Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2011., 10:52   #331
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Meni je u ugovoru pisalo da bi mi danas izmedju 8 i 11 trebao biti prebačen broj u Tele 2, sa bonbona... Ali to se nije dogodilo, jel to zna kasnit ???
Naravno...nekada i po par dana!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2011., 15:24   #332
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Meni je u ugovoru pisalo da bi mi danas izmedju 8 i 11 trebao biti prebačen broj u Tele 2, sa bonbona... Ali to se nije dogodilo, jel to zna kasnit ???
Dobit ćeš sms na bonbon broj od tele2 u koliko da aktiviraš karticu ne birni. Dobit ćeš tipa "sutra u 11 sati aktivirajte tele2 karticu"
sipe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.08.2011., 19:44   #333
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
E a meni 15.8 ističe kartica od bonbon-a, pa ako nedođe poruka do 15.8 moram li kupiti bon opet, ili mogu pustiti karticu da uđe u onaj period kad nemozeš zvati ni slati sms-ove, ali možeš primati pozive i sms-ove ???
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 18:55   #334
Sokios
Premium
Moj komp
 
Sokios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 94
Jel netko zna jeli na tarifi Smart uspostava poziva ukljućena u cijenu tarife (npr 100kn) ili se ona naplaćuje iznad tih 100kn?
Sokios je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2011., 23:32   #335
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
ide povrh 100kn
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 23:21   #336
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Koristi li netko tafiru plan 0? dali je to stvarno koliko potrosim toliko platim?

Prebacio bi se sa bonova na taj plan 0 posto koristim mob vrlo malo (sto me manje traže to bolje ).

Znaci 10kn frekvencija + sta potrosim? (npr napisem 3 poruke i racun me izade 11kn)
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2011., 18:08   #337
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Sokios Pregled postova
Jel netko zna jeli na tarifi Smart uspostava poziva ukljućena u cijenu tarife (npr 100kn) ili se ona naplaćuje iznad tih 100kn?
na tih 100 kn ide uspostava poziva.
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Koristi li netko tafiru plan 0? dali je to stvarno koliko potrosim toliko platim?

Prebacio bi se sa bonova na taj plan 0 posto koristim mob vrlo malo (sto me manje traže to bolje ).

Znaci 10kn frekvencija + sta potrosim? (npr napisem 3 poruke i racun me izade 11kn)
da, tako je
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 09:57   #338
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Za tele2 pretplatnike... slobodno dajte ideje i savjete, jer nisam na pretplati, pa bas i nemogu sve isprobati ...

https://market.android.com/details?i...perger.telepro
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 10:02   #339
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ovako glupu šprehu treba znati izmisliti. Hakiranje sistema naplate!? Yeah, right.
http://www.poslovni.hr/vijesti/tele2...na-185772.aspx
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2011., 17:34   #340
djohum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 66
Ja sam bio na Knock Out tarifi (50kn), bila mi je relativno jeftina.
No potpisao sam ugovor na 24 mj. u KO 150 i uzeo HTC Desire, nakon toga došla SMART tarifa, i reko idem isprobat trebao bi mi se u teoriji smanjit račun.

E sad, potpisao sam promjenu tarife u SMART 2oo. S time dobio 2oo SMS poruka, zbog ugovorne obveze 1ooo minuta prema svima i 1.5 GB internet prometa.

Moram priznati da sam zadovoljan posljednja 3 računa su mi oko 23o kn.

S tim da, ja imam još dodatnih 5o kn zbog prijenosa broja iz Vipa u 1o mjesecu 2o1o godine.

No to mi ističe u 1o. mjesecu, tako da ću sada trojicu prijatelja prenijeti u mrežu s preporukom, i tako ostvarit na svom telefonskom broju 5o kn ZAUVIJEK umanjen račun, što mi ispadne 2oo uspostava poziva .

Dobro, ja imam račun unutar 25okn pošto mi je sve to navedeno taman do kraja mjeseca čak imam i viška, a 0-24 sam dostupan.

Što se tiče signala, ni to me više ne sekira, imam slabiji T2 signal na mjestu prebivališta, ali pošto je sada 2 kn MB na bilo kojoj mreži (T2/TM) meni je odlično. Štoviše sa ovim paketom wifi nisam upalio 3 mjeseca

Sve u svemu zadovoljan.
__________________
djohum je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2011., 03:47   #341
sith_lord
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 303
Da malo dignem temu iz prašine...

Pošto se OPET s "tpo" porukom ne može provjeriti stanje računa, ali ovaj put do 05.11., i zbog mog nezadovoljstva općenito s njihovim uslugama, zanima me da li netko zna postoje li pravne osnove za prijevremeni raskid s obzirom da mi ne omogućuju provjeru i uvid u tekuću potrošnju?
Već sam 5 i pol godina njihov pretplatnik, a na bonovima sam bio još od onda kad su dijelili pakete preko televizije (dobio jedan ), međutim, shvatio sam da mogu i jeftinije proći, a moji pozivi zadnjih 3 mjeseca upućeni prema Tele2 SZK nisu bili ni u najmanju ruku zadovoljavajući (čast izuzetno rijetkim iznimkama).
__________________