Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2007., 22:46   #571
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
tko pati? pa samo pitam...
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 00:58   #572
Putka
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Slovenija
Postovi: 1
Ping i down/up rate kako vi gledat prema onoj stranici(speedtest.net) je fejk i nepokazuje pravoga delaya niti brzine. Cist onak btw
Putka je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 10:05   #573
NIGHT RID3R
Uber pwner
Moj komp
 
NIGHT RID3R's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb / Sesvete
Postovi: 188
Poz ljudi
Zanima me kako funkcionira ovo:
Ja sam predo zahtjev za Amis 2u1 2mbps sredinom 7. mjeseca trebo sam ga dobit do 1.8. ali nisam pa me sad zanimam kako ja plačam net i telefon ako oni meni dostave Amis sredinom 8. mjeseca neznam kome plačam jel Amisu i T-comu ili svakom pola
To me jedino zanima


Poz
NIGHT RID3R je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 10:27   #574
bakaideda
Premium
Moj komp
 
bakaideda's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 86
T-Comu ćeš platiti ovih dana kad ti dođe račun jer pretplata ide jedan mjesec unaprijed... Poslije ih možeš zvati da ti preplaćeni ostatak prebace na tekući... Ne znam ko se za***ava s takvim stvarima... A Amis će ti račun isporučiti račun u 9. mjesecu za dio 8. i cijeli deveti jer se kod svih telekoma mjesečna naknada plaća za jedan mjesec unaprijed...
bakaideda je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 10:59   #575
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Hehe mi smo prvi mjesec dobili tri računa, jedna od T-Coma koji glasi na starog vlasnika priključka, novi od T-Coma koji glasi na novog vlasnika priključka, te jedan od Amisa za onih par dana koliko je bio aktiviran taj mjesec S tim da su na T-Com računu bili svi mogući storni, razlike, popusti, simo tamo... Trebalo nam 2 sata da vidim tko tu pije, ko plaća.

Već sad u startu nakon 2 mjeseca ušteda je 150, 200kn po mjesecu.
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2007., 18:22   #576
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Meni je ušteda po mjesecu 400-600kn

Imal sam račune cca 600-1000kn, sad mi nije prek 350kn
S tim da imam 6Mbit vezu
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 10:53   #577
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
Jedno pitanje za sve vas koji ste na AMISu. Da li se itko pokusao spajati na internet sa svojom opremom, a ne pomocu ovog Thomson modema? Kuzim da mi isti treba za telefon (bezveze, ali sto mogu), ali me zanima da li je neophodno se spajati na net preko tog njihovog modema (nadam se da se gad nece automatski spojiti cim dobije dsl signal).
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 11:21   #578
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
nisam pokušavao ali thompson mi radi savršeno. nikakvih ali baš nikakvih problema nemam niti sa telefonom nit sa torrentima i ping je super. manje se grije nego kasda i ne čuje se ono zujanje kao kod kasde
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 12:34   #579
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
nisam pokušavao ali thompson mi radi savršeno. nikakvih ali baš nikakvih problema nemam niti sa telefonom nit sa torrentima i ping je super. manje se grije nego kasda i ne čuje se ono zujanje kao kod kasde

Sve je to divno i krasno, ali ne korisnim kasdu, nego d-link modem+router i prezadovoljan sam s tim. Ali, problem je u tome sto mi je telefon na katu, a komp u potkrovlju, tako da mi nije bas najsretnije rijesenje to sto moram imati telefon preko thomsona, tj. moze ako se on nece spajati na net. Vidjet cu sutra, kad me prebace, danas dobio opremu, pa malo gledao po postavkama
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 13:32   #580
mikimikic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 499
modem od amisa se mora koristiti za telefon radi njihove suluge naime, njihova usluga telefona je VoIP tako da se mora koristiti taj modem, i nevidim zasto se svi zalite da ga nebi koristili modem je ok za skoro sve stvari jedino ako bas zahtjevate nesto onda nije ali u svakom slucaju sasvim ok, eh da ako nezelite koristiti njihov modem nazovite ih i recite da ga stave u bridge nacin rada i koristite svoj modem, to je stvarno jednostavno
__________________
mikimikic je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 16:42   #581
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
ok, ne trazim da se ljutite, samo me zanimalo da li se moze prebaciti u bridge mode, jer nisam mogao naci postavke u router kako promjeniti mode
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 16:45   #582
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
pa tako i tako imas kabel koji ti sada vodi od splittera do D-Linka koji onda mozes koristiti od Thompsona do telefona...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 16:50   #583
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Zaš bi prebacivao u Bridge mode? Pobogu!
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 18:07   #584
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
Citiraj:
Autor Xan Pregled postova
pa tako i tako imas kabel koji ti sada vodi od splittera do D-Linka koji onda mozes koristiti od Thompsona do telefona...

ne, neide mi kabel iz splittera u d-link, imam malo drugacije to doma slozeno...nije bitno

Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Zaš bi prebacivao u Bridge mode? Pobogu!

zbog perverzije i osobne satisfakcije....
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 18:58   #585
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor Mr. M Pregled postova
ne, neide mi kabel iz splittera u d-link, imam malo drugacije to doma slozeno...nije bitno
da cujemo
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 19:29   #586
bakaideda
Premium
Moj komp
 
bakaideda's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 86
Citiraj:
Autor Xan Pregled postova
da cujemo
Perverznjak jedan...
bakaideda je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 20:24   #587
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
u zidu ide do uticnice jedna zica (glavna) i onda se nastavlja druga do druge uticnice, na katu. Na ovu ucitnicu koja je na katu je spojen splitter i u njega telefon, a u gornju uticnicu je spojen d-link direktno.
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2007., 22:12   #588
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
meni je isto komp i modem na katu a telefon je bio u prizemlju kod staraca. ali kupio sam panasonic sa 2 slušalice 1 baza+1 punjač za 350 kn sad je baza gore kod modema a punjač i slušalica kod staraca

btw zašto mi ponekad pukne veza? danas je pukla nakon pol sata. a komp se automatski recconecta ali skidam sa privatnotg trackera i nebude mi ista ip adresa pa mi torrenti jave greške
zvao sam szk reko je lik da će nešto promijenit u postavkama telefona il tak nešto
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2007., 00:16   #589
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
a i mislio sam si da je neka shema sa uticnicama... a nista, jedino da sredis nesto ko tomifish2002...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2007., 00:45   #590
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
a ovako kako je ce raditi i dalje, samo mi se thomson nesmije automatski spajati na net...zato njega u bridge mode i za telefon i spajam se s d-linkom.
a nebi htio imati bazu telefona u sobi, jer mi netreba prerano budenje vikendima
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2007., 07:45   #591
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
hahahaha prvo i jedino što sam učinio na telefonu je bilo isključivanje zvonjave
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2007., 11:31   #592
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
Jel imao netko ovakav slučaj? Par puta se desilo, no u roku par minuta bi se vratilo..
http://www.imagesforme.com/images/136wtf.JPG
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2007., 12:24   #593
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 718
ipak nece ici onako kako sam na pocetku zamislio, ali svejedno thomson ide u bridge mode, kad vec imam svoj wlan router, da bude u funkciji
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Mr. M. 09.08.2007. u 11:41.
Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2007., 08:32   #594
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Jel imao netko ovakav slučaj? Par puta se desilo, no u roku par minuta bi se vratilo..
http://www.imagesforme.com/images/136wtf.JPG

i meni se to zna dogadjati, kao da pukne veza na net
pokusao sam rucno otic resetirat internet konekciju ali se nista ne promjeni
i onda mi se isto kao kod tebe kroz minutu dve vrati u normalu
hash je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2007., 09:36   #595
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Jel imao netko ovakav slučaj? Par puta se desilo, no u roku par minuta bi se vratilo..
http://www.imagesforme.com/images/136wtf.JPG
Khmm, jučer je kiša padala/oluja bila.... , khmm...

Get used to it
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2007., 10:45   #596
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
LOL... not helping
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2007., 14:12   #597
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
najbolja stvar sto sam napravio je bila da sam se prebacio na amis... jeftiniji je PUN ***** od smeca t comovog
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2007., 14:38   #598
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
danas sam imao čudan problem. bio sam online igrao bf2142 i najednom mi u sobi nestane struje na 1-2 sekunde i komp se restarta ali nemože bootat dok nisam na napajanju isklj/uklj. i nakon toga normalno uđem u win i sve radi normalno jedino mi internet ne radi , točnije username i password mi je bio invalid. modem normalno svijetli i ethernet i dsl i voice. zvao sam szk i evo kroz 2 sata su me opet osposobili. nešto kod njih valjda. no baš čudno.
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2007., 14:43   #599
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,122
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
danas sam imao čudan problem. bio sam online igrao bf2142 i najednom mi u sobi nestane struje na 1-2 sekunde i komp se restarta ali nemože bootat dok nisam na napajanju isklj/uklj. i nakon toga normalno uđem u win i sve radi normalno jedino mi internet ne radi , točnije username i password mi je bio invalid. modem normalno svijetli i ethernet i dsl i voice. zvao sam szk i evo kroz 2 sata su me opet osposobili. nešto kod njih valjda. no baš čudno.
Moguće da je konekcija ostala visiti, pa se nisi mogao spojit jer je sistem mislio da si već spojen... To mi se znalo dogodit i na t-comu...
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2007., 15:46   #600
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
meni se to upravo dogodilo... prvi put kad je bilo nestalo struje na sekundu mi je normalno radio net, al evo sad vec drugi put isto nestalo i morao sam restartat net... a i bilo mi je oba puta da moram sklopku na kompu iskljucit pa ukljucit...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na