Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.08.2013., 15:20   #1
trlabrla
Premium
 
trlabrla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: split
Postovi: 51
Lenovo Preferred Pro USB tipkovnica

Trazim kvalitetnu tipkovnicu s visokim tipkama, standardnim HR layoutom, odmoristem za dlanove... znaci sve ono sto je bilo uobicajeno do prije 5 godina

Vidim da je stanje na trzistu zalosno, logitech ima uglavnom plitke tipke, ostale firme rade uglavnom gejmerske tipkovnice (i to bez HR slova), a ostatak je smece-kvaliteta.

Je li itko ima ovu tipkovnicu (cijena je cca 200kn)?
http://shop.lenovo.com/se/en/itemdet...A58490A545DAC0

Ako imate neki drugi prijedlog slobodno... Cijena mi nije toliko bitna ali opet ne zelim preplatiti. Npr. ne zelim membransku platiti po cijeni mehanicke
trlabrla je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 12:38   #2
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
http://www.adria-computers.hr/index....oduct_id=94444

osobno je imao,za pisanje,prste,ruke savršeno.Sve što tražiš ova tipkovnica ima.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.08.2013., 12:46   #3
trlabrla
Premium
 
trlabrla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
http://www.adria-computers.hr/index....oduct_id=94444

osobno je imao,za pisanje,prste,ruke savršeno.Sve što tražiš ova tipkovnica ima.
E vidis radi ovakvih sam napisao da trebam standardni layout. Ova to nema, barem za ovaj dio gdje su Insert, Home, Page Up... Taj dio se puno koristi u programiranju i imam problem ako mi doma i na poslu nije isti raspored tipki. Na poslu mi je standardan i definitivno moram i doma imati takav. Jedno vrijeme sam koristio MS tipkovnicu s ovakvim rasporedom na poslu i nikako se nisam mogao naviknuti jer mi je doma bila standardna :S
Inace, sve ostalo vjerujem da je odlicno na ovoj tipkovnici, hvala na komentaru...

Bas sam jucer kupio tipkovnicu s obzirom da nije bilo komentara na forumu. Kupio sam vulgaris Logitech K200 jer su samo nju imali u ducanu gdje sam bio. Ne svidja mi se sto ima relativno plitke tipke ali posluzit ce dok ne naidjem na nesto bolje Nadam se da ce se skoro poboljsati ponuda mehanickih tipkovnica u HR
trlabrla je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 13:30   #4
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 13:32   #5
trlabrla
Premium
 
trlabrla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: split
Postovi: 51
Wot?
trlabrla je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na