Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2012., 15:03   #121
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
HTC ima "svoj" servis ovdje?
Da, ima "svoj" Accredited Service Provider
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 16:04   #122
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Ja sam svoj Samsung SGS i9000 nosio u mobis jer mu je ekran prestao radit (nikakve boje, ništa, ko da je ugašen), dok je mobitel inače normalno radio. Ne mogu biti 100% siguran da ja nisam bio kriv jer sam sjeo slučajno na mob dok je bio na krevetu i nakon toga ekran više nije radio. Nakon par dana me zvali, promjenjen je touch i lcd i mob radi. Inače na mobu ni prije ni nakon servisa nije bilo niti ogrebotine. Možda je slučajno samo moje iskustvo pozitivno, ne znam.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2012., 16:26   #123
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Ne mogu biti 100% siguran da ja nisam bio kriv jer sam sjeo slučajno na mob dok je bio na krevetu i nakon toga ekran više nije radio.
nisam siguran da li sam ja kriv što se auto više pali pošto je to bilo nakon frontalke sa tankerom
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 16:44   #124
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Da, ima "svoj" Accredited Service Provider
Tebi je jasno što je to i kakve su mogućnosti utjecaja HTC-a na njih?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 17:02   #125
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Tebi je jasno što je to i kakve su mogućnosti utjecaja HTC-a na njih?
Stjecajem okolnosti sam bio voditelj jednog takvog ASP-a, tako da - znam i ne pricam napamet
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 17:12   #126
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Stjecajem okolnosti sam bio voditelj jednog takvog ASP-a, tako da - znam i ne pricam napamet
I ja, u tri različite firme.
Tak da i ja ne pričam napamet.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 17:17   #127
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Radio si kao voditelj HTC-ovog ASP-a u tri razlicite firme? Ili se radilo o nekim drugim vendorima?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 17:27   #128
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Radio si kao voditelj HTC-ovog ASP-a u tri razlicite firme? Ili se radilo o nekim drugim vendorima?
S mnogim drugim vendorima. I bitno većim i jačim i slabijim od HTC-a. Niti jedan ne može utjecati na konačnu odluku ASP-a (kakvu god skraćenicu imao) već može reći "snosit ćemo mi troškove", ali to je enormno rijetko, posebno ako isti ASP već pregleda uređaj i donese svoje mišljenje.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 21:15   #129
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
S mnogim drugim vendorima. I bitno većim i jačim i slabijim od HTC-a. Niti jedan ne može utjecati na konačnu odluku ASP-a (kakvu god skraćenicu imao) već može reći "snosit ćemo mi troškove", ali to je enormno rijetko, posebno ako isti ASP već pregleda uređaj i donese svoje mišljenje.
Hajdemo iz početka...
Ja sam gore samo i isključivo o HTC-u pričao jer tu znam šta pričam, a opet jer sam bio voditelj HTC-ovog ASP-a. O drugim vendorima ne želim pričati jer sam imao manje doticaja s njima.
Žao mi je kolega, ali u ovom slučaju ja imam veće spolovilo i moj je tata jači

Zadnje izmijenjeno od: WraGG. 16.07.2012. u 21:20.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 21:20   #130
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Hajdemo iz početka...
Ja sam gore samo i isključivo o HTC-u pričao jer tu znam šta pričam, jer sam bio voditelj HTC-ovog ASP-a. O drugim vendorima ne želim pričati jer sam imao manje doticaja s njima.
Žao mi je kolega, ali u ovom slučaju ja imam veće spolovilo i moj je tata jači
Znači, čovjek se buni njima vani i onda ovi vama jave da mu popravite free of charge?
Sakeri...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.07.2012., 13:38   #131
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
odnio nokiju na servis danas u t-com, i kazu da moraju staviti u potvrdu o primitku uređaja na servis da je uredjaj ostecen s prednje i straznje strane??wtf
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 13:48   #132
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Pa da li je oštećen?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 13:57   #133
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
pa nije, mobitel skoro pa novi. ali rekli su da moraju tako staviti na papir

EDIT: evo slika

Zadnje izmijenjeno od: timmy. 21.07.2012. u 14:08.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 14:16   #134
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ma moraju stavit, da ne kažem šta.
Netko te lijepo zavaljao. Mi redovno šaljemo mobitele na servis i kad se vrate imamo uvid u njihov interni radni nalog i potvrdu zaprimanja. Nigdje nema naznačenih oštećenja ako je mobitel čitav zaprimljen.
Možda sam u krivu, ali ja ne bi pristao na to da mi zaprime mobitel kao da je oštećen.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 14:29   #135
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Ak nisi imao vidljive ogrebotine na mobitelu onda ne znam zašto si pristao potpisati taj papir.

Ako si imao pak bilo kakvu ogrebotinu, onda je u redu da napišu tako. Prije ovakvih postupaka je bilo slučaja da se mini ogrebotine ne zapišu i onda dođe ekipa i kaže ove ogrebotine nije bilo, neću preuzeti mobitel hoću novi.

Nekako svi naginjete k tome na ovoj temi.

Glupo i jadno mi je uopće komentirati ovakav balkanizam, bez želje za uvrede ikome.

Ne kažem da su servisi bezgrešni ili da se ne dogodi pogreška, ali brate mili ako imaš ogrebotinu na mobitelu, ako je napisano tako na papiru i ako si ti to potpisao možeš se politi hladnom vodom.

Naravno, neće biti u redu ako ti se mob vrati kao da je bio limenka prikvačena za branik auta mladenaca...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 14:38   #136
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
ma kakva ogrebotina, nije bilo ničega na njemu, korišten mobitel tri dana, ko novi kažem vam. na šalteru je bila cura od cca 19 god, znam je iz viđenja ne znam zasto bi me zavaljala. pitam je zasto to pise kaze moram tako, ovo ono, da se ne brinem nista da ce mobitel biti popravljen ili cu dobiti novi ako ne poprave i da mu se nece nista lose dogoditi
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 15:10   #137
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Definitivno nisi trebao to prihvatiti ako nije oštećen. Sad ti ga mogu vratiti oštećenog i ti ne možeš ništa
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 15:30   #138
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja sam prije nekih mjesec i pol, točnije 01.06., predao svoju X10 Mini Xperiu Pro (1. gen.) u T-Mobile, jer se nije htjela više bootati, i to taman tri mjeseca prije isteka garancije i pred moju kupnju One X-a (kao da sam znao ).

Budući da mi se uopće nisu javili kroz taj period, zvao sam neki dan Agram da pitam u čemu je problem. Uglavnom, odobren mi je novi uređaj u vrijednosti do ~2.500,00 kuna (otprilike koliko je vrijedio onda taj mobitel), odnosno ono što će mi Sony Ericcson, tj. Sony ponuditi. E... Sad tu počinju komplikacije. Sony se očito ne može sam sa sobom konsolidirati što da nam pošalje (ima jako puno U20i korisnika koji čekaju da se ova situacija razrješi), pretpostavljam da zbog te relacije SE - Sony, te Agram sad čeka da im oni konačno nešto pošalje po pitanju tih reklamacija. Sada to sve stoji, i to već neko vrijeme. Pretpostavljam da nećemo dobiti modele vezane uz SE brand.

Čisto da vam javim, ako još netko ima takvih problema, ili pak ima oštećeni SE pod garancijom, pa da znaju što ih čeka!

Ne želim biti pizda, niti imam namjeru, ali čisto me zanima, koliko se sjećam što sam čitao zakonski rok za rješavanje reklamacije 45 dana, da li je tako? Što uopće nakon toga mi imamo pravo uraditi?
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 16:12   #139
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
To nije zakonski rok. U zakonu ne stoji izričiti broj dana već se kaže 'primjereni rok'. Bitno je ono što piše na jamstvu i/ili stranici servisa ili prodavača.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 16:50   #140
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
5. U zakonskom roku predali ste proizvod na popravak. Prošlo je dosta vremena, a nemate nikakvu povratnu informaciju. Zvali ste i rekli su da imaju rok za popravak 45 dana.

Zakon ne predviđa precizne rokove, već razumni rok, koji se određuje temeljem svih okolnosti određenog slučaja, odnosno, cijeneći sve okolnosti vezane za neispravan proizvod i njegove konkretne nedostatke. Ako trgovac u razumnom roku ne popravi proizvod zakon predviđa obvezu trgovca da preda novi proizvod, odnosno ukoliko to nije moguće potrošač ima pravo na sniženje ili povrat novca (raskid ugovora).
http://potrosac.mingorp.hr/hr/potros...k.php?id=12494
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2012., 19:31   #141
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Ja bi svakako spizdio prijavu DI ako se prekorači 45 dana bez obzira pisalo to na papiru ili ne.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 09:56   #142
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
.....

Ako si imao pak bilo kakvu ogrebotinu, onda je u redu da napišu tako. Prije ovakvih postupaka je bilo slučaja da se mini ogrebotine ne zapišu i onda dođe ekipa i kaže ove ogrebotine nije bilo, neću preuzeti mobitel hoću novi.

Nekako svi naginjete k tome na ovoj temi.

Glupo i jadno mi je uopće komentirati ovakav balkanizam, bez želje za uvrede ikome.

.....
Hehe...opet ti sa svojom propagandom....ajde priznaj ko ti radi u mobisu?

Nego nisi nista odgovorio onoj dvojici vezano za mobis? Jesu li i oni balkanci koji bi svakih godinu dana novi mob?





@Timmy Nažalost najvjerojatnije ce ti to rezultirati odbijenom reklamacijom zbog tih "ogrebotina" ((

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 23.07.2012. u 10:01.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 11:44   #143
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Neću ja nikom ništa odgovarati, nemam razloga to raditi. Koliko god se činilo netočno, u potpunosti sam nepristran u ovim slučajevima jer sam radio u servisu i radio sam baš na mehaničkim oštećenjima i oksidacijama, radio sam s ekipom koja tamo radi itd itd.

Svi vi koji zbog takvih, nazvat ću to, gluposti komentirate, flejmate i slično u ovoj temi ne znate kakvi su mehanizmi po srijedi i koliko strogi oni budu. Da npr ti tak radiš i zanemariš neku oksidaciju pa dobiješ otkaz mislim da ti ne bi bilo svejedno
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 12:00   #144
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Neću ja nikom ništa odgovarati, nemam razloga to raditi. Koliko god se činilo netočno, u potpunosti sam nepristran u ovim slučajevima jer sam radio u servisu i radio sam baš na mehaničkim oštećenjima i oksidacijama, radio sam s ekipom koja tamo radi itd itd.

Svi vi koji zbog takvih, nazvat ću to, gluposti komentirate, flejmate i slično u ovoj temi ne znate kakvi su mehanizmi po srijedi i koliko strogi oni budu. Da npr ti tak radiš i zanemariš neku oksidaciju pa dobiješ otkaz mislim da ti ne bi bilo svejedno
Ma sve 5...nemoraš se odmah ljutiti. Zato smo tu na forumu da raspravljamo. Samo ti na ljep i fin način želim reći da si apsolutno u krivu ).
I sve si samo ne nepristran
E a što misliš o ovome što je Ivo napisao:

Citiraj:
Autor Ivo
Krepala mi nokia 5630, dodjem u mobis i predam mobitel, čovjek ga pregleda OSOBNO, kaže da je NAOKO sve u redu sa mobitelom, dakle nema vidljivih oštećenja. U redu, hvala, dobijem ticket i odem.
Nakon tjedan dana, s posla skrenem u mobis viditi stanje sa svojim mobitelom. dođem na red, prilazi mi neki lik, Josip mislim da se zva, uglavnom da mi se ne prizna garancija jer je mobitel oštećen (citiram: Bočna strana vam je napuknuta, NEDOSTAJE tipka, iz čega se da zaključiti ili da je mobitel otvaran ili da vam je pao, i počne on srati kako me nije stid bla bla bla).
Miran lik kakav jesan, počea sam mu jebati sve po spisku, doša je neki zaštitar tamo s boka, da će me otjerati, da ne smijem tako pričati sa osobljem (koje je prvo počelo neosnovano pljuvati po meni).
Uglavnom, vidim kameru (zato i znam datum gore napisani), i pitam zaštitara je li ova kamera aktivna.
izvrtili smo snimke na 25.05, i tamo se JASNO vidi gdje OSOBLJE prima mobitel, pregledava ga, klima glavom, uzima garanciju i daje mi ticket.

Nakon toga mi se OSOBLJE ispričalo (ljubaznog li naroda), da je očito došlo do pogreške i našli su mi mobitel, na kojem je krepala matična.
Jel bi i sad neko od ovih trebao dobiti otkaz?
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 13:19   #145
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Naprotiv, apsolutno si ti u krivu, moji postovi i komentari nikako nisu krivi ili ispisani neistinama, lažima, kako god to želiš zvati.

Konkretno, tko zna koliko sam ja ovdje vaših, da, upravo vaših mobitela fotografirao i poslao na odbijanje garancija jer imaju oksidacije i mehaničke oksidacije. Ako i dalje misliš da to radim iz hira, da vraćam mobitele zato jer se kolegama serviserima ne da popravljati to, da imam nešto od toga da zajebem ljude, onda nešto ne štima u tvojoj glavi
Hate me, beat me, do whatever you want.

Ivo je dobio drugi mobitel koliko sam upoznat, greške se događaju, ovaj koji je dolje na pultu nije imao ništa sa stanjem mobitela koji se vratio Ivi. Serviser s druge strane, ako je sjebo mobitel, trebao je dobiti penale, kakve, to nije na meni ili tebi da odlučimo.

Još jednom ću ponoviti, nebrojeno puta se dogodilo da se uređaj zaprimi na servis a da osoba koja zaprima ne napiše da ima ogrebotinu, sitnu tiny sićušnu da ju ne vidiš. I čovjek ode iz servisa sav sretan jer će jebat servisere i ove na pultu u zdrav mozak i ko mlade majmune i zahtijevati novi mobitel zbog toga što su oni kvazi oštetili masku

A najjači su mi oni koji dođu u poslovnicu i odmah prijeđu na spiku da će donijeti AK47 koji imaju doma i da će napraviti reda u poslovnici. Baš su mi super
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 13:47   #146
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Meni se čini da su meni baš radi likova koji traže novi mobitel zbog ogrebotina koje su bile i prije servisa i napisali da je moj "oštećen" čisto iz prevencije, i da će mi vratiti ispravan i onakav kakav sam ja njima predao, bar se nadam...
a ako mi ne vrate lako dođem napravit reda
http://technutty.co.uk/blog/2012/07/...phone-upgrade/

P.S. ako netko radi u mobis servisu mogu mu dat IMEI mobitela pa nek čeka da mobitel dodje i vidi da je u tip-top stanju
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 13:53   #147
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Naprotiv, apsolutno si ti u krivu, moji postovi i komentari nikako nisu krivi ili ispisani neistinama, lažima, kako god to želiš zvati.
Molim te kvotaj me di sam to napisao?

Citiraj:
Konkretno, tko zna koliko sam ja ovdje vaših, da, upravo vaših mobitela fotografirao i poslao na odbijanje garancija jer imaju oksidacije i mehaničke oksidacije. Ako i dalje misliš da to radim iz hira, da vraćam mobitele zato jer se kolegama serviserima ne da popravljati to, da imam nešto od toga da zajebem ljude, onda nešto ne štima u tvojoj glavi
I tu bih te zamolio da me kvotas....znaci di sam napisao da odbijas garancije iz hira? Nema potrebe da se vrijeđamo na toj razini tim više jer to ne tvrdim.

Citiraj:
Hate me, beat me, do whatever you want.
Kao što sam napisao 2 posta iznad

Citiraj:
Autor ja
Ma sve 5...nemoraš se odmah ljutiti. Zato smo tu na forumu da raspravljamo
Citiraj:
Još jednom ću ponoviti, nebrojeno puta se dogodilo da se uređaj zaprimi na servis a da osoba koja zaprima ne napiše da ima ogrebotinu, sitnu tiny sićušnu da ju ne vidiš. I čovjek ode iz servisa sav sretan jer će jebat servisere i ove na pultu u zdrav mozak i ko mlade majmune i zahtijevati novi mobitel zbog toga što su oni kvazi oštetili masku
I ja ću još jednom ponoviti (očito uzalud) što sam napisao na prošloj stranici ovo topica. Hvataš se za slamke, tj spominješ (poremečenu) ekipu kojima mobiteli padaju u drek, pišalinu whateva, ekipa koja sa sobom nosi mobitel u saunu, i sad ekipu koja izmisli neku crticu na mobitelu da može tražiti novi mobitel.Kao što sam već napisao (opet uzalud) to je manjina kojom s pravom odbijate garancije. Znači tu se ne radi o njima. Jel se možemo složiti oko toga? (retoričko pitanje).Tu govorimo o primjerima kao što je npr. Ivin. I tu se ne radi o greškama koje se događaju (nemoj nas molim te vrijeđat) nego o namjernom zajebu pa te opet ja ljepo pitam? Ko bi trebao za to odgovarat? Jer ako bez pardon to pokušavaju APP metodom uvaliti ekipi možemo samo nagađat koliko je to puta prošlo.

Citiraj:
A najjači su mi oni koji dođu u poslovnicu i odmah prijeđu na spiku da će donijeti AK47 koji imaju doma i da će napraviti reda u poslovnici. Baš su mi super
Ja bih se prije zapitao kakva su iskusstva tih ljudi sa prethodnih servisa da tako nastupaju jel?


Teško da ćeš shvatiti poantu onoga kaj sam napisao pa ću napisati još jednom. Jedna stvar je kad nekom opravdano treba poništiti garanciju a druga stvar je kad se garancija poništava bez razloga, a o pokušajima prevare (Ivin primjer) neću ni spominjati

Živio
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 15:04   #148
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
S tobom nema smisla raspravljati uopće, potrebe za "kvotanjem" nemam. Napisao si da sam u krivu, na to sam se referencirao kontrom i obrazloženjem. Čitanje s razumijevanjem i uzimanje u obzir cjelovitost teksta, anybody? Isto tako razlamanje mojih postova u "kvotove" da iz njih izvadiš nešto što nije niti u kontekstu mojeg posta je samo problem u tebi.

Naravno, ovo ne pišem s namjerom vrijeđanja, već da shvatiš da previše iskrivljuješ ono što sam napisao i pokušavaš mi nametnutni neko svoje razmišljanje s podlim trikovima koji su počeli s time da imam nekog u mobisu i da njega branim itd itd, mislim da ti "kvot" ne treba da se sjetiš tog trenutka.

Ako te ne zadovoljava moj odgovor onda: lijen sam i ne da mi se čitati trkeljanja ponovo te ih obrazlagati svojim novim postom.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2012., 16:09   #149
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Destro nema potrebe prozivat nekog da je u krivu. Ti pričaš o oksidacijama, a on o ogrebotinama... što su dvije različite stvari.
A Ivin primjer je očito (imho) jedan od onih slučajeva kad ljudska konc pada, 1 od 1000, kad i serviser pogriješi... nismo savršeni, ne?
domina je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2012., 22:38   #150
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
poslao mail mobis servisu u petak ujutro, jos nema odgovora, zvao u petak i subotu tokom cijelog radnog vremena, ne javlja se nitko...jel postoji neki tajni broj/mail na kojih ih mogu sutra dobiti?
timmy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na