Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2012., 14:48   #1
jiraiya
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: rfhgf
Postovi: 16
Printer u koji stave puno zamjenske tinte?

Trebao bih preporuku nekog printera koji ne samo da ima povoljnu zamjensku tintu, već da i u njega idu sto vec cartrige-i.

Sve sto sam do sada progooglao vise nije u prodaji.

Printer mora biti nov.

Hvala
jiraiya je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 07:02   #2
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
http://www.premplast.hr/index.html
oni su imali nekakve doslovno kantice koje stoje van printera i cjevcicama se spoje na printer ... mislim da je bio neki c42 il sl
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2012., 17:32   #3
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Zašto je važno da ima što vece catrige??

Imas te CISS tinte koje spajas na printer (npr IP4950)...A i tinte za taj printer vec imas po cc 6kn bez chipa

Preporuk HQPrint tinte iz Refill-Bar jer ne trebas se patiti sa zamjenom cipova, vec uzmes jedan komplet sa čipom i ostale bez i samo mjenjaš onu plastiku

Takodjer mozes nabaviti Punjive Catrige i onda kupiti boju u litri i samo špricom sipati u njih kada se potrosi...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 20:42   #4
tihomir
Premium
 
tihomir's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2002
Lokacija: ?
Postovi: 2,274
Mislim da su najveći u Brotherima te HP 8500 seriji... Prednost je sto je za njih lako i jeftino naći duge punjive kazete.
tihomir je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 22:40   #5
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
provjeri stranicu
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2012., 00:47   #6
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
ja imam epsona sx 218 u kojeg idu t071x boje, naso am na ebayu i dx prazne kazete za boju i komplet boja od 4x100 ml sto bi me izaslo nekih 220 kuna. To bi bilo boje kao u 8 kompleta po 4 boje koje kupim u trgovini za cca 15 kuna po komadu sto izade nekih 480 kuna. znaci ustedio bih duplo love a svako daljnje kupovanje bi me izaslo 4 puta jeftinije.

CISS ili ti Continous ink supply system, ili ti na naški neprekidni sistem boja ima mogucnost nadopunjavanja dok printer printa. Ide samo na neke modele printera jer crijeva sa tintom znaju smetat pri pomicanju glave. Tako da malo prosurfaj po netu da nades odgovarajuci printer za svoje potrebe.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2012., 01:07   #7
zulije
Premium
 
zulije's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 85
ne zamaraj se traženjem printera po veličini cartridgea... uzeo sam HP J4580 ... u koji ide valjda najskuplji cartridge HP901 koji očito ne postoji zamjenski (nisam ni tražio u zadnje vrijeme) i šta sam napravio... uzeo iz sad-a tintu u bočici... izašlo me 100 kn deci i pol negdi te tinte... traje mi već 2 godine jer istina ne printam puno

iako se u uputama komplicira previše sa oprezom oko nadopunjavanja meni to izgleda tako da izvadim cartridge, špricnem nutra 3 ml ( ne polako ko što piše u uputama) i umećem drito nazad... eto sad već jedno desti puta tako i sve je ok... ono što sam čuo za ovaj cartidge da i datum na printeru ne smije bit noviji od one na tinti... pa je sad po mom printeru 2008.
zulije je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na