Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2001., 21:42   #1
Le0n
Groarrr
Moj komp
 
Le0n's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pula
Postovi: 430
Kada kupiti racunalo?

Razmisljam se dali se isplati cekati do poslije nove godine za kupnju racunala (Athlon XP)? Sad su cijene ok, ali dali se isplati peglat do kraja prvog mjeseca na @k6 525?
Le0n je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2001., 21:52   #2
luks
Premium
 
luks's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Poljanice Zagreb, Hrvatska
Postovi: 56
Moja preporuka je da jos malo pricekas da se cijene grafickih i procesora malo stabiliziraju...znaci do pocetka ili sredine 12mj
luks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.11.2001., 22:08   #3
inkasator
Banned, The ONE
 
inkasator's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 178
Isplati se čekati neko vrijeme , ali kad bi svi stalno čekali da smanjenje cijena , pa čekali , pa čekali , nikad ne bi kupili ništa.
__________________
Lijepo je biti bannan sa foruma )

inkasator je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2001., 04:44   #4
blento
Premium
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 56
zanimljiv naslov-kada kupiti racunalo :-)
u mom slucaju jedan komp vec imam(sve starija i veca krama od kante), al odgadjam kupnju novog(vec dulje vrijeme) iz jednostavnog razloga kaj hocu da mi novi komp bude TOCNO ono kaj hocu. Mislim kad vec dajem pare za novo, a imam komp na kojem mogu (jos uvijek i to sporo) obavit sve kaj trebam.
npr. danas: kombinacija XP+KT266A+DDR mi se cini OK za daljnih par godina (s tim da se kroz pocetno vrijeme via dokaze kao stabilna), a prije par mjeseci je bila totalna zbrka sa cipsetima za AMD: DDR bas i nije bil super implementiran(KT266.Alinekosranje, AMD761-sam AMD je to dao kao privremeno rjesenje, upitna podrska, 2 dimm utora.......),a i SSE mi se svidja (Photoshop)... you got the picture...
to bas i nije neka spika tipa: iza ugla je uvijek nekaj novo...
ovisi za kaj i kakav komp kupujes, al ak mozes strpi se do 12...
blento je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2001., 21:36   #5
Le0n
Groarrr
Moj komp
 
Le0n's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Pula
Postovi: 430
Thumbs up

Hvala na odgovorima-budem cekao.
E, da, jos jedno pitanje dal izlazi nesto zanimljivo? Neka "nova tehnologija". Nisam bas munjen da dam za GF3 karticu 3000 kn, cuo sam da je nova ATIjevka dobar kompromis jer kad kupujem onda kupim komad iz Zagreba, komad iz Pule pa u Austriju i Italiju...sve u svemu volim kupit dobro racunalo za smjesne pare.
Sto se tice blentovog pitanja "za kaj i kakav komp kupujes",hmm, stvarno si blento (sala) - pa za igre! Znaci XP caruje.
Le0n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na