Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2017., 01:15   #1111
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
To ti je i nebitno.
Kad se mob upali, pobuve vrime sa sim kartice.
Ali ocito je greska u ROMu
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2017., 02:34   #1112
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
To ti je i nebitno.
Kad se mob upali, pobuve vrime sa sim kartice.
Ali ocito je greska u ROMu
Rom je 5.0.2 zadnji sluzbeni.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2017., 10:02   #1113
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Evo guglajući malo kao da ima veze s baterijom to, jesi je mjenjao možda?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2017., 11:21   #1114
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor kvaju Pregled postova
Evo guglajući malo kao da ima veze s baterijom to, jesi je mjenjao možda?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Nisam. Mobitel sam kupio rabljeni prije koji dan. Kad mobitel restartam onda mu ostane vrijeme..
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2017., 09:56   #1115
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor legija Pregled postova
imam kaljeno staklo koje nije na senzoru. i nemogu nikako nac di da iskljucim senzor. trazio po netu ali nigdje nemogu nac.a instalirao sam 10 aplikacija kao za gasenje neradi ni jedna
lako moguce da je proximity prljav iako ti se ne cini, uvuce se masnoca s prljavstinom u tu rupicu na kaljenom, pazljivo ocisti cackalicom pa zatim alkoholom i stapicem za usi.. imao isti "problem"..

od nedavno i ja vlasnik G6, fon je brutalica, kamera ubija mogucnostima, baterija drzi preko 24h, tri vrste gorille i alu frame dizu dojam uredaja, frame je ujedno i pasivan heatsink.. nije zadnji QSD, ali ne vidim da mu treba, fingerprint radi odlicno.. na pogled ostavlja dojam puno krhkijeg uredaja nego sto ustvari je, no kad uzmes mobitel u ruku i pogledas ove kaj po YT razbijaju mobitele, taj dojam nestaje.. kaj ja znam, sluzbeni iphone mi zgleda ko igracka..

nemam realno zamjerke osim bijelog punjaca i bijelog kabla s crnim uredajem, onak wtf.. dodao bih da je kabel kraci nego s prijasnjim uredajima, jebala ih stednja na flagshipu i opcenito politika firme o razlicitim specifikacijama ovisno o trzistu, ko da mi u Europi ne znamo punit bezicno ili ne bi zeljeli imati quad DAC ili 64GB eto zato jer mozemo.. nije mi jasno niti zasto je sadrzaj kutije drugaciji ovisno o "boji"..

G3 udahuo novi zivot, flesnuo zadnji resurrection i odradio lagani termalni mod s bakrenom plocicom 15x15x0,3mm, hoce se razletit kak je brz..
killuminati je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 23:21   #1116
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Reka bi da je skroz ravan. Kaljeno se uhvatilo bez problema. Dok na G5 nije bilo uredno


koju maskicu bi preporucio za G6? dosao mi je danas mob (jos je u ladici na poslu) i sad razmisljam koju zastitu staviti. ide kaljeno staklo i gledam Ringke maskice. Sto bi ti preporucio?

thnx!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2017., 23:50   #1117
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
G3 udahuo novi zivot, flesnuo zadnji resurrection i odradio lagani termalni mod s bakrenom plocicom 15x15x0,3mm, hoce se razletit kak je brz..
Koje su ti temperature? Ja sam napravio isto samo sa alu folijom i silikonskim jastukom koji ga drži, idle 35°C, max do nekih 62-65°C
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 00:40   #1118
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
koju maskicu bi preporucio za G6? dosao mi je danas mob (jos je u ladici na poslu) i sad razmisljam koju zastitu staviti. ide kaljeno staklo i gledam Ringke maskice. Sto bi ti preporucio?

thnx!
Ovisi o buđetu. Ja koristim ovu patchworks jer se stopila sa njihovim kaljenim. Znaci kaljeno i rub maske su spojeni. Glupo mi je da ti preporucam ove dvije kad ih i prodajem (ringke i poetic). Ringke je dobra jer ima cover za punjac i sluše.
Omjer kvalitete i kuna, ringke i poetic. Spigen dosta varira u cijeni. Sve ovisi sta volis i koliko bi da za masku. Meni je smjesno kad neko kaze puno mi je za masku (iako mu se sviđa) dat 150kn a ima mob od 3,4+tkn
Ima raznih maski. Mozes u inbox (mozes i ode) pa pomognem
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 08:07   #1119
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Koje su ti temperature? Ja sam napravio isto samo sa alu folijom i silikonskim jastukom koji ga drži, idle 35°C, max do nekih 62-65°C
idle je oko 40, nisam se previse zagledavao, sad sam bacio oko dok je bio na punjacu, ali se osjetno manje grije u loadu, tocnije, toplina se bolje i brze siri..

nisam se stigao bavit time jos, drugi G3 mi je znao skocit >90° na staroj maticnoj, zadnja revizija mi se cini malo hladnija.. taj cu sredit za koji dan, probat cu s alu folijom da vidim direktnu usporedbu..

Zadnje izmijenjeno od: killuminati. 24.05.2017. u 08:17.
killuminati je online   Reply With Quote
Staro 24.05.2017., 16:22   #1120
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
idle je oko 40, nisam se previse zagledavao, sad sam bacio oko dok je bio na punjacu, ali se osjetno manje grije u loadu, tocnije, toplina se bolje i brze siri..

nisam se stigao bavit time jos, drugi G3 mi je znao skocit >90° na staroj maticnoj, zadnja revizija mi se cini malo hladnija.. taj cu sredit za koji dan, probat cu s alu folijom da vidim direktnu usporedbu..

Ja sam to napravio ovako, nije baš lijepo i precizno kao bakrena pločica ali stvar radi. termalna pasta, folija i silikoni da drže na mjestu.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 12:27   #1121
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
evo došao mi je telefon i oprema, sad treba sve podatke i aplikacije prebaciti na njega. Nemam vremena ovih dana tako da će do daljnjeg stajati u ladici...
Valjda ću do godišnjeg sve srediti


alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 12:53   #1122
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Koja ti je ovo ringke maska?
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 13:05   #1123
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
fusion, smoked. stavio sam šefu baš taj kombo ali mi nije kvalitetom kao i isti model na z3 compact. na rubovima sastrane kad ga primim onako kao da klikne tj dio milimetara klizne na mjesto. Ne leži 100% na telefonu nego bočne stranice kao da kliznu taj dio mm nazad tj malkice kao zijevaju. Vidio sam sličnih komentara na netu, budem vidio i na mojem telefonu. Nadam se da je samo na nekim primjercima. Sad mi je nekako žao što nisam uzeo Spigen slim armor, ali sa amazona nisu slali Spigen u HR :-/

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 01.06.2017. u 13:38.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 13:35   #1124
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Je li poznat issue da se G3 restartuje kad se ubaci SIM? Jer to se izgleda desava kod moje sestre.

Istina na njemu je Fulmics 6.9 ROM, mene je super sluzio a i nju je dosad, dok se nije ovo pocelo desavati.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 14:21   #1125
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
fusion, smoked. stavio sam šefu baš taj kombo ali mi nije kvalitetom kao i isti model na z3 compact. na rubovima sastrane kad ga primim onako kao da klikne tj dio milimetara klizne na mjesto. Ne leži 100% na telefonu nego bočne stranice kao da kliznu taj dio mm nazad tj malkice kao zijevaju. Vidio sam sličnih komentara na netu, budem vidio i na mojem telefonu. Nadam se da je samo na nekim primjercima. Sad mi je nekako žao što nisam uzeo Spigen slim armor, ali sa amazona nisu slali Spigen u HR :-/
Meni je onyx bila u redu, al koristim patchworks masku i kaljeno. Extra mi je sta je maska spojena sa kaljenim. Samo ga je trebalo precizno zalipit.
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 15:31   #1126
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Je li poznat issue da se G3 restartuje kad se ubaci SIM? Jer to se izgleda desava kod moje sestre.

Istina na njemu je Fulmics 6.9 ROM, mene je super sluzio a i nju je dosad, dok se nije ovo pocelo desavati.
Update: Restart nije zato sto se ubaci SIM. Izgleda da je baterija problem, u medjuvremenu sam vratio stock 6.0 a problem uocio tek kad je baterija pala na nekih 50%.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2017., 06:50   #1127
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
G7 i V30 bi mogli izaći prije nego li se mislilo
http://www.theandroidsoul.com/lg-g7-release-date/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2017., 09:46   #1128
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ah, to i ne cudi, kad su izvisili sa SOC u G6.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2017., 16:19   #1129
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
nije samo to, G6 je izvisio po pitanje kamere i soc-a.

ne mozes ic reciklirati stare camera senzore u flagship. Isto kao soc.

i nemojte govoirti da je kamera super jer nije, prosjecna je, sto se najbolje vidi u direktnim usporedbama sa konkurencijom. LG svakom generacijom nesto usere, isto kao HTC. Kao da im odjeli medjusobno ne komuniciraju.

a da ne spominjem da predstave mobitel i onda ga nema u prodaji 3 mjeseca, kada ce shvatiti da moras iskoristiti taj momentum i krenut s prodajom sljedeci dan.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2017., 16:56   #1130
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Kako ne moze kad je i Samsung reciklirao S8 kameru od S7.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2017., 17:59   #1131
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Prvo, ima sam i g5 i sad g6 i kamera je bolja. Minimalno, al bolja. Širokokutna pogotovo. Da ne govorim koliko bolje slike dobiju oni sta znaju koristit postavke (ja nisam među njima)
Evo ti jedan takav primjer
http://plasticfilmbags.com/Tyler/g6.jpg
http://plasticfilmbags.com/Tyler/s8.jpg
Osobno mi je (u ovom primjeru) na G6 bolja slika
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2017., 19:32   #1132
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Kako ne moze kad je i Samsung reciklirao S8 kameru od S7.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
pa.... nije, nije isti senzor.

Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Prvo, ima sam i g5 i sad g6 i kamera je bolja. Minimalno, al bolja. Širokokutna pogotovo. Da ne govorim koliko bolje slike dobiju oni sta znaju koristit postavke (ja nisam među njima)
Evo ti jedan takav primjer
http://plasticfilmbags.com/Tyler/g6.jpg
http://plasticfilmbags.com/Tyler/s8.jpg
Osobno mi je (u ovom primjeru) na G6 bolja slika
Tako cloesup fotke uglavnom svaki mob podjednako odradi, samo ovisi koji ce pogoditi white balance bolje ili gore. Tu je G6 malo bolje pogodio (boja cigle) ali je istovremeno napumpao boje previse.
G6 je u vecini usporednih testova sto sam gledao sa ostalim flagshipovima uredno bio medju zadnjima. Tu i tamo mu uleti ok fotka, ali opcenito, nema sto traziti pored ostale ekipe.

eno, izbacili G6+
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2017., 19:46   #1133
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
https://youtu.be/kAJ0D21BtqQ
Da je ode samsung bolji, nije. Barem meni. Negdi je G6 bolji negdi samsung. Baš 50:50
I po komentarima ovog videa nema prednosti
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2017., 02:14   #1134
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Da su fejlali što je G6 hardverski maltene isti kao G5 jesu, ali da je kamera loša- no.

Malo-malo usporedim kameru G5 sa S7 i 10-kom, G5 je overall bolji. A i po dosta testova usporednih kamera je bio bolji u dosta stvari od S7 i HTC 10, iP 7 također.

G5 via Tapatalk
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2017., 05:19   #1135
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor mislav_os Pregled postova
Da su fejlali što je G6 hardverski maltene isti kao G5 jesu, ali da je kamera loša- no.

Malo-malo usporedim kameru G5 sa S7 i 10-kom, G5 je overall bolji. A i po dosta testova usporednih kamera je bio bolji u dosta stvari od S7 i HTC 10, iP 7 također.

G5 via Tapatalk
Kamera na G6 je prosjek. Ove godine stavili jos manji senzor i manji pixel size..

Imao G5, uh, docekao me hladan tus po pitanju kamere. Uglavnom, od G4 nisu napredovali, osim ubacivanja tih sirokokutnih kamera i poliranja istih...

Valda bu dosli sebi i napokon u G7 stavili neku bolju kameru dostojnu flagsipa.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2017., 10:58   #1136
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Sot na G6, nakon cca 40 dana korištenja. Na G5 sam imao oko 4,4:30 sa (manje/više) istim postavkama
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2017., 22:36   #1137
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Pridodat cu se pohvalama za G6 kamera mi je super, a SoT bez always on-a nevjerojatan...
Naprosto sam odusevljen mobitelom..











Powered by LG G6
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2017., 22:59   #1138
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Meni je AOD upaljen i to troši jako malo baterije. Niti 1% na 1h. Vise potrosis kad ti je ugasen i pališ ekran za provjerit jel ima koja poruka, mejl,... Osobno mi fali ledica, al navikao sam bez nje tako da mi je AOD jako koristan
Veselim se G7
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2017., 23:11   #1139
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Meni je prestala falit manje tipkam na njega. Medutim AoD mi ne znam ne treba. Al sam se iznenadio SoT s G3 nisam 4h mogao izvuc. Ono messenger, whapp, mail, muzika, wifi, podaci, malo poker i ono na 2% mob i reko idem vidjet od 100 do 2 sot i ono bam 7h znaci ugodno sam se sokirao.

Powered by LG G6
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2017., 21:20   #1140
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
ovak je kod mene nakon cca mjesec i pol, također je cijelo vrijeme AOD uključen, zanemarivo koliko troši.. kad se okrene ekranom nadolje, gasi se, a inače se brightness AOD-a adaptira sam..

s ovih 13% je do 18h izdržao, na G3 13% stučeš za čas iako se sot vrtio oko 3-3.5h..

jedino kaj me fakat smeta na telefonu je preveliki grain u slabijim svjetlosnim uvjetima, malo je bolje u full manual modu..
killuminati je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na