Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.05.2019., 15:45   #44041
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Možda je i dobra taktika, iznutra kuća avion a izvana ne baš neka sreća, da odvrati lopove, pogotovo ako je prazna kad ga nema.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 15:45   #44042
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Problem je sto ne stigne zamijesati fasadu dok na godisnjem hladi jaja u hr
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:01   #44043
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Vezano za stanje....po Trešnjevci su se pokupovali stanovi i to vidim hrpu ljudi s juga.
Južno ljudi imaju apartmane i rentaju, nije baš da se samo u Zagrebu živi.
S druge strane, cijene u Zagrebu su veće nego u dosta dijelova Hrvatske.
Je, na jugu se kuka kao "sve Zagreb, Zagreb... ", a najskuplje stanove po Trešnjevci i Središću pokupovali dalmatinci, koji onda tu lade jaja i još meni pametuju kako netko može biti siromašan, ma kao i oni to razumiju, jer eto, nije lako, a kupija se stan za keš, ne radi se nigdi, ali se na štekatu piju kave i cuga... ali eto, nije lako, Zagreb im je uzija sve...

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja što sam stariji to me manje zanima da vozim neko čudo od auta, iako aute obožavam i pratim 10 auto kanala na jubito

brijao sam na neku E klasu 220, to mi je oduvijek bio D AUTO, i sada volvo ima čudesa

al auto mi je faking trošak, niš više, odveze me od A do B kak se kaže, ali trenutno mislim da ima(m) tisuću pametnijih stvari di ću utopit tu lovu

kužim da netko ima stoput veću lovu i može vozit kaj oće, al ova ekipa koja vozi auto na kredu (novi passat) a doma nemaju fasadu na kući (znam ih dosta), svaka im čast
Kužim te skroz. Ja već mjesecima pričam kako ću kupiti auto i nabrijavam se, kao leasing ovaj onaj... ali mi mozak stalno kaže "ma di ćeš..."... 5 godina plaćati 2000kn plus obavezni kasko plus otkup vrijednosti na kraju 5. godine... brijem da bi za 3 mjeseca već požalio.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:17   #44044
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,460
i onda eto upalim jubito i čeka me



mmm

ima apple carplay, ima android auto, nema šta nema, svega ima
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:29   #44045
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nema awd u kombinaciji sa dizelom...dakle otpada.

Ali novi V60 mi je vizualno unutar top 5 najboljih karavana na planeti.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:34   #44046
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Ja nisam rekao da se on ne kuži jer si ne može priuštit nego da kaka po autu jer si ga ne može priuštit ili da se jednostavno ne kuži u aute jer je samo on vidio da je xc90 skroz plastičan.

Čak su pohvalili xc90 da nije ko ostali što pod aluminij stavljaju plastiku pa preko foliju, nego su dijelovi baš od aluminija.

da li ti trebam crtati??
XC90 BAZNI PAKET OPREME izgleda za kurac. AMEN. Kao i svaki auto iz te klase. Isto izgelda za kurac i BMW X5, i AUDI Q7, itd
ti pocetni paketi su govno za takvu klasu auta. jel se razumijemo?
Kada sam gledao XC90, i gledam taj bazni model, pa vidim halogene farove ko na hyndai elantri, pa crne plastike po vratima i oko prozora, pa neki plastik fantastik obicni branici, unutra isto siromasno izgleda...

da se razumijemo XC90 je lijep auto, ALI, ALIII u visokom paketu opreme.

No i tada MENI OSOBNO nije odgovarao jednostavno jer ima manje mjesta i nepraktican treci red, malen, stisnut, i ne ergonomican auto.
Fala bogu ima youtube klipova koliko hoces pa gledaj usporedbe i sto kazu i kako to izgleda.

Sto ti jos trebam objasniti. Nije stvar ni u novcima bila, na 50k, par k gore dolje nije bila neka stavka.
Gledao sam i Hondu Pilot (precijenjeni uzas od auta), onda toyote i nissane (dragi isuse, ne mogu progutati taj japanski dizajn i njihov pojam ergonomije i prakticnosti), plus sto imaju uzasne CVT mjenjace, gledao sam minivane, no oni su mi otpali jer jedino Toyota Sienna ima opciju AWD, a toyotu ne bi ni da je bila jeftinija 10k.

Jedini drugi minivan koji mi je bio dobar je Chrysler Pacifica, no samo je FWD, vozi se daleko losije nego Atlas, i da bi imao opremu ko u Atlasu, bio je skuplji jedno 10k.

Kada stavis sve na papir, odvazes sto zelis i sto dobijas, Atlas je bio apsolutni pobjednik.

Htio sam staviti par slika, ali mi takvi pojedinci ubiju volju za ikakvo postanje jer su svi napumpani samo na aroganciju, podjebavanje, prodavanje pameti.


malo promjena teme:
Ovo mi je vrh, https://www.youtube.com/watch?v=qtbzAfdfKVU
slozio sam si Android Auto i u Audia sada, danas se slaze backup camera, pa ce deda odjednom postati skroz moderan, sa navigacijom, bluettotohom, backup camerom, stremanje muzike..
u Atlasu dolazi tvornicki, fenomenalan proizvod.

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 09.05.2019. u 16:42.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 16:42   #44047
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ne moras crtati ali daj sliku, evo trazim xc 90 basic xc90 standard i "najbaznije" sto vidim je ovo?



amena se okani
  Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 17:01   #44048
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sve 5. XC90 je mrak auto. fantastican i u baznoj opremi. Nema boljeg.



AMEN
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 17:02   #44049
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Sto ti jos trebam objasniti. Nije stvar ni u novcima bila, na 50k, par k gore dolje nije bila neka stavka.
Zar nije bilo $25k razlike?
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 17:19   #44050
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ajmo da vidimo koliko dugo mozete prcati i trolati, imam cijeli dan, ajmo, mogu ovo raditi danima, nema problema ajmooooooooooooooooooooo ako vas to veseli
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 17:19   #44051
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
sve 5. XC90 je mrak auto. fantastican i u baznoj opremi. Nema boljeg.



AMEN
izmeta i penisa u pisanju i govoru se okani, koliko imas godina sram te moze biti
  Reply With Quote
Staro 09.05.2019., 18:02   #44052
quazar912
Premium