Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2009., 23:52   #91
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor marko_zg Pregled postova
eto ja sam imao vivax navigaciju za auto i sluzila je svrsi onda sam kupio nokiu e66 i na nju instalirao garmin sa kartom hrv i cijele europe i puno mi je bolje nego samo navigacija. moja preporuka ti je dobar mob i gore punkes garmina i amen, mene je vozio po njemackoj, budimpesti, grazu, zagrebu, ljubljani i srbiji za sada i to je odradio bez i jedne greske tako da su sve daljnje rasprave suvisne. uzmi u obzir da sam nokiu platio 1600kn a imas danas n95 po toj cijeni i onda imas stroj od mobitela i stroj od navigacije a inace bi te novce utuko samo u navigaciju kojoj je jedina prednost veci ekran, tako sam ja kupio vivaxa i dao 1000kn i probao mob navigaciju i reko ide vivax na trznicu
n95 - stroj od mobitela? di to?
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 00:22   #92
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,574
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
n95 - stroj od mobitela? di to?
A sta to fali modelu 8GB?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.06.2009., 01:09   #93
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imaš za kupiti u ventexu (a vjerojatno i drugdje gdje Msan ima svoje prste) Mio C250 bez softvera i mapa za 530kn. Koliko sam čitao, može se staviti bilo koja navigacija, a upute, aplikacije i mape baš i nije problem naći (hint: Cafe Mobil).
http://www.nabava.net/trazilica.php?...250&x=776&y=93
moj brat je kupio tu navigaciju prije brdo godina za 1700kn . Kvaliteta i ekran ti nisu Bog zna kaj, al da je mozes nakrkati bilo cime drzi vodu. Ja sam je otkljucao i sad ima Cardinale sa Europom, iGo8 također sa Europom. Ostale nisam ni isprobavao. Osim GPS softwarea imas tu jos i raznorazne igrice, divx player, mp3, paint, office i sve ostalo sta ti nikad nece trebati (ovo ti ovisi o unlock paketu koji ces koristit). Uglavnom, ako ti GPS sluzi za prijevoz od tocke A do tocke B, kao sto bi trebala sluzit svakome (a ne za sminku ), onda ti je to pun pogodak.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 08:15   #94
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
se more ovaj Mio Moov 360u otljucat ?(gdje ,i kako?)
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 10:13   #95
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor V1p3r Pregled postova
se more ovaj Mio Moov 360u otljucat ?(gdje ,i kako?)
moov unlock
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 11:12   #96
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Talking

Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
hvala al ja opet nekuzim sta di treba ,mi mozes rec to na pm
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 11:36   #97
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
GPS

Citiraj:
Autor V1p3r Pregled postova
hvala al ja opet nekuzim sta di treba ,mi mozes rec to na pm
trebala bi i ova varijanta radit.

Ja imam C250 i neznam kak je tocno na moov-u. Prouci ovo i ovo.

Moj savjet ti je ak ne skuzis prek ovog da rađe ne diras nista jer kolko sam skuzio mjenjaju se registryi za stalno tak da ak nekaj ode po zlu bude banana. Zato svakako prije napravis backup (link na kako napravit backup ti je na ovom prvom linku).

Ja sam na C250 stavio Asgard Unlock na SD karticu, ubacio mu registry i to je to.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 14:36   #98
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
dali je moguce pratiti GPS uređaj(koji je u autu) preko google earth (doma na kompu)??il preko nekog program ??
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2009., 14:40   #99
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
moguce je, moras samo kupiti GSM modul koji odasilje koordinate tebi na tvoj mob doma putem sms poruke.

ima raznih varijanti, evo jedne koja se moze koristiti i za pracenje vozila, ljudi, pasa...

link: http://www.youtube.com/watch?v=qxoLE2rX078

ako ne trebas pracenje u zivo, onda ti je dovoljan i gps logger za 33€,
pa kasnije spojis na usb i vidis di je tko bio, koliko brzo je vozio... (ako zeni/frendu/klincu posudis auto ili slicno)

link: http://polaris-gps.com/6.html

to onda izgleda poput ovoga, boja je u korelaciji sa brzinom,

mozes zoomirati u google maps i vidjeti di je stao i koliko dugo, čak i jel stao na semaforu, toliko je precizno
(dobro, ovo je log sa moje autonavigacije, ali isti output je i sa onog malog USB loggera, 'čiste NMEA rečenice', pa nema razlike
čekam da stigne taj jedan mali iz DE pa da vidim koliko mu baterija drži...)

__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera

Zadnje izmijenjeno od: TomRi. 12.06.2009. u 14:58.
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2009., 15:45   #100
alien_2
Premium
Moj komp
 
alien_2's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Ogulin
Postovi: 158
Kupio sam nedavno VIVAX viaGPS 350 + Cardinale 2.3.
Otisao odmah na stranicu mireo i updetao najprije na verziju 2.51 pa 3.0 BE.

Par puta sam ga koristio i sve sljakalo bez problema. No u zadnjih nekoliko navrata mi se događalo kad treba dobiti GPS signal da se pokaže crveni x. Nakon iskljucivanja i ukljucivanja uredaja opet bi sve sljakalo. I evo danas isao u ZG, i reko da vidimo kako ce raditi, jesam bacio novce, sve radilo super, stao na odmoristu prije zg i upalio GPS da vidimo kako izracunao rutu do sesveta. Sve lijepo divno, ja krenuo preko obilaznice (blize mi je a i izbjegnem semafore i guzvu) sve opet radilo kako treba, odmah prepoznao da idem obilaznicom preracunao rutu itd itd, da bi jedno kilometar prije silaska sa obilaznice karta se zastekala. Ja reko to privremeno, kad ono ne reagira nista. Ugasim ga, upalim ponovno i nista, samo pjescani sat i mrtav. Pokusao par puta ugasiti, upaliti, reko mozda dode k sebi, kad ono evo, dosal k sebi, ali nije ucitavao cardinale 3.0, nego mi izbaci samo glavni izbornik sa 3 opcije:

1.GPS menu (koji niti ne zeli otvoriti)
2. Media player menu (koji mu sad k ovo)
3. System settings

Pokusao ponovno na SD karticu staviti cardinale 3.0 mape, no kaze mi da je kriva verzija aplikacije. Pokusao sa ranijim verzijama, 2.51 i 2.3, no nista, ne registrira ih uopce.

Ima netko neki savjet kako ga dovesti u zivot ili ide na reklamaciju?
__________________


Pošteni trgovci :1, 2
alien_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2009., 01:05   #101
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,923
Citiraj:
Autor alien_2 Pregled postova
Kupio sam nedavno VIVAX viaGPS 350 + Cardinale 2.3.
Otisao odmah na stranicu mireo i updetao najprije na verziju 2.51 pa 3.0 BE.

Par puta sam ga koristio i sve sljakalo bez problema. No u zadnjih nekoliko navrata mi se događalo kad treba dobiti GPS signal da se pokaže crveni x. Nakon iskljucivanja i ukljucivanja uredaja opet bi sve sljakalo. I evo danas isao u ZG, i reko da vidimo kako ce raditi, jesam bacio novce, sve radilo super, stao na odmoristu prije zg i upalio GPS da vidimo kako izracunao rutu do sesveta. Sve lijepo divno, ja krenuo preko obilaznice (blize mi je a i izbjegnem semafore i guzvu) sve opet radilo kako treba, odmah prepoznao da idem obilaznicom preracunao rutu itd itd, da bi jedno kilometar prije silaska sa obilaznice karta se zastekala. Ja reko to privremeno, kad ono ne reagira nista. Ugasim ga, upalim ponovno i nista, samo pjescani sat i mrtav. Pokusao par puta ugasiti, upaliti, reko mozda dode k sebi, kad ono evo, dosal k sebi, ali nije ucitavao cardinale 3.0, nego mi izbaci samo glavni izbornik sa 3 opcije:

1.GPS menu (koji niti ne zeli otvoriti)
2. Media player menu (koji mu sad k ovo)
3. System settings

Pokusao ponovno na SD karticu staviti cardinale 3.0 mape, no kaze mi da je kriva verzija aplikacije. Pokusao sa ranijim verzijama, 2.51 i 2.3, no nista, ne registrira ih uopce.

Ima netko neki savjet kako ga dovesti u zivot ili ide na reklamaciju?
Vjerojatno imas onu verziju vivaxa kojima crkava resident flash,tj unutarnja memorija u vivaxu na kojoj se nalazi cardinale. Kupi SD karticu idi na www.gps4us.org ,registriraj se skini si verziju cardinale-a koja se ucitava sa SD kartice i koristi ga tako ,ili idi do msana ili trgovine gdje si kupio,dobit ces novi uredjaj.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 16:36   #102
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Tražim navigaciju za auto i vidim da je MIO izbacio dosta novih uređaja. Ima li tko kakva iskustva s M400 ili Spirit 500 serijom, konkretno S505?
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 02:12   #103
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Vidio da M400 nema slot za memory card pa sam odustao od njega. Dvoumim se između Mio Spirit S505 i nekog Garmina, npr. 255W.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 11:12   #104
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Ja koristim HTC Touch HD, Garmin XT i za onoliko koliko ja korisim mi je i više nego odličan
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 12:09   #105
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
Vidio da M400 nema slot za memory card pa sam odustao od njega. Dvoumim se između Mio Spirit S505 i nekog Garmina, npr. 255W.
A da nabaviš neki mob baziran na Symbianu ili Win CE? Imao bi sve u jednom: mob, navigaciju, player,... Na Symbian ide Garmin XT bez problema (probao na njoki X5800), a na Win CE možeš staviti šta hoćeš - Garmin, iGO (stavljao ga na iPaq 614c), viaGPS,...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 12:22   #106
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
A da nabaviš neki mob baziran na Symbianu ili Win CE? Imao bi sve u jednom: mob, navigaciju, player,... Na Symbian ide Garmin XT bez problema (probao na njoki X5800), a na Win CE možeš staviti šta hoćeš - Garmin, iGO (stavljao ga na iPaq 614c), viaGPS,...
Ma razmišljao sam, ali šta kada dođe skuplje.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 12:28   #107
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
5800xm nije pretjerano skup, garmin xt gore radi bez greške i pogreške
syss je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 12:49   #108
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
5800xm nije pretjerano skup, garmin xt gore radi bez greške i pogreške
ma ne volim te touch screen mobitele, mislio sam uzeti Nokiu E52, ali ima dosta problema sa firmwareom, takav mi mobitel odgovara.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 13:02   #109
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa zemi ga samo za gps, ako si već mislio kupit solo gps + imaš još wifi, mp3/mp4 player... ak imaš blutut radio, imaš i izvor muzike odmah etc. etc.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 13:57   #110
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa zemi ga samo za gps, ako si već mislio kupit solo gps + imaš još wifi, mp3/mp4 player... ak imaš blutut radio, imaš i izvor muzike odmah etc. etc.
A vidjet ću malo kakva je ta Njoka 5800.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 14:31   #111
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Ja sam stavio garminXT na E66, radi odlično, natrpao sam gore i adriaroute i adriatopo, city navigator europe, sve živo
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 14:45   #112
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Ovih dana bi mi trebala doći Njoka 6210 Navigator pa ću probati staviti Garmin na nju. Jučer sam ga uspješno stavio na N95. Malo je zahebano raditi s njime (i bilo kojim drugim navigacijama) na mobovima bez touchscreena, ali se može.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 14:51   #113
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,899
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
5800xm nije pretjerano skup, garmin xt gore radi bez greške i pogreške
Misliš? Probaj malo po srednjem Jadranu ili po Zagorju, pa da vidiš veselja

Meni osobno je TomTom daleko bolji od Garmina. Šteta što su ukinuli podršku za Symbian.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 14:52   #114
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Malo je zahebano raditi s njime (i bilo kojim drugim navigacijama) na mobovima bez touchscreena, ali se može.
Zbog ovoga bih htio klasičnu navigaciju s malo većim touchscreenom, npr. kao ovaj.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 14:52   #115
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,899
Citiraj:
Autor Dr. Beast Pregled postova
ma ne volim te touch screen mobitele, mislio sam uzeti Nokiu E52, ali ima dosta problema sa firmwareom, takav mi mobitel odgovara.
Imam E52 i Garmin ne radi dobro na njemu. Blokira telefon.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 16:22   #116
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,923
Ma uzmi neki Mio jeftilen bilo koji,otkljucaj ga ,stavi gore igo,garmin,cardinale i imas all in one,samo saltas.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 16:30   #117
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ma uzmi neki Mio jeftilen bilo koji,otkljucaj ga ,stavi gore igo,garmin,cardinale i imas all in one,samo saltas.
Naručio sam Spirit S505.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 16:48   #118
subtex
Premium
 
subtex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 328
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Misliš? Probaj malo po srednjem Jadranu ili po Zagorju, pa da vidiš veselja
To nema veze jel radi sa greškom ili bez, Garmin odnosno adria route je najlošija karta za hrv od ostalih u ponudi ali njihov softwer jedini na symbian Nokiama radi normalno (ne računam Nokia maps jer to tek nema veze sa navigacijom)

Mada mu ni to neće smetat ako mu treba navigacija za gradove i važnije lokalne ceste po Hrvatskoj.
Meni je Nokia recimo za Zagreb dovoljna, al van grada baš i nije nešt upotrebljiva, jer adria route nema puno prigorskoh naselja, recimo ak idete od Zaprešića prema Sloveniji ili sela prema Zaboku i Kumrovcu.
Nekad adriaTopo može bit od pomoći na takvim terenima (ali to samo da prnađete lokaciju ne i adresu)

Ja radimo ko dostavljač, i svaki tjedan prođem pola Hrvatske, imam 4 navigacijska uređaja i svaki od njih ima prednosti i mana, ali su svi za prosjećnog korisnika više nego dobri. Kad bi baš dao preporuku moj izbor bi bio TomTom
Mobitel kao navigaciju ne gledam za riješenje ako ćete to koristit svaki dan, ali za nekoliko puta mjesečno to je odličan izbor.

Ja sam instalirao garminXt na mob samo iz jednog razloga, jer često putujem.
Preko ljeta sam bio u Londonu, za novu ću recimo s frendovima u Amsterdam.
Samo utipkam red light i prošećem laganini
__________________
Abit AB9 Pro \\ INTEL E6300 1.86Ghz & CoolerMaster Gemini II + 2X Xsilence RedWing 120mm \\ G.E.I.L PC26400CL5 2GB \\ Sapphire 3870 TOXIC 512mb
Seagate Barracuda 320GB 16mb SATA2 + 2x WD 500Gb, 16mb,SATA2 \\ DVD-RW SAMSUNG SH-W163A SATA & LITEON SHM-165S6S SATA
LCD Asus PW201 20,1" \\ Antec P160 Aluminium \\ Enermax Liberty 500W \\ MX518 + func 1030\\ Potenciometar ZALMAN ZM-MFC1 plus, sreberni 5.25"
subtex je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 18:25   #119
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,899
Citiraj:
Autor subtex Pregled postova
Ja radimo ko dostavljač, i svaki tjedan prođem pola Hrvatske, imam 4 navigacijska uređaja i svaki od njih ima prednosti i mana, ali su svi za prosjećnog korisnika više nego dobri. Kad bi baš dao preporuku moj izbor bi bio TomTom
Drago mi je da netko kome navigacija služi da zarađuje kruh u životu dijeli moje mišljenje.

Iako, TomTom baš na Symbianu radi neusporedivo bolje od Garmina. Brži je, daleko lakši za upotrebu, ima neke napredne funkcije koje Garmin ili nema ili moraš kopat kroz menije da dođeš do toga što prilično frustrira u vožnji. Pogotovo ako ti treba alternativna ruta, TomTom to ima puuuno bolje riješeno.

Osim toga, ako Garmina želiš ugasiti, moraš ispritiskati desnu tipku i naživcirati se jer se ništa ne događa na pritisak tipke, već on uvijek neki k.. čeka, onda tek iz glavnog menija možeš izaći, ali tek nakon što te pita "are you sure!?". Na TomTomu bilo gdje da jesi samo stisneš crveni gumb za poklapanje veze i on je vani.

BTW: slažem se da je AdriaRoute jako loša karta, što se vidi čim izađeš iz Zagreba.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2009., 20:14   #120
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,235
Amdejac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na