Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.07.2014., 12:45   #31
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Sada mi je jasnije. Tokom tjedna ionako moram do telekoma da mi otključa mob pa ću usput zatražiti da mi isplate nepotrošeni dio bona.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2014., 13:34   #32
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Sada mi je jasnije. Tokom tjedna ionako moram do telekoma da mi otključa mob pa ću usput zatražiti da mi isplate nepotrošeni dio bona.
Ako nije problem, podijeli detljano iskustva i što su ti rekli, mene isto čeka za 3 tjedna pa ću i ja svoja iskustva
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2014., 14:09   #33
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Naravno da hoću. Lako moguće da već sutra popodne skočim do poslovnice VIP-a po refundaciju nepotrošenog dijela bona.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 17:24   #34
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Ja sam obavio svoj iskup. Evo iskustva

Prvo sam zvao SZK, rekli su mi da dođem s osobnom i puk brojem i da na licu mjesta će mi to odraditi.

Iskup sam obavio u glavnoj poslovnici u Zadru. Došao sam 1. put, čekao 45 minuta (osoblje je ljubazno i nisu oni krivi, ljudi čekaju da kupe SIM karticu koju mogu kupiti u dućanu pored) i poljubi vrata, naime pošto se to često ne radi treba sa šefom riješiti papirologiju.

Dođem drugi dan u zadano vrijeme, opet čekam 40 minuta ostavio sam broj, presliku osobne i rekli su da će me zvati kad je papirologija gotova.

Treći dan danas, dobio sam poziv da dođem u 14 sati. Došao sam tamo, javio se čovjeku, prvo su registrirali broj na mene jer nije bio registriran, kasnije sa šefom sam riješio ostalu papirologiju i potpis, dobio pare, potvrdu i doviđenja.

Šef mi je rekao da je ovo drugi put ikad da rade iskup u Zadru, da se u Zagrebu češće radi pa je brža procedura. Upozorio me da sad više nemam pravo na m-parking i ostale m-usluge i rekao mi je da kad se opet nakupe pare mogu ponovo napraviti iskup.

Sve u svemu, 3 dana, skoro 2 sata čekanja i pare su tu. Osoblje je bila jako uslužno, pristojno i sve su mi objasnili, nemam pogovora na njih. Nisam imao nikakvih problema s isplatom ili muljanja mene tako da 5+ za VIP iznenadio sam se.

Broj se seli u BonBon zbog 160kn trajanje bona i to je to.

Ovo je potvrda koju sam dobio da vidite kako to izgleda. To je to

sipe je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 20:27   #35
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Trebao bi updejtat prvi post.
Malo gledao pravilnik o povratu neiskoristenih sredstava i ne trebaju bonovi u fizickom obliku kako operateri zahtjevaju(bar oni s kojima sam se susreo) tako da je to jos laksi nacin kako doc do love s racuna. Treba isto samo osobna i broj racuna a ne treba ni parking platit.
Ako krenu seruckat o fizickim bonovima samo ih se uputi na pravilnik. Cak i u opcim uvjetima im ne stoji da trebaju fizicki bonovi a traze to redovno.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 20:40   #36
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Trebao bi updejtat prvi post.
Malo gledao pravilnik o povratu neiskoristenih sredstava i ne trebaju bonovi u fizickom obliku kako operateri zahtjevaju(bar oni s kojima sam se susreo) tako da je to jos laksi nacin kako doc do love s racuna. Treba isto samo osobna i broj racuna a ne treba ni parking platit.
Ako krenu seruckat o fizickim bonovima samo ih se uputi na pravilnik. Cak i u opcim uvjetima im ne stoji da trebaju fizicki bonovi a traze to redovno.
Znači ja imam preko 100kn na računu i mogu na taj način uzeti npr 100kn? Novci mi se gomilaju, potrošiti ih ne mogu.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 20:48   #37
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Da, ali samo ako radis prijenos broja.

Ako ne zelis prijenos onda moras ic preko iskupa.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 21:48   #38
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Da, ali samo ako radis prijenos broja.

Ako ne zelis prijenos onda moras ic preko iskupa.
Čekaj, ja imam hrpu kupljenih bonova preko njihove stranice koji stoje u evidenciji. Kako da dobijem te novce natrag, a da ne prenosim broj i da mi broj i dalje bude funkcionalan?
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2014., 22:32   #39
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Čekaj, ja imam hrpu kupljenih bonova preko njihove stranice koji stoje u evidenciji. Kako da dobijem te novce natrag, a da ne prenosim broj i da mi broj i dalje bude funkcionalan?
Pa ne možeš dobiti iskorištena i potrošena sredstva. Možeš dobiti onaj iznos koji imaš na svom računu na broju.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2014., 09:56   #40
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Pa ne možeš dobiti iskorištena i potrošena sredstva. Možeš dobiti onaj iznos koji imaš na svom računu na broju.
Pa kažem, imam preko 100kn na bonbon računu i svaki mjesec kada nadoplatim bon ostane mi barem 10-20kn. Ovo za hrpu bonova sam napomenu da vidiš da imam dokaze o kupovini bovova, to su e-bonovi s njihove stranice.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2014., 15:30   #41
Davor2210
Premium
 
Davor2210's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Lekenik
Postovi: 167
Mene u T mobileu je....u več više od mjesec dana i još nisam dobio lovu. Prvo zagubili zahtjev pa je zahtjev nepotpun (falila 2 ikskča) i sad mi vele još da se mjesec dana čeka lova. Ma nabijem ih.
Davor2210 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2014., 14:52   #42
sliver
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Evo da podijelim svoja iskustva sa iskupom sredstava u HT-u.

Podnio zahtjev za iskup 27.06 u T-Centru. Koristio sam m-parking, a za svaki slučaj sam i prebacio dan prije broj u Tele2 (iako nije bilo potrebno raditi i prebačaj broja, samo jedno ili drugo).
Uzmu informacije o karitici, broj tekućeg računa i osobne podatke.

Čekao sam uredno 30+ dana bez ikakvog kontakta nadajući se da će sve proći ok, ali vjerojatnosti za to su manje od rasta BDP-a u Hrvatskoj.

Kontaktirao korisničku podršku koja nije niti vidjela zahtjev u statusu odrade.
Vratio se u T-Centar, djelatnik uzeo moje podatke za kontakt i provjerio ispravnost zahtjeva. Obećao da će me kontaktirati, nije ni nakon tjedan dana (niti ikad).

Dani prolaze, kontaktiram ponovo korisničku službu. Uputili me na pisani prigovor.
Odrađen je nakon 15 dana (08.08.) gdje su odgovorili da će proslijediti zahtjev financijskoj službi i zamolili za strpljenje.

Čekam 2 tjedna, nitko me ne zove. Zovem ponovo korisničku službu. Nitko od zbunjenih studenate ne zna o čemu pričam. Mogao sam identičan razgovor voditi sa tetom na blagajni Konzuma, toliko su informirani. Svaki od 5 agenata s kojima sam pričao išli su na konzultacije 5-10 min sa tim liderom i nakon toga mi se čini da su bili još više zbunjeni. 2 mi je obećalo povratni kontakt, ostali su obećali urgirati.

Čekam punih tjedan dana, nitko se ne javlja. Odlazim u T-Centar, lud, u minusu sam, nemam 20KN u novčaniku. Trudim se biti pristojan, dolazim do djelatnice koja je zahtjev podnjela 27.06 (tog trenutka je bio 28.08 !!!) koja tvrdi da je sve odrađeno što je trebalo biti i da ne može ništa više napraviti. Pitam ju ako ništa nije odrađeno zar je ništa 'sve'?? Ona mi otresito izvadi papir i olovku i kaže da napišem prigovor (zaključili smo da bi to bio prigovor na prigovor ?!) i ona kaže ako ne želim to napisati, 'doviđenja!'. Pokušao sam doći do djela njenog mozga gdje funkcionira razum i su