Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.02.2017., 11:20   #241
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
Nije paket al je tisak

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 14:06   #242
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Živim kraj kioska i za sada samo pozitivno iskustvo. Tete ljubazne, svi paketi stigli 20-30 paketa do sada. Nakon ovih sranja u pošti....sa naplatom dolaznih paketića s 5 kn naručio bi tiskom i iz Kine da može

edit; tete mi daju formulare i kutije da nosim doma i u miru popunim i upakujem
Također istog mišljenja.

Neki dan sam imao neugodnost vezano za našu Poštu. Šaljem paket pouzećem, mala vrijednost - otkupnina 40,00kn. Tip će također i platiti poštarinu od 26,00kn. Čekam da svi živi i neživi od*hebu, plate račune, kupe KUHARICE koje se prodaju tamo na onom staklu, horoskope, križaljke, sudoku, redovito uvaljivanje "e-pošte", evoTV-a starcima od 150 godina, mobitela, itd. itd. itd. (imam osjećaj kao da sam došao na štand). OK, baba 15 minuta slaže naljepnice po maloj kuverti sa mjehurima, komentira "ajoj, sada je ukrašeno ko božićno drvce" - znači i babi sve jasno, bedira se, neugodno, nemam ništa protiv nje. Poslano. Šalje mi lik privatnu poruku, "e frende, stvar stigla, poštar mi naplatio 26,00kn poštarine, nisam bio doma, ukućani preuzeli, i aj mi daj svoj broj tekućeg da ti uplatim ostatak, nisam klošar". Nisam mogao vjerovati kakvo je to klošarsko poduzeće. Istog trena sam napisao mail, baš prekjučer, tri dana unazad zove ženska, neugodno joj - dali bi gospodin ako se poštar vrati na adresu dao pare? Kažem joj - već obavljeno sve sa gospodinom i to unazad par dana, ajooooj, isprike, oprostite, ovo ono... kažem joj sve OK - gospodin je inzistirao na tome da pošaljem Poštom, inače ne bi, koristim Tisak i kada ljudi od mene naručuju, uplate pare, ja pošaljem i gotovo. Rekao sam joj i otvoreno gospođo - Pošta je uvijek moj zadnji izbor. "nadam se da ćete u budućnosti i dalje koristiti naše usluge" - naravno da neću (jer to nije prvi put da se dešavaju takve stvari)
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 14:49   #243
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,237
Pošta je otišla na kvasinu. Em su digli cijene, em još 5kn extra naplacuju dostavu na adresu.

A tisak, to su isto crne legende. Idem online radit najavu za slanje. Ocu se ulogirat, username password, korisnik nije pronadjen. Zaboravili ste lozinku - dobivam mail s tim istim passwordom cleartext (majketi ) s kojim se pokusavam logirat Pisem im da nek to neko vidi resi da ko je tu lud, i tri dana kasnije ni slova ni brojke od njih Jeftino i kvalitetno, izaberi jedno
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 17:43   #244
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Ja sam se prebacio na tisak. Neki dan sam fasovso na dva fronta. Lik prodaje na njuski tipkovnicu za neki laptop i ja ga zovem. Rece mi 100kn lik. Ja reko ok salji pouzecem. Govno stavilo otkupninu 150 a ne 100 i ukrade mi 50kn a oni 36 i to veselje me doslo 186kn. Spolno sam im opcio s oba roditelja. Nije bilo meni,bilo je zurba covjeku i pristao je i platio. Da nije,vratio bih je nazad garant. Da ne govorim da je bila kriva ko da je s autom netko preso preko nje. Sreca pa radi...
Nego,cujem da se sad po novom moze otvorit paket pred postarom i uvjeriti se da je unutra ajfon a ne sardina. Jel to tocno? Momak mi neki dan rece da ne bi smio otvarat a ja narucio fleksu od makite reko ubit cu vas oboje ne bude li unutra sta treba. Bilo je ovaj put. 😂

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 19:26   #245
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Moze se otvoriti paket pred postarom/dostavljacem no prvo moras potpisati. Baš sam danas otvorio paket pred dostavljacen HP-a i nije bilo problema.
Sve kasnije reklamacije prema dostavljackoj sluzbi ili posti se mogu okaciti macku o rep, a najbolja stvar sto je po novome poziv korisnickim sluzbama na broj 072 (zvao HP) oko 1-2/minuta bez obzira na besplatne minute.
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 19:52   #246
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Ima koja dostavna služba da se može s njom slati pouzećem unutar HR, a da nije HP i Overseas?

p.s. znam da nije odgovarajuća tema, ali eto da ne otvaram dalje i ne dižem neke iz mrtvih
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 21:55   #247
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
cityexpress mozda?
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 22:15   #248
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Ako se nevaram cityex je davno propao i zajebao radnike i vjerovnike za velike pare.

Google i dpd-ova stranica kaze da i oni omogucuju pouzecem unutar Hrvatske, cijenu nisam gledao
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 22:22   #249
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Ima koja dostavna služba da se može s njom slati pouzećem unutar HR, a da nije HP i Overseas?

p.s. znam da nije odgovarajuća tema, ali eto da ne otvaram dalje i ne dižem neke iz mrtvih
https://www.dpd.com/hr/home/produkti...canje_pouzecem

https://gls-group.eu/HR/hr/usluge-pregled/pouzece
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 22:47   #250
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Nisu li oni samo za pravne osobe? Je li ko privatno slao preko njih?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2017., 23:16   #251
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,790
Ja nedavno po prvi puta rekoh ajd slat cu overseas-om i dobio mail da ce doci sutra po paket. Ja pripremio paket a oni nisu dosli niti bilo sto javili da nece doci. Eto prvo pa musko.
City ex expressom slao samo jednom i nakon toga sam rekao nikad vise.
Puno puta slao postom ili hp expressom i nikad problema nije bilo
Tisak paket takodjer ok za sada, mada sa njima nisam poslovao nesto puno
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 11:45   #252
GTC
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 64
Overseas je najveće smeće što se tiče tih dostavnih službi. Redovito ne dolaze na vrijeme (ili uopće isti dan kad trebaju doći), nikad ništa ne javljaju, pa ti čekaj od jutra do sutra, doslovno.
GTC je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 12:31   #253
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
baš tako ,i ja sa Oversima imam loša iskustva, ostavim poruku kada želim dostavu i tada normalno ne dođe nego kad je pred ulazom cimne "ja sam tu ,imam paket"

Poštu koristim za skuplje stvari.
Tisak za sve ostalo i do sada bez problema.

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 07.02.2017. u 12:39.
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 16:12   #254
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Citiraj:
Autor ćubi Pregled postova
Moze se otvoriti paket pred postarom/dostavljacem no prvo moras potpisati. Baš sam danas otvorio paket pred dostavljacen HP-a i nije bilo problema.
Sve kasnije reklamacije prema dostavljackoj sluzbi ili posti se mogu okaciti macku o rep, a najbolja stvar sto je po novome poziv korisnickim sluzbama na broj 072 (zvao HP) oko 1-2/minuta bez obzira na besplatne minute.
Da rezimiramo.
Smijem ispred dostavljača nakon potpisa otvoriti paket i npr. ako unutra nije ono što trebam,mogu vratiti bez naknade i bez da plaćam paket?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 17:14   #255
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Znači možeš bez ikakva problema otovoriti paket pred dostavljacem. Ako nesto nije u redu s njim, nesto fali ili slično odmah dostavljacu dajes prigovor/podnosis zalbu. S obzirom da placas pouzecem trebala bi biti ista stvar samo neznam daljnju proceduru oko love, no mozda budem kasnije progooglao jer sam nedavno citao i o takvim slucajevima.

No moje nedavno iskustvo je bilo da sam preuzeo paket, bio je ostecen(ja budala nisam dobro gledao pri preuzimanju) i naravno da je nesto od cca. 30eura nestalo iz paketa. Sreca pa sam snimao otvaranje pa je prodavac(sluzbena trgovina) bez ikakvih problema refundirao te novce pa se nisam morao upustati u daljnje procedure.

Drugi put kad sam narucio, potpisao sam(prije potpisa sam pitao dostavljaca da li mogu pred njim pogledati sadrzaj paketa zbog loseg iskustva i uputa iz HP-a, i nije imao nista protiv, dapace), pregledao i vidio da je sve ok i svatko je otisao svojim putem
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 17:19   #256
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Mislim da nije sve tako jednostavno ako npr kupiš nešto pouzećem preko oglasa...

Ti moraš potpisati preuzimanje te platiti paket a tek onda gledati... teško da bu ti natkon potpisa i plaćanja ako nešto nije ok vratili pare, jer ne smiju. Mislim da to moraš kasnije sve žalbama, prigovorima, tužbama itd...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2017., 20:14   #257
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
teško da bu ti natkon potpisa i plaćanja ako nešto nije ok vratili pare, jer ne smiju.
Smiju:
https://www.posta.hr/hr/sigurnija-ku...ku-i-internetu

Ako uopće pričate o hrvatskoj pošti, jer je tema Tisak pa sad više ne znam o čemu se točno priča.
Mislim da postoji tema o HP-u pa o njima treba tamo pisati.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 13:59   #258
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Paketomati uskoro prestaju s radom.
Vise...
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 14:17   #259
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,333
Vau, zašto?
Pa već su ulupali puno para u njihov rad i kupnju, softver, 90% mjesta su ispred Konzuma pa si ne plaćaju nikakvu naknadu.
Ovo mi nije logično, sada će im stajati na skladištu?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 14:18   #260
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,905
ja nemogu otvorit link jer sam na jobu. o cem se radi. pretpostavljam zbog propasti bagrokora or?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 14:20   #261
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Ja to nisam nikad koristio, pretpostavljam da se ne koristi koliko bi trebalo. Održavanje košta, radnici koji moraju obilazit te iste paketomate koštaju.


Nepiše ništa posebno, samo da prestaju s radom tog i tog datuma, da neće biti moguće slanje s i na paketomate. Sve ostalo ostaje kak je i bilo.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 14:24   #262
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
A ok sa kioska na kiosk ostaje
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2017., 23:51   #263
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,333
Priča se da su dugovali novac za najam gdje su bili paketomati jer ih je početkom mjeseca sudeći po ovom deložirao Kaufland. A bili su smješteni uz Konzume, INA benzisku i Kauflande.

Citiraj:
obavještavamo Vas da na paketomate: 970130 Kaufland Branimirova Zagreb, 970280 Kaufland Šibenik, 970290 Kaufland Rijeka Zametska, 970360 Kaufland Bjelovar te 970240 Kaufland Zadar do daljnjega neće biti moguće vršiti slanje paketa.
Navedeni paketomati će zbog mehaničkog kvara morati biti uklonjeni zbog popravka.
http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/Novos....html?bmlcNTI4
Zanimljivo kako se "mehanički kvar" kako su formulirali dogodio baš ispred svih Kauflanda. Očito nisu htjeli da im ostanu samo na prostorima oko Konzuma. Jeftinije im je bilo da ih sve uklone nego da plaćaju najam.
(samo ne znam što će s njima jer ti strojevi koštaju)
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2018., 22:35   #264
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Danas me TISAK paket malo razočarao. Morao sam poslati paket jednom korisniku foruma i obišao sam 4-5 tiskovih kioska u Rijeci i niti jedan nije imao L size paket koji mi je trebao. Onda na njihovoj web stranici gdje su locirani kiosci koji pružaju uslugu TISAK paketa pokazuju i kioske iNovina koji to naravno ne rade...

Na kraju sam posao obavio u , ni manje ni više, info pultu u Konzumu.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 14:27   #265
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Ima tko pozitivna iskustva s tisak paketom? Moram nešto poslati u vrijednosti 350kn, ali je komplicirana situacija. Tako da ...
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 14:34   #266
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Slao i primao vise puta tiskom, pakete od 1-1000 kn, svaki put sve u redu, brzo i jednostavno.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 14:35   #267
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Isključivo samo pozitivna.

Samo 2x sam imao... recimo čudno iskustvo ali sa prodavačicom na kiosku. Došao sam po paket u kojem mi je kolega sa foruma poslao 5kg češnjaka. Gospođa u svojim ranim 30tima i početnim kilama nakon stotke, prvo me izvređa da kako je na dijeti a da neke kobase miriše iz kutije, a onda da se ne smije slati hrana. Nakon što sam preuzeo paket, na kartonu su bili otisci zubiju. Mislim da je gricnula kutiju...

Nakon toga sam promjenio kiosk dolazne robe, a kako mi je često stizalo, druga gospođa je pitala "a kaj to vama stalno dolazi". Rekoh "stari brojevi erotike gospođo". Više ne pita, samo "dajte potpišite tu da ste primilo".

Inače od 200+ paketa što poslanih što primljenih, uvijek sve stiglo cijelo i uvijek sve dobio cijelo.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 14:35   #268
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
ja uvijek sa njima šaljem i sve je ok


prije te bude ovaj sa druge strane zajebo nego tisak
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 14:39   #269
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Okej , hvala. Znači pozitivna iskustva, okej. Hvala. Za ostatak ću se obratit tisku, imam kompliciranu situaciju.
Brad je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 15:09   #270
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
a šta je to komplicirana situacija?
oni ti sa novcima ne barataju


ti dođeš, predaš i platiš uslugu

kada paket stigne, druga strana dobije sms ili si gleda na trackingu i podiže uz osobno kartu, mada ja došao na neke kioske reko ime i prezime da je paket ovdje i bez provjere ti dade.
Ipak smatram da osobno bi trebala zatražit
dadoremix je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na