Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2011., 09:44   #1
ezav
Premium
Moj komp
 
ezav's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
MR servis- iskustva

A to je :

MR Servis - Nastao spajanjem Recro Servisa, M-San Servisa i Elektromagic Servisa (Glavni i sluzbeni servis za puno brandova i onaj bitan u ovoj prici Acer)

Zasto ga izbjegavati ????

E tu pocinje moja tuzna prica

Prije nekih 6 tjedana moji 4 godine stari Acer 5520G je odlucio prestati bacati sliku na ekran (a nakon svih tortura kaj je prezivel i dugo je zivel) , heh moj zakljucak je bila graficka , ali ajde rekel necem riskirati s narucavnjem s e-bay nove jer to je stari laptop moze biti i ploca .

Tu u pricu ulazi MR Servis , jer posto nisam bio siguran da je u pitanju samo grafa isao sam se raspitati koji je servis za Acer glavni u HR , a to je po svemu MR Servis , raspital se malo o servisu i nitko nije imal nista lose rec za njih (cak je dvoje frendova iz iT branse reklo da su super) , i reko si ja "ajde nebudi ljen daj ljudima da rade" i na ime svoje firme ostavil laptop kod njih , eh i tu sam popljugal jednog masnog

Zasto ????

Pa zato jer im je prvo trebalo skoro 3 TJEDNA za "dijagnostiku" , neznam kaj su radili svo to vrijeme , ali mora da je ta dijagnostika bila svemirska .

Da bi nakon te iste "dijagnostike" rekli da je zakljuceno da je graficka otisla i da ako zelim da naruce i ugrade novu moram sve troskove platiti AVANSNO !!!!!! Reko ajde imam love , bolje dati 1700 kuna za novu grafu , ugradnju i dijagnostiku barem dobim novu grafu 6 mjeseci garancije . Naravno uplatio sam preko firme novce i dobio obavijest da je grafa krenula iz skladista.

Ehh ali tu patnji nije kraj , jer jucer (nakon sto je proslo 2 TJEDNA od kada su narucili grafu) su mi poslali divni emajl (koji je i razlog ovog posta) da ipak nije grafa !!!!!! nego da je do maticne i dali zelim povrat novaca , sa tom cinjenicom da je povrat laptopa starog upitan !!!! ili nadoplatu za novu maticnu koja je 2100+ pdv ili opcija staro za novo ali nude za stari lap manje neg bi dobil da prodam proc , mem i hdd ...

Tako da je taj Servis jedan veliki LOOOOOOOOL , i ako vam ga ikada itko preporuci bjezite u sirokom luku (a ljudi koji su ga meni preporucili ce osjetiti moj bjes ) . A ako imate uredaj cija garancija spada pod taj servis nudim vam iskrenu sucut .
__________________
"What do humans know of our pain? We have sung songs of lament since before your ancestors crawled on their bellies from the sea."
- Farseer Eldrad Ulthran

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.11.2013. u 08:15.
ezav je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 14:42   #2
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,141
Iskreno, meni je 2 puta krepao beba Acer unutar garancije i svaki put im je trebalo oko tjedan dana da ga poprave...
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2011., 14:56   #3
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor ezav Pregled postova
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> A to je :

MR Servis - Nastao spajanjem Recro Servisa, M-San Servisa i Elektromagic Servisa (Glavni i sluzbeni servis za puno brandova i onaj bitan u ovoj prici Acer)

Zasto ga izbjegavati ????

E tu pocinje moja tuzna prica

Prije nekih 6 tjedana moji 4 godine stari Acer 5520G je odlucio prestati bacati sliku na ekran (a nakon svih tortura kaj je prezivel i dugo je zivel) , heh moj zakljucak je bila graficka , ali ajde rekel necem riskirati s narucavnjem s e-bay nove jer to je stari laptop moze biti i ploca .

Tu u pricu ulazi MR Servis , jer posto nisam bio siguran da je u pitanju samo grafa isao sam se raspitati koji je servis za Acer glavni u HR , a to je po svemu MR Servis , raspital se malo o servisu i nitko nije imal nista lose rec za njih (cak je dvoje frendova iz iT branse reklo da su super) , i reko si ja "ajde nebudi ljen daj ljudima da rade" i na ime svoje firme ostavil laptop kod njih , eh i tu sam popljugal jednog masnog

Zasto ????

Pa zato jer im je prvo trebalo skoro 3 TJEDNA za "dijagnostiku" , neznam kaj su radili svo to vrijeme , ali mora da je ta dijagnostika bila svemirska .

Da bi nakon te iste "dijagnostike" rekli da je zakljuceno da je graficka otisla i da ako zelim da naruce i ugrade novu moram sve troskove platiti AVANSNO !!!!!! Reko ajde imam love , bolje dati 1700 kuna za novu grafu , ugradnju i dijagnostiku barem dobim novu grafu 6 mjeseci garancije . Naravno uplatio sam preko firme novce i dobio obavijest da je grafa krenula iz skladista.

Ehh ali tu patnji nije kraj , jer jucer (nakon sto je proslo 2 TJEDNA od kada su narucili grafu) su mi poslali divni emajl (koji je i razlog ovog posta) da ipak nije grafa !!!!!! nego da je do maticne i dali zelim povrat novaca , sa tom cinjenicom da je povrat laptopa starog upitan !!!! ili nadoplatu za novu maticnu koja je 2100+ pdv ili opcija staro za novo ali nude za stari lap manje neg bi dobil da prodam proc , mem i hdd ...

Tako da je taj Servis jedan veliki LOOOOOOOOL , i ako vam ga ikada itko preporuci bjezite u sirokom luku (a ljudi koji su ga meni preporucili ce osjetiti moj bjes ) . A ako imate uredaj cija garancija spada pod taj servis nudim vam iskrenu sucut .

pa ok, dobit ces lovu nazad, a lap ti je ionako bio neispravan i nisi mogao raditi na njemu. Meni i nije cudno da nemaju bas sve dijelove za prijenosnike koji su stari oko 4 i vise godina. Lijepo su pokusali (vjerojatno popljugali novac za graficku karticu) i tebi ce vratiti tvoj avans. ne vidim gdje je problem osim sto si pricekao 3-4 tjedna da ti ga pokusaju popraviti...
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 15:05   #4
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Bez uvrede, ali ako ti ga već ne mogu popraviti kako je dogovoreno onda bolje neka izvole vratiti ono što su zaprimili. Nije njegov problem ako su oni popljugali negdje djelove u (dugotrajnom) procesu.

Jedino ispravno od njih je da ponude zamjenu za bolji laptop. Nema druge.
  Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 15:23   #5
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Jesi upravo ispao iz neke Leet Spike S Neke Igre Na Netu LOOOL!!!!?

MR servis odrađuje svoj posao kako treba i nikakvih problema s njima. Na sve upite odgovaraju odmah s cijenom i brzi su. Nisu svemogući i nisu skladište nego servis.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 15:28   #6
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Bez uvrede, ali ako ti ga već ne mogu popraviti kako je dogovoreno onda bolje neka izvole vratiti ono što su zaprimili. Nije njegov problem ako su oni popljugali negdje djelove u (dugotrajnom) procesu.

Jedino ispravno od njih je da ponude zamjenu za bolji laptop. Nema druge.

niti sam ja napisao da je to njegov problem sto su oni na gubitku niti ista slicno. lap je bio "NEISPRAVAN" i kao takav ce mu se ocito vratiti. Na temelju cega bi mu oni TREBALI dati bolji laptop? pa nije niti u garanciji niti su mu oni duzni dati drugi lap, ne kuzim ovo "nema druge"
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 15:30   #7
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,745
Sve navedeno stoji s time da nije ezav kriv što je MR Servis napravio pogrešnu dijagnostiku. U svakom slučaju trebaju napraviti i povrat novca i povrat laptopa, ako su pogubili dijelove onda trebaju napraviti procjenu laptopa po tržišnoj vrijednosti dijelova a ne po 50% manjoj cijeni. U svakom slučaju, dužni su vratiti barem vrijednost robe/novca koja je njima predana a fer bi bilo da ponude ispravan laptop/netbook/robu iste, slične ili veće vrijednosti a nikako ne manje vrijednosti.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 19.05.2011. u 15:48.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 15:38   #8
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,111
povrat starog laptopa upitan?
Koja je to prčija od servisa....da nek jos bude sretan kaj ga nisu izcipelarili i oteli mu sve pare kaj ima kod sebe....to je ko npr dofuras auto kojem je nesto riknulo automehaničaru koji napravi krivu dijagnostiku i popusi/zapljeni ti auto koji lol....i sad mi neko normalan to moze opravdat lolcina....da im se nebi zainatio da mi vrate laptopa kakvog su ga dobili.....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 15:40   #9
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Iskreno, meni je 2 puta krepao beba Acer unutar garancije i svaki put im je trebalo oko tjedan dana da ga poprave...
što više govori o laptopu nego servisu
syss je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 15:41   #10
vranjba
Premium
Moj komp
 
vranjba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
nije ezav kriv što je MR Servis napravio pogrešnu dijagnostiku. U svakom slučaju trebaju napraviti i povrat novca i povrat laptopa
+ naplatiš dijagnostiku i doviđenja
ne vidim temelje neke za zadržavanje laptopa i davanje u zamjenu drugog
ovo mi zvuči kao da pokušavaju jeftino kupit laptop za dijelove pa ako prođe prođe
__________________


CPU: AMD Phenom II X2 545 @X4 B45 + AC Freezer 64 Pro PWM
MBO: Asrock a780GXH @ bios 1.70
RAM: Kingmax 2x2GB PC2-8500
VGA: Sapphire HD5570 1GB
Zvučna: Asus xonar d1
HDD: WD6401AALS + WD2000JB + WD3200AAJS
PSU: Corsair cx400W
Case: Gigabyte GZ-X6
Keyboard: Logitech mk520 + Microsoft Natural Wireless Mouse 6000
Daljnski: Mce ir
Zvučnici: Swans d1080mkii 08
Monitori: Philips 220SW + HP L1950g
TV: Panasonic TX-P50C3E
AIO: HP Deskjet F4280
OS: Windows 7 x64


HP Compaq nx7010
CPU: Pentium centrino 2.0 GHz
RAM: 1gb + 512mb PC2700
VGA: ATI Mobility Radeon 9200 32mb
HDD: wd 40 GB
OS: Win XP SP3 x32


CPU: Pentium 3 1.0 GHz + Glacialtech igloo 2520
MBO: Intel D815EFV
RAM: 2x 256mb PC133
HDD: Maxtor 80gb + Seagate Barracuda 7200.7 160gb
PSU: Codegen 400W
OS: Win XP SP3 x32
PCI Lan: Linksys cisco gigabit EG1032 v3
Routher: Thomson ST780i WL
Net: T-com Flat


Acernote lite 350pc
CPU: Pentium 100 MHz
RAM: 8 mb edo onboard
VGA: chips&tech f65545
HDD: ibm 540 mb
OS: win 95



CPU: pentium 166 MHz
MBO: ga 586vx rev 3.37
RAM: 4x16 mb edo ram
VGA: Ati 3D rage II +dvd 4 mb
HDD: quantum fireball se2.1a 2.1 gb
PSU: seasonic ssa-200g
Monitor: Acer 13"
OS: dos 6.22

vranjba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2011., 16:14   #11
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
ma lik tj autor od ovog posta nije niti sam siguran sto su mu rekli u servisu. Ne bih se cudio da su mu rekli nesto sasvim drugo od onog sto je ovjde napisao.

ovo je napisao na jednom drugom forumu: "Ponudili su mi nadoplatu od 1000 kuna za novu plocu , ali nisam lud da prihvatim" znaci ipak nije 2100 + PDV. Malo je kontradiktoran u tim svojim izjavama
LINK

EDIT: @redscro: pa napisao je gore "ili za novu maticnu koja je 2100+PDV"

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 19.05.2011. u 16:36.
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 16:32   #12
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ma lik tj autor od ovog posta nije niti sam siguran sto su mu rekli u servisu. Ne bih se cudio da su mu rekli nesto sasvim drugo od onog sto je ovjde napisao.

ovo je napisao na jednom drugom forumu: "Ponudili su mi nadoplatu od 1000 kuna za novu plocu , ali nisam lud da prihvatim" znaci ipak nije 2100 + PDV. Malo je kontradiktoran u tim svojim izjavama
LINK
Nadoplata od 1000kn + onih 1700 koliko je platio za grafičku bi bilo tu negdje oko 2100+PDV
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 17:54   #13
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
što više govori o laptopu nego servisu

Ja sam imao priliko kojih 11 puta biti s 3 hp-ova laptopa na servisu...i svaki put bi riješili sve kako spada unutar 2 tjedna koliki je rok. Naravno laptopi nisu bili low end konfiguracije pa da "krepalo jer je jeftino" tako da se dogodi i (navodno) malo kvalitetnijim laptopima
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 18:19   #14
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Nadoplata od 1000kn + onih 1700 koliko je platio za grafičku bi bilo tu negdje oko 2100+PDV
Pa baš i nije ak ubaciš u digitron. Bome je i meni malo kontradiktoran. A i ove spike da je povrat laptopa upitan mi baš ne stoje. Mislim, to mogu prodat djetetu vrtićkog uzrasta i nikom više. Pa natovariš im inspekciju na vrat isti tren.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2011., 21:52   #15
morbid_angel
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Tokyo
Postovi: 196
Ja imam samo dobra iskustva sa MR (Recro) servisom. Zamijenili su mi tipkovnicu na prijenosniku jer je tipka otpala (najvjerojatnije sam zapeo za nju i otkinuo ju), i to besplatno (prijenosnik bio unutar garantnog roka) i nedavno nabavio novi heatsink za isti prijenosnik. Odgovaraju na sve mail-ove relativno brzo.
Jedino lose iskustvo koje sam imao je to kaj me auto skoro pregazio kad sam prelazio cestu na putu od servisa do stanice
morbid_angel je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 12:25   #16
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
naspram ostalih servisa mr je dobar...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 16:05   #17
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,814
Ja sam imao jedan slucaj s njima (OVDJE).

Na zalost, radi daljine je od primitka sa servisa do dana kad sam laptop dobio u ruke i isprobao proslo 15tak dana, tako da nisam imao dobro uporiste da krenem "u borbu" s njima.
Dopustam da ima šanse da je grafa mogla crknuti isti dan nakon sto je laptop dosao sa servisa ali je to naprosto smijesno.
Osim toga, nakon sto prime laptop na servis, potrebno je jako dugo da se netko uopce odgovori na mailove, a ako i odgovori obicno upucuju na visu instancu.
U svakom slucaju, jako neprijatno iskustvo i dovoljno za izbjegavanje navedenog servisa s moje strane za evenutalne buduce slucajeve. Palac dolje.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 20:02   #18
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Pa istina, nisu baš nešto.
Acer One u jamstvu je tamo proveo mjesec dana, da bi se nakon popravka vratio sa poluispravnim touchpadom... Naravno, jamstvo je isteklo dok je bio na servisu, dodatni kvar sam kasno skužio i mogu se slikat.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 20:17   #19
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Kaj se ne bi jamstvo trebalo produživati za vrijeme koje je proizvod bio na servisu?
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 22:11   #20
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Kaj se ne bi jamstvo trebalo produživati za vrijeme koje je proizvod bio na servisu?
Produžuje se. Bez obzira što u nekim jamstvenim pokušavaju zamazati sa "...ako je duže od 15 dana..." Vrijedi ono što piše u zakonu, a u zakonu piše:

Citiraj:
Produljenje jamstvenog roka

Članak 425.

(1) U slučaju manjeg popravka jamstveni rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen uporabe stvari.

(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari.

(3) Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, jamstveni rok počinje teći ponovno samo za taj dio.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 22:13   #21
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,141
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
što više govori o laptopu nego servisu
Ma to se događa kad ga nosim na teren. Nažalost nije ni do laptopa, već do vlasnika.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 22.05.2011., 22:33   #22
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Dosta radin s MRom i mogu samo riječi hvale uputit, znan od gore par ljudi i uvik maksimalno iziđu u susret i pomognu koliko mogu. Uglavnom nikad nisan ima takvih problema s isporukom i nabavom kod njih.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 06:11   #23
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Kad će ekipa konačno shvatiti da Acer = užas, te da ima i drugih jeftinjara koje se neće raspasti u roku pola godine?
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 09:29   #24
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Kad će ekipa konačno shvatiti da Acer = užas, te da ima i drugih jeftinjara koje se neće raspasti u roku pola godine?
a ti si se nadovezao na šta???

kakve to veze ima sa MR-om..... mora da si ponosni vlasnik hp-a....

Ja sam par puta imao posla sa MR-om i jedamput je bilo natezanje zbog fotoaparata, no na kraju da me se riješe dali mi novi sa novom garancijom.

Ali sve u svemu puno bolji od većine servisa.
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2011., 13:07   #25
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,387
Citiraj:
Autor vladosch Pregled postova
Imam acer laptop i svakih mjesec dana mi rikava matična, te je dotični server konstantno mijenja već pet puta i sve je to OK, ali zar netko ne može pogledati što se zapravo događa sa hardverom, jer definitivno nije problem u matičnoj već u nečem drugom.
I sam pravilnik MR Servisa kaze da se uredjaj mijenja za novi nakon 3 servisa. Treba i procitat malo.

Citiraj:
ZAMJENA PROIZVODA
Zamjena kompletnog proizvoda se vrši u slučaju kada:
• su ispunjeni zakonski uvjeti prema Zakonu o obveznim odnosima i Zakonu o zaštiti
potrošača,
• je zamjena kompletnog proizvoda standardna servisna procedura za taj proizvod,
je nakon tri popravka ista neispravnost proizvoda i dalje prisutna.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2011., 12:57   #26
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 935
Prijatelj mi prije par dana isao u mr servis, ima HP probooka i nakupilo se prasine u ventilatoru i trebalo bi ga ocisti posto se pregrijava i buci, a laptop je u garanciji i nesmije ga otvarat, serviser mu je napravio to i ugradio memoriju za 15 min, naplatio 200 kn radni sat, frend dodje doma laptop se i dalje pregrijava, serviser sam i znam dobro kolko treba da se rastavi cijeli probook i dobro napravi posao da to valja, oni su mu vjerojatno samo sa kompreosorom propuhali kroz rupice od plastike i to je to, rekao sam mu da ode tamo i nek to reklamira i nek mu to naprave kako treba, jel posto dubrad naplati 200 kn za 10 min ako i tolko posla onda im treba dobro naj..... ma... ako to kasnije opet nevalja, tako bi ja bar napravio
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2011., 13:32   #27
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
Prijatelj mi prije par dana isao u mr servis, ima HP probooka i nakupilo se prasine u ventilatoru i trebalo bi ga ocisti posto se pregrijava i buci, a laptop je u garanciji i nesmije ga otvarat, serviser mu je napravio to i ugradio memoriju za 15 min, naplatio 200 kn radni sat, frend dodje doma laptop se i dalje pregrijava, serviser sam i znam dobro kolko treba da se rastavi cijeli probook i dobro napravi posao da to valja, oni su mu vjerojatno samo sa kompreosorom propuhali kroz rupice od plastike i to je to, rekao sam mu da ode tamo i nek to reklamira i nek mu to naprave kako treba, jel posto dubrad naplati 200 kn za 10 min ako i tolko posla onda im treba dobro naj..... ma... ako to kasnije opet nevalja, tako bi ja bar napravio
ako si servisirao probook-e onda znas da rastavljanje do zadnjeg sarafa traje 15 min znači matična,proc,sve sve

ugradnja memorije traje jedno da ne pretjerujem 42 sekunde kod većine probook serije,što starije što novije,

a da bi ispuhao vantilator na tom istom laptopu moras odsarafit ukupno 4 ili 5 malih sarafa i dignut tipkovnicu i eto ti coolera,

što se tiče servisera u MR servisu ja nisam imao nikad problema a uvijek nešto nosim da servis,reklamiram i tako,ugalvnom skoro svaki dan sam tamo )

Znam neke dečke još dok je to bio RECRO servis,prije spajanja tako da samo najbolje....

što se tiče sata rada od 200 kuna,što reć,po meni nije puno i mi zato naplaćujemo 250+PDV

kome ne paše nek sam servisira )
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2011., 13:53   #28
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor shrek00 Pregled postova
a da bi ispuhao vantilator na tom istom laptopu moras odsarafit ukupno 4 ili 5 malih sarafa i dignut tipkovnicu i eto ti coolera,
tesko bilo skinut kuler i stavit novu pastu ako vec lupa 200 kn za sat radnog vremena ,jer po tvojoj racunici je lap gotov za 20 min

Citiraj:
Autor shrek00 Pregled postova
mi zato naplaćujemo 250+PDV

kome ne paše nek sam servisira )
Odlicna vam je politika, ako nes dat 300 kn zato da mi ti odvrnes 4-5 sarafica i puhnes u vent , sam si ga servisiraj ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2011., 14:10   #29
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
tesko bilo skinut kuler i stavit novu pastu ako vec lupa 200 kn za sat radnog vremena ,jer po tvojoj racunici je lap gotov za 20 min
Pasta se po mojim iskustvima na laptopima mijenja JAKO rijetko,servisiram ih nekih 5 godina i imao sam samo par slučajeva ali velim jako rijetko,većinom se cooler ne skida nego se kompresorom ispuhuje prašina,tko to radi svaki put kad ispuhuje prašinu svaka čast
ja sebi na svom laptopu nisam pastu pipnuo dvije godine radi ko urica dan danas neznam što ljudi rade sa uređajima





[/QUOTE]Odlicna vam je politika, ako nes dat 300 kn zato da mi ti odvrnes 4-5 sarafica i puhnes u vent , sam si ga servisiraj ? [/QUOTE]


To je tako,dručije nemožeš opstat prošla su vremena 100 kuna i sličnim ciframa, znanje se naplaćuje,ili ćeš tako ili kod frenda u podrum,na tebi je odluka,znam da je na prvu puno ali pitao bi te da ti imas firmu i radnike za platit kolko bi naplaćivao nije sve crno bijelo....
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2011., 16:28   #30
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
ako si servisirao probook-e onda znas da rastavljanje do zadnjeg sarafa traje 15 min znači matična,proc,sve sve
Upravo to, ioako izgleda kompliciran vrlo je jednostavn za rastavit. Bog te sačuva manje pozanih brandova tipa Gericoma da nema 3 iste vide
Citiraj:
što se tiče sata rada od 200 kuna,što reć,po meni nije puno i mi zato naplaćujemo 250+PDV
Zna se to i puno gore naplaćivat, druga je stvar ako dotični nije dobro ispuva probooka ili nedaj bože samo otvorio, onda je previše i 3 kn.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na