Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 03.03.2007., 12:21   #1
domba
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: osijek
Postovi: 940
HGSPOT JE SMEĆE

Dakle evo me iz hgspota..toliko sam živčan i nadrkan da im kontam poslati inspekciju sada...evo šta mi se dogodilo.

Odlučio sam jučer kupiti kod njih MP3 player


MP3/WMA/FM/Video player, ELIT Pulsar, 512MB

Šifra 25339

I jučer odem..i oni mi kažu da nemaju to na lageru jer inače hgspot je smeće koje nema ništa na lageru i kažu mi da dođem ujutro idući dan da će biti..i tako ja dođem idući dan ujutro..prvo sam čekao pola sata da se čovjek smiluje pogledati šta je došlo..na kraju mi nađe mp3..i evo kvake.
MP3 KOJI JE DOŠAO NIJE UOPĆE ONAJ KOJI SAM JA NARUČIO!Ja mu to kažem..on mi uzme narudžbu i kutiju i kaže vidite da je šifra i ime ista..ja mu kažem odite na vašu stranicu i vidite..on ode..pogleda šifru i vidi da proizvod pod tom šifrom je neki deseti mp3 nego ovaj koji je došao..pogleda me i kaže,...izspričavam se na našoj stranici su pobrkane šifre za razne komponete...ja stanem gledam....i naravno..MORAO KUPITI...i eto me sada kući sa mp3 koji uopće nisam htjeo niti naručio..a fora je taj koji mi je i došao uopće nije niti na njihovoj stranici..ETO..recite šta da sada radim!?

Ma taj hgspot je bio i ostao smeće i uvijek će biti smeć..umjesto da sam otišao u links jer je to najbolja firma u hrvatskoj ja idiot moram hgspot..sam sam si kriv!
domba je offline  
Staro 03.03.2007., 12:25   #2
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
pa ša si kupio koji klinac?
sad lijepo odi i to im vrati i .
TomG je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2007., 12:26   #3
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ako nemaju ono sto si trazio trebao si reci "hvala i doviđenja" i to bi rijesilo problem

nisi ti morao nista kupiti mogao si se okrenuti i odšetati van
Hamm je offline  
Staro 03.03.2007., 12:31   #4
marq20
Premium
Moj komp
 
marq20's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 620
nije mi jasno zašto si išao kupovat ako to nije to, oni te nemogu prisilit
marq20 je offline  
Staro 03.03.2007., 12:41   #5
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
da, hgspot je smece

al u ovom slucaju, ti si magare

zasto nisi reko dovidjenja, i okrenuo se, odsetao van...nitko te nije prisiljavao da to kupis...
bigAdvance je offline  
Staro 03.03.2007., 12:50   #6
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ni meni nije jasno zašto si išao uzimati kada se u osnovi šifre proizvoda ne podudaraju..pa svakome se može potkrasti pogreška,pogotovo kad imaš 5000 artikala..ne kažem da ih toliko ima HG..ali svaki inf trgovina ima takvih problema s vremena na vrijeme..

Trebao si se okrenuti,pare imaš u džepu i to je to..a ne ovako,neko forsiranje..

Meni su jednako dobri i hg, i links i vemil..makar često ispada da je links jedini pravednik a ovo ostalo postoji kao hg šrot,ve-mulj i slično..

Nitko te zbilja nije tjerao da išta kupiš...šifriranje je isključivo problem skladištenja..došlo je do zabune,očito kolektivne pri unošenju podataka u bazu i bok..šta sad...
thedream je offline  
Staro 03.03.2007., 12:53   #7
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Provjeri da li imaju na netu izjavu da slike ne odgovaraju nužno proizvodima i disclaimer za štamparske greške ako imaju onda su u pravu.

Uz to provjeri da li je rezervazcija obveza za kupnju kao nije onda si ti pogriješio.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Staro 03.03.2007., 12:55   #8
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Hgspot je smece , ali VE_MIL je sto puta vece .

dosta vise ovakvih tema , nemaju previse smisla , osim osobnog rjesavanja frustracije .
Router je offline  
Staro 03.03.2007., 13:09   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ma daj, dosta više s ovim. Nisi morao kupiti to, jednostavno. Koliko sam ja puta tamo vratio stvar isti ili slijedeći dan...
"i naravno..MORAO KUPITI...i eto me sada kući sa mp3 koji uopće nisam htjeo niti naručio"
Svašta...
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na