Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.02.2024., 15:58   #871
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 22.02.2024. u 16:08.
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2024., 09:29   #872
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
Zašto ovo pod probleme, a ne pod drivere?

Inače, ja moram priznati da se meni ovi oldskul nV driveri sviđaju i puno lakše se snalazim u njima, nego u Arc i AMD ludilu, šarenilu i zakopanim opcijama koje moram tražiti.
Nisam fan tog fensi izgleda, kad smo kod toga i stari BIOSi za matične su mi bili jednostavniji od ovih fensi UEFIa.

Nego, Tim je krivo naveo u videu, ako se ja dobro sjećam, nV je uvela novi izgled CP-a izlaskom WinXP, tako da je ovaj dizajn puno stariji od 2006e kako on navodi.
Mislio sam da je Au Stevo stariji od mene, i da se on ovoga sjeća, US Stevo je rekao cca 2003 što puno bliže godini kada je XP izašao...2001. Dakle nV ima isti dizajn 23 godine.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 23.02.2024. u 10:31.
Disco je online   Reply With Quote
Staro 23.02.2024., 10:34   #873
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
uglavnom, fora korak naprijed ali dok ne implementiraju control panel u to, niš posebno, al ajde bit će uskoro i to
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2024., 17:01   #874
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Inače, ja moram priznati da se meni ovi oldskul nV driveri sviđaju i puno lakše se snalazim u njima, nego u Arc i AMD ludilu, šarenilu i zakopanim opcijama koje moram tražiti.
Nisam fan tog fensi izgleda, kad smo kod toga i stari BIOSi za matične su mi bili jednostavniji od ovih fensi UEFIa.
IMHO nije toliko do zastarjelog izgleda s prijelaza stoljeća, koliko je do toga da su imali dvije odvojene aplikacije uz obavezan login za najobičnije skidanje drivera uz hrpu popratne telemetrije. Tak da budu sad fino u istom sučelju konsolidirali Control Panel i GeForce Experience, pa nek se ljudi vesele. Kaj se UEFI/BIOS-a tiče i općenito kričavih sučelja, dosta toga se može podesiti i(li) isključiti, tak da si kasnije miran po tom pitanju.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 23.02.2024., 18:05   #875
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
IMHO nije toliko do zastarjelog izgleda s prijelaza stoljeća, koliko je do toga da su imali dvije odvojene aplikacije uz obavezan login za najobičnije skidanje drivera uz hrpu popratne telemetrije. Tak da budu sad fino u istom sučelju konsolidirali Control Panel i GeForce Experience, pa nek se ljudi vesele. Kaj se UEFI/BIOS-a tiče i općenito kričavih sučelja, dosta toga se može podesiti i(li) isključiti, tak da si kasnije miran po tom pitanju.
GF Experience mi je bloatware koji ne koristim. Skužio sam da puno ljudi voli da im to čudo samo podešava grafičke postavke u igrama i slično.
Ja za to imam konzolu, a za sve ostalo tu je PC.

Ali da razumijem tj skužio sam sve iz videa. Drago mi je da je ovo još uvijek opcija, a ne jedino rješenje.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote
Staro 24.02.2024., 13:09   #876
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Odlicno ,samo login da izbace a amd netriba komentirat, pola stvari ne radi anti lag prvi znan onaj koga je korstija vrlo dobro.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2024., 18:59   #877
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
Odlicno ,samo login da izbace a amd netriba komentirat, pola stvari ne radi anti lag prvi znan onaj koga je korstija vrlo dobro.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nisam primijetio, štoviše na staroj seriji dobio AFMF pa FPS otišao duplo više....dobro dođe za gejemanje na 4K ekranu.
U naše preduzeće cvate cveče.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na