da me prebace, zanima me mogu li traziti i vise (izgleda su me prebacili na drugu centralu, ili su mijenjali parice s obzirom da do jucer nisam mogao podnijeti zahtjev za vecom brzinom jer parica i ostalo nisu zadovoljavali tehnicke uvjete).
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 17:43   #6056
mirko1
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: čakovec
Postovi: 44
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Zvala me danas zenska iz SZK i kaze da ce nam podici brzinu sa 10 na 30, da zadovoljavamo tehnicke uvjete i pitala je koji router imamo.Bez ugovorne obveze, kao i do sada.
Sada samo cekam da me prebace, zanima me mogu li traziti i vise (izgleda su me prebacili na drugu centralu, ili su mijenjali parice s obzirom da do jucer nisam mogao podnijeti zahtjev za vecom brzinom jer parica i ostalo nisu zadovoljavali tehnicke uvjete).
Jucer ne može danas može baš ne vjerujem.
mirko1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2016., 18:02   #6057
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor mirko1 Pregled postova
Jucer ne može danas može baš ne vjerujem.
Well...zvali jesu, rekli su sto su rekli.Napisao sam sve iznad.
Medutim, na stranici i dalje ista prica, koji god paket odaberem:



Ista stvar i sa paricom, te podacima unutar routera.
Bas me zanima sto ce se dogoditi kroz par dana i da li ce me prebaciti.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 12:07   #6058
Jole911
Premium
Moj komp
 
Jole911's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Hrvatska-Požega
Postovi: 423
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Well...zvali jesu, rekli su sto su rekli.Napisao sam sve iznad.
Medutim, na stranici i dalje ista prica, koji god paket odaberem:



Ista stvar i sa paricom, te podacima unutar routera.
Bas me zanima sto ce se dogoditi kroz par dana i da li ce me prebaciti.
Pokušaj ukucat podatke na Iskonu, da vidimo sta će ti pisati?
Jole911 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 15:24   #6059
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Evo, samo da napravim report.Danas mi je nestalo neta i mislio sam da me vjerojatno prebacuju na VDSL, jer ni MaxTV nije radio.
Nakon par minuta je sve proradilo i dobio sam obavijest na mail od HT-a da je moj zahtjev, napravljen 9.1.2016 uspjesno zaprimljen i realiziran.

Ovo su novi podaci iz router-a:



Ovo je nova brzina:



Nije mi jasno zasto do jucer nisam bio u mogucnosti predati zahtjev za Turbo opcijama, ali dobro.Necu se buniti.Lijepo od njih sto su me se sjetili sami od sebe.
Jos jedno pitanje za vas koji se kuzite u parametre sa parice, koja je maksimalna brzina koju bih mogao zatraziti?

Tnx.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.

Zadnje izmijenjeno od: Alph4Dawg. 10.01.2016. u 15:35.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 18:04   #6060
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Max bi ti bio 40Mbps + Maxtv.
Imaš dobru paricu.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na