Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2018., 15:18   #5131
zdravko_c
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 524
Što je item na ebayu skuplji ili postigne na aukciji veću cijenu, skuplji je i taj GSP shipping. Mene je za item od 400GBP shipping izasao jos 31.49 GBP, narucio i platio 17.3, DHL dostavio 29.3.
zdravko_c je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 15:22   #5132
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,065
Ovaj je bio 412 GBP + 45 GBP shipping.
Nije baš usluga na razini te cijene.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 21:44   #5133
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
Pitanje vezano za placanje...znaci kosarica i prikaz placanja gdje se vidi PT ali nakon placanja Paypal mi uzme nesto love (obicno 10ak €) a za sta? Placam karticom i nemam nikakve veza sa Paypalom. Postoji li nekakva opcija da se to izbjegne?
robee je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 21:51   #5134
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,065
Pa uvijek ti ide preko PayPala,cak i onda kada nemas account vec jednokratno placanje karticom.
E sada zasto ti to ista naplacuju neznam

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 21:55   #5135
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
Tako nesto sam i pretpostavljao
Dakle za kupovinu od 3tis kn uzmu 5%

Zadnje izmijenjeno od: robee. 13.08.2018. u 08:43.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 15:18   #5136
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,104
Ja ne razumijem u čemu je problem da se napravi PayPal acc i onda si miran? Uvijek odabereš da ti se naplata izvrši u valuti u kojoj prodavač prodaje i na taj način ti je PP naknada najmanja i najmanje gubiš u konverziji jer se radi samo jedna, a ne tri puta.

Uostalom, sve njihove naknade i koliko one iznose ima jasno izneseno na njihovoj stranici i na eBay stranici.

Ja nikada nisam imao nikakvih problema sa PP-om i nikada mi nisu uzeli tih famoznih 5% ili više na ijednu transakciju.

Koristim oduvijek MASTERCARD (bilo koje banke, koristio od dvije do sada).
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2018., 18:22   #5137
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,713
što se događa ali zadnja 3 itema iz kine mi dolaze za 9-10 dana,znatno ubrzana dostava,samo jedan item je iz eu skladišta poslan(belgija).
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 03:37   #5138
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
izbjegavam ebay ali eto, isao sam naruciti lampu za projektor.

od lika od kojeg mi je frend narucio sebi i sve doslo ok, model koji je trebao biti, sve 5


ja narucim... dobijem izgledom pravu stvar, no stavim u projektor, ni mrc, mrtva. Detaljnin pregledom nadjem serijski broj, i na netu nadjem da je zapravo lampa za Sanyo, ne za JVC.

javim selleru, objasnim, on u cudu, pa prica da on ne zna sto je njegov supplier poslao... reko trebala je biti philips lampa, etc...



pa drz ne daj, kao poslat ce mi philips lampu (sad odjednom zna koju ce mi poslat, ali da ova nema kuciste) reko aj ok
dodje lampa pospajam ja to, kita, jedan dan radi, drugi ne, gubi kontakt, ili daje krivi otpor vrag zna...

sad se pravi mutav i da mi ne vjeruje sto pisem...

rok za prijavu je prosao, posto vrijeme dok sam cekao drugu lampu je u medjuvremenu zatvorilo moj return request....

sad niti mu mogu dati negativni feedback, niti vidim nacina kako da se naplatim, radi se oko $130

prezivit cu ali iz principa mu necu pustit lako



ideje... kopam zadnji pola sata po ebayu i nista ne nalazim pametno
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 07:34   #5139
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Odi na paypal sajt pa preko njega mozes traziti pare nazad, mislim da imas rok od 3 mjeseca da napravis zalbu.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 10:38   #5140
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Bok ekipa, da pitam dal neko prodaje preko ebaya kaj?
Kako spriječit da seller kaže nisam dobio/potrgano je, vraćaj pare ?
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 12:32   #5141
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
Bok ekipa, da pitam dal neko prodaje preko ebaya kaj?
Kako spriječit da seller kaže nisam dobio/potrgano je, vraćaj pare ?
Ako pošalješ s praćenjem ne može reći da nije došlo. Međutim, može otvoriti return request i poslati nazad paket sa ciglom.

Čim se potpiše primanje paketa, eBay mu vraća novac. Tim slijedom, netko je došao na ideju da razvije šemu slanja praznih paketa na adresu trgovina u blizini budući da nije bitno tko potpisuje (jer na kraju uvijek piše da je potpisao onaj kojem je poslano).

Ukratko, na eBayu se isplati prodavati jedino stvari koje si spreman izgubiti.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 12:55   #5142
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Odi na paypal sajt pa preko njega mozes traziti pare nazad, mislim da imas rok od 3 mjeseca da napravis zalbu.



180 dana
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 13:16   #5143
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Ako pošalješ s praćenjem ne može reći da nije došlo. Međutim, može otvoriti return request i poslati nazad paket sa ciglom.

Čim se potpiše primanje paketa, eBay mu vraća novac. Tim slijedom, netko je došao na ideju da razvije šemu slanja praznih paketa na adresu trgovina u blizini budući da nije bitno tko potpisuje (jer na kraju uvijek piše da je potpisao onaj kojem je poslano).

Ukratko, na eBayu se isplati prodavati jedino stvari koje si spreman izgubiti.
Pa dobro nije baš sve tako crno

Ima debila i kupaca i prodavača...meni ima neki dan stigao lcd panel totalno razbijen iz kine..iako sam ga molio i kumio da sve dobro osigura...i na kraju još me kinez mrtav ladan pita kao može li upola refund?

Što se tiče prodaje tu moraš steči iskustvo...moj ti je savjet da prvo prodaš nekoliko pizdarija..koje bi dao i besplatno...da vidiš kako stvari funkcioniraju..onda ćeš iskustvom zapravo poceti razabirati kupce od kvazi prevarantskih kupaca, tipa...shvatit ćeš da netko tko je kupio 200 stvari a ima samo 30 pozitivnih reviewa smrdi...da netko sa malo reviewa i sa novim accountom isto smrdi..da ces slati skupu stvar nekome za koga vidiš da godinama već kupuje skuplje stvari i za svaku skoro ima pozitivna review....itd.
Što se tiče dostavljanje cigle nazad..gledao sam doslovno snimke ljudi koji su tako nešto očekivali i koji su snimali trenutak od dolaska poštara pa sve do otvaranja paketa ispred njega da bi dokazali da paket nije vraćen koji je i poslan...Iskreno, treba imati volje se s tim zajebavati i nemam pojma koliko to ebay na kraju i uvažava.
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 13:22   #5144
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 530
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
što se događa ali zadnja 3 itema iz kine mi dolaze za 9-10 dana,znatno ubrzana dostava,samo jedan item je iz eu skladišta poslan(belgija).
Ma ništa posebno, nešto dođe dosta brzo dok ne neke stvari se čeka dosta dugo, ovisi o selleru i lokaciji. Ja si već godinama u Excelu zapisujem naručene stvari sa ebaya da ne zaboravim, uglavnom Excel kaže da prosjek dostave 19 dana. Nešto mi stigne za 8-9 dana iz Kine dok neke stvari čekam dosta dugo, evo baš jučer stigao jedan paketić nakon 117 dana.
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 14:59   #5145
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor prowler Pregled postova
Iskreno, treba imati volje se s tim zajebavati i nemam pojma koliko to ebay na kraju i uvažava.

Ne uvažava, tj. funkcioniraju kao automat. Ima dosta snimki po yt gdje se može vidjeti i epilog; nakon nekoliko dana natezanja dolaze do spoznaje su izgubili i predmet i novac.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2018., 10:27   #5146
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Ako pošalješ s praćenjem ne može reći da nije došlo. Međutim, može otvoriti return request i poslati nazad paket sa ciglom.

Čim se potpiše primanje paketa, eBay mu vraća novac. Tim slijedom, netko je došao na ideju da razvije šemu slanja praznih paketa na adresu trgovina u blizini budući da nije bitno tko potpisuje (jer na kraju uvijek piše da je potpisao onaj kojem je poslano).

Ukratko, na eBayu se isplati prodavati jedino stvari koje si spreman izgubiti.
Citiraj:
Autor prowler Pregled postova
Pa dobro nije baš sve tako crno

Ima debila i kupaca i prodavača...meni ima neki dan stigao lcd panel totalno razbijen iz kine..iako sam ga molio i kumio da sve dobro osigura...i na kraju još me kinez mrtav ladan pita kao može li upola refund?

Što se tiče prodaje tu moraš steči iskustvo...moj ti je savjet da prvo prodaš nekoliko pizdarija..koje bi dao i besplatno...da vidiš kako stvari funkcioniraju..onda ćeš iskustvom zapravo poceti razabirati kupce od kvazi prevarantskih kupaca, tipa...shvatit ćeš da netko tko je kupio 200 stvari a ima samo 30 pozitivnih reviewa smrdi...da netko sa malo reviewa i sa novim accountom isto smrdi..da ces slati skupu stvar nekome za koga vidiš da godinama već kupuje skuplje stvari i za svaku skoro ima pozitivna review....itd.
Što se tiče dostavljanje cigle nazad..gledao sam doslovno snimke ljudi koji su tako nešto očekivali i koji su snimali trenutak od dolaska poštara pa sve do otvaranja paketa ispred njega da bi dokazali da paket nije vraćen koji je i poslan...Iskreno, treba imati volje se s tim zajebavati i nemam pojma koliko to ebay na kraju i uvažava.
Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Ne uvažava, tj. funkcioniraju kao automat. Ima dosta snimki po yt gdje se može vidjeti i epilog; nakon nekoliko dana natezanja dolaze do spoznaje su izgubili i predmet i novac.
Hvala na odg, ma imam neke kolekcionarske primjerke igri koje bi morao prodat jer fali mjesta u stanu, a mogo bi ok lovu za to dobit. A znam da je lako zajebat prodavača(jer znam ljude koji to rade kinezima)
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 19:52   #5147
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,333
Kako bi se na engleskom zvala ova plava plastika?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 19:55   #5148
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
pot striner ili half colander
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 15:05   #5149
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,207
Kako sam pred 3g pisao, bez nekog obrazloženja i abuseanja accounta trajno suspendali account. Probao sam ih u par navrata kao i jučer žicati obrazloženje i da mi ga vrate, ali ništa od toga.
Napravio bi novi account pa me zanima na što treba paziti da me ne otkriju.
Podignem novu Visu (isti broj računa, ali oni ionak vide samo broj kartice, datum isteka te ime i prezime koje jedino ostaje isto) napravim novi PP račun na nju na staraadresa_paypal@gmail.com te isto tako novi Ebay račun.
Očistim cache, cookiese... iz browsera i naravno nikada se više ne logiram na stari račun.
Eh da kako sam se u međuvremenu preselio na drugu adresu tako da se i ona mijenja, a datum rođenja stavim drugi.

Da li bi to prošlo?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 15:31   #5150
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Kako sam pred 3g pisao, bez nekog obrazloženja i abuseanja accounta trajno suspendali account. Probao sam ih u par navrata kao i jučer žicati obrazloženje i da mi ga vrate, ali ništa od toga.
Napravio bi novi account pa me zanima na što treba paziti da me ne otkriju.
Podignem novu Visu (isti broj računa, ali oni ionak vide samo broj kartice, datum isteka te ime i prezime koje jedino ostaje isto) napravim novi PP račun na nju na staraadresa_paypal@gmail.com te isto tako novi Ebay račun.
Očistim cache, cookiese... iz browsera i naravno nikada se više ne logiram na stari račun.
Eh da kako sam se u međuvremenu preselio na drugu adresu tako da se i ona mijenja, a datum rođenja stavim drugi.

Da li bi to prošlo?

Prolazi.

Probao sam nedavno kreirati 2 zasebna acc na sličnom principu i oba su trenutno u funkciji bez ikakvih komplikacija.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 11:18   #5151
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
pitanje:
Kupovao nintento wii na ebay.co.uk
bilo sumljivo jeftino, al reko .. wth klik
kroz jutro vidim da je proizvod maknut i meni ovo piše


We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Centre to help resolve any problems you may encounter.


jel moram ja koje radnje poduzimat ili bude automatika vratila pare ? 25 funti, nije neka para .. ali ..
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 11:24   #5152
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Ako si platio, moras pricekati da prodje predvidjeno vrijeme za dostavu proizvoda prije nego se zalis.

Morat ces malo pricekati, ali onda ces bez problema dobiti novce nazad.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 13:15   #5153
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Imao sam vise puta istu situaciju. Account je hackiran ili je prodavac lopouza. Ebay mi nije pomogao, treba cekat da istekne rok dostave, a on zna biti dosta dug. Preko paypala sam uspio prije rijesiti probleme. I tu se ceka, ali manje.

Poslano sa mog Galaxy S9+
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 13:51   #5154
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
Al pa ako mu je ebay osobno lockao acc, onda i vide zadnje transakcije
Pa tako i njima prvo pare sjedaju, ne vidim zasto nebi vratili
Osim ako idu njima te pare na kraju puta x situacija i eto ti miljune
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 13:58   #5155
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
Vrste ali kao ostavljaju mogućnost da je neke predmete ipak poslao pa zato mora čekati. Imaš često Sellers koji su prevaranti i prodaju nešto npr 40% jeftinije od ostalih i onda proda npr 5 komada ,stavi da je rasprodano , stvarno pošalje i čeka da dobije pozitivne ocjene i nakon toga vrati predmete u prodaju. Ali ovaj puta ne pošalje nikome .

Puno puta mi se ovo dogodilo ali svaki puta su vratili novac tako da brige nemaš osim što pare stoje tamo dugo
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 14:13   #5156
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Koliko mi je poznato, nikakvo čekanje nije potrebno. Čim se ukloni oglas, otvoriš item not received i eBay vraća novac odmah bez pitanja.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 10:26   #5157
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Čisto da se požalim u kakvoj mi uhljebničkoj državi živimo...
Dakle, kupljeno preko ebaya..išlo preko global shipping programa (pitney bowes)...ali evo već drugi dan (drugi radni dan) čeka na našoj carini...iako je carina već plaćena. Dakle, predmet je kupljen sa zapadne obale USA, prošli četvrtak..i u tom roku je riješena amerikanska carina, doša item u leipzig i u zagrebu od prekjučer (poslao sam eori i račun prekjučer emailom)...Danas zovem dhl jer vidim da se ne mice predmet. ajde ok bio je i praznik jučer...lik se ispričava, nije do njih ali da naša carina mora riješiti u roku tri radna dana deklaraciju i ono nema opcije nego čekati...bez obzira šta je neka država u eu već to riješila ali i naši moraju i treba im vremena (samo što mi nije rekao da su vjerojatno spojili praznik sa vikendom). Tako da ću vjerojatno dobiti paket tamo krajem idućeg tjedna.

Ono nevjerojatno, od USA do zagreba za 5 radnih dana ali iz Zagreba do mene za još toliko...koja je ovo država parazita...uff...
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 11:08   #5158
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor prowler Pregled postova
Čisto da se požalim u kakvoj mi uhljebničkoj državi živimo...
Dakle, kupljeno preko ebaya..išlo preko global shipping programa (pitney bowes)...ali evo već drugi dan (drugi radni dan) čeka na našoj carini...iako je carina već plaćena. Dakle, predmet je kupljen sa zapadne obale USA, prošli četvrtak..i u tom roku je riješena amerikanska carina, doša item u leipzig i u zagrebu od prekjučer (poslao sam eori i račun prekjučer emailom)...Danas zovem dhl jer vidim da se ne mice predmet. ajde ok bio je i praznik jučer...lik se ispričava, nije do njih ali da naša carina mora riješiti u roku tri radna dana deklaraciju i ono nema opcije nego čekati...bez obzira šta je neka država u eu već to riješila ali i naši moraju i treba im vremena (samo što mi nije rekao da su vjerojatno spojili praznik sa vikendom). Tako da ću vjerojatno dobiti paket tamo krajem idućeg tjedna.

Ono nevjerojatno, od USA do zagreba za 5 radnih dana ali iz Zagreba do mene za još toliko...koja je ovo država parazita...uff...
Vecina ministarstva su "premostila" petak, tako da se danas ne radi.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2018., 17:44   #5159
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor RascaL Pregled postova
Ako pošalješ s praćenjem ne može reći da nije došlo. Međutim, može otvoriti return request i poslati nazad paket sa ciglom.

Čim se potpiše primanje paketa, eBay mu vraća novac. Tim slijedom, netko je došao na ideju da razvije šemu slanja praznih paketa na adresu trgovina u blizini budući da nije bitno tko potpisuje (jer na kraju uvijek piše da je potpisao onaj kojem je poslano).

Ukratko, na eBayu se isplati prodavati jedino stvari koje si spreman izgubiti.
Ukoliko to napravi vise od 1 je baniran, isto tako prate se i povezani racuni koje bi mogao imati, ima odjel di radi 100 ljudi samo na tome, da se sprijece takvi, tako da nije bas ucestalo jer se pokusava sprijeciti na vrijeme.
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2018., 17:27   #5160
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Vjerojatno je netko imao slican problem, ali sad ne mogu naci..
U glavnom, naso sam sellera iz spanjolske koji je prodavao original (bar je tako navedeno) samsung maske i uzeo za s9+, upravo mi je to stiglo i vidim da se radi o laznoj masci. Sto ja mogu napraviti? Kakva su vasa iskustva?
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na