Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2023., 11:56   #6301
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
da, da, loš trol, nisi ovakvu depešu napisao od maturalnog rada

ma zadnji put te poklopio kolega, tad si bacao neke fabricirane ''istine'' i slike iz 2013, sad vidim da nastavljaš u istom tonu, jednostavno mi ne predstavlja izazov da se spuštam na tu razinu jer ja udaram samo pravom istinom, ko faktograf sam

pa evo još malo službenih i ovjerenih statsa vezanog uz playoff...

https://www.basketball-reference.com..._career_p.html

LeGOAT STANDS ALONE AT THE TOP

i polako se spremajte za polufinale konferencije, kaskate nešto
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 12:01   #6302
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Jimmyja nitko ne spominje?

Kralj.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 12:01   #6303
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Slika je iz 2013., ali statsi iz nje su puno svjezi, trebali ste ti i kolega checkirati prije odgovora

U to bi bilo polufinale, al gsw ima malo vise posla, zilavi su ovi kingsi

Al su mi i dragi pa cu bit manje zalostan ako oni prodju rijesit Lakerse
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 12:07   #6304
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Jimmyja nitko ne spominje?

Kralj.

Upravo pogledao Q4, fenomenalna partija. Nisam Butlerov fan, al ima on već podosta ovakvih partija u životopisu.


Ne znam ništa o ovom Martinu, al neke jebene šuteve je pogodio u Q4.


Ne umanjujući Butlerovu maestralku, treba reći i da Greek Freak evidentno nije na 100%.. Ajde neka ih Miami rokne, pomoći će itekako mojoj tezi da će Greek Freak teško vidjet drugog naslova
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 12:22   #6305
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Meni taj Istok nikako da sjedne kao nešto relevantno, ajde Toronto 2019 zbog toga što sam htio da gsw izgube i Kawhi mi nije mrzak, i Bucksi 2021 zbog mog imenjaka Antetokumpa su mi isto bili dragi i koji su potpuno zaslužili naslov 2021 možda i najmonstruozijom predstavom jednog igrača u finalnoj seriji. Antiša je tada zgazio sve, pa u finalu i one ratne profitere Sunse jer to bi bila poklonjena titula zbog zna se čega
Inače baš bezvezna i dosadna konferencija, ja sam uvijek bio za Zapad i Kaliforniju osim gsw naravno.

Anyway, čini mi se da Miami čeka slično ko i nekoliko proteklih sezona, sada će proći vjerojatno zbog toga što Antetokumpo igra poluspreman , ok oni su bez Heera, ali Bucksi imaju puno veći hendikep. Ali ne želim umanjiti Miami, to će biti svakako herojski prolaz ako uspiju, pa možda onda na ludilo prođu i Knickse, ali što dalje ? Da li će taj luđački ritam moći imati vs Celtics/Phila, ja čisto sumnjam.

Tako su i prošle sezone prošli, ali su zaustavljeni i onda taj bezvezni Boston igrao finale. Ja bih u biti najviše volio da izađu sa Istoka i da bude ko finale 2020, to bi baš bila najljepša moguća priča za sve košarkaške sladokurce
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 12:36   #6306
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Celticsi brutalno izgledaju, jači i bolji nego prošle godine, mislim da ih teško netko na istoku može riješiti. Eventualno Bucksi ako nekim čudom ovo okrenu uz skroz zdravog Antišu. Fila na moju žalost isto teško, Embiid ponovno polako u PO pokazuje svoju krhkost, kako fizičku, tako i mentalnu




Na zapadu Denveru ne vjerujem i dalje, iako su bolji od očekivanog. Clippersi bez Kawhija teško mogu okrenut, a Sunsi će po meni bit bolji kako Po ide dalje.


Grizliji su noćas prokockali priliku, ne vidim kako ovo mogu okrenuti, propustili su dobit tekmu u kojoj je Davis bio loš, bolju priliku neće dobiti.


GSW i Kingsi je još otvoreno, no izgleda da je FOx slomio prst u jednoj akciji pod kraj Q4. Pretpostavljam da će ipak igrat s jačom bandažom.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 13:47   #6307
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 708
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova

Kralj.

Ma kakvi, puno bolje je odigrao. Partija dostojna MJ-a.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 19:25   #6308
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
A vidii Ðimija kako je izdominira stace dijete ćikaga.

di_su
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2023., 05:31   #6309
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Haha, Young riješio Celticse u Gardenu. Nakon Netsa najslabija momčad u PO smanjila protiv prvih favorita na 2:3

Napete borbe za ostanak u igri Minesotte i Clippersa u tijeku

EDIT:
Wolvesi pali u borbi do samog kraja, a Sunsi se odljepili od Clippersa, gotova i ta serija.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 26.04.2023. u 06:07.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2023., 13:45   #6310
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 708
Nisu valjda Hawksi i Netsi slabiji od najslabijih prvaka ikad?

Večeras ludilo utakmice, sve do jedne...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2023., 13:58   #6311
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Haha, Young riješio Celticse u Gardenu. Nakon Netsa najslabija momčad u PO smanjila protiv prvih favorita na 2:3

Napete borbe za ostanak u igri Minesotte i Clippersa u tijeku

EDIT:
Wolvesi pali u borbi do samog kraja, a Sunsi se odljepili od Clippersa, gotova i ta serija.
Pa rekao sam ti jučer da Boston mi nije previše impresivan. Atlanta je dobila na ludilo Traea, ali sad im se pruža jako lijepa prilika da odvedu seriju u 7 što svakako Phili ide na ruku max. Jer ako neće to iskoristiti, sad dok se odmaraju i pripremaju komotno za protivnika onda kad će ? Nemaju izgovora.

Denver je isto visio za povratak serije u Sotu, nisu bili daleko. Clippersi također dali dobar otpor Sunsima , ali Booker je imao veliku večer. Čini mi se da Sunsi nemaju baš klupu, koliko god se činjenično dižu svakom tekmom, talent ogroman imaju i kad ih krene sigurno mogu svakoga riješit na tu shemu.
A jesu se i Clipersi žurili dobiti na kraju rs taman da mogu doći na megdan Sunsima

Zaključno za dosadašnje tekme playoffa, vrijedi isto kao za rs, sve je to vrlo izjednačeno i ne ističe se netko da je u svemu tome preveliki favorit. Zato i jest ovako zanimljivo.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2023., 17:36   #6312
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Nisam puno gledao Boston ove sezone, no Atlanta mi je bila skroz meh. No ovo su dobili i bez Murraya, zanimljivo. Ma, što više G7 tekmi, to bolje


Booker, a i Durant ubijaju iz midrangea, opako. Nemaju klupu, nema ju baš ni Denver što se toga tiče.. Ne znam, ja imam feeling da će to Sunsi bez puno muke riješiti. Ogorman firepower prem anapriejd, a plus toga Joki