Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2008., 20:30   #1
Demonizer
AtomXel
Moj komp
 
Demonizer's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Grabovac / Baranja
Postovi: 1
3 Monitora preko dvije grafe (ATI I nVIDIA) ???

Pozz svima

Vako, htio bih nesto sto vjerujem da je moguce ali nisam siguran. Htio bih koristiti 3 Monitora, e sada, znam da preko sli-a to mogu bez beda (al nema se para, jel...), ja imam 8800GT sto znaci dva monitora, ali imam jos i integriranu graf na ploci, prva stvar je ta sto je grafa na ploci ati x1250 a na pci-e mi je nvidia :/ znam da bi se to moglo ali ne znam kako. Dali se uopce mogu kombinirati driveri?? Znaci htio bih koristiti i integrushu i pci-e graficku i s time dobiti rad na 3 monitora... PCI-e mi je ASUS EN8800GT
Ploca je: GIGABYTE S-SERIES GA-MA69G-S3H sa integrushom ATI radeon X1250...

Hvala unaprijed
Demonizer je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 20:45   #2
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
mislim da to nije moguće jer ili radi jedna ili druga grafička, ali pričekaj da ti još neko odgovori.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2008., 20:48   #3
gangxxxta
hustla
Moj komp
 
gangxxxta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 926
da,u pravu si,mislim da neces moci dobiti vise monitora ukoliko nemas vise grafa,ali nisam siguran!

a sto se tice tvog trenutnog setupa,mislim da je nemoguce jer u biosu imas ili onboard ili dodatnu grafu,isto tako cim umetnes dodatnu grafu onboard grafa se gasi i nema efekta na njenom konektoru!
__________________
I don't need to "Get a life". I'm a gamer. I have lots of lives.
gangxxxta je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 21:02   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Demonizer Pregled postova
Pozz svima

Vako, htio bih nesto sto vjerujem da je moguce ali nisam siguran. Htio bih koristiti 3 Monitora, e sada, znam da preko sli-a to mogu bez beda
Au contraire - to bas NE mozes preko SLI-a, jer si ogranicen na izlaze samo jedne kartice.

Citiraj:
ja imam 8800GT sto znaci dva monitora, ali imam jos i integriranu graf na ploci, prva stvar je ta sto je grafa na ploci ati x1250 a na pci-e mi je nvidia :/ znam da bi se to moglo ali ne znam kako. Dali se uopce mogu kombinirati driveri?? Znaci htio bih koristiti i integrushu i pci-e graficku i s time dobiti rad na 3 monitora...
Ne vidim zasto ne, meni je takav setup najnormalnije radio jednom (ne)prilikom. Trenutno imam kombinaciju 2x nVidia + XGI (o/b) i to takodjer radi bez ikakovih problema. Imaj na umu da ces trebati neki 3rd party utility za postelati to sve - ja bih ti preporucio, unatoc toma sto nije besplatan, Ultramon.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2008., 22:48   #5
bez_panike
dijete u vremenu
Moj komp
 
bez_panike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: OS
Postovi: 295
pa imas one monitore sto ti se nakace jedan na drugi jedino mi se tak to cini izvedivo.bilo u bug tv-u prije nekoliko mjeseci,pol godine
bez_panike je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2008., 19:47   #6
lovretta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 107
Ja takodjer imam onboard grafu (vidi sig) i moze mi komp ovako radit, PCI-E + on board vga. Kad sam prvi put ubacio pcie graficku, instalira vindoze, kad ono u device manageru tri graficke, "dvije" ATI i treca intel...

Mozes se i kvalitetno igrat s tom kombinacijom (tri monitora) - Soft Triple Head
lovretta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na