Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2015., 16:11   #121
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,307
Nisam ni znao da je pao HT danas, a ko će ga znat zašto su usporeni može bit i jer je ponedjeljak
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 16:34   #122
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
Frend mi s trešnjevke slao na Jarun.
a jebote

dobro da niste slali s istog kioska na isti
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2015., 16:55   #123
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
Ja sam čekala tri dana paket. Frend mi s trešnjevke slao na Jarun. Išao je taj dan poslovno nekam pa mi nije stigao dofurat... Paket dosao nakon 3 dana(punjač za lap)

Koje sramote :/
ja bi takve stavio na kraj liste za slanje...teško se provest biciklom malo po gradu...bar vam je zatvorenik Bando napravio staze sa pozlatom i sigurnosnim ventilima....
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 17:30   #124
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ja bi takve stavio na kraj liste za slanje...teško se provest biciklom malo po gradu...bar vam je zatvorenik Bando napravio staze sa pozlatom i sigurnosnim ventilima....
Sva sreća pa ti ne odlučuješ! Ako netko želi poslati paket Tiskom na drugi kiosk koji je 50m dalje.. to je njegovo pravo! Platit će uslugu i to je to. Ako ja nazovem taxi da me odveze 500m, oni tu uslugu pružaju, ja ju plačam... šta to nekog boli ona stvar jesam ja išao taksijem 500m kad sam mogao i prošetati...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 18:02   #125
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Ah.. Tip je direktno s posla isao , a ja sam radila i nisam mogla doci po to a trebalo mi je..I ne kuzim u cem je problem? Sramota je to da u istom gradu čekaš paket 3 dana! Prije dobiš paket poštom nego ovo.. :/
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 18:33   #126
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,307
Još uvijek ništa piše paket nije pronađen, valjda se neće izgubit...
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 19:37   #127
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Inače meni je pisalo nakon pol sata da je paket u distribuciji...
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 19:46   #128
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Sva sreća pa ti ne odlučuješ! Ako netko želi poslati paket Tiskom na drugi kiosk koji je 50m dalje.. to je njegovo pravo! Platit će uslugu i to je to. Ako ja nazovem taxi da me odveze 500m, oni tu uslugu pružaju, ja ju plačam... šta to nekog boli ona stvar jesam ja išao taksijem 500m kad sam mogao i prošetati...
sva sreća pa nisi ni ti neka glavešina u HR...

naravno da svako ima pravo poslat čak i na kiosk u susjednu ulicu al brate onda treba i poznavat sistem rada.
jebote, ko je imo ideju u glavi da će teta sa kiska ić nosti to poslije svoje smjene u drugi kiosk...valjda je poznato da sve ide u centralno skladište za danju distribuciju pa se onda raspoređuje...
i ko je očekivao da će stić isti ili drugi dan?
i ta tri dana su OK, jer eto oni neamju prioritetnu poštu već sve ide kak se kome da...
a šta da vam se dogodilo ko meni - da je fiškal u distribuciji ime pošiljatelja paketa stavio kao ime primatelja - pa ti dođeš na kiosk (jer na webu vidiš da te paket čeka) kad teta veli "nema ništa na to prezime, žao mi je"...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 19:51   #129
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Nitko nije to rekao...i ne salje teta nikam nego to se vozačima da. Samo kad napišu brza dostava to baš i nije točno i iskreno treba pazljivo s tim paketima... Kao drugo

k http://www.tisak.hr/hr-hr/proizvodi-...et-usluga.html ovdje sve pise...
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 19:59   #130
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
pa eto u cca 15 puta koliko sam slao tiskom, nikad me nitko nije pito jel treba "brza dostava"...a bilo je slučajeva da mi paket predan u ZG do 12 dođe drugi dan i čeka me oko 9 sati za podić.
nikad nisam imao slučaj da se bilo šta oštetilo (a slao sam i MB i HDD)..
po meni fer su i korektni, osim ono jednom kad nije bilo moje ime na paketu nego onog tko je slao.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2015., 20:38   #131
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Eto i moje iskustvo sa Tiskom (danasnje).

Gospodin mi je poslao paket Tiskom i dao mi "kod" pod kojim mogu pratiti svoj paket.
Osim sto danas kad upisem kod svog paketa pise da nije pronaden (a poslano u cetvrtak iz Crkivenice) nista nije stiglo, dosao sam danas na Tisak na koji je dogovoreno da posalje i zenska me blijedo gledala kad sam ju upitao da dali zna sta je s mojim paketom i da nek odem na drugi Tisak u gradu i opet isti scenarij. I di je moj paket?
Mozda ce se situacija povoljno odvit al sve vise me brine.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 20:47   #132
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
pa zna se na koji broj kioska je poslan paket. tamo mora doć.
a tamo na broju praćenja znaš dali je poslan i dali je stigo na kiosk.
ako ga nema šlaji mail nekome odgovornom. pod uvjetom da je tip stvarno poslao a ne napisao broj napamet (ako je poslao dobio je isprintanu potvrdu slanja). pa ak sumnjaš u njega nek ju skenira.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 20:52   #133
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
ti sigurno dao točan kod? pitaj ga jos jednom... i neka ti uslika potrvdu sto je dobio

a inace iz crkvenice u drugi grad treba minimalno 4-5 dana...pa je jos jako prerano da to bude u kiosku...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 21:14   #134
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Slao iz osijeka prosli tjedan za zagreb razer mis kolegi na forumu, stiglo u roku 24h.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 21:23   #135
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,307
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
ti sigurno dao točan kod? pitaj ga jos jednom... i neka ti uslika potrvdu sto je dobio

a inace iz crkvenice u drugi grad treba minimalno 4-5 dana...pa je jos jako prerano da to bude u kiosku...
Ja sam slao i na računu je kod. Očito je ova ženska na tisku nesposobna bila registrirat ga online il nešto, nevjerovatno.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 22:02   #136
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Imao sam problema sa tiskom i njihovom distribucijom. Da skratim priču, čovjek nazvao da se ispričava što čekam mjesec dana jer stalno mijenjaju radnike pa je eto i moj paket bio na putu po Hrvatskoj (nitko ne zna gdje). Na kraju kaže da zove sa privatnog mobitela. Ništa mi nije bilo jasno - osim da više ne šaljem niti primam tiskom.
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 22:32   #137
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313


ja evo imam dva svjeza iskustva od ovog vikenda. dobio oba paketa bez ostecenja, vidi se po onim njihovim kutijama ako je zgnjecen, sve 5. sadrzaj unutra stvarno ok spakiran, no svejedno ne vjerujem da ih bas nabacuju kao lopte.

takoder, ja slao sve i svasta unutra, i primao i diskova i grafickih, svega. nikada problema niti jednom, nikad se nije pogubio paket, osim par puta je bilo debilnih situacija da me doceka samo broj mobitela za podatke za preuzimanje??!!

znaci, netko mi je slao nesto i tukac / tuka u tisku je od podataka unijela sve osim mojeg imena i prezimena i adrese . tj, unesla je odrediste i broj mog mobitela .

sva sreca pa znam tete u tih par tiskova, pogotovo jednog kojeg najvise koristim pa kad me vide vec znaju ako je sta doslo - vec printaju potvrde.


no jos jednom, niti jedan najmanji problem. najduze je putovalo Dubrovnik - Sisak, nekih 5-6 dana. redovno iz ZG-a prema Sisku: sljedeci dan. pogotovo ako se posalje prije 12 popodne, prije podneva. cak sam primao i pakete od firmi (sluzbeni racun, sve po PS-u, online uplata), sve doslo sljedeci dan........

za 15 kuna - vrlo dobra usluga, pogotovo jer nema cekanja u posti, sto mene UVIJEK doceka. i tu je jako jednostavan tracking .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 22:45   #138
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,307
Ja zasad sam uz ovaj problem imao još jedan od ne znam kolko 50ak puta kolko sam slao. Primaocu je došao skroz drugi paket, ja poslao hdd on dobio neku žicu i zove on mene pričamo i kažem ja njemu da provjeri broj na kutiji i skužio je da je krivi broj napisan na njoj, a on na ceduljici ima skroz drugi i ništa otišao je na tisak zamijenili se paketi na neku foru, srećom pa je uspio dobit točan paket da hdd nije netko drugi dobio.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 23:05   #139
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Slao sam prije toga 2 puta i bilo je ok, ali sa zadnjim su me totalno "ohladili"
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2015., 23:56   #140
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja sam slao i na računu je kod. Očito je ova ženska na tisku nesposobna bila registrirat ga online il nešto, nevjerovatno.
nije uvijek taj sa računa već onaj koji je na papiru kojeg ispunjavaš/printaš

Ja uvijek prije slanja obavezno zahtjevam email primatelja, ispunim sve online, isprintam i odnesem na tisak...i nikada nikakvih problema, i on i ja dobijemo na mail i sve lako pratimo
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 00:25   #141
iggi
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: qǝɹƃɐz
Postovi: 434
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Ja uvijek prije slanja obavezno zahtjevam email primatelja, ispunim sve online, isprintam i odnesem na tisak...i nikada nikakvih problema, i on i ja dobijemo na mail i sve lako pratimo
Potpisujem

Nema ispunjavanja papirića na kiosku, naguravanja,gunđanja.
Dođeš i predaš paket ko gospodin, platiš i doviđenja.
iggi je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 00:47   #142
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
a kako pakirate ? Kod tiska, daju svoju kutiju ili može i vaša ambalaza?
ja do sad 2x slao preko njih i sve ok prošlo, ali sam tamo pakirao i polomio se prvi put kad slozio tu kutijicu
PA nisam imao ništa kod sebe za ispunu kutije..itd.. ali došlo sve u komadu
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 01:58   #143
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Svakako u originalnu ambalazu ili neka improvizacija, pa u njihov paket + jos napunim s novinama da bas ne plese previse.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 10:00   #144
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Obavio sam barem 8 slanja/primanja pošiljki preko Tiska. Do sad apsolutno nikakvih problema. Ove vaše pričice da treba 3 dana unutar grada??? Ono wtf što bi htjeli? Predate paket, paket se pokupi najčešće na kraju radnog dana. Vozi se u centralu, tamo čuči jedan dan (a možda ga odmah ujutro pošalju van), treći dan ide prema odredištu. Ako vam to ne odgovara za tu cifru, onda šaljite preko Overseasa ili HPExpressa koji su duplo skuplji i dostavljaju u doba kad ste npr. na poslu makar ste izričito zahtjevali da dostava bude poslije 17h.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 10:36   #145
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,307
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
nije uvijek taj sa računa već onaj koji je na papiru kojeg ispunjavaš/printaš

Ja uvijek prije slanja obavezno zahtjevam email primatelja, ispunim sve online, isprintam i odnesem na tisak...i nikada nikakvih problema, i on i ja dobijemo na mail i sve lako pratimo
A da, on meni nije ostavio svoj mail, ali sam ja napisao svoj pa da je uneseno bi mi došlo kolko se sjećam na mail ali nije ništa.


Citiraj:
Autor iggi Pregled postova
Potpisujem

Nema ispunjavanja papirića na kiosku, naguravanja,gunđanja.
Dođeš i predaš paket ko gospodin, platiš i doviđenja.
Ispunio i ja ko gospodin i isprintao i donio, samo evo već drugi put mi se desilo da ne želi jednostavno to šta sam ispunio očitat ženskoj kad skenira bar kod sa papira, tako da sam bio osuđen ručno onda popunjavat. Jučer sam im poslao mail da to poprave da ljudi bezveze ne ispunjavaju kad im neće očitat.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 11:03   #146
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
a kako pakirate ? Kod tiska, daju svoju kutiju ili može i vaša ambalaza?
ja do sad 2x slao preko njih i sve ok prošlo, ali sam tamo pakirao i polomio se prvi put kad slozio tu kutijicu
PA nisam imao ništa kod sebe za ispunu kutije..itd.. ali došlo sve u komadu
ja vidim dimenzije kutija, i onda napravim na knap kutiju toga sto saljem...odem tamo trazim tu i tu kutiju i sam gurnem unutra
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 13:19   #147
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
sva sreća pa nisi ni ti neka glavešina u HR...
Ja ni ne prozivam ljude koji koriste usluge koje se legalno pružaju u HR.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2015., 15:01   #148
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Eto. Prolazi još jedan dan i dalje se ne zna šta je s mojim paketom.
Poslao sam im mail pa ćemo vidjeti.

Prvo moje iskustvo Tiskom i zasad nepovoljno se situacija odvija za mene.
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2015., 12:22   #149
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
Odustao sam od online obrazaca...ispunim sve na kiosku i to je to...jest da je brze online..ali nemam vremena cijeli dan cekati da teta na kiosku sve vidi
Poslao sam do sada barem 50 paketa bez problema. Treba obratiti paznju da je maksimalna vrijednost posiljke 500kn, pa da ne bude poslano nesto od 4-5 tis. kuna i da nestane
Ono sto mi je najtupavije je preuzimanje paketa...''dobar dan, trebao mi je doci paket..na koje ime...to i to...'' i teta ti da paket bez provjere bilo cega...mislim tako mozes podici bilo sto ako znas ime

Zadnje izmijenjeno od: robee. 22.01.2015. u 21:27.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2015., 23:56   #150
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,307
Javio mi je primatelj da mu je stigao paket još u utorak full brzo, inače sam u pon. poslao, a cijelo vrijeme nisam mogao pratit status paketa dok on kaže da je mogao, to mi nije jasno. Uglavnom sve je ok ispalo na kraju.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na