Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2018., 14:25   #4201
redhill
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 64
Trebam za brata novo mob, bitno mu je da je jaci od mog Redmi Note 5.



Sto bolja baterija odnosno izdrzljivost, ekran između 5 i 6, po mogućnosti sto manji zaslon. Perfomanse kao sto sam rekao bolje nego kod mog RN5 i da bude sto noviji, od ove godine ili kraj prosle nista starije.



Sve u svemu bolji od mog RN5 Buđet do 3000,ali sto jeftinije to bolje.
redhill je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2018., 15:06   #4202
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Pocophone F1
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2018., 18:57   #4203
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
krivo
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2018., 22:38   #4204
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,656
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kako je A9 ušao u izbor skupa s drugim flagshipovima? Logičnije bi mi bilo da je S9 u pitanju.
U čemu je točno A9 slabiji od S9, pa ne može ući u izbor?

Jedino što vidim je da A9 ima veći ekran, ali nešto niže rezolucije, pa nema 570 ppi kao S9, nego 392. Big deal...
----

Počeo sam gledati i Mate 20 Pro i Note 9.
Ako netko ima, ili je imao neki od Note modela, koliko je olovka korisna, a koliko gimmick?

Vidim da bi mi moglo poslužiti za OneNote koji često koristim, ali može li zamijeniti notes i kemijsku?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2018., 22:50   #4205
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
krivo
Pametan upis na forum, možda da daš i neki prijedlog a ne da diš-pr čabe?
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2018., 23:01   #4206
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
U čemu je točno A9 slabiji od S9, pa ne može ući u izbor?

Jedino što vidim je da A9 ima veći ekran, ali nešto niže rezolucije, pa nema 570 ppi kao S9, nego 392. Big deal...
----
Kako u čemu? U svemu... Procesor ponajprije i najbitnije. A9 je allaboutcameraphone, a S9 je flagship. Dakle, redom, procesor je fest slabiji u a9, gpu također, kamera je napucana megapikselima a nema 4k@60 snimanje niti slowmo, zaostao je na usb2.0, nema iris scanner (imho, ništa više osim njega ne koristim na mobitelu za otključavanje), nema wireless charge. Eto, ukratko, od bitnih stvari.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Počeo sam gledati i Mate 20 Pro i Note 9.
Ako netko ima, ili je imao neki od Note modela, koliko je olovka korisna, a koliko gimmick?

Vidim da bi mi moglo poslužiti za OneNote koji često koristim, ali može li zamijeniti notes i kemijsku?
Ne znam može li zamijenit kemijsku i notes, probavao jedno vrijeme sam od tetke note9, meni je prevelik. Osim toga, nema se tu šta puno reći, flagship kakav treba bit, kamera, ekran, sve. Olovka je fora jer možeš okidat fotke preko nje dok mob negdje stoji naslonjen, i crtanje tj zapisivanje po fotkama je ono što je meni sjelo jer je jednostavnije nego ovo kako sad moram fotkat, pa u edit modeu otvorit text box i zapisat podatak na fotku.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2018., 01:56   #4207
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Pametan upis na forum, možda da daš i neki prijedlog a ne da diš-pr čabe?

Pisao sam odgovor na svoj post pa sam skužio da sam krivo pisao - zato sam napisao krivo
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2018., 10:37   #4208
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,656
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Kako u čemu? U svemu... Procesor ponajprije i najbitnije. A9 je allaboutcameraphone, a S9 je flagship. Dakle, redom, procesor je fest slabiji u a9, gpu također, kamera je napucana megapikselima a nema 4k@60 snimanje niti slowmo, zaostao je na usb2.0, nema iris scanner (imho, ništa više osim njega ne koristim na mobitelu za otključavanje), nema wireless charge. Eto, ukratko, od bitnih stvari.

Ne znam može li zamijenit kemijsku i notes, probavao jedno vrijeme sam od tetke note9, meni je prevelik. Osim toga, nema se tu šta puno reći, flagship kakav treba bit, kamera, ekran, sve. Olovka je fora jer možeš okidat fotke preko nje dok mob negdje stoji naslonjen, i crtanje tj zapisivanje po fotkama je ono što je meni sjelo jer je jednostavnije nego ovo kako sad moram fotkat, pa u edit modeu otvorit text box i zapisat podatak na fotku.
Redovno preskačem podatke o CPU, RAM i GPU, jer mi je komično da "džepni uređaj" mora imati 8-core procesore i 8GB RAM-a da bi "radio".

USB 2.0 ili 3.0 (3.1), totalno nebitno. Ne sjećam se kad sam prebacio nešto kabelom na komp. OneDrive brine o tome.

Wireless Charge je za mene umro s Lumiama, nijedan uređaj koji sam nakon njih imao nije imao tu mogućnost, pa sam se riješio i kompleta punjača. Ne mislim opet ići u taj film.

Iris scanner... Znači, da bih mobitel otključao, moram ga staviti ispred sebe da mi vidi facu? Trenutno mobitel otključam još u džepu dok ga vadim (otiskom prsta) i dok mi dođe pred facu, spreman je za korištenje. Neki kukaju za 1ms razlike u brzini čitanja otiska, a iris scanner je najsporiji način otključavanja ikad i nitko nema problema s njim, čudno.

Note mi se zbog te olovke čini najboljim izborom, jer ako se naviknem, notes je out. Pošto je službeni mobitel, sve ove gluposti od društvenih mreža, igri i sličnih stvari koje traže puno hardverske snage, nemaju što tražiti gore.

Fotke su mi bitne, ali ne treba mi fotka od 40 mpx, kad je kasnije moram smanjivati na 800x600 da bi mi njih nekoliko ušlo u limit od 5MB po mailu.

Idealan uređaj bi mi bio jedan od onih novih BlackBerrya s tipkovnicama (Key2), samo ih nitko od operatera nema u ponudi
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2018., 11:06   #4209
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Redovno preskačem podatke o CPU, RAM i GPU, jer mi je komično da "džepni uređaj" mora imati 8-core procesore i 8GB RAM-a da bi "radio".

USB 2.0 ili 3.0 (3.1), totalno nebitno. Ne sjećam se kad sam prebacio nešto kabelom na komp. OneDrive brine o tome.

Wireless Charge je za mene umro s Lumiama, nijedan uređaj koji sam nakon njih imao nije imao tu mogućnost, pa sam se riješio i kompleta punjača. Ne mislim opet ići u taj film.

Iris scanner... Znači, da bih mobitel otključao, moram ga staviti ispred sebe da mi vidi facu? Trenutno mobitel otključam još u džepu dok ga vadim (otiskom prsta) i dok mi dođe pred facu, spreman je za korištenje. Neki kukaju za 1ms razlike u brzini čitanja otiska, a iris scanner je najsporiji način otključavanja ikad i nitko nema problema s njim, čudno.

Note mi se zbog te olovke čini najboljim izborom, jer ako se naviknem, notes je out. Pošto je službeni mobitel, sve ove gluposti od društvenih mreža, igri i sličnih stvari koje traže puno hardverske snage, nemaju što tražiti gore.

Fotke su mi bitne, ali ne treba mi fotka od 40 mpx, kad je kasnije moram smanjivati na 800x600 da bi mi njih nekoliko ušlo u limit od 5MB po mailu.

Idealan uređaj bi mi bio jedan od onih novih BlackBerrya s tipkovnicama (Key2), samo ih nitko od operatera nema u ponudi
To je sve onda stvar ukusa, ali svejedno jedan a9 nema šta tražit u istoj rečenici sa note9, niti ostalim navedenim mobitelima ranije. Jbg, tak je, jednostavno previše toga nema niti ga samsung želi trpat u flagship kategoriju. Zaboravio sam i jedan od bitnih fičura koje a9 nema - ip68 - od s5 sam na mobitelima s kojima ne moram razmišljat gdje sam i kako ih koristim, i niti jedan nije krepao nakon što je pokisnuo skupa sa mnom, klinac ga zalio sokom ili vodom, ili eto meni smotanom nekidan upao u juhu dok sam starom pokazivao neku fotku, itd. Bez toga više ne gledam mob Ali pričamo o tvojim prohtjevima, pa - odi onda negdje u tcentar pa isprobaj note9, ak ti nije prevelik za koristit, mob je top. Mene je samo to odbilo, jednostavno imam nekakav limit do kojeg idem, sve preko mi nikako ne paše. I s9 mi je već predugačak, spasilo ga je što je uzak naspram visine pa dobro leži u ruci (jednoj, o tom i pričam da me netko krivo ne shvati, jer ak moram držat mob u ruci ko tacnu s 2 ruke, onda je to pušiona). Iris scanner radi u sekundi, (i definitivno nije najsporiji način otključavanja ikad, tu pričaš neutemeljene gluposti, recimo na novom ajfonu radi iz kosa sa stola u stotinki sekunde bez jebemti, dok kod mene na s9 moram pogledat u senzor baš i treba mu mooožda pola sekunde), a meni otisak prstiju ne radi niti na jednom mobitelu odavno jer su mi jagodice zbog posla zguljene 24/7, tak da ono, to je opet stvar potrebe/ukusa/navike.
Olovka na noteu je zanimljiva i korisna zbog te 2 tipke na sebi, nisam probao kako se mogu i da li se mogu dodavati raznim aplikacijama ili rade samo sa samsung only appovima baš za note, ali svejedno je u ovima koje dolaze uz note predinstalirane brutala. Dakle, odi negdje u centar i isprobaj note9, to i je the mob za poslovnjake, nema dalje. Blackberry mi je onako, meh. Jednostavno ne vidim poantu u fizičkim tipkama odavno.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2018., 12:15   #4210
redhill
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 64
Xiaomi Pocophone F1
Nokia 7 Plus
Xiaomi Mi Note 3
Huawei Honor 8X

Najvažnija baterija, pa performanse i onda ovo ostalo, za brata. Sta izabrati?
redhill je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2018., 12:35   #4211
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,656
Nebitno, zašto bi morao biti flagship da bih ga uzeo u obzir.

Svejedno mi je u kojoj je klasi. Note 9 mi se zasad čini najkompletniji po reviewima koje sam pročitao ili pogledao. Šteta što nema konkurencije sa stylusom.

Neutemeljeno? Opet ne čitaš.
Fingerprint senzor aktiviraš kod samog primanja mobitela, a iris scanner kad primiš mobitel i doneseš ga u domet glave.

Ako nosim mobitel u džepu, do trenutka vađenja je otključan i spreman za rad. Cjepidlačenje i totalno nebitno, Samsung ionako ima fingerprint senzor.

Probat ću Note 9, ako mi sjedne ta olovka, super. Dex mi je isto zanimljiv za imati spojeno u uredu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2018., 12:38   #4212
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Citiraj:
Autor redhill Pregled postova
Xiaomi Pocophone F1
Nokia 7 Plus
Xiaomi Mi Note 3
Huawei Honor 8X

Najvažnija baterija, pa performanse i onda ovo ostalo, za brata. Sta izabrati?
Od ovih poco.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2018., 12:56   #4213
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Poco je bolji po svemu jedino honor 8x ima bolji ekran i izgled. Ja bi ga bas mijenjao radi ekrana posto ne igram igre.
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2018., 20:06   #4214
Deekay
Premium
 
Deekay's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Deekay Pregled postova
@FitzTN

Gledao sam po njuškalu, i Face- marketplace. Moram priznati, nisam gledao boju, već okvirnu cijenu da se mogu uklopiti u budžet. Kolege s posla su kupile u Emmezeti za BF, piše da nema u webshopu, jedino možda ovako u trgovini ako im je ostalo.
Kupio sam konačno Mate 10 Pro. Ženi kupio Honor 10 u Santi.

Na prvu, budući da ga imam tek jedan dan;

Mate 10 Pro: kamera izvrsna, nakon honora 8 kojeg sam zadnjeg imao, osjeti se napredak u kameri. Baterija je bila oko 60%, do potpunog pražnjenja sam ga dobro istrenirao, sve postavio i odigrao nešto sitno.

Honor 10 mi je nemjerljivo ljepši model, nešto fizički manji, i ugodniji za jednu ruku. Nisam skinio original naljepnice još s nijednog ekrana dok ne dođe kaljeno pa nemogu 100% usporediti ekrane.

Zasad smo oboje prezadovoljni. Mate 10 se napunio do 100% vrlo brzo, nisam mjerio, ali nešto više od 1h i na 90% je bio.
Deekay je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 14:11   #4215
redhill
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 64
Moze link za najpovoljniju kupovinu Pocophone F1,osnovni model. Po mogucnosti bez Carina I pdva I tih gluposti .
redhill je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 14:35   #4216
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Na forumu ti čovjek prodaje pocophone kupljen kod nas u Mi Store.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=296253

Na honorbuyu ti je s dostavom oko 355 dolara bez carina, pdv. A to ti je malo više od iznosa koji kolega traži.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2018., 16:32   #4217
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Imam ti ja pocophone za 2100 jednom upaljen takoder iz mistora
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 19:24   #4218
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Zanimljiv koncept.Podsjeca na nekadasnje Nokie i Sonye.

https://store.planetcom.co.uk/produc...=6314741858331
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 22:17   #4219
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Xiaomi MI A2 ili Google Pixel prva verzija. Koji odabrati? Oba mogu dobiti za slicnu cijenu. Xiaomi je noviji, Pixel ima Snapdragon 820 i star je telefon naspram
Xiaomija, ali opet je to nekadasnji flagships jos uvijek odlicnom kamerom. Nisam zahtjevan: klasicne radnje (mail, Whatsapp, Viber, surfanje, fotkanje obitelji i snimanje).
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 22:26   #4220
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Kaj nema snap 821 ?
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2019., 22:34   #4221
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor Xiaomi Pregled postova
Kaj nema snap 821 ?
Je, u pravu si.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 08:11   #4222
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,344
Koliko god P1 bio dobar mob, ipak ga je pregazilo vrijeme. Ipak govorimo o mobu iz 2016.g. što je u toj branši jako dugo vrijeme. Mob lagano ide u EOL i pitanje koliko će ga još Google updateati.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 08:46   #4223
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Koliko god P1 bio dobar mob, ipak ga je pregazilo vrijeme. Ipak govorimo o mobu iz 2016.g. što je u toj branši jako dugo vrijeme. Mob lagano ide u EOL i pitanje koliko će ga još Google updateati.
Mislim da cu ici na MI A2. Nisam nikakav prezahtjevan korisnik, a za to ce i Xiaomi biti sasvim dovoljan, ja mislim.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 12:46   #4224
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,190
Ne znam, ja bih uzea Pixel radije.
em ima pun kufer custom ROM-ova, em je flagship grade (stari doduše).
Pogledaj usporedbe u kameri sa Pixelom 3 pa odluči, to ti je najbolje.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 13:23   #4225
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,815
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Koliko god P1 bio dobar mob, ipak ga je pregazilo vrijeme. Ipak govorimo o mobu iz 2016.g. što je u toj branši jako dugo vrijeme. Mob lagano ide u EOL i pitanje koliko će ga još Google updateati.
Uopce se ne mogu sloziti s ovim jer imam potpuno drukcija iskustva sa Nexusima i Samsungom.

1) updejti androida bar za pixele nisu problem, sigurno ce biti custom romova. Ako si obican korisnik i ne patis na latest and greatest onda fino ostanes na zadnjem romu i peglas dalje. Sagledas realno sto nova verzija donosi i shvatis da su razlike manje nego sto se isplati gnjaviti custom romom. Cinjenica je da ce ti pixel prije krepati nego sto ces zbog starije verzije OS-a izgubiti mogucnost instalacije nekih appova ili neki tako >ozbiljniji< problem.

2) pixel 1 nije pregazen sta sve necu cuti... Pa sgs7 istog godista dan danas dobiva updejtove i radi bolje nego na zadnjem marshmalowu kad sam ga kupio, evo ja to mogu potvrditi tako mi malog prsta desne noge. A govorimo o sugavom samsungu. Nexus 5 kupljen na izlasku mi je trajao mislim skoro 3 godine (ne znam gdje je danas, negdje na forumu valjda), Nexus 7 1st gen kupljen na izlasku jos danas radi i baterija traje jedno popodne, a 6P kupljen malo nakon izlaska sam imao najkrace, samo 2 godine iako jos radi ali ga trenutni vlasnik ne zeli vise koristiti (ovaj je jedini imao problema, ne bi ga preporucio rabljenog).

Pixel i 3 godine, mene to ne bi ni najmanje brinulo...

3) ...iako je po meni najvece pitanje kakva je baterija na P1, tj kupujes li rabljenog i u kakvom stanju su danas. Imaju li poznatih mana (Nexus 5 je imao fail s power tipkom, 6P s maticnom i baterijama, 5X s maticnom itd). To su veci problemi jer je to sada mob bez garancije nego neki updejti i trzisna pregazenost.


Ako ti ne smeta MIUI, A2 je bolji izbor s garancijom.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 13:57   #4226
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Koji mobitel kupiti? - 2. dio

Kakve veze A2 ima s MIUI-jem?

Ja bih ovdje išao na A2 čisto zbog toga što je noviji te bolje baterije. Samo ne znam zadovoljavaju li kupca kamera na A2.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 14:10   #4227
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Opet, sad sam naisao na ovo preko eBaya: https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel...bpTKg&LH_BIN=1

U cem je kvaka?
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 14:26   #4228
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,815
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Kakve veze A2 ima s MIUI-jem?
A joh, tolko sam se nazivcirao da sam u glavi vidio one miui ikone i ode sve niz potok. Lapsus calami
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 14:38   #4229
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,190
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Opet, sad sam naisao na ovo preko eBaya: https://www.ebay.de/itm/Google-Pixel...bpTKg&LH_BIN=1

U cem je kvaka?
Premalo prostora na mobitelu.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2019., 14:55   #4230
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Premalo prostora na mobitelu.
Kak to mislis?

Inace, nisam siguran koliko je kamera na MI A2 dobra? Htio bih nesto u rangu kamere od iPhonea 6s, kojeg sad koristim. Znam da je na Pixelu kamera dobra.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na