Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2008., 10:43   #31
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
evo odgovor kako sam ti i rekao, pa slijedeći put pitaj što ti naplaćuju:
Poštovani,

za pošiljke iz međunarodnog prometa , u pravilu, se ne naplaćuje dostava,
ali može biti, ovisno o slučaju i vrsti pošiljke, naplaćena ležarina ukoliko
je je primatelju uručena Obavijest o prispjeću pošiljke, a primatelj nije
poštansku pošiljku preuzeo u poštanskom uredu u roku od jednog dana, nakon
ostavljene Obavijesti. Iznimka su Mali paketi mase 500-2000 g za koje se
naplaćuje dostava 2,50 kn.

S poštovanjem,
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 13:01   #32
sasuke_the_king
Premium
Moj komp
 
sasuke_the_king's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: istra
Postovi: 1,016
hvala. sad sam lagano (čitaj: dosta) zbunjen, šta je tih 20tak kn onda?
kad drugi put nešto stigne ću se raspitat.
sasuke_the_king je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 13:09   #33
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Hm, znači koverte sa balončićima uspješno prolaze kroz sve nedaće? Onda je jedini način da izričito naglasim ovima u online trgovini da mi pošiljku tako zapakiraju i označe kao "dar". Međutim, postoji ogroman rizik da me oni neće poslušat, nego će napravit po svojem i priuštit mi veselo druženje sa carinom... Koja je šansa da prosječni online dućan u USA udovolji mojem zahtjevu?
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 18:45   #34
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Citiraj:
Autor sasuke_the_king Pregled postova
kao osoba koja je do sad kupila masu stvari preko ebaya, opisat ću kratki postupak stizanja paketa
varijanta 1 - carina. paket kreće iz odakle već, kroz 1-2-3-4-5-6 tjedana stiže na carinu, tu se zadržava dosta dugo, jer carina pošalje pismo u kojem traži da im se faxira račun kupljenog predmeta, većinom je dosta samo isprintati email sa potvrđenom uplatom preko paypala i to faxirat.bom, dobijete onu žutu ceduljicu u kojoj piše da vam je nešto stiglo u poštu, odete to dignut (radi se o pismu sa carine). nakon šta faxirate račun, kroz par dana roba stigne u vašu gradsku poštu i opet dobijete onu žutu ceduljicu na kojoj je ispisana vrijednost paketa (odnosno, toliko morate platit u pošti). i sad imate paket u rukama.

znas mozda koliko dugo?
ja vec cekam nekih 20 dana, inace stizalo sve u max 15, tako da pretpostavljam da je ovaj ipak ostalo na carini da me opeljese

i kome to carina salje pismo? meni ili ovom ko je poslo posiljku?
herci je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 19:01   #35
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor herci Pregled postova
znas mozda koliko dugo?
ja vec cekam nekih 20 dana, inace stizalo sve u max 15, tako da pretpostavljam da je ovaj ipak ostalo na carini da me opeljese

i kome to carina salje pismo? meni ili ovom ko je poslo posiljku?
tebi naravno, samo sto sve vise prakticiraju da ti odrape svoju vrijednost, ako ne vjeruju onoj deklariranoj i prema njoj ocarine, a ti se zali i prilazi racun, ili plati i preuzmi.
15-20 dana nije znak nicega.
Meni su stizale pošiljke u rangu tjedan dana do mjesec i pol.
Ovisi kak je poslano, kad je poslano, koliko cami na carini itd....
A za ovo s kuvertama ne bih bio siguran da je pravilo.

@RisingPower
A sto ces ako ti dodje strgano i osteceno u toj koverti, a ti iznistirao na tome
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 19:23   #36
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Mene danas nazvala teta iz In-Time i rekla da joj mail-am podatke i ispunjenu (skeniranu) punomoc u carinjenju, te kaze da ce me sutra nazvat za iznos troskova.

Inace paket stigao i Kine u roku od 5-6 dana Ako sve prodje dobro trebao bi ga dobit za nekoliko dana (cca 2-3).

Na kraju kad se zbroji 8-9 dana i nije previshe.

Samo me brine konacni iznos (Koliko moze iznosit ukupna carina na nekih 280$ ukljucujuci i sve troskove?).
__________________
The Secret ...
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 19:30   #37
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
tebi naravno, samo sto sve vise prakticiraju da ti odrape svoju vrijednost, ako ne vjeruju onoj deklariranoj i prema njoj ocarine, a ti se zali i prilazi racun, ili plati i preuzmi.
15-20 dana nije znak nicega.
Meni su stizale pošiljke u rangu tjedan dana do mjesec i pol.
Ovisi kak je poslano, kad je poslano, koliko cami na carini itd....
A za ovo s kuvertama ne bih bio siguran da je pravilo.

a nista, preostaje mi samo da cekam
ma ako nabiju nesto nerealno, naravno da im saljem paypal racun i ako vec moraju nek carine prema tome, a ne neke svoje kerefeke.

u svakom slucaju ne gine mi 22% pdva + 10% carine...ma nije ni tolko strasno
herci je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 19:49   #38
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Samo me brine konacni iznos (Koliko moze iznosit ukupna carina na nekih 280$ ukljucujuci i sve troskove?).
To ces ti nama reci ovisno o cem se radi, carini, pdvu, intimeovim troskovima al ovak nagadjam i nekak sumnjam da ce bit ispod 500kn (napominjem ovo je samo neka moja pretpostavka a stvarno stanje ti nitko ne moze reci nego ces ti nas izvjestiti)

Javi
Citiraj:
Autor herci Pregled postova
a nista, preostaje mi samo da cekam
ma ako nabiju nesto nerealno, naravno da im saljem paypal racun i ako vec moraju nek carine prema tome, a ne neke svoje kerefeke.

u svakom slucaju ne gine mi 22% pdva + 10% carine...ma nije ni tolko strasno
Ak je informatička oprema nema carine, i opet - ne moraju ti ni prihvatit tvoj račun

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 20.08.2008. u 20:10.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 20:13   #39
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
Više puta sam uzimao robu vani, i svaki put sam platio poštarinu našoj pošti. Za transport paketa od carinske pošte do kućnog praga.
Čak sam jednom prilikom bio nestrpljiv i sam išao na carinsku poštu,da bi dobio odgovor da na moje ime nema ništa, a sutra do podne mi kombi doveze paket na kućna vrata.
I naravno, naplati poštarinu.

I ne zanosite se da se pojedine kuverte ne otvaraju. Sve, ali baš sve se otvara.
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 20:30   #40
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor maxxp Pregled postova
Više puta sam uzimao robu vani, i svaki put sam platio poštarinu našoj pošti. Za transport paketa od carinske pošte do kućnog praga.
Čak sam jednom prilikom bio nestrpljiv i sam išao na carinsku poštu,da bi dobio odgovor da na moje ime nema ništa, a sutra do podne mi kombi doveze paket na kućna vrata.
I naravno, naplati poštarinu.

I ne zanosite se da se pojedine kuverte ne otvaraju. Sve, ali baš sve se otvara.
Ne otvara se sve.
I provjeri sa poštom što i zašto plaćaš, jer naveo sam ti odgovor koji mi je dao čovjek iz pošte.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 21:50   #41
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
Iznosi naruđbi su uvijek bili poveći, tako da me 20-tak kn pošti nije posebno opterečivalo.Uvijek prevlada zadovoljstvo i sreća da je sve brzo i uredno stiglo.
Pri preuzimanju robe plačao sam pdv+10-tak kn carinske pristojbe, i za te novce koje pošta mora vratiti vlasniku, logičan mi je neki iznos poštarine.

Od iste trgovine dobivam besplatni katalog na kućnu adresu. Zavaren u tankoj plastičnoj foliji kao večina domačih nam poznatih časopisa. Naravno, carina ga uredno otvara, mada se sve vidi.
I sad priča da će carina zaobiči neprozirnu kovertu, samo zato što je mala, ili ima mjehuriče...nemojte se zanositi.
maxxp je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 22:02   #42
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor maxxp Pregled postova
Iznosi naruđbi su uvijek bili poveći, tako da me 20-tak kn pošti nije posebno opterečivalo.Uvijek prevlada zadovoljstvo i sreća da je sve brzo i uredno stiglo.
Pri preuzimanju robe plačao sam pdv+10-tak kn carinske pristojbe, i za te novce koje pošta mora vratiti vlasniku, logičan mi je neki iznos poštarine.

Od iste trgovine dobivam besplatni katalog na kućnu adresu. Zavaren u tankoj plastičnoj foliji kao večina domačih nam poznatih časopisa. Naravno, carina ga uredno otvara, mada se sve vidi.
I sad priča da će carina zaobiči neprozirnu kovertu, samo zato što je mala, ili ima mjehuriče...nemojte se zanositi.
ne, ne ovo za plaćanje pošti bar 50tak kuna je normalna stvar ako se radi o ocarinjenom paketu, ja govorim o čovjeku koji kaže da plati 20tak kuna za pakete koji nisu ocarinjeni.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 18:29   #43
killerbee
Wannabe Pilot
Moj komp
 
killerbee's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: High In The Sky
Postovi: 486
Prije tjedan dana samo napravio PP acc, oni su mi kao uzeli onih 1.95$, danas zove u AmeX, vele da je zatraženo plačanje tih 1.95$ ali nije ništa naplačeno.

Jel to problem u PayPalu ili?
__________________

killerbee je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 20:07   #44
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
Mene zanima sljedeče. Jel postoji mogučnost,recimo, da se prilikom kupnje na ebayu da adresa poštanskog ureda u sloveniji? Recimo naručim si sat sa ebaya, dođe u sloveniju na poštu i čeka. Ja dojdem, platim poštarin, čuku na ruke i doma!

jel bi moglo tak?
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 20:23   #45
killerbee
Wannabe Pilot
Moj komp
 
killerbee's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: High In The Sky
Postovi: 486
Ugl ne, jer ti većina ozbiljnih prodavača piše da šalju samo na PayPal registriranu adresu. A i kod slanja moraš napisati adresu, išta ćeš napisati - poštanski ured Ljutomer?
__________________

killerbee je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 20:27   #46
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
ne, Ormož
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 20:31   #47
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Kako si to zamislio da slovenska posta tebi radi uslugu i cuva ti proizvod u svojem pogonu?
Ako znas nekoga gore, ok...no sve drugo zvuci prilicno nevjerojatno.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 20:36   #48
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,592
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Kako si to zamislio da slovenska posta tebi radi uslugu i cuva ti proizvod u svojem pogonu?
Ako znas nekoga gore, ok...no sve drugo zvuci prilicno nevjerojatno.
stvar je u tome što je to napravila kolegica sa faksa. Sad joj nebrem najti MSN da ju pitam kak, ali na neku fintu je to naravila
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2008., 20:36   #49
killerbee
Wannabe Pilot
Moj komp
 
killerbee's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: High In The Sky
Postovi: 486
Azha, znaš možda odgovor na moje pitanje? Post #43
__________________

killerbee je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2008., 20:29   #50
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Žao mi je što dižem staru temu, ali glupo mi je otvarati novu radi jednog pitanja. Volio bih znati koliko otprilike vremena treba proći dok firma od koje nešto naručujem (u Zagrebu) ne dobije lovu koju sam uplatio općom uplatnicom na pošti?
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2008., 20:58   #51
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
@Rising: otprilike 4dana je trebalo s upatom iz jedne banke u drugu, unutar RH.


Ima dost stvari unutra, i ono o 20kn, otkud dolazi...

Ja sam se bio shebo jer sam naruči neš u vrijednosti 50$, a firma mi salje izvana :/; sad mogu očekivat finu carinu da mi lupe po čitanjima prijašnjih iskustava...

Otprilike je 10% carinska stopa, da? ne? suzdržanih?
Attached Files
File Type: doc Carinjenje_postanskih_vijest.doc‎ (86.0 kB, 774 views)
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2008., 21:16   #52
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor Juggernaut Pregled postova
@Rising: otprilike 4dana je trebalo s upatom iz jedne banke u drugu, unutar RH.
4 dana im treba za običnu uplatu? Ne mogu vjerovati da toliko dugo traje to... Glavno da lupeži na pošti znaju uzeti finu proviziju. A niš, skenirat ću uplatnicu i poslati ju mailom pa će mi valjda ovi poslati paket malo prije. Za carinu me ovaj put nije niti najmanje briga, naručujem unutar svojeg grada.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2008., 21:18   #53
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
, jbg, na paše ti ? idi u Rusiju ( ja biram između Bangladeša i Tuzbekistana... ) , dobro je neko rekao, treba ovu državu fino benzinom pa zap***t,...
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2009., 13:08   #54
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Evo mene s carinarnice, dobio danas pismo da donesem račun na carinu kojim cu dokazati vrijednost paketa, hmmm ( ne pise kojeg paketa, jer sam ih naručio više ), tako ja ispirntao račune za sve kaj očekujem i zaputi se tamo.

S likom sam bio max ljubazan ali i spreman da se maksimalno posvadim s njime ako će trkeljat. Izašao mi je u susret, pošto sam donio račune za sve pakete koje očekujem, pa ih je odma objesio na njihovu ploču i napisao: "ne cariniti", a za paket koji sam dobio i zbog kojeg su mi poslali poziv zaračunao 50kn carine.

Veli:" uzastopno naručivanje = JCD za svaki paket", ali mogu naručit neke stvari jednom do dva put mjesečno bez ikakvih troškova,( ( kaj nije to onda uzastopno? O_o ), i onda počinje gestikulacija s drugim carinikom tipa:" ja bi na to 5 banki"; a drugi na to gestikulira nešto tipa "puna šaka brade", ( kao da me ni nema tamo ) )

Interesantno kako svi paketi koji su poslani od strane firme bivaju neocarinjeni, dok paketi koje mi šalju privatne osobe s jasno naznačenim "gift" labelom bivaju ocarinjeni.

Također me i fascinira naš zakon, u kojem stoji da nakon što predmet biva 8 dana ( ne radnih, nego ukupnih ) na carinarnici vraća se natrag pošiljatelju, ja sam pismo primio danas, a paket je stigao 29.12., logično da zvog Nove nitko ne radi, onda su se barem mogli udostojiti poslati preporučeno, kak stoji u "zakonu" ( Pod "" jer ga svaka pravna osoba u ovoj državi tumači kako joj odgovara. ), kak da recimo ja dođem po paket u sub, ned, praznikom, da provalim u carinarnicu pa im ostavim odokativno za pivu i ćevape + potrgan prozor , a dani fino idu...

Ljudi, polažite ispite za carinike i špeditere, da ugrabite i svojih 10kn po paketu ili 5 banki, zavisi kak se dogovoriste s kolegom
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2009., 20:13   #55
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Evo mene opet sa jednostavnim problemom koji zvuči komplicirano.

EDIT: Više nije bitno, slobodno me i dalje ignorirajte.
__________________
Failure is always an option.

Zadnje izmijenjeno od: RisingPower. 06.01.2009. u 12:45.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2009., 21:45   #56
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Juggernaut Pregled postova
Evo mene s carinarnice, dobio danas pismo da donesem račun na carinu kojim cu dokazati vrijednost paketa, hmmm ( ne pise kojeg paketa, jer sam ih naručio više ), tako ja ispirntao račune za sve kaj očekujem i zaputi se tamo.

S likom sam bio max ljubazan ali i spreman da se maksimalno posvadim s njime ako će trkeljat. Izašao mi je u susret, pošto sam donio račune za sve pakete koje očekujem, pa ih je odma objesio na njihovu ploču i napisao: "ne cariniti", a za paket koji sam dobio i zbog kojeg su mi poslali poziv zaračunao 50kn carine.

Veli:" uzastopno naručivanje = JCD za svaki paket", ali mogu naručit neke stvari jednom do dva put mjesečno bez ikakvih troškova,( ( kaj nije to onda uzastopno? O_o ), i onda počinje gestikulacija s drugim carinikom tipa:" ja bi na to 5 banki"; a drugi na to gestikulira nešto tipa "puna šaka brade", ( kao da me ni nema tamo ) )

Interesantno kako svi paketi koji su poslani od strane firme bivaju neocarinjeni, dok paketi koje mi šalju privatne osobe s jasno naznačenim "gift" labelom bivaju ocarinjeni.

Također me i fascinira naš zakon, u kojem stoji da nakon što predmet biva 8 dana ( ne radnih, nego ukupnih ) na carinarnici vraća se natrag pošiljatelju, ja sam pismo primio danas, a paket je stigao 29.12., logično da zvog Nove nitko ne radi, onda su se barem mogli udostojiti poslati preporučeno, kak stoji u "zakonu" ( Pod "" jer ga svaka pravna osoba u ovoj državi tumači kako joj odgovara. ), kak da recimo ja dođem po paket u sub, ned, praznikom, da provalim u carinarnicu pa im ostavim odokativno za pivu i ćevape + potrgan prozor , a dani fino idu...

Ljudi, polažite ispite za carinike i špeditere, da ugrabite i svojih 10kn po paketu ili 5 banki, zavisi kak se dogovoriste s kolegom
steram ih u pm sve odreda.
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2009., 22:02   #57
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
EDIT: Post obrisan, trebala mi je brza pomoć a svi su me ignorirali.
__________________
Failure is always an option.

Zadnje izmijenjeno od: RisingPower. 06.01.2009. u 12:46.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 03:08   #58
tanja258
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 9
imam jedno pitanje za te kartice opet i valute... koji novac ja moram imati na kartici uopće mislim koju valutu, eure ili dolare? sta npr. da hoću neke stvari kupiti gdje imam samo dolare nešt iz usa recimo a ja na kartici imam samo eure, da li moram onda posebno uplatit i dolare i obje valute mogu bit na visi electron ili kako? ne kontam sad to baš...
tanja258 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2009., 08:36   #59
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Citiraj:
Autor tanja258 Pregled postova
imam jedno pitanje za te kartice opet i valute... koji novac ja moram imati na kartici uopće mislim koju valutu, eure ili dolare? sta npr. da hoću neke stvari kupiti gdje imam samo dolare nešt iz usa recimo a ja na kartici imam samo eure, da li moram onda posebno uplatit i dolare i obje valute mogu bit na visi electron ili kako? ne kontam sad to baš...
Možeš imat dolare, eure, bilo šta. Prilikom kupnje radi se konverzija u valutu plačanja.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 17:13   #60
angell
Premium
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Zanima me ako izvadim MasterCard karticu i placam nesto preko interneta(paypal,kladionice) dal mi odmah skida lovu s tekuceg ili jednom mjesecno? I dal naplacuju jos kakvu proviziju po transakciji?
angell je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na