Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.03.2013., 08:02   #1
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Thermaltake Armor

Trebao bi malu pomoc

Imam thermaltake armor jr kuciste. I nakon sto sam instalirao hladnjak contact 20 (nemogu vise gurnut onaj bocni ventilator na bocnoj stranici unutra).. Ok maknuo sam ga i zanima me sad dali da te rupe na bocnoj stranici potpuno zatvorim..ili da samo na njih naljepim neku crnu mrezicu za komarce iznutra da neulazi prasina?Primjetio sam da mi vuce gro prasine u kuciste

Također imam nova 2 hladnjaka od 120mm, jedan na prednjoj strani kao upuh,a drugi iza ispuh(oni sto su bili s kucistem mi se nisu dopali=

Zahvaljujem na odgovorima
rock00 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2013., 15:21   #2
Ožuj
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Mislim da ne bi bilo lose staviti takvu mrezicu da usporis ulaz prasine. Iako ti i tada ne gine povremeno propuhavanje kucista. Imam isto kuciste sa prozirnom stranicom ali nikad nisam stavljao ventilator na otvor u pleksiglasu koji ima metalnu mrezicu koja glumi filter prasine. Imam jos uvijek originalne ventilatore koje sam prigusio potenciometrom (planiram ih isto zamijeniti za neke bolje).
Pozz!
Ožuj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2013., 12:20   #3
zagy1984
Registered User
Moj komp
 
zagy1984's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Varaždin
Postovi: 105
nemoj stavljat filtere za prašinu.. povisit ce ti se temp u kučištu s vremenom..ja sam ih na haf x-u imao i skinuo sam ih

radje kroz mj ili 2 ispuši sve i to je to
zagy1984 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na